Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?

Badania naukowe niezbicie pokazują, że rządowa walka z Covidem jest bez sensu, że wszelkie szykany typu obowiązek noszenia maseczek, czy lockdown, są zbędne i szkodliwe.

       Najnowsze totalitarne szykany rządów to wprowadzenie paszportu covidowego dla zaszczepionych dającego im pełnie praw publicznych, które zostaną odebrane niezaszczepionym. To niby ma ograniczyć tempo rozprzestrzeniania się wirusa, bo jakoby zaszczepieni słabiej go roznoszą. To też okazuje się nieprawdą. Poniżej przesyłam odnośniki do badań naukowych w tej sprawie zebranych przez doktora Piotra Witczaka.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Uwaga dla tutejszych denialistów, w tym dla właściciela Neonu24: doktor Piotr Witczak i wszyscy inni rzetelni krytycy polityki pandemicznej, są uczciwymi lekarzami i wiedzą, że wirus Sars-CoV-2 istnieje i wywołuje chorobę Covid-19. Wszyscy sceptycy w stosunku do oficjalnej propagandy rządów swoje twierdzenia zawsze uzasadniają odnośnikami do rzetelnych badań naukowych. Denialiści tego nie robią, bo po prostu rozpowszechniają fałszywki, niemające żadnej podstawy naukowej. Denialiści negując naukę, negują też sens poniższych badań, a więc służą mainstream'owej narracji, która tak samo jak denialiści, posługuje się kłamstwem i manipulacją.

Tagi: gps65, nauka, polityka, paszport kowidowy, badania naukowe

Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?

W mediach coraz częściej słyszymy opinie ekspertów, jakoby segregacja sanitarna była niezbędna, bo NIEZASZCZEPIENI bardziej zakażają. Spójrzmy, co mówi nauka:

 1. Skuteczności szczepień zakresie infekcji objawowej/bezobjawowej po 4-7 miesiącach od pełnego szczepienia może spaść do ZERA, co oznacza, że każdego miesiąca gwałtownie spada:

 2. Osoby z przełamującą infekcją SC2 niezależnie od statusu szczepienia mają podobny wysoki ładunek wirusa określony wartością Ct (wysoki ładunek = zakaźność):

 3. Zaszczepieni pełnią istotną rolę w transmisji wirusa:

 4. Błędne przeświadczenie osób zaszczepionych o nabytej odporności przed zakażeniem oraz wprowadzane przywileje dla osób zaszczepionych (np. „paszporty covidowe”) mogą powodować zjawisko kompensacji ryzyka (założenie, że osoby zaszczepione spotykają się z większą liczbą osób i narażają siebie i innych na sytuacje zwiększonego ryzyka infekcji). Według modelu uwzględniającego wpływ kompensacji ryzyka na korzyść ze szczepień przeciwko COVID-19, 2,5-krotny wzrost ekspozycji osób zaszczepionych może wyeliminować korzyść ze szczepionki o skuteczności 60%:

 5. Dorzućmy jeszcze zakłócenie endemicznej stabilności. Szczepienie populacji osób o niskiej podatności na covid, np. dzieci i młodych dorosłych, może prowadzić do wzrostu liczby objawowych przypadków COVID-19, w tym ciężkich:

 6. Na deser: "zaszczepione osoby mogą tymczasowo rozwinąć więcej przypadków i zarażać bardziej, przez co najmniej tydzień po szczepieniu, a w tym tygodniu wirus namnaża się u zaszczepionych osób, u których rozwinął się covid":

 7. Biorąc pod uwagę powyższe, nie może dziwić, że poziom szczepień nie ma wpływu na redukcję zakażeń, a nawet obserwuje się trend odwrotny:

 8. Śledząc ewolucyjne trajektorie mutacji odpornych na szczepionki w ponad 2,2 miliona genomów SARS-CoV-2, ujawniamy, że występowanie i częstotliwość mutacji opornych na szczepionki SILNIE KORELUJE ZE WSKAŹNIKAMI SZCZEPIEŃ w Europie i Ameryce:

GPS

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 19

 • @Autor

  - Najlepszą formą ograniczenia możliwości pojawienia się wzrostu zakażeń na jesieni jest szczepienie; chroni ono przed zgonem, hospitalizacją, ale również przed zakażeniem - podkreślił we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski. https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2768834,Chroni-przed-zgonem-hospitalizacja-rowniez-zakazeniem-Minister-zdrowia-o-szczepieniu-przeciw-COVID19 . Tyle jako komentarz .

  • @Repsol#Autor

   No i jak chcesz mu wykazać, że kłamie, że jego wypowiedź nie ma żadnej naukowej podstawy? Twierdząc swoje głupoty, że w ogóle wirusów nie ma albo że żadne nie wywołują chorób? Przecież też nie masz żadnych naukowych podstaw, by to twierdzić. Zwalczanie fałszu innym fałszem nie ma kompletnie sensu. Więc radzę zapoznać się z rzetelnymi badaniami naukowymi - masz ku temu sposobność, bo w notce są do nich odnośniki.

   • @GPS#Repsol#Autor

    Jemu to przekaż :

    • @Repsol#GPS#Repsol#Autor

     A co go obchodzi to, że jesteś denialistą i obaj wierzycie w kwestie niepotwierdzone naukowo? On wie, że denialiści blogowi mu służą.

  • @Repsol#Autor

   https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=pLYCl5uQYUM&fbclid=IwAR0rqudx4x7ZNfYxb918eI2QCe2XKEwDuiKrvMmAsuoyKOnvNZ6kjG7Q1hA

 • No nie wiem

  czy tak do końca ta rządowa walka jest bezsensu. Mój starszy syn przebywa obecnie w Rzymie i mówi że paszportu covidowego nie da się nigdzie wejść, wszędzie skanują. No i maski, obowiazkowe, nawet jak będziesz sam na ulicy, a ten fakt zauważy władza nakaże ci namordnik naciągnąć po same oczy. Co ciekaw Włosi jakby się do zaistniałej sytuacji powoli przyzwyczajają i ją akceptują. Mój syn chcąc podróżować po świecie dał się zaszczepić (za głupią namową żony), mimo że przecież dość ostro przechorował grypę. Obecnie ustawicznie go dusi i kaszle. Po powrocie z rzymskich wakacji ma iść do lekarza. Napisałem mu więc , że teraz to może iść, ale do Rygi, bo to jak musztarda po obiedzie. Jak kto głupi to aż miło.

  • @Mikker#No nie wiem

   Serdecznie współczuję.

   Większość ludzi całkowicie zagubiła się i straciła pojęcie hierarchii jakichkolwiek wartości w życiu.

   Dlatego przegrają wszystko co mają, nie tylko swe marne ciało i życie, ale przede wszystkim Duszę.

   I to o DUSZE LUDZKIE w tej wojnie chodzi, a nie o nasze zezwłoki

   Pozdrawiam, KST

   • @KST#Mikker#No nie wiem

    Cóż można zrobić? Drugi syn mieszka w Paryżu musieli się z żoną zaszczepić, bo inaczej straciliby pracę. Takie czasy. obaj dawno pełnoletni, ale już córka jest przeciw tym wariactwom, podobnie najmłodsza - ta nawet bardziej.

    • @Mikker#KST#Mikker#No nie wiem

     Znam młodego człowieka, który właśnie dla możliwości pracy dał się wyszczepić Jonsonnen.

     Na drugi dzień w pracy stracił nagle przytomność i fiknął takiego koziołka, że się w belgijskim szpitalu na OIOMie cały poobijany znalazł.

     Gdyby akurat jechał autem to pewnie uzupełniłby kronikę wypadków o kolejne "zjechanie z drogi z niewyjaśnionych przyczyn ze skutkiem śmiertelnym".

     Jak tylko doszedł do siebie to wrócił natychmiast do kraju i sam mi się żalił, że jak na ironię zaszczepił się żeby móc pracować, a teraz dzięki szczepionce nie pracuje.

     Jednak zarzekał się, że dzieci nie da zaszczepić choćby po swoim trupie.

     Muszę do niego zadzwonić do świąt i spytać o zdrówko.

     Mam nadzieję, że jeszcze żyje i da radę swoje małe dzieci obronić.

