Szczepionki placebo

Coraz więcej blogerów, którzy do tej pory przekazywali ciekawe informacje krytyczne wobec polityki pandemicznej, daje się nabierać na różne fałszywki. To niepokojące zjawisko.

       Niektórzy ludzie, których mainstreamowa propaganda wciąga do tego samego wora z napisem: „antyszczepionkowcy”, co rzetelnych krytyków polityki pandemicznej, uważają, że w eksperymentalnych preparatach genetycznych przeciw wirusowi Sars-CoV-2, zwanych „szczepionkami”, są celowo umieszczane różne trucizny. Tu teorii jest wiele: że tam są jakieś grafenowe nanonoże, które tną ludzkie tkanki, że są tam mikrochipy podobne do karty SIM, że są nanoroutery bluetooth, że są jakieś nanoroboty, dostające się do mózgu, które zmieniają ludziom świadomość i tysiąc innych bzdur się wymyśla. Wspólną cechą tych wszystkich teorii jest to, że są jakoby produkowane różne partie tych szczepionek – te z jakąś trucizną i takie z solą fizjologiczną – i te fiolki są specjalnie oznakowane, by je odróżnić. To się robi po to, by normalni ludzi dostali truciznę, a sami spiskowcy dostali nieszkodliwe placebo.

       W te głupoty uwierzył nawet pan Ryszard Opara, z wykształcenia lekarz, który będąc milionerem, był prezesem w kilku dużych spółkach w USA i Australii prowadzących badania nad rozwojem szczepionek, więc powinien znać się na tych problemach. Tak napisał w swojej notce na Neonie24:

 „Dlatego, odpowiednio sterowana i oznakowana liczba szczepionek - jest po prostu nieszkodliwa, (to sól fizjologiczna - placebo). Nie zawiera nano-trucizn, jest wyprodukowana dla członków i Liderów Oligarchii, oraz osób, które Liderzy Oligarchii - obecnie potrzebują do wykonania wszystkich zadań i procesów reorganizacji świata oraz depopulacji…”

       Widzę, że takie bzdury powtarza coraz więcej blogerów, których miałem wcześniej za rozgarniętych. Nikt z nich nie potrafi tego dokładniej wytłumaczyć, nie potrafi odpowiedzieć na takie proste pytania:

       Jak konkretnie są oznakowane te fiolki ze szczepionkami? Czy zwykły człowiek, który idzie do punktu szczepień, może te znaki rozpoznać i się zorientować czy dostaje placebo, czy preparat z trucizną? Którzy konkretnie ludzie w Polsce to ci Liderzy Oligarchii i ich pomagierzy? Czy to tylko członkowie rządu? Czy parlamentarzyści też? A zwykli urzędnicy też? A lekarze? Czy to członkowie partii? Których partii? Kto konkretnie dostaje to placebo? Kto w Polsce zajmuje się selekcją tych, którzy mają dostać placebo? Czy robią to pielęgniarki dokonujące zastrzyków? Czy to jest tak samo we wszystkich państwach? Szczepionka Sputnik V w Rosji, czy szczepionki w Chinach też mają swoje wersje placebo i też jest selekcja? Wiadomo, jak to jest logistycznie zorganizowane?

       Taka operacja na skalę światową, a nawet tylko na Polskę, z produkowaniem fiolek z trucizną i placebo, ze znakowaniem ich, by dało się je odróżnić oraz selekcją osób, które dostaną placebo, jest logistycznie niemożliwa do zrealizowania tak, by się to nie wydało.

       A w ogóle to po co robić taką skomplikowaną logistycznie operację, jeśli po prostu odpowiednie służby mogłyby wprowadzić do szczepionkowego systemu komputerowego informację o zaszczepieniu wszystkich tych tajnych Liderów Oligarchii?

       A jeśli ci spiskowcy nie mają władzy nad służbami i nad szczepionkowym systemem komputerowym, i muszą to robić poprzez punkty szczepień i wtajemniczone w to pielęgniarki, to po co w ogóle te fiolki z placebo, jeśli można po prostu zwykłą szczepionkę wylać do zlewu i jej numer seryjny wprowadzić do systemu? A jeśli pielęgniarki nie są wtajemniczone w spisek, to musi być w to wtajemniczony ktoś będący cały czas na miejscu, kto jej dostarczy fiolkę z placebo, gdy przyjdzie Lider Oligarchii. Po co wtedy angażować do tego producenta szczepionek – przecież ten ktoś mógłby sam zrobić te nieszkodliwe fiolki albo sam wpisać odpowiednie dane do systemu.

