Szczepionkowy spisek depopulacyjny

Jest wiele teorii spiskowych pokazujących domniemane badania wykrywające jakoby różne dziwne rzeczy w szczepionkach – jakiś grafen, nanoroboty czy miniroutery bluetooth.

Najbardziej dominująca teoria zakłada, że celem jest depopulacja. Czyli po prostu chodzi o zabijanie ludzi. Bo ludzi jest jakoby za dużo i niszczą planetę. Chodzi o trucie ludzi, tak by krócej żyli i mniej wypuszczali szkodliwych gazów. Chodzi o powodowanie uszczerbków na zdrowiu, tak by utrudnić rozmnażanie. Niemniej nigdzie w tych teoriach spiskowych nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytania, które mnie nurtują. Bardzo proszę osoby dokładnie śledzące te teorie o wyrażenie swojej opinii.

Bill Gates: with vaccine acceptance U.S. will be back to normal by fall

Zastanawia mnie, dlaczego akurat szczepionki na nowy rodzaj wirusa zostały do tego użyte. Dlaczego tych samych elementów, mechanizmów czy trucizn nie podaje się ludziom w parówkach, albo w wodzie z kranu? Po co cała ta afera z nowym koronawirusem, która logistycznie i propagandowo jest trudna i kosztowna? Nie prościej byłoby to aplikować ludziom na setki sposobów wielokroć tańszych i łatwiejszych do przeprowadzenia? Na przykład można by to do coca-coli czy piwa dodawać albo do witaminy C. Czy chodzi o to, że grafen niszczą kwasy żołądkowe? Jeśli z jakichś powodów musi to być podawane dożylnie, to dlaczego nie posłużono się wszystkimi znanymi wcześniej szczepionkami, które są obowiązkowe i od dawna stosowane? A jeszcze lepiej i taniej byłoby dokładać te rzeczy do wszelkich strzykawek czy igieł od wewnętrznej strony. Przecież taki robot, czy żyletka grafenowa nie musi pływać, może się przyczepić do plastiku czy nawet szkła. Dlaczego wybrano najdroższą metodę z nowym wirusem i wszechświatową paniką, z dużym ryzykiem, że się wyda?

No i jeszcze jedna ważna kwestia. Jeśli celem jest depopulacja, to dlaczego wybrano metody, które najbardziej szkodzą cywilizacji białego człowieka, która i tak już jest demograficzne na wymarciu? Jeśli chodzi o trucie ludzi, to dlaczego najbardziej truje się Europejczyków i Amerykanów, a nie Murzynów czy Chińczyków? Jeśli ludzie szkodzą planecie i jest ich za dużo, to przede wszystkim powinno się uderzyć w te grupy, które mają dodatni przyrost naturalny.

Moim zdaniem teoria ze szczepionkową depopulacją się kupy nie trzyma. Dużo bardziej pasuje mi teoria, że chodzi o zysk i władzę. Tylko że wtedy nie ma żadnych powodów, by ludzi truć, bo im jest więcej ludzi, których można hodować jak bydło i na nich zarabiać, tym lepiej. Jeśli większość ludzi na planecie się wytrzebi, to nie będzie z kogo czerpać zysków, więc wszystkie wielkie majątki zostaną utracone.

To, że szczepionki nie działają albo że są szkodliwe, nie dowodzi spisku depopulacyjnego. Lepszym wytłumaczeniem jest to, że zostały wprowadzone na chybcika, że są słabo sprawdzone, czyli że to zwykła fuszerka przy okazji realizacji celu, jakim jest po prostu zwykły zarobek na dużą skalę.

Spisek zakłada, że to było wcześniej zaplanowane. Jeśli tak, to dlaczego zaplanowano nowego wirusa i nowe szczepionki? W czym taka metoda depopulacji jest lepsza od trucia w już istniejących wszelkich preparatach, które ludność przyjmuje – żywności, lekach, istniejących szczepionkach, gazach wypuszczanych do atmosfery, nawozach wrzucanych do ziemi etc.? Dlaczego wybrano metodę wielokroć droższą niż tysiące innych? Dlaczego nie robi się tej depopulacji po cichu? 

Depopulacja poprzez trucie szczepionek wybije tylko tych najbardziej posłusznych, tych, którzy łatwo łyknęli propagandę covidową, tych, których udało się zastraszyć, zdominować i zniewolić - a buntowników i ludzi świadomych spisku nie ruszą, bo ci się nie szczepią. To jest przecież bez sensu z punktu widzenia spiskowców!

Moim zdaniem to, że te same osoby mówią o konieczności depopulacji i promują nowe eksperymentalne preparaty medyczne, zwane "szczepionkami", nie dowodzi spisku depopulacyjnego. Po prostu te osoby chcą na wszystkim zarobić – i na szczepionkach, i na maseczkach, i na testach covidowych, i na propagandzie, że ludzi jest za dużo, i na straszeniu klimatem, i na tysiącach innych spraw. Każdy nowy sposób zarobienia jest dla nich dobry, bez względu na to, czy jest etyczny, czy nie.

To dużo lepsze wytłumaczenie niż te wszystkie bzdurne teorie spiskowe. Tworzy się tyle tych bzdur po to, by przykryć prawdziwy spisek, w którym chodzi o pieniądze w stanie, w którym można za nie uzyskać dużo pożytecznych dóbr. Kreowanie pieniądza nie wystarczy, bo im więcej się go wykreuje, tym mniej można za niego dostać. Pracujący i produkujący ludzie są niezbędni. Współczesny system finansowy to tylko sposób na grabież, ale grabież czegoś wartościowego, a nie bezwartościowych papierków. Coś ukraść trzeba. Gdy prawie wszyscy ludzie wyginą lub zostaną wymordowani, to ci, którzy to przeprowadzą, stracą cały swój majątek – pieniądze nic im nie dadzą. 

Więc uważam, że szczepionkową teorię depopulacyjną należy wyciąć brzytwą Ockhama.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

Tagi: gps65, polityka, szczepionki, covid, teorie spiskowe

 

GPS

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2.06

liczba ocen: 17

 • Nareszcie Pan poruszył temat wart dyskusji!

  Ja jednak z Panem się nie całkiem zgadzam co przyczyny obecnych problemów. Ta epidemia nie była planowana, tak jak na początku pisano, że wirus "wymknął się z laboratorium" tym czy tamtym- nie jest jasne komu. Zarobek jest, zwyczajnie się przytrafił, więc z tego korzystają - kto może. Jeżeli chodzi o łatwy zarobek, na lekach, to jest mnóstwo innych okazji: środki na odchudzanie, na potencję, na porost włosów, na rozjaśnienie skóry ciemnej, na pociemnienie skóry bladej, a ile odcieni na różne kolory włosów... Na tej epidemii, może ktoś zarobił, ale straty są niesamowicie duże.

  • Nareszcie Pan poruszył temat wart dyskusji!#Anna-PK

   Napisałem, że chodzi o zysk. O tym, czy wirus wymknął się spod kontroli, nic nie pisałem. Więc z czym się Pani nie zgadza?

   Oczywiste jest, że na przekręcie, oszustwie, manipulacji, złodziejstwie etc. jedni zyskują, a inni tracą, ale bilans będzie zawsze ujemny. Czy ja temu przeczę?

   • Nareszcie Pan poruszył temat wart dyskusji!#Anna-PK#GPS

    Dorzucę w tym miejscu na temat watpliwości dlaczego taka metoda.
    ----------
    Otóż w żywności mamy całą masę syfów wszelakich. Nastąpił gigantyczny rozwój tzw. chórb cywilizacyjnych. Tuż za nim pędziły tabuny medyków szukające remedium. Była to więc syzyfowawa praca. Lepiej było przeciągnąć medyków na swoją stronę i poprowadzić marketing tak, by ludzie sami o to prosili. Wówczas winnych nie będzie...

    • Nareszcie Pan poruszył temat wart dyskusji!#Anna-PK#GPS#Maur

     A dlaczego nie użyto po cichu innych szczepionek, już istniejących, wypromowanych? Po co to całe nagłośnienie, jeśli nie o zysk, a o depopulację chodzi?

 • Skoro jestem przy głosie, to jest nowość w chirurgii!

  Mężczyźnie wszczepiono świńskie serce. Brak jest części zamiennych ludzkich, to odpowiednie wyhodowane świnki z ludzkimi genami mogą je dostarczyć w dowolnej ilości. Serce i nerki świnek już doczekały się takiego awansu.
  "Lekarze ze stanu Maryland jako pierwsi przeszczepiają serce świni ludzkiemu pacjentowi ."
  https://www.theguardian.com/us-news/2022/jan/10/maryland-pig-heart-transplant-human-medical-first

 • autor

  obserwujac Neon - mozna by dojść do wniosku , ze jednak jakas teoria spiskowa za Covidem stoi .
  Jaka nie wiem ale to co zrobiono ostatnimi czasy z tego w miare przyzwoitego miejsca wymiany informcji woła o "depopulacje ".

  • autor#rowszan

   Nie ma obawy, dla każdego nadejdzie czas, tylko czy to do niego dotrze ?

  • autor#rowszan

   //obserwujac Neon - mozna by dojść do wniosku , ze jednak jakas teoria spiskowa za Covidem stoi . //

   To tylko dowód na to że wszystkie nauki tak intensywnie pobierane nie poszły w las i nauczyliśmy się myśleć samodzielnie i instynkty owczego pędu wcale już nami nie powodują.

   Owszem;bywało dawniej,przed laty,że źli ludzie stwarzali sytuacje w której na jakiś czas traciliśmy orientację a kiedy ją odzyskiwaliśmy okazywało się że w międzyczasie przemeblowywano naszą rzeczywistość w sposób dla nas mało komfortowy.

   https://curioushistorian.com/content/70618/436e680f96db97951e41b1e957c1a744.jpg

   Ale przecież nie tym razem.Tym razem w mig pojęliśmy o co idzie gra,nie daliśmy się zwieść pozorom i w porę dostrzegliśmy i ominęliśmy dobrze zamaskowaną pułapkę.

  • autor#rowszan

   Można racjonalnie wytłumaczyć na czym polega przekręt covidowy, tak, żeby się to kupy trzymało. Tak jak zawsze chodzi o władzę i pieniądze. Ale nie ma sensu dokładania do szczepionek tajemniczych substancji w celach depopulacji. Te teorie o grafenie, nanorobotach, mikrorouterach bluetooth czy innych tajemniczych, złowrogich obiektach w szczepionkach, które mają wybić ludzkość, są po to, by dyskredytować te sensowne uzasadnienia. Większość tych, którzy znają i podzielają poprawne tłumaczenie, jednocześnie wierzy w różne bzdury i fałszywki - i nie przekażą, czy nie opublikują, dalej tylko tego logicznego wyjaśnienia, ale dołożą jeszcze te bzdury - wtedy słuchacz słusznie uzna kogoś takiego za oszołoma i nie przyjmie nawet tej sensownej części. Ja tak robię i wszystkim to polecam. Jeśli złapię jakiegoś blogera na tym, że powiela fałszywki i różne bzdury, to nie ufam w żadne fakty, które przekazuje nawet w innych notkach - bo to łatwowierny ignorant, którego łatwo oszukać. Na Neonie24 tacy są i są promowani – na przykład Ryszard Opara, Anthony Ivanowitz, Andrzej Tokarski czy Joanna M.Wiórkiewicz i wielu komentatorów, którzy łykają wszelkie bzdury, które oni publikują.