     KST

   • @KST#Mikker#No nie wiem

    100/100

    13 lat temu Rosjanka Tatiana Graczzowa napisała:

    "Silne państwo to cel narodu, a mocny i zdrowy naród to cel państwa. Globalny agresor wie: ażeby pozbawić państwo i co za tym idzie państwowość tego celu należy zniszczyć zdrowie narodu i maksymalnie zmniejszyć jego liczebność aż do całkowitego zlikwidowania...

    Naszym polem walki jest Niebo! I tylko Niebo! Niebo przecież zaczyna się na ziemi. I do Nieba trzeba się dostać."

 • Nie, bardziej transmitują szczepieni.

  Fakty nieubłagalnie krzyczą, że szczepienia, maski, Lockdowny nie mają żadnego wpływu na falę pandemii, ale tylko wyrządzają szkody w substancji społecznej.

  Aby to zrozumieć wystarczy spojrzeć na Izrael i Palestynę, gdzie niebyło żadnych Lockdownów, masek itp. Ta sama fala przechodziła przez te kraje z różnymi krańcowo wynikami.

  Tam gdzie się szczepi są kilkukrotnie większe problemy ze zdrowiem społecznym.

  Poza tym według najnowszych informacji po drugim szczepieniu zmienia się tak obraz kliniczny symptomów, że specjaliści mówią, że tu zaczynamy mieć symptomy zatrucia proteiną.

  Nie należy się temu dziwić, ponieważ ciało ludzkie po szczepieniu quasi nabywa funkcji redaktora produkującego syntetyczne białko wirusa.

  Jakie to ma konsekwencje?

  A takie, że ludzie szczepieni są w stanie immunosupresyjnym i szczepienie nie daje im ani ochrony ani nierobi z nich ludzi nieroznoszących wirusy.

  Idiotyzmem jest tzw. 2G ponieważ ludzie ozdrowieńcy posiadają znacznie lepszą ochronę od szczepionych, jak również ludzie zdrowi posiadają znacznie lepszą ochronę od szczepionych.

  A więc największym zagrożeniem dla zdrowia społecznego są zaszczepieni.

  Sami chorują i zarażają innych.

  U nas w Dolnej Austrii zmarło teraz 20 osób i 12 z nich miała w sobie reaktory białka wirusa, a więc była zaszczepiona. Czy te osiem osób nieszczepionych zmarło na covida?

  Tego nie wiemy, ponieważ PCR test nie jest w stanie tego powiedzieć.

  Równie dobrze można by żartem powiedzieć, że one zmarły na pozytywny PCR test.

 • Dobra analiza

  Hi GPS. Ale ci zazdroszczą!

  Dostajesz w ocenach jedynkę za jedynką, a artykuł jest bardzo pomocny dla oceny sytuacji Covidowej pandemii i podwyższenia poziomu intelektualnego NE24.pl  Argumentujesz uczciwie.

  Dlatego Twoje wnioski są przekonywujące.

  Argumenty Niedzielskiego, Lauterbacha, czy Fauciego są jakby z tej samej kartki. To nie jest uczciwa gra! Oni siedzą w innej piaskownicy niż Ty.

  • @adevo#Dobra analiza

   A tak dygresyjnie Panie Adevo, czy wśród nas jest jeszcze Pan Opara, czy już tylko Jego bot?

   • @Viridiana#adevo#Dobra analiza

    A tak dygresyjnie Panie Adevo, czy wśród nas jest jeszcze Pan Opara, czy już tylko Jego bot?

    ➖➖➖➖➖➖

    W Brisbane aktualnie jest 31 stopni. RO siedzi pewnie na plaży, ogląda nagie ciała i zamiast pisać, pije jakieś soki.

    Z drugiej strony jest smutno. Portal rozwalony, postępy bardzo powolne. Jakby od miesiąca do miesiąca- od renty do renty.

    Mały zasięg. Popatrzałem na ranking światowy:

    Pozycja absolutna na świecie neon24.pl:

    613 739

    W porównaniu z salon24.pl:

    13 389

    A więc, NE24.pl jest oddalony od miejsca S24.pl o 600 350 miejsc.