       Ale może są zwykłe punkty szczepień dla ludzi, którzy dostają truciznę i są specjalne rządowe przychodnie tylko dla Liderów Oligarchii, w których są tylko szczepionki placebo. Tylko po co w tych przychodniach są te szczepionki placebo? Nie prościej by było, gdyby ten Lider Oligarchii zadzwonił do tej przychodni i powiedział: "wpiszcie mnie towarzysze do systemu komputerowego i wydajcie paszport covidowy". Po co miałby jeszcze dodatkowo przychodzić do tej przychodni i dostawać zastrzyk z solą fizjologiczną?

       No ale może chodzi o to, by nakręcić filmik propagandowy, jak taki Lider Oligarchii przyjmuje szczepionkę w otwartym punkcie szczepień? Ale po co angażować producenta szczepionek do robienia specjalnych wersji placebo, oznaczania ich, dystrybuowania, jeśli taki filmik można bez problemów nakręcić z prawdziwą fiolką ze szczepionką, a w strzykawce umieści się sól fizjologiczną. Przecież to można łatwo zmontować!

       A może niektórzy Liderzy Oligarchii nie wiedzą, że nimi są i koledzy ich chronią, podając szczepionki placebo bez ich wiedzy? Nadal nie potrzeba do tego angażować producenta i nie trzeba robić specjalnych fiolek placebo ze specjalnym oznakowaniem - po prostu podstawiona pielęgniarka może mieć już przygotowaną strzykawkę z solą fizjologiczną i za plecami tego nieświadomego Lidera Oligarchii może udać, że pobrała to z fiolki ze szczepionką. To będzie wielokroć tańsze i prostsze.

       Nawet jeśli ci Liderzy Oligarchii dostaliby jakoś to placebo albo rejestrację o zaszczepieniu bez szczepienia, to łatwo daje się to wykryć w badaniach krwi. Więc musieliby zadbać o to, że jeśli cokolwiek im się nie stanie, jakiś wypadek czy choroba, co będzie wymagało badań krwi, to muszą trafić do lekarzy wtajemniczonych w spisek. Więc musieliby ze sobą wszędzie wozić cały prywatny szpital albo mieć na swojej trasie przekupione wszystkie szpitale i przychodnie. A jeśli nie zamierzają podróżować, to znaczy, że robiąc spisek, sami siebie uwięzili. To jest głupie.

       Ta teoria ze szczepionką placebo po prostu logicznie nie trzyma się kupy. Takie teorie są tworzone po to, by ośmieszyć i zdyskredytować rzetelnych krytyków polityki pandemicznej. Celowo takie teorie są jawnie bzdurne, by każdy głupi widział zawarte w nich absurdy, ale by ludzie zabobonni byli w stanie w to uwierzyć. Spisek jakiś jest na pewno – ale wystarczy, że używa tylko propagandy, żadnych dodatkowych gadżetów tworzyć nie musi. Nie potrzeba tworzyć fizycznie szczepionek placebo – wystarczy je wykreować w ludzkiej wyobraźni, a potem tych, którzy to powtarzają, zdyskredytować razem z poważnymi naukowcami krytykującymi rządowe szykany covidowe.

Grzegorz GPS Świderski

Tagi: gps65, covid-19, szczepionki, oszustwo, zabobony

GPS

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

1.44

liczba ocen: 18

 • Rządzący i rządzeni

  A widziałeś żeby posłowie albo wielcy tego świata stali w kolejce do szczepień ze zwykłymi ludźmi? Jak już się szczepią przed kamerami, to myślisz, że mieli by problem z wyborem fiolki?

  • @krzysiekniepieklo#Rządzący i rządzeni

   Posłowie dostają szczepionki placebo? A wiedzą o tym? Posłowie Konfederacji też dostają placebo?

   • @GPS#krzysiekniepieklo#Rządzący i rządzeni

    To mnie się pytasz? Ja tylko twierdzę, że to jest możliwe. No a skoro możliwe, to trzeba taką opcję brać pod uwagę. Ja tylko nie mam zaufania do ludzi, którzy ingerują w ludzką genetykę.

    Już nie raz ludzka ignorancja przynosiła opłakane skutki. Dzisiaj już wyraźnie widać, że szczepienia są porażką. Dlaczego więc z taką zawziętością chcą kontynuować tą strategię?

    • @krzysiekniepieklo#GPS#krzysiekniepieklo#Rządzący i rządzeni

     Ale konkretnie co jest możliwe? Opisz przykładowy scenariusz. Kto dokonuje selekcji polityków, którzy dostają placebo? Którzy są tymi wybranymi? Po co angażować do tego producenta, który produkuje szczepionki placebo i je specjalnie oznakowuje? Nie oczekuję prawdziwych faktów, opisz tylko przykładowy scenariusz pasujący do tych szczątkowych informacji, które skądś zaczerpnąłeś. Potrafisz ułożyć to w jakąś sensowną, logiczną całość?

 • Fakty mówią jasnym jęoykiem

  OK, trzymajmy się zatem faktów.

  O czym mówi ten idiota Johnson na forum ONZ jak o nano - robotach i podłączeniu ludzkiego mózgu do komputera?

  https://t.me/emigrant19/262

  ----------------------------

  Jakie szczegóły podawane są opinii publicznej do wiadomości na Konferencji Prasowej Patologów?

  Co takiego znaleziono w badanych próbkach szczepionki?

  Co takiego pokazują próbki histologiczne tkanki ludzi zmarłych z powodu szczepienia?

  Tu jest ta Konferencja Prasowa Patologów i każdy może się sam przekonać, o czym tam jest mowa.

  https://t.me/emigrant19/193

  https://t.me/emigrant19/195

  https://t.me/emigrant19/197

  https://t.me/emigrant19/201

  https://t.me/emigrant19/202

  https://t.me/emigrant19/206

  https://t.me/emigrant19/208 --- Znalezione obce ciała.

  Sądzi Pan, że to jest nierealne?

  Poza tym dla przeprowadzenia programu „szczepień” potrzeba ludzi, którzy nawet nie odczują szczepienia. A jak to jest najłatwiej osiągnąć? To jest chyba jasne.

  Co do specjalnych szczepień dla polityków, to jest przecież nic nowego.

  Kilka lat temu na zachodzie mieliśmy taką aferę, jak się okazało, że politycy dostają szczepionkę bez wzmacniaczów, które wywołują skutki uboczne. A społeczeństwo dostaje ze wzmacniaczami.

  • @StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

   OK, w szczepionkach są różne roboty. No i są szczepionki placebo bez tych robotów, czyste, tylko z solą fizjologiczną. Dostają je politycy. Konkretnie którzy? W Polsce dotyczy to wszystkich parlamentarzystów? Czy członków partii? Których partii? Oni wiedzą, że dostają placebo? A po co ich kłuć igłą i wstrzykiwać sól fizjologiczną? Nie można ich wpisać do systemu bez kłucia?

   • @GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

    Jak to po co?

    Przecież oni urządzają wielokrotnie teatr dla naiwnej publiki.

    To jest werbowanie ludzi pod igłę.

    Ten sam teatr na zachodzie urządzali prominenci i potem przyznawali się, że nie są jeszcze szczepieni, a to co robili, miało za cel werbowania społeczeństwa do szczepienia.

    Z tym pojęciem placebo mam problem, ponieważ z naukowego punktu widzenia nie jest to jakaś solanka. Placebo to dokładnie ta sama szczepionka pozbawiona substancji aktywnej. W naszym przypadku LNP(LipidoNanoParitkel). W ten sposób można stwierdzić, jakie działanie na organizm mają dodatki wprowadzające do obiegu krwi LNP.

    • @StanW#GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

     Jak to jest teatr, to po co do tego angażować producenta i jego kanały dystrybucji? Nie można urządzić tego teatru z prawdziwą fiolką? Ci aktorzy w tym teatrze wiedzą, że grają, są wtajemniczeni w to, że w szczepionkach są roboty? Kto to są konkretnie ci aktorzy? Członkowie rządu? Parlamentarzyści? Urzędnicy samorządowi? Lekarze? Dziennikarze?     Dopóki nie potrafisz opisać jakiegoś sensownego, logicznego, trzymającego się kupy scenariusza, zawierającego te Twoje szczątkowe dane, ale tłumaczące każdy szczegół takiej akcji, to znaczy, że rozpowszechniasz bzdury. To co rozpowszechniasz jest wzajemnie sprzeczne. Jeśli jeden szczegół jest sprzeczny z innym, to któryś musi być fałszywy - no to całość jest niewiarygodna.

   • @GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

    Grzesiu, a co Ty tutaj kolegę blogera @StanW tak "podgryzasz"?    Czasy są takie, że trzeba szukać potwierdzenia wszystkiego w wielu źródłach, a absurdalne z pozoru rzeczy takoż mogą się okazać prawdą.

    • @Kobieta Kula#GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

     Nikogo nie podgryzam. Grzecznie proszę o logiczne wyjaśnienie teorii szczepionek placebo. Może Ty spróbujesz, co? Nie chodzi mi o fakty. Spróbuj wysilić wyobraźnię i opisać przykładowy scenariusz teorii spiskowej, takiej, że producenci szczepionek robią dwie partie fiolek - ze szczepionką (czy trucizną, czy z robotami w środku, czy czymkolwiek) oraz specjalnie oznakowane (mniej lub bardziej tajnie) szczepionki placebo z solą fizjologiczną, służącą jakoby do tego, by ją przyjmowali Liderzy Oligarchii, którzy sterują całym spiskiem. Opisz cel takich szczepionek placebo i logistykę ich dystrybucji i wstrzykiwania - ale tak by to się trzymało kupy, by było logiczne, spójne i sensowne.

   • @GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

    E tam nanoroboty. Każdy, kogo proszę o rysunek techniczny i schemat działania, od razu wymięka, ew. odsyła do jakichś filmików z gadającymi głowami lub ha, ha...zamazanymi zdjęciami krwi rzekomo zniszczonej przez szprycę. Panowie (bo oni przodują w eskalacji paniki, identycznie jak rząd) nie wiedzą nawet tego, że wyniki badań krwi podaje się w liczbach a nie na zdjęciach i bezkrytycznie podchwytują zmyślone przez ignorantów pierdoły. Faktycznie, nikt, nawet Pan Opara nie potrafi udowodnić, czy w szczepionkach jest trutka, czy jej tam nie ma więc stworzył sobie teorię trutki contra placebo. Ja nawet ostatnio słyszałam w radiu, że smog powoduje u dzieci z. Aspergera. Nie dajmy się więc zwariować i zastraszyć. Natomiast prawda ze szczepionkami jest prosta jak cepy i chyba dlatego tak trudna do przełknięcia - u jednych ludzi szczepionka powoduje produkcję przeciwciał a u innych nie. I właśnie ci drudzy chorują. Wszak wiadomo, że nie ma medykamentu działającego na wszystkich ludzi identycznie. To też wie każdy lekarz. Również każdy z nich powie, że szczepionka stwarza realną groźbę zakrzepicy, z której młody z dużym prawdopodobieństwem się wywinie, a stary nie. Trzeba jeszcze wspomnieć, że niektórzy posiadają tzw. naturalną odporność i ci szczepić się nie muszą. Ale kto by tam to badał i pieniądze niepotrzebnie tracił. "Wydaliśmy miliardy, ale stać nas na to!" jak głosi Matouszek.

    Do ciekawostek należy też reakcja komentatorów - głos rozsądku i spokoju przyjmują ze źle ukrywaną wściekłością, o czym wyraźnie świadczy ocena artykułu. Tak, jakby chcieli jak największą ilość czytelników wpędzić w panikę. Czyżby kryptosadyści?

    • @Viridiana#GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

     90% ludzi jest naturalnie odporna na koronawirusa, a umiera w wyniku infekcji 0,15% - jest to naukowo dowiedzione w rzetelnych badaniach. Więc nie ma kompletnie znaczenia, co zawierają szczepionki - są one całkowicie zbędne. Istotne są tylko leki, które łagodzą objawy i zabezpieczają przed ciężkim zachorowaniem. Dokładne tak samo, jak z każdym innym przeziębieniem. Gdyby te szczepionki nie miały żadnych skutków ubocznych, to nadal byłyby zbędne. I tak samo zbędne są szczepionki placebo - nic do spisku nie wnoszą.

   • @GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

    Czy ja wiem? Czy Ty taki grzeczny jesteś?    Ja wyobraźnię swą poświęcę na wizualizację przyjemniejszych scenariuszy. Co i Tobie radzę.

    Póki co, trzeba obserwować wszystko co się dzieje, spokój zachować i nie tworzyć żadnych scenariuszy, co owym spokojem by mogły zachwiać.

    Trzeba się wspierać na duchu, zamiast się spierać o to kto ma rację.

    • @Kobieta Kula#GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

     Warunkiem koniecznym zachowania spokoju jest nieuleganie bzdurom rozpowszechnianym przez denialistów.

   • @GPS#StanW#Fakty mówią jasnym jęoykiem

    "Warunkiem koniecznym zachowania spokoju jest nieuleganie bzdurom rozpowszechnianym przez denialistów."    Pełna zgoda. :-)

 • @autor

  A nie przyszło ci do tej "pseudowolnościowej" główki,że to jest wielki eksperyment medyczny i w dalszym ciągu trwa badanie nad tym preparatem.W tym przypadku producent potrzebuje dokładnych danych kto jaki preparat przyjął .Jak to w pseudobadaniach bywa część przyjmujących dostaje tak zwane placebo lub inne świństwo jakie zechce mu podać producent. Każdy kto kupił ten preparat zobowiązał się ,że nie badzie badał składu tej trucizny.

  • @matterhorn#autor

   To jest inna teoria. Ta najbardziej popularna, której trzyma się pan Opara, zakłada, że szczepionki placebo nie są podawane losowo (jak w eksperymencie), ale dostają je wybrańcy - Liderzy Oligarchii. Więc proszę tę teorię wyjaśnić. Tę drugą zbadamy osobno, bo obie teorie są wzajemnie wykluczające się.

   • @werka1321#matterhorn#autor

    Powtarzam: eksperyment wymaga losowej dystrybucji leku i placebo. Ale to mało - wymaga jeszcze zastosowania podwójnie ślepej próby.

 • #GPS Z faktani się niedyskutuje.

  Dziwię się Panu GPS tych pytań, na które już Pan powinien znać odpowiedzi z s24.

  Tam opisywałem wiele takich przypadków, w których nawet kobieta wskoczyła do łóżka szpitalnego, aby nagrać reklamę dla tych, co mają swój umysł w depozycie medialnym.

  Dziewczyna ta grała rolę umierającą, cierpiącą z powodu covida. Mówiła ona, co robi, po co i za co, że tu chodziło o kasę.

  Dostała nawet instrukcje postępowania, co ma robić i jak się zachowywać.

  https://odysee.com/@FaktenFriedenFreiheit:5/bezahlte-fake-corona-patienten:5

  Takich błazeństw było więcej, i je już dawno na s24 opisywałem.

  O jakie szczątkowe dane Panu chodzi?

  Podaję konkretne wydarzenia, linki i analizy niezależnych naukowców.

  Proszę bardzo, niech Pan zdefiniuje precyzyjnie swoje wątpliwości, a ja postaram się na nie odpowiedzieć. Naturalnie przy użyciu argumentów z solidnych źródeł.

  • @StanW##GPS Z faktani się niedyskutuje.

   To jest nie na temat. Proszę wyjaśnić teorię ze szczepionkami placebo.

  • @StanW##GPS Z faktani się niedyskutuje.

   A bo Salon 24 to jest krynica mądrości wszelakiej i za dowód prawdy wystarczy...W razie czego, można wątpiącym jeszcze gadające głowy podlinkować.

 • Wybór dla pacjenta: trucizna czy placebo...

  Panie GPS,  Prawdę mówiąc miałem już w ogóle nie reagować ani pisać żadnych komentarzy pod Pana notkami. Ale...zmieniłem zdanie, przynajmniej na chwilę...  Pisze Pan, że ja - lekarz i człowiek doświadczony w pracy nad szczepionkami - piszę bzdury kompletne - twierdząc, że większość szczepionek zawiera trucizny - a część to placebo...

  Twierdzi Pan, że skoro tak jest - producenci szczepionek powinni napisać na fiolkach zawierających szczepionki - która jest trucizną a która placebo...

  Zadaje też Pan mnóstwo pytań - związanych z powyższym twierdzeniem...  Niech Pan się naprawdę zastanowi czasem co Pan pisze...  To znaczy Pana zdaniem - producenci szczepionek powinni opisać zawartość szczepionek - która jest placebo a która jest trucizną, tak żeby pielęgniarka robiąca zastrzyk - doradziła pacjentowi, co jest czym - no a pacjent mógł zastanowić się i zdecydować, którą szczepionkę wybrać...

  Czy naprawdę może być większa głupota - niż to co Pan na ten temat pisze???

  A co by Pan wybrał...? Truciznę czy placebo...  Panie GPS - proszę niech Pan się zastanowi - co tak naprawdę Pan pisze i o co Pan pyta...  Oczywiście, jak może producent szczepionki napisać takie informacje...

  To byłoby dla producentów...przecież samobójstwem...

  Oczywiście - oni najlepiej wiedzą co jest w szczepionkach - ale takie informacje trzymają całkowicie dla siebie (tylko dla niewielkiej grupy wtajemniczonych).

  Oczywiście - Liderzy, Elity i wybrani (pracujący dla nich) ludzie - otrzymują nieszkodliwe preparaty a takie szczepienia tak czy inaczej, odbywają się w specjalnie wybranych miejscach.

  Oczywiście też - nie wszyskie szczepionki - które przekazuje się do masowych, publicznych szczepień - nie wszystkie zawierają truciznę...

  Gdyby tak było - i każdy człowiek po szczepieniu, miałby rozmaite komplikacje, efekty uboczne, czy nawet natychmiastowo umierał - ludzie w bardzo krótkim czasie, zorientowali by się o szkodliwości szczepionek - i przestali by je wogóle brać...

  A wtedy...cóż to byłby za interes - dla producentów...  Oni - producenci - musieli to wszystko bardzo dobrze zaprogramować - no i mieć pod ścisłą kontrolą...

  Niewątpliwie, wiele szczepionek...jest po prostu...nieszkodliwych. Dla dobra sprawy.  Mógłbym naprawdę wiele o tym pisać, mam w tym wiele lat doświadczeń - i dobrze wiem, że tak właśnie, się to wszystko odbywało już kiedyś...

  Oczywiście - czystych i prostych dowodów nie mam...

  A gdybym je miał - być może...prawdopodobnie bym już nie żył...  Życzę Panu pomyślności - i zdrowia - a jeżeli Pan zdecyduje się zaszczepić - mam nadzieje, trafi Pan na bezpieczną szczepionkę...

  • @Ryszard Opara#Wybór dla pacjenta: trucizna czy placebo...

   Szanowny Panie Ryszardzie

   dziwię się Panu, po tym co zostało już wcześniej z obu stron powiedziane, że w ogóle Pan dalej z tym ludziem dyskutuje.

   Nie szkoda Panu cennego czasu ?

   Oczywiście nie mam najmniejszego zamiaru Panu cokolwiek narzucać, bo to Pan decyduje z kim chce i jak rozmawiać, tak jak ja decyduję z kim mi pod drodze, a kim nie.

   Ja podjąłem decyzję i już klamka zapadła - ZERO jakiejkolwiek dyskusji z tym ludziem , bo nie mam zamiaru więcej z nim o czymkolwiek rozmawiać, bo to naprawdę daremny trud , a efektu z tego nie będzie żadnego.

   Pozdrawiam, KST

  • @Ryszard Opara#Wybór dla pacjenta: trucizna czy placebo...

   "Twierdzi Pan, że skoro tak jest - producenci szczepionek powinni napisać na fiolkach zawierających szczepionki - która jest trucizną a która placebo..."   To są insynuacje. Nic takiego nie twierdzę. W ogóle w kwestii szczepionek placebo nic nie twierdzę, tylko proszę o dokładniejsze wyjaśnienie tej teorii. To Pan napisał, że musi istnieć odpowiednio oznakowana liczba szczepionek, która jest nieszkodliwa i przeznaczona dla Liderów Oligarchii. Więc proszę to wyjaśnić - jak oznakowana i po co.

  • @Ryszard Opara#Wybór dla pacjenta: trucizna czy placebo...

   "Oczywiście - Liderzy, Elity i wybrani (pracujący dla nich) ludzie - otrzymują nieszkodliwe preparaty a takie szczepienia tak czy inaczej, odbywają się w specjalnie wybranych miejscach."   Ale po co oni dostają te zastrzyki z solą fizjologiczną? Żeby mieć dziurkę na ramieniu? Po co w ogóle tworzyć takie miejsca? Co ten zastrzyk im daje? Po co w ogóle producent tajnie tworzy i tajnie dystrybuuje takie tajne szczepionki placebo, które w tajny sposób, w tajnym miejscu, dostają tajni ludzie?

 • Istota.

  To brak odpowiedzialnosci za skutki "szczepienia" i ukrywanie skladu.

  Pan Opara jest lekarzem, czyli "sluzbowo" zna sie na mechanizmie dzialania szczepionek.

  Druga sprawa, dlaczego brak prawdziwego obrazu tylko jakies grafiki fiki miki.

  Czy jest "wirus", czy to po prostu

  zjadliwsza forma grypy.

  Lub wrecz " spowolniony" SARS(o celowo dluzszym czasie wylegania).

  Jesli by zdobyto prawdziwego "koronawirusa" cala narracja by wziela w leb.

  Ale...

  Przeciez to foliarstwo i denializm.

  I... GPS, sorry, Denis sam w domu.

  • @brian#Istota.

   Ale pan Opara nie wyjaśniał działania szczepionek, ale opisał teorię, że producenci szczepionek robią specjalnie oznakowane partie z fiolkami, które nie zawierają szczepionki, ale sól fizjologiczną - i takie szczepionki placebo są przeznaczone dla Liderów Oligarchii. Oczekuje bardziej szczegółowego opisu tego procederu, bo z tego, co dotychczas wyjawił pan Opara, ten proceder jest absurdalny.

 • Jest nie do pomyslenia by ktos oszukiwal w pokera, w wyborach czy w szczepieniach.

  Po prostu w glowie sie to nie miesci :)

  • @staszek kieliszek#Jest nie do pomyslenia by ktos oszukiwal w pokera, w wyborach czy w szczepieniach.

   Rzecz oczywista jak to, że wszyscy oszuści świata siedzą już w więzieniach ;)

  • @staszek kieliszek#Jest nie do pomyslenia by ktos oszukiwal w pokera, w wyborach czy w szczepieniach.

   A jak dokładnie wygląda ten proceder oszukiwania na szczepionkach placebo?

   • @GPS#staszek kieliszek#Jest nie do pomyslenia by ktos oszukiwal w pokera, w wyborach czy w szczepieniach.

    Sekretarka przynosi Ci zaswiadczenie i kladzie na biurku.

    • @staszek kieliszek#GPS#staszek kieliszek#Jest nie do pomyslenia by ktos oszukiwal w pokera, w wyborach czy w szczepieniach.

     To po co są te flakoniki ze szczepionką placebo żmudnie produkowane, tajnie znakowane i dystrybuowane przez koncerny farmaceutyczne? Samo zaświadczenie by nie wystarczyło? Trzeba jeszcze dziurkę w ramieniu komuś pokazywać, by zatwierdzić zaświadczenie? No ale dziurkę może też bez tego flakonika z solą fizjologiczną zrobić!

 • test na logiczne myślenie

  Panie GPS !

  Proszę łaskawie powiedzieć dlaczego według Pana runęły 3 wieże WTC w Nowym Jorku 11 września 2001?

  • @Nibiru#test na logiczne myślenie

   Przepraszam za zlosliwosc nie do Nibiru.

   Ale znany przez nas GPS zmienil sie nie do Poznania.

   Ani nawet do Kutna.

   Jak ktos kto potyka sie o wlasne sznurowadla.

  • @Nibiru#test na logiczne myślenie

   To nie ma nic do rzeczy. Potwierdzenie lub zaprzeczenie jednej teorii spiskowej, nijak się nie ma do drugiej. A jeśli to ma związek, to proszę go wyjaśnić.

   • @GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

    //A jeśli to ma związek, to proszę go wyjaśnić//    Już wyjaśniam, Otóż struktura własności podległości mediów światowych pozostaje ta sama co wtedy. Również zależność od światowej oligrchii, namietników na plantacje zwane państwami też nie zmieniła się a wręcz umocniła. Żaden kacyk światowy nie śmiał wtedy podważać medialnych nonsensów. Wtedy również zablokowano prawo głosu naukowcom kwestionującym oficjalną narrację. Wtedy także dokonano zamachu na nasze podstawowe prawa, również przy pomocy "daru niebios" jakim wtedy był rzekomy atak 19 Arabów na Amerykę.