   • autor#rowszan#GPS

    rozumiem , ze to jest Panu znane ?
    [Iron Mountain Report] – jest efektem czteroletnich studiów 15-osobowej
    grupy amerykańskich intelektualistów. Rozpatrywali oni
    długoterminowe perspektywy ludzkości w
    związku z ryzykiem, jakie miałoby wynikać z
    trwałego pokoju, lecz po kilku latach „wyciekł” w
    postaci książkowej. Podstawowym źródłem
    informacji jest książka pt. Iron Mountain (Żelazna
    Góra), której autor ukrywa się pod pseudonimem
    John Doe. Gdy książka się ukazała w 1968 roku
    była potraktowana jako dowcip, jak wyżej
    zacytowana sugestia Swifta. Dzisiaj wcale nie jest
    to takie oczywiste. Ale zacznijmy od początku.
    Książka jest donosem członka specjalnej grupy studyjnej, który uważał,
    że sprawa, którą grupa się zajmowała musi ujrzeć światło dzienne i użył
    do tego formy anonimowej książki. Dziś sądzi się, że autorem był
    profesor ekonomii z Harwardu John Kenneth Galbraith, ale nie jest to
    pewno. Zostańmy przy nazwisku Doe.

    jesli nie warto sie zapoznc
    pozdrawiam

 • Patrz moja notka "test".

  Naprodukowali może nawet dziesiątki milionów wadliwych testów."do
  niczego i wszystkiego" czyli słynne pcr-y.
  I by ratować dupy na chybcika stworzyli rynek, "zagrożenie", zrobił się z tego złoty interes.
  Samonakręcający się strachem społeczeństw, korupcją rządów, chęcią zarządzania za pomocą strachu.
  Może nawet część rządów nie wie o prawdziwych powodach.

  A te ktore wiedzą?
  I nie mają zapędów typu Kim Dzong Il?
  Zawsze im coś skapnie.

  • Patrz moja notka

   No właśnie. Te testy, maseczki czy szczepionki to kolosalny zysk, więc jest to dobre i wystarczające wytłumaczenie kto to zrobił i po co. Dokładanie jeszcze do tego jakichś fantastycznych dodatków nie ma sensu. Depopulację można zrobić bardzo małym nakładem, trując wodę w kranie.

 • Bez Boga ani do proga

  Nie widzisz sensu gdyż jesteś pospolitym bezbożnikiem, który ma bardzo zawężony, nierealistyczny sposób postrzegania otaczającej nas rzeczywistości. Aktualnie jesteś martwy na duszy i jedyne, co potrafisz to dokonać oceny rzeczywistość z perspektywy zwierzęcia.

  W podobnej sytuacji byli ludzie za czasów Noego a także tępi mieszkańcy Sodomy i Gomory.
  Też nic nie widzieli i każde ostrzeżenie traktowali jako bełkotliwy język teoretyków spiskowych.
  A jednak zginęli.

  Na wszystkie pytania, które zadajesz istnieje oczywista odpowiedź. Ale tylko z perspektywy istnienia Boga i Szatana.

  Jeżeli tej perspektywy nie przyjmiesz zginiesz jak bezrozumne zwierzę. Twej śmierci będzie towarzyszył tylko bezdennie tępy wyraz wiecznie zdziwionej i bezmyślnie rozdziawionej paszczy. To wszyskto...

  • Bez Boga ani do proga#Dan

   Zgadzam się z tym, że te bzdury o tajemniczych stworach w szczepionkach to są fantastyczne bajki i trzeba za nie winić fikcyjne postaci.

   • Bez Boga ani do proga#Dan#GPS

    Obejrzyj dokładnie ceremonię otwarcia dla the Gotthard Base Tunnel.
    I uzmysłów sobie jak bardzo religijna jest cała kasta rządząca. Oni wierzą i to bardzo a cała ta akcja wielkiego resetu ma naprawdę wymiar religijny.
    Ty jako kastrat, pozbawiony żywej duszy nie możesz tego widzieć i pojąć, dlatego póki się nie nawrócisz jesteś i będziesz traktowany jako ofiara rytualna. Nic ponadto...
    Głęboko Ci współczuję, aczkolwiek nie żałuję.

    "15 Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście. 16 Ja dziś nakazuję ci miłować Pana, Boga twego, i chodzić Jego drogami, pełniąc Jego polecenia, prawa i nakazy, abyś żył i mnożył się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w kraju, który idziesz posiąść. 17 Ale jeśli swe serce odwrócisz, nie usłuchasz, zbłądzisz i będziesz oddawał pokłon obcym bogom, służąc im - 18 oświadczam wam dzisiaj, że na pewno zginiecie, niedługo zabawicie na ziemi, którą idziecie posiąść, po przejściu Jordanu. 19 Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładąc przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, 20 miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie i długie trwanie twego pobytu na ziemi, którą Pan poprzysiągł dać przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi."

    • Bez Boga ani do proga#Dan#GPS#Dan

     Dobrze piszesz, a ten cytat:

     ""15 Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście. 16 Ja dziś nakazuję ci miłować Pana, Boga twego, i chodzić Jego drogami, pełniąc Jego polecenia, prawa i nakazy, abyś żył i mnożył się, a Pan, Bóg twój, będzie ci błogosławił w kraju, który idziesz posiąść. 17 Ale jeśli swe serce odwrócisz, nie usłuchasz, zbłądzisz i będziesz oddawał pokłon obcym bogom, służąc im - 18 oświadczam wam dzisiaj, że na pewno zginiecie, niedługo zabawicie na ziemi, którą idziecie posiąść, po przejściu Jordanu. 19 Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładąc przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, 20 miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie i długie trwanie twego pobytu na ziemi, którą Pan poprzysiągł dać przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi."

     ... warto powtarzać przy wszelkich dyskusjach o wyborach i decyzjach osobistych i politycznych nie tylko w związku c covidem, czy innymi zbrodniczymi planami globalistów, ale i we wszelkich wyborach i decyzjach osobistych.
     (z jednym zastrzeżeniem - że to jest wersja żydowska, a chrześcijanie nie uznają obietnic które jakoby składał Bóg wszystkim i na każdą sytuację, a to nieprawda, bo były łaskami Bożymi na drogę osiągania konkretnych celów, i jak to łaski podlegały wycofaniu,
     - a wiec i dlatego chrześcijanie nie uznają tu żadnych zakazów i nakazów jako pochodzących od Boga, czy nie nazywają nauk Bożych prawem.
     - Oczywiście jak ktoś chce, to sobie na swój prywatny użytek może tak praktykować swoją osobistą wiarę (byleby w całości, tj. bez wybierania sobie tego co mu wygodne albo korzystne dla niego, pamiętając żeby się w tym nie pogubił, bo musiałby znać bardzo dokładnie całość Bożych nauk i intencji w jakich były wygłaszane, i żeby nie wychodził z tym do przestrzeni publicznej, bo spory będą na pewno.
     - Poza tym ewentualne próby uzgodnienia jednej wersji będą skutkowały nie sprawiedliwością i realizacją jej ludzkich celów, a będą tylko prawem z prawnikami i interpretatorami już zwykle interesownymi, przez co i wszystko zgubi sens, bo wtedy równie dobrze by mogły to być nauki i prawa stanowione przez diabła i dla jego, a nie ludzkich powołań i celów, tylko podszywające się pod boże)..

 • "Więc uważam, że szczepionkową teorię depopulacyjną należy wyciąć brzytwą Ockhama."

  ------------------------------
  Może Pan tak uważać a raczej wierzyć w to - co Pan napisał. Jednak sama atmosfera świrusowej, globalnej hucpy stwarza taki klimat, bez którego nie byłoby możliwe takie a nie inne "ćwiczenie" ludzi
  W wyniku tego ćwiczenia mamy nadumieralność tychże ludzi i to zastraszającą. Ludzi się nie leczy w takim zakresie jak to powinno się robić. Do tego dochodzi np. inflacja spowodowana świrusową hucpą i hucpą tzw. zielonego diabelstwa i wiele innych.
  Wniosek?
  Generalnie mentalność żywiciela nigdy nie będzie nadawać na tej samej fali - co mentalność pasożyta - a właśnie w takich kategoriach należy patrzeć na ten problem.

 • Dlaczego szczepionki?

  Bo załatwiają w najprostszy sposób kilka spraw.
  1. Dają olbrzymi zarobek
  2. Tworzą rynek dla nowych leków przeciw
  NOPom.
  3. Zmniejszają populację
  4. Poprzez logdauny niszczą mniejszych przedsiębiorców- likwidują klasę średnią , rozsadnik systemu.
  5. Chipują ludzi w niezauważalny dla nich sposób, tworząc z nich anteny nadawczo odbiorcze pod nowy system , internet rzeczy.. tworzą z ludzi przedmioty.

  6.dlaczego skupili się na białych?
  To moja osobista teoria.
  Jest wypowiedź jednego z "ważnych", že człowiek przyszłości ma być rasy mieszanej, o oliwkowej karnacji. Zatem.
  Po zlikwidowaniu rasy białej pozostaną kolorowi i oni biali -władcy świata bogowie łatwo wyróżniający się z pośród niewolniczej tłuszczy....

  • Dlaczego szczepionki?#zadziwiony

   Zmniejszanie populacji gryzie się z zarobkiem. Im więcej ludzi wymordują, tym mniej zarobią.

   • Dlaczego szczepionki?#zadziwiony#GPS

    To akurat niekoniecznie z tym zarobkiem. Zostanie cała masa kasy do podziału na mniejszą liczbę ludzi, więc zarobek jeszcze się podwoi albo i więcej. Drugi argument to masa majątku do zagospodarowania. Znowu będzie go za dużo, czyli stanieje. Wartość kasy wzrośnie...
    -------
    Tylko po c**j im ta kasa?

    • Dlaczego szczepionki?#zadziwiony#GPS#Maur

     A po co kasa, jeśli nie będzie co za nią kupić, bo nikt nic pożytecznego nie wyprodukuje, bo nie będzie ludzi? Albo wyprodukuje mniej, bo będzie mniej ludzi.

  • Dlaczego szczepionki?#zadziwiony

   Skupili się na mordowaniu tych, którzy są i tak na wymarciu, którzy mają ujemny przyrost naturalny. I tak, bez żadnych specjalnych działań, za kilkadziesiąt lat rasy białej nie będzie i wszyscy będą kolorowi. Więc jeśli chodzi o depopulację, to w pierwszej kolejności należy likwidować tych z dużą dzietnością. A zatem te żyletki w szczepionkach nie mają sensu, jeśli ich nikt w Afryce nie łyka.

 • Spisek depopulacyjny ?

  To chyba fantazje jakieś.

  Nawet pandemia covidowa nie jest spiskie depopulacyjnym choć jest spiskiem mającym wywołać globalne załamanie gospodarcze, kryzys... najpierw w Chinach czyli celu numer 1 globalnej mafii a potem na świecie... by przeprowadzić RESET uwalniający USA czyli globalną mafię od długów.

  Śmiertelność pandemii to ok 2% chorych dzięki szczepieniom ta śmiertelność spada kilka razy do ok 0.2% co to za depopulacja ? przy przyroście populacji powyżej 0,2%
  to co najwyżej przyhamowanie delikatne przyrostu populacji na świecie.
  Lepsze efekty można uzyskać metodami administracyjnymi ... np. polityką 1,5
  dziecka w krajach o zbyt wielkim przyroście naturalnym .. lub promocją antykoncepcji (darmowa)

  Z drugiej strony szczepienia zabijają tylko pojedyncze przypadki śmiertelność szczepień do śmiertelności covida jest ok 1000 lub więcej razy niższa.
  To już żaden wpływ na populacje.
  Na Covida dziennie umiera kilkaset osób w Polsce (w szczycie pandemii)
  a ile umiera dziennie po szczepieniach ? jedna dwie czy jedna na kilka dni... pojedyncze przypadki.
  To nieporównywalne liczby.. nieporównywalny wpływ na populacje.

  Ktoś robi idiotyczną i szkodliwą propagandę...
  to szkodnictwo kosztuje ludzi życie (bo s` nie szczepią i umierają)
  za namawianie ludzi do zachowań grożących utratą życia powinna być jakaś kara w kodeksie...
  To takie samo przestępstwo jak namawianie do jeżdżenia pod prąd do wyścigów samochodowych na ulicach... czy do ćpania narkotyków.

  • Spisek depopulacyjny ?#Oscar

   Powtarza Pan fałszywki niezgodne z naukowymi badaniami. Śmiertelność na covid-19 to ok 0,15% zarażonych. To jest niegroźne przeziębienie. A śmiertelność po szczepionkach jest wielokroć mniejsza. Więc to ewidentnie nie może służyć depopulacji. Przy śmiertelności rzędu 2% całej populacji już miałoby to sens jako celowe mordowanie ludzi.

   • Spisek depopulacyjny ?#Oscar#GPS

    Fałszywki ?
    To oficjalne dane niezależnie z wielu krajów na świecie.
    Śmiertelność na covida to ok 2% liczona jako liczba ofiar do liczby wykrytych czyli zgłoszonych wytestowany z wynikiem pozytywnym chorych.
    Dane z ofiarach śmiertelnych i liczbie wykrytych przepadków zachorowań są codziennie publikowane w wielu krajach na świecie...
    Jak liczyć inaczej np liczbę ofiar do liczby szacowanych chorych (większość z łagodnym przebiegiem tego nie zgłasza i nie testuje) to wynik będzie inny ..dowolny bo liczba chorych jest dowolnie szacowana.

    To antycovidowcy i ich "naukowcy" tak manipulują danymi. .. a najczęściej nawet nie podają metodologii tylko wynik i pół strony tytułów "autorytety"...a do tego jakieś drastyczne fotki.
    Propaganda dola pożytecznych idiotów.

    • Spisek depopulacyjny ?#Oscar#GPS#Oscar

     To nieprawda. Proszę o odnośniki do badań naukowych, w których to policzono. Do badań zrobionych przy pomocy naukowej metodologii, a nie rządowych, zmanipulowanych propagandowych statystyk. Badania naukowe pokazują, że śmiertelność wywołana COVID-19 wśród zarażonych (infection fatality rate - IFR) wynosi przeciętnie 0.15%. To jest cecha biologiczna ludzi i tego wirusa, więc każda statystyka, w której wychodzi inaczej, musi być oszukana. Tu stosowne badania: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/eci.13554

    • Spisek depopulacyjny ?#Oscar#GPS#Oscar

     Tu przykład jak rząd oszukuje statystyki: http://blog.zbyszeks.pl/2363/dwa-wykresy-i-mrozace-krew-w-zylach-wnioski/

 • Ja sądzę tak:

  Materiał biologiczny, mający na celu wywołać zmiany w genach i psychice tych, który go przyjmą musi być przechowywany i transportowany w odpowiednich warunkach, stąd trutka produkowana jest w formie szczepionek, a nie wstrzykiwana do parówek, serów, wody itp. Zresztą w tym drugim przypadku zagrożeni by byli też autorzy plandemii. Dlaczego pandemia? Trzeba było wywołać panikę, żeby ludzie chcieli się szczepić. W innym wypadku chętnych nie byłoby tak wielu. Wstrzykiwanie preparatu przez autoryzowany personel też wymagało, by preparat ten przyjął formę leku, co ułatwia ewidencję zaszczepionych. W spożywczych sklepach nie byłoby łatwo liczyć tych, co kupili kiełbasę z trutką i jeszcze ją później zjedli. To samo z wodą. Dlatego pandemia przybrała taką a nie inną formę.

  • Ja sądzę tak:#Christian Shane

   Jak ostrza z grafenu, czy nanoroutery bluetooth wywołują zmiany genetyczne?

   • Ja sądzę tak:#Christian Shane#GPS

    To jest szczepionka mRNA. A o innych jej składnikach na razie się nie wypowiadam, dopóki nie będę miał 100% pewności, że są w niej zawarte. Natomiast o zmianach w psychice zaszczepionych ( m.in. zwiększona agresja, rozkojarzenie) wiem z własnych obserwacji.

    • Ja sądzę tak:#Christian Shane#GPS#Christian Shane

     Ale ta notka nie jest o prawdziwym, czy deklarowanym przez producenta, składzie szczepionek. Ja tu rozważam konkretną teorię spiskową zakładającą, że do szczepionek dokłada się jakieś substancje czy mechanizmy, które służą depopulacji, a zatem mordowaniu ludzi. Proszę tę teorię wyjaśnić albo przyznać, że się kupy nie trzyma.

  • Ja sądzę tak:#Christian Shane

   Jeśli celem jest depopulacja, to po co stosować do tego tak wyrafinowane i nowoczestne preparaty trudne w transporcie, jeśli można użyć tysięcy starych, prostych, łatwych do przenoszenia i trudnych do wykrycia trucizn? Jak to możliwe, że spiskowcy mają środki i możliwości, by tworzyć wyrafinowaną technologię biologiczną, przekupić wszystkie rządy na świecie, większość medyków i dziennikarzy, a nie mają środków na stare trucizny i możliwości dostępu do wodociągów? Moim zdaniem to niemożliwe i ich cele nie jest depopulacja, ale zarobek. Moim zdaniem ci, którzy zrobili przekręt covidowy, to osobna grupa w stosunku do tych, którzy dążą do depopulacji poprzez mordowanie ludzi. Zarobek na frajerach gryzie się z zabijaniem frajerów.

   • Ja sądzę tak:#Christian Shane#GPS

    Jeden powód nie wyklucza innych.
    1. Zysk.
    2. Depopulacja.
    3. Chęć poeksperymentowania na żywym ludzkim materiale.
    Te 3 powody są, zdaje się, kluczowe.

    • Ja sądzę tak:#Christian Shane#GPS#Christian Shane

     Zysk wyklucza depopulację. Im mniej ludzi, tym mniej zysku. Władza, która hoduje nas jak bydło, ma z tego zysk, gdy pogłowie jest stałe, a zwiększa zysk, gdy rośnie. Wybicie stada nie tylko spowoduje stratę zysku, ale też utratę innego majątku, którego nie będzie za co utrzymać. Ktoś jachty i odrzutowce musi serwisować, ktoś pałac musi odkurzać. Depopulacja spowoduje, że tego kogoś też zabraknie.

   • Ja sądzę tak:#Christian Shane#GPS

    O jednym nie wolno zapominać. Działania polityków rzadko stoją w zgodzie z logiką i doszukiwanie się jej ws. nibypandemii, to jak próbować zrozumieć, po co naziści zadawali sobie tyle trudu budowaniem obozów koncentracyjnych, skoro mogli zabijać ludzi tańszym kosztem i mniejszym wysiłkiem.
    Żeby daleko nie szukać: próbkę politycznej "logiki" mamy na przykładzie "polskiego" "ładu".

    • Ja sądzę tak:#Christian Shane#GPS#Christian Shane

     Naziści precyzyjnie kalkulowali koszty ludobójstwa - robili to z jak najmniejszymi wydatkami. Taniej się nie dało. Gdyby zatruli wodę w wodociągach, to koszt utylizacji trupów byłby wielokroć wyższy niż zapędzenie ich w jedno miejsce, zabicie gazem (optymalnym ze względu na koszty) i spalenie w piecu. Tak samo sowieci - prowadzili do dołu, strzelali w potylicę, by tylko jedną kulę zużyć i wrzucali do dołu, który potem zakopywali. Taniej się nie dało w warunkach polowych. Naziści zrobili taniej, bo wybudowali fabrykę mordowania. Niemniej i naziści i sowieci ponosili koszty ludobójstwa, zysków z tego nie mieli. Nawet z pracy niewolniczej zysków nie mieli, bo koszty pilnowania przewyższały wartość inwestycji. Sowieci wybudowali Kanał Białomorski z dużą stratą - głównie dlatego, że nie mając wolnego rynku, nie byli w stanie przeprowadzić sensownej kalkulacji zysków i kosztów. Więc mordowanie i niewolnictwo kłuci się z zyskiem.

 • Odp.

  1. Trucie wody i pożywienia jest bez sensu z 2 powodów przynajmniej - otóż szybko się wydałoby, że gdy ktoś umiera BEZ POWODU, to jego bliscy zaczynają szukać i znaleziono by przyczynę (płonące markety i wywieszani ekspedienci to brudna robota, tu trzeba czegoś subtelniejszego) - ma Pan nieufność i poszukiwania sprawcy, a Panu zależy żeby nikt Panu nie przeszkadzał w procederze POWOLNEGO i sukcesywnego zabijania; a co najgorsze, musiałby Pan sam za wszystko płacić - przy szczepach płaca Panu za bycie zutylizowanym grube miliardy.
  2. Bajka o walce z niewidzialnym i nieuchwytnym wrogiem (wisusem lub terroryzmem) jest idealna do trzymania za twarz wszystkich - i tych posłusznych i tych nieposłusznych - każdego można w kazdej chwili zlikwidować i nikt nie będzie pytał o nic, bo to "terrorysta był", lub "zakoażony antyszczep, co roznosi wisusa".
  3. Likwiduje się nawis patosocjalny, czyli emerytów, rencistów - z nich i tak już nic nie będzie dla big pharmy.
  4. Produkuje się miliardy nowych, młodych, dobrze wykształconych z wielkich miast kalek, które będą leczone przez big pharmę.
  5. ........ moge tak dalej i dalej, ale wydaje mi się że już Panu powinno wystarczyc.

  • Odp.#sal

   Wszystkie te wytłumaczenia opierają się na zysku. Po to się to robi, by zyskać. Więc mordowanie tych, z których się doi, nie ma sensu. Emeryci to żyła złota dla koncernów farmaceutycznych - prawie wszystkie swoje przychody wydają na leki. By zyskać na młodych kalekach, musi być jakiś niekaleka, który coś wypracuje i temu kalece sfinansuje leczenie. Więc im więcej kalek, tym mniejszy zysk. Już dziś na jednego pracującego przypada kilku darmozjadów żyjących z jego pracy - zmiana tej proporcji na taką, że będzie ich kilkunastu, żadnych zysków nie zwiększy.

   • Odp.#sal#GPS

    Pan tu o swoje zastrzeżenia do teorii depopulacyjnej m.in. opiera na tym że to kłóci się z zarabianiem, pieniędzmi, zyskiem. Pisze Pan o emerytach jako złotej żyle (czym mnie Pan skutecznie sprowokował :-) ), ogólnie o konsumpcji jako źródle zysku dla biznesu itp.
    Te przyziemne motywacje dotyczą z pewnością większą część ludzkiej hierarchicznej piramidy. Jednak z pewnością nie dotyczy to szczytu tej piramidy. Tam są inne motywacje, my im najzwyczajniej smrodzimy i na obecnym poziomie rozwoju nowoczesnych technologi stwarzamy tylko same problemy.
    Owszem rozsądnie starając się ocenić to co się obecnie dzieje, przeszkadzają w tym jakby liczne sprzeczności, chaos. Ale zasadniczym ukrytym celem (dla wierzchołka) pozostaje moim zdaniem - przyspieszenie depopulacji. Niekoniecznie, albo nie tylko przez szpryce. Na obecnym etapie jest zbieżność różnorakich pozornie sprzecznych interesów wierzchołka piramidy z niższymi poziomami. Mam tu na myśli m.in. liderów: produkcji szpryc, finansów, cyfryzacji, jak i wysokich rangą biurokratów. W kolejnych etapach ta zgoda będzie obejmowała coraz mniejszą strefę elit poniżej szczytu.

    Sądzę że to dla Pana oczywistości, więc może skończę........

   • Odp.#sal#GPS

    Może jeszcze wyjaśniająco - nie wierzę w nanoroutery w szprycach, pasożyty, nierdzewne "żyletki". Co do grafenu - nie wykluczam jakichś eksperymentów. Ba jestem pewien że brak odpowiedzialności za produkowane szpryce wręcz zachęca do różnych eksperymentów.

    • Odp.#sal#GPS#kowalew

     Co znajduje się w danej berbelusze jest pytaniem obecnie za 100 pkt., bo zdaje się że howbad.info oparte jest na prawdziwych danych, a więc kwestie wiary pozostawiłbym daleko hen... Zgadzam się z Panem, że cele wierchuszki są bardzo zbliżone do tezy o robactwie, które zasyfia im planetę i chcą tę planetę oczyścić zeń no i na tym zarobić jednocześnie - środki produkcji, ich automatyzacja pozwala się w końcu im pozbyć niewolników bezstresowo - kwestią stresową jest: jak się zabezpieczyć przed odpowiedzialnością za przeprowadzenie tej "deratyzacji" - i tu "pandemia" jest doskonałym modus operandi...

   • Odp.#sal#GPS

    Myli się Pan i to zasadniczo - starcy i schorowani nie stanowią żadnego zysku, poważnego zysku, gdy ubezpieczyciel, czyli państwo jest bankrutem i nie może wysobyć ze swych niewolników już więcej kasy na tzw. składkę zdrowotną; musi więc w porozumieniu z depopulatorami znaleźć inną żyłę złota, którą będzie opłacał z innego budzetu celowego- tarcz osłonowych itp. Ale tu przede wszystkim chodzi o to, że nie będzie komu się nimi zajmować i dlatego są nawisem, który należy w pierwszej kolejności usunąć - i z tym mamy do czynienia; w pierwszej kolejności poszli mieszkańcy tzw. DPS - ów; a więc wszystkie siły będą rzucone na wykształcone kaleki z dużych miast - ooooo tu jest kasa niebotyczna - niekaleka morawietzki i wisielski zorganizują "pomoc" dla nich w tzw. szpitalach narodowych, które zaczną zastępować mordownie (zwyczajne szpitale) i są zaprojektowane jako umieralnie; jak konkretnie? Ano chociażby w postaci emigrantów, co to nawet nie muszą posługiwać się j. polskim, żeby prowadzić "praktyki lekarskie". I teraz najważniejsze - umieralnia oznacza BRAK OPIEKI, czyli minimalną aktywność, która będzie się zawierać w utylizacji młodych, wykształconych...

 • To jest proste

  "Zastanawia mnie, dlaczego akurat szczepionki na nowy rodzaj wirusa zostały do tego użyte. Dlaczego tych samych elementów, mechanizmów czy trucizn nie podaje się ludziom w parówkach, albo w wodzie z kranu? Po co cała ta afera z nowym koronawirusem, która logistycznie i propagandowo jest trudna i kosztowna? Nie prościej byłoby to aplikować ludziom na setki sposobów wielokroć tańszych i łatwiejszych do przeprowadzenia? ..."

  Wytłumaczenie jest proste.
  Zastrzyki mogą mieć skład "dedykowany" Mogą omijać tych, którzy nie powinni otrzymać tych specyfików. - Być ściśle ewidencjonowane pod kątem numeru serii i ilości dawki.

  • To jest proste#miarka

   Ta teoria spiskowa też się kupy nie trzyma, o czym dyskusja była tu: https://www.salon24.pl/u/gps65/1190666,szczepionki-placebo

   • To jest proste#miarka#GPS

    Pamiętam, Pan coś kręcił, ale nic nie udowodnił. Za to teraz się potwierdza że są "szczepionki" placebo.

   • To jest proste#miarka#GPS

    Do GPS 11 stycznia 2022 godz 23.03.32

    Jakby nie miały sensu, to by ich nie było. - Starczy że jest to dla statystyki i propagandy wojennej w wojnie anty-ludzkości (zwłaszcza narodom białym, oraz anty- niewygodnym globalistycznym zbrodniarzom osobom), a więc dla zwodzenia opinii publicznej, oraz jej zdemoralizowania fałszywym przykładem, celem zasiania wątpliwości co do sensu podejmowania obrony koniecznej
    - a jednocześnie dla ochrony osób zbrodniarzom wygodnych...

 • Zbadaj Pierw Temat

  Do Autora postu , pierw zbadaj temat , a potem zabieraj głos . Świat by był lepszym miejscem gdyby ludzie mający małe pojęcie o temacie mniej się udzielali w tym temacie .

  Oglądałem 12 godzin sekcjii zwłok zmarłych zaszczepionych i od 2020 setki godzin wywiadów z lekarzami z całego świata : Francja , Niemcy , USA , Irlandia którym jasno wyszło że to broń biologiczna .

  I teraz czytam chłopa co coś mu się kupy nie trzyma . To idź się zaszczep 5 dawkami i Ci sie zacznie kupy trzymać . I nie wprowadzaj ludzi w błąd .

  • Zbadaj Pierw Temat#Damian888

   Teoria spiskowa, że to broń biologiczna, też się kupy nie trzyma: https://www.salon24.pl/u/gps65/1030869,czy-koronawirus-to-bron-biologiczna

 • @GPS

  Zacznę z zupełnie innej strony.
  -----------------------
  Po co miniroutery bluetooth?
  Router jest urządzeniem pasywno-aktywnym. Jego zadaniem jest zazwyczaj WAN z ewentualną selekcją dostępu uprawnionych oraz pilnowania przydzielonych limitów. Ten znany nam powszechnie router przewala terabajty danych. Obraz, dźwięk i pismo. Zazwyczaj mamy tak ustawione łącze z resztą świata, że sami potrzebujemy wpisać kilka liter a otrzymujemy masę danych w odpowiedzi. Dla przykładu nsze zapytanie w wyszukiwarce zajmie kilkanaście bitów. Niech będzie kilkadziesiąt. Otworzymy taki S24, czy inny Onet i dostaniemy na twarz ze 100MB danych. Aż nam procesor zaskowyczy. To po WiFi na odległościach domowych. Ten router możemy mieć też na odległościach kosmicznych (satelity) GSM (sieć komórkowa) albo po kablu LAN z innego węzła a dalej WiFi. Najdłuższy link WiFi mam w swojej sieci na 15km. Wszystko co doleci do naszego komputera i wyleci w drugą stronę, pokona też te odległości.
  ------------------------
  Teraz przejdźmy do telefonu komórkowego. Działa na okrągło. Internet w nim też jest. Też możemy z niego zrobić router przewodowy lub bez, jednak dalej będzie już tylko bezprzewodowy. W jakiej odległości trzymamy telefon od siebie? W kieszeni, na zawieszce a młodzi najczęściej w ręku. Jaka to jest odległość od naszego ciała? Praktycznie styk lub kilka cm. Fale elektromagnetyczne zanikają w ciele człowieka. W powietrzu pokonują różne odległości, jednak człowiek stanowi przeszkodę nie do przebycia.
  -------------------
  Czyli telefon komórkowy jest źródłem fal elektromagnetycznych. Małej mocy, lecz zupełnie wystarczającej do oddziaływania na nasz organizm. Skoro tak, to może również oddziaływać na podatne substancje znajdujące się w naszym organizmie. Pod warunkiem, że takie substancje się w nim znajdą. To otwiera nam pole do spekulacji o tych nanorouterach.
  Bo zastanówmy się nad ich rolą. One nie potrzebują przewalać terebajtów danych. Im może wystarczyć pasywne przekazanie(odbicie) 1 bita. Bajt to 8bitów, KiloBajt 1024 bajty,MegaBajt to 1024KB, TB to 1024GB. Pokazuję celowo te wielkości, by wyobrazić sobie skalę różnic w potrzebach celu działania urządzenia.
  ---------------
  Otóż na bazie tych danych, jestem w stanie wyobrazić sobie aktywowanie substancji w organizmie człowieka do pewnych zachowań, wywołanych smartfonem...

  • @GPS#Maur

   To ciekawe. Jakie są substancje, których aktywacja w ciele człowieka może powodować bardziej wyrafinowane działania niż jakieś objawy chorobowe czy chaotyczne szaleństwo?

   Dlaczego te substancje i urządzenia do ich aktywacji mogą tylko i wyłącznie być wprowadzane do organizmu poprzez nowe szczepionki? Stare by nie były w stanie ich dostarczyć? Nie dałoby się ich rozmieścić w pustych strzykawkach, czy igłach, przy ich produkcji? Nie dałoby się ich dostarczyć z lekami czy żywnością?

 • Źle się dzieje w państwie duńskim

  Mam na myśli Neon - ostatnio można zobaczyć wpisy na wyższym poziomie w lochu niż na pudle. Czy nie powinno być odwrotnie?

  Autor - ile dawek wziąłeś, że zadajesz pytania na poziomie przedszkolaka, który nie umie czytać i w związku z tym nie ma pojęcia o tym, co się dzieje na świecie od października 2019 roku, kiedy to przeprowadzono próbę genralną pandemii, do której tworzący ją się przygotowywali od dziesięcioleci?

  • Źle się dzieje w państwie duńskim#Lotna

   Pytania zadaje tym, którzy wierzą w konkretną, opisaną teorię spiskową, a nie przedszkolakom, którym te wszystkie teorie się mieszają i wierzą we wszystkie, nawet wzajemnie sprzeczne. Więc proszę się skupić na jednej bzdurze, a nie dokładać następne. Inne głupoty są rozważane w innych notkach.

   A Neon24 już od dawna zszedł na psy, promując notki denialistów powielających fałszywki i nielogiczne teorie.

 • @autor

  Jeśli dodawaliby coś trującego do jedzenia lub wody, to łatwiej coś takie wychwycić, bo każdy ma do tego swobodny dostęp. Dostać szczepionkę do zbadania, to nie lada sztuka. Nikt pewnie ci jej oficjalnie nie da do zbadania. Poza tym, jeśli dodawałbyś coś do coca-coli, to raz, że mógłbyś zepsuć jej smak albo zapach, to jeszcze kupę ludzi masz do tego, żeby ich przekonać dlaczego zaczynasz coś dziwnego dolewać lub dosypywać do żywności lub napojów (technolodzy ludzie na produkcji, dyrekcja). Poza tym nie każdy pije coca-colę. Inne szczepienia - zbyt długi czas podawania i zbyt wąska grupa ludzi. Starsi ludzie się nie szczepią, chyba, że na grypę ale sam zobacz ile osób się na to wcześniej w Polsce szczepiło. Szczepionki na covid - ludzie są zastraszeni, sami ich chcą. Akcja szczepień w bardzo krótki czasie. Wyszczepić wszystkich, takie są założenia, chociaż są leki, które leczą covid. Gdzie są leki na covid? Chyba jest oficjalnie jeden, ale prawie się o nim nie mówi, czemu?

 • Problem skali?

  do GPS wtorek, 11 stycznia 2022, 18:33:40
  Nareszcie Pan poruszył temat wart dyskusji!#Anna-PK#GPS#Maur

  "A dlaczego nie użyto po cichu innych szczepionek, już istniejących, wypromowanych? Po co to całe nagłośnienie, jeśli nie o zysk, a o depopulację chodzi?"

  A o syndromie gotującej się żaby Pan nie słyszał?

 • jesli jest jakis spisek to na to co zawsze

  ruchanie na kase najbogatszych kosztem wszystkiego

  • Ten caly gps#chris

   Nie życzę sobie takich chamskich komentarzy na moim blogu. Proszę sobie stąd iść i nigdy nie wracać.

 • Z trollami się nie prowadzi dysput, bo to nie ma sensu.

  Reasumując
  Śmieszą mnie te jałowe dyskusje o błędach popełnionych w walce z mitycznym świrusem. O złych decyzjach podjętych przez tych u koryta, nie stosowaniu znanych i skutecznych leków, bzdurach wygłaszanych przez tzw. ekspertów, teoriach spiskowych i tym podobnych absurdów. Przez prawie dwa lata nie dotarło do większości, że jest to celowa akcja przeprowadzana w podobny sposób i z premedytacją na całym Świecie. Prowadzone dyskusje nic nie wnoszą i jest to przelewaniem z pustego w próżne. Przy okazji trolle mieszają dodatkowo czytelnikom w głowach. Podważa się posty osób rzeczywiście oddanych sprawie, co ich zniechęca - i właśnie o to może chodzi. B/o.