    Można się pocieszyć, że NE24 jest w pierwszym milionie na świecie :))

    • @adevo#Viridiana#adevo#Dobra analiza

     Bo mało kogo obchodzi portal powielający fakenewsy. Jak ktoś się interesuje fałszywkami, to szuka źródeł, bo tworzący je jest ciekawszy, bo to celowe działanie. A powielanie to zwykła głupota, która nikogo nie interesuje. Powielanie bzdur to gorszy sort niż wymyślanie.

 • "Czy niezaszczepieni bardziej transmitują wirusa?"

  -----------------------------

  Nie dajmy się wpuszczać w kanał świrusowej hucpy poprzez roztrząsanie czy to liter greckiego alfabetu czy zaszprycowani i niezaszprycowani. Bo inaczej dyskusja ta będzie przypominać to:

  stoją na przerwie komsomolcy z wydaniem książkowym dzieł towarzysza Lenina w rękach i trwa dyskusja - co też towarzysz Lenin miał na myśli co uwieczniono na stronie 151.

  Wniosek?

  Człowiek rozumny dobrze wie - co wokół niego się wyprawia i dlaczego oraz do czego służą namordniki - pod przymusem, etc.

  • @demonkracja#

   Najbardziej roznoszą świrusa ludzie zdrowi . To jest dopiero stwierdzenie niedojd przy korycie kartelu Big Pharmy . Salute .

 • @GPS

  Widzę pominiety jeden z ważniejszych aspektów transmisji wirusa. Chodzi o uznawanie za NIEzaszczepione osoby do 14 dni po drugiej iniekcji. Jest oczywiste, że takie swobodne kwalifikowanie osób zaszczepionych, zupełnie fałszuje nam obraz statystyczny. Więcej, wydaje się, że ta grupa osób ZAszczepionych jest najbardziej odpowiedziaalna za transmisję wirusa. Te osoby przez 35 dni od pierwszej iniekcji, oficjalnie są uznawane za NIEzaszczepionych, i dlatego oficjalnie choć zupełnie fałszywie zrzuca się odium zarażania na wszystkich NIEzaszczepionych.

  • @Maur#GPS

   Ależ to jest jeden z najważniejszych elementów planu mający na celu oszukanie potencjalnych baranków i skłonienie ich do przyjęcia "pocałunku śmierci". To jest robione z premedytacją w celu ukrycia zgonów i powikłań poszczepiennych.

   • @KST#Maur#GPS

    Znajoma przyjęła ten pocałunek śmierci, będąc w ciąży. Pół roku temu był poród. Dziecko od urodzenia jest bez zębów, do dziś nie jest w stanie zrobić ani jednego kroku i nic nie rozumie, co się do niego mówi. Jest coraz więcej doniesień o tych ułomnościach. To z pewnością było zaplanowane.

    • @GPS#KST#Maur#GPS

     Biedne to dziecko, może nie dożyć do 90 tych urodzin     Pozdrawiam

    • @GPS#KST#Maur#GPS

     Panie GPS, pisze Pan, iż 6-cio miesięczny niemowlak od urodzenia nie ma zębów i nie potrafi zrobić ani jednego kroku wskutek przyjęcia przez jego ciężarną matkę szczepionki? Rzeczywiście, to straszne nieszczęście! Moje dzieci w tym wieku już biegały po mieszkaniu tak szybko, że trudno mi było je dogonić i miały tyle zębów, że z łatwością przegryzały kable komputerowe.

 • Gdy paniusia w sklepie, właśnie wchodząca zwrociła mi uwagę.

  Spytałem: a pani już po trzech dawkach???

  Czy dopiero po dwóch?!

  Zmieszała się.

  Jaa, wzięłam tzrecią miesiąc temu.

  To dlaczego pani To nosi?

  Przecież po trzecim organizm wydala resztki po wirusie najwyżej jakie półtora tygodnia?

  Ale Trzeba nosić!

  W telewizji mówili.

  Skomentowałem, jeszcze jedna co myśli telewizorem.

  Cham!

  Ale zdrowy na ciele i Umyśle. Zdrowia mimo wszystko życzę. Odbiornik ma taki przewód, w gniazdku.

  Oburzenie.

  Wyłączyć, objawy miną.

  Ja Pana!!!

  Co?

  Może patrolik? Nowe kowidowe volksdeutsche? Żegnam, obym Panią za rok czy dwa lata mimo wszystko żywą widział.