    • @Nibiru#GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

     OK, spiskowcy opanowali media. Ale po co firmy farmaceutyczne obok zwykłych szczepionek produkują, dystrybuują i wstrzykują im szczepionki z solą fizjologiczną? Jaki ma to sens dla tego i innych spisków?

   • @GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

    "OK, spiskowcy opanowali media. Ale po co firmy farmaceutyczne obok zwykłych szczepionek produkują, dystrybuują i wstrzykują im szczepionki z solą fizjologiczną? Jaki ma to sens dla tego i innych spisków?"    Zapisujesz się na szprycę. Sprawdzają kto zacz, czy przydatny lub mniej. Dobierają Ci skład, jak fryzjer dobiera fryzurę. Idziesz na umówiony strzał. Potem, ponieważ wszystkie dane udostępnione, monitorują.

    Ci, co rokują względem miski ryżu i oligarchia rządzących kacyków (czyt. przydatnych jeszcze Murzynów w rodzaju Niedziela i Morawer) dostaną, póki co, placebo. A jak zaczną brykać to ktoś kartoteki pomyli. I dostaną co innego.

    • @Kobieta Kula#GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

     Nie czytałaś mojej notki? To powtarzam:     Po co jako ten Lider Oligarchii dostaje ten strzał ze specjalnej fiolki placebo? Nie lepiej by było, jakby ta wtajemniczona pielęgniarka wzięła normalną fiolkę i wylała jej zawartość do zlewu? Po co angażować producenta do żmudnego tworzenia fiolek placebo, szyfrowania numeru seryjnego, dystrybuowania tego po wszystkich punktach szczepień, dbania by nie zabrakło tych placebo dla VIP-ów etc... co wymaga ścisłej konspiracji? Po co cała ta robota? A w ogóle to po co ten VIP ma tam przychodzić? Nie może tego załatwić telefonicznie? Wtedy nie potrzeba wtajemniczać pielęgniarek we wszystkich punktach szczepień - wystarczy zrobić specjalną infolinię dla VIP-ów. A w ogóle to po co dzwonić? Nie można by od razu wpisać tego VIP-a do systemu, że jest zaszczepiony? A dziurkę w ramieniu sam sobie zrobi igłą do szycia.

   • @GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

    Proszę się nie migać i odpowiedzieć na pytanie. Wyjaśniłem poniżej przełożenie, a teraz Pana kolej.

    • @Nibiru#GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

     Nie znalazłem żadnego wyjaśnienia, po co robi się fiolki z solą fizjologiczną.

   • @GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

    Ja nie sugerowałem że w niektórych szczepionkach jest sól fizjologiczna czy inne placebo, ale z braku niezależnej kontroli takiej hipotezy na tym etapie nie można wykluczyć,

    • @Nibiru#GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

     To proszę wyjaśnić, jaki ma sens to placebo w tej hipotezie, której nie można wykluczyć. Po co takie coś produkować, szyfrować oznaczenie, dystrybuować i wstrzykiwać VIP-om?

   • @GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

    Nie czytałeś mojego komentarza? ;-)

    • @Kobieta Kula#GPS#Nibiru#test na logiczne myślenie

     Czytałem. Nie ma tam żadnego wyjaśnienia, po co jest ta szczepionka z solą fizjologiczną, jeśli można zwykłą szczepionkę wylać do zlewu.

 • By juz na wyjsciu skompromitowac sceptykow.

  A to tylko odroczenie wyroku.

  Gdzie najlatwiej ukryc drzewo?

  A gdzie prawde?

  W natloku sprzecznych komunikatow.

  Gdy "glowny nurt" ma przewage, ludzie zatracaja instynkt samozachowawczy.

  Obrobka telewizorem robi z nich bydlo na rzez.

  Wtedy nawet oficjalne podanie prawdziwych danych juz nic nie znaczy.

  "O, przepraszamy ze 3/4 ludzkosci nie zyje.

  To tylko pomylka.

  Wybaczycie nam.

  Jak zwykle."

  • @brian#By juz na wyjsciu skompromitowac sceptykow.

   Nie rozumiem. Czy chodzi o to, że te roboty w szczepionkach ukrywa się w morzu soli fizjologicznej?