Koronasceptycy

To, że pandemia koronawirusa to wymysł polityczny, a nie jakaś plaga biologiczna, jest już dziś bardzo solidnie poparte badaniami naukowymi, statystykami i pokrętnymi, sprzecznymi, bzdurnymi wypowiedziami polityków i ich urzędników na całym świecie. Sceptycy covidowi podważający propagandę rządów większości państw i narracje firm farmaceutycznych oraz różnych medycznych agend politycznych, po prostu mają rację.

       Wirus Sars-CoV-2 nie jest groźniejszy niż grypa, maseczki i lockdown nie działają, szczepionki są zbędne. Dziś już nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Pisałem o tym w wielu notkach. W tej jest to najlepiej uzasadnione badaniami naukowymi: 

       Jest wiele osób, które to wie, rozumie, umie uzasadnić i pisze o tym od dawna. Ale jest też dużo ludzi, w tym blogerów, którzy publikują sensowne dane i informacje dotyczące sceptycznego podejścia do pandemii, ale mieszają to z ewidentnymi bzdurami i fakenewsami.

       Podam jeden przykład. Ostatnio w sieci krąży informacja o domniemanym skandalu na Słowenii. Cytuję: „Naczelna pielęgniarka Uniwersyteckiego Centrum Medycznego, ośrodka klinicznego w Lublanie, która zajmuje się przyjmowaniem fiolek po szczepionkach i wszystkim zarządza, zrezygnowała z pracy, wyszła przed kamery i wyjęła butelki szczepionek. Pokazywała zebranym dziennikarzom kody na buteleczkach, z których każda zawiera końcową cyfrę nr1, nr 2 lub nr 3 w kodzie, a następnie wyjaśniła znaczenie tych cyfr. Numer 1 to placebo, sól fizjologiczna. Numer 2 to klasyczna butelka RNA. Numer 3 to pałeczka RNA zawierająca gen onc, powiązany z adenowirusem, który przyczynia się m.inn.do rozwoju raka. W przypadku tych butelek liczba 3 mówi, że osoby, które otrzymały je w ciągu 2 lat, będą miały raka tkanek miękkich. Powiedziała, że osobiście była świadkiem szczepień wszystkich polityków i potentatów i wszyscy otrzymali preparat num. 1”

       To jest ewidentna bzdura, oczywisty fakenews. Tego nie ma nawet potrzeby weryfikować, bo w tej informacji nic się kupy nie trzyma. Wielu koronasceptyków rozpowszechnia tego typu głupoty i to ich pogrąża. A przy okazji służy pogrążeniu wszystkich, nawet tych, którzy głupot nie powielają. To jest jedna z wielu takich bzdur rozpowszechnianych przez naiwnych sceptyków.

       Moim zdaniem takie fakenewsy to dobry test, by odróżnić sensownych krytyków działań pandemicznych, od oszołomów, którzy uwierzą w dowolną bzdurę. To dobry test na wiarygodność osoby, czy blogera, podającej różne informacje o pandemii — kto takie bzdury przekazuje, ten traci całkowicie wiarygodność.

       Takie fakenewsy rozpowszechniają funkcjonariusze oficjalnej propagandy, by ośmieszać sceptyków. Naiwni sceptycy dają się na to nabierać i puszczają dalej. Ludzie w większości są łatwowierni i wierzą we wszystko, do czego się przekonali, nawet jeśli utwierdza ich w tym przekonaniu ewidentna bzdura. Potem w propagandzie łatwo się ich deprecjonuje w całości, nawet tych racjonalnych sceptyków. Wszystkich wrzuca się do worka z napisami: antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, wyznawcy teorii spiskowych, foliarze. A w uzasadnieniu wystarczy powołać się na głupoty, które rozpowszechniają niektórzy.

       Więc proszę i apeluję! Nie dajcie się nabierać na wszelkie możliwe informacje, tylko dlatego, że są zgodne z waszymi poglądami! Propaganda działa, bo ludzie są głupi i uwierzą we wszystko. Jeśli coś rozpowszechniacie, to sprawdzajcie to i rozważcie czy ma sens!

       Strona rządowa, farmaceutyczna, propagandowa jest wielokroć silniejsza medialnie od sceptyków, dlatego nie musi weryfikować, być niesprzeczna — oni kłamią i manipulują i dzięki temu skutecznie otumaniają ludzi. Strona sceptyczna nie może robić tego samego, bo każda bzdura przez nią głoszona będzie szybko i skutecznie wykorzystana przeciwko niej. Tą metodą zawsze przegra. Strona sceptyczna może i powinna głosić tylko fakty porządnie zweryfikowane i potwierdzone — być może to nie da wygranej w krótkiej perspektywie, ale w dłuższej będzie wielokroć skuteczniejsze.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

GPS

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2

liczba ocen: 232

 • Bardzo trafne uwagi ....

  ... i dlatego najlepszym materiałem do rozpowszechniania są filmy z udziałem fachowców, którzy omawiają konkretne badania i tłumaczą na czym polega fałsz tej pandemii. Jest sporo takich materiałów w sieci , więc tego nie załączam, gdyż były już na NE24 publikowane.

  Powtórzę za to moją tezę dotyczącą "głównego pomagiera" czarciego pomiotu w dziele depopulacji - jest nim SŁUŻBA ZDROWIA w tym przede wszystkim "lekarze".

  Bez ich poparcia tego oszustwa wszystko spaliłoby na panewce nawet gdyby środki masowego rażenia umysłowego produkowały się na okrągło, a "politycy" kompromitowali się bardziej niż dotychczas, chociaż to jest już i tak niemożliwe.

  • @KST#Bardzo trafne uwagi ....

   Tak — sensowne, dokładnie wyjaśnione, porządnie uzasadnione, powołujące się na rzetelne badania naukowe, materiały należy rozpowszechniać. Jest tego wiele. Rozpowszechnianie fakenewsów szkodzi temu rozpowszechniającemu, ale też sprawie, o którą walczy.

   • @GPS#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    Kiedy w latach 60-tych ub.w. pojawiła się "Lista Żydów na stanowiskach partyjnych i państwowych" to oczywiście nikt jej nie zaprzeczył tylko do tej listy dopisano Polaków, aby całość zdyskredytować. Pisał o tym otwarcie chociażby Albin Siwak.

    To jest dokładnie ta sama metoda puszczania fakenewsów dotyczących pandemii i szczepionek przez ewidentnych prowokatorów albo głupców.

  • @KST#Bardzo trafne uwagi ....

   Im więcej ludzi zostanie przestraszonych szczepionkami tym więcej z nich przeżyje i nie zostanie pokaleczonych.

   A więc czy można rozpowszechniać fakenewsy by ratować ludziom zdrowie i życie?

   I co to są te fakenewsy?

   Pamiętam gdy napisałem artykuł o tlenku grafenu w szprycach, ty zaatakowałeś mnie, że to fakenews!

   Co się okazało? Tlenek grafenu został wykryty w szczepionkach przez wielu naukowców na całym świecie i nikt już tego faktu nie neguje.

   Piszesz, że informacja podana przez blogerkę Wiórkiewicz, to oczywisty fakenews, nie warty nawet dowodzenia.

   Przecież to jest logiczne, że szczepionki muszą być jakoś oznakowane, aby nie wybić nimi wykonawców zbrodni! Oni zostaną unicestwieni jako ostatni.

   Nawet jeśli jest to fakenews to jest on bardzo prawdopodobny. Jeśli w wyniku tego kilka osób oprzytomnieje i nie przyjmie szprycy, to dzięki tej informacji...przeżyje!

   W moim otoczeniu rozpoczął się makabryczny taniec śmierci i kalectwa osób zaszczepionych. Zmarły po szprycy dwie osoby: sąsiadka lat 52 i koleżanka mojego syna lat 40. Okaleczone zostało 8 osób: mężczyzna lat 50 sika krwią, jego matka dogorywa na raka płuc, inny "zuch" szczepionkowy ma wszczepiony rozrusznik serca, skierowanie na dializy nerek a ostatnio stracił czucie w palcach obu dłoni. Są cykliczne omdlenia, krwawienia z narządów rodnych kobiet, i inne "atrakcje".

   Problem nas blogerów polega na tym, że nie mamy żadnych możliwości samodzielnego zweryfikowania informacji znalezionych w sieci. Pozostaje nam tylko zdrowy rozsądek i tak zwany "nos" . Mnie on nigdy nie zawiódł. Wszystkie moje artykuły dotyczące afery kowidowej, na początek uważane za facenewsy, po jakimś czasie zostały potwierdzone.

   Dlatego więcej pokory GPS- przyjmij do wiadomości, że i ty możesz się mylić i nie naskakuj na innych blogerów, gdyż działają w dobrej wierze i mogą uratować wiele istnień ludzkich!

   • @Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    Uznanie, że zakodowanie pewnych informacji w numerach seryjnych fiolek z preparatami zwanymi "szczepionkami na covid", uznanie, że to prawdopodobne, w żaden sposób nie uprawdopodabnia bzdur jakoby były trzy rodzaje szczepionek w tak trywialny sposób oznaczonych. To tak jakby uznać, że ktoś nie kłamie, ale mówi pół prawdy, gdy twierdzi, że widział latającego krokodyla — bo być może widział mewę, więc coś latającego było. To nie jest pół prawdy, to jest pełne kłamstwo. Twierdzenia, że są szczepionki z placebo, że numer seryjny coś koduje, to są kompletnie inne twierdzenia, niż to, co plecie ta rzekoma pielęgniarka.

    • @GPS#Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

     To jest twoja interpretacja, nie oparta na żadnych faktach, tylko na wyobraźni, że to jest niemożliwe. W jaki sposób producent może oznakować szczepionki inaczej niż w kodzie kreskowym, tak aby osoby postronne się nie zorientowały? Barwić buteleczki? Z solą fizjologiczną na czerwono, z grafenem na żółto, z pyłem ze stali chirurgicznej na niebiesko?

     Powtarzam: szczepionki muszą być jakoś oznakowane, aby nie wybić nimi wykonawców zbrodni! Jedyny sposób ich oznakowania, to "schować" informację w kodzie paskowym na buteleczkach. Czy to jest sposób (jak piszesz) trywialny? A ty jak byś zaznaczył buteleczki o różnej zawartości?

     Jesteś zbyt zadufany w swój intelekt, który już cię wielokrotnie zawiódł!     Anthony Ivanowitz

    • @GPS#Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

     "Powtarzam: szczepionki muszą być jakoś oznakowane, aby nie wybić nimi wykonawców zbrodni! Jedyny sposób ich oznakowania, to "schować" informację w kodzie paskowym na buteleczkach. Czy to jest sposób (jak piszesz) trywialny? A ty jak byś zaznaczył buteleczki o różnej zawartości?

     Jesteś zbyt zadufany w swój intelekt, który już cię wielokrotnie zawiódł!     Anthony Ivanowitz"     No i są znakowane numerem serii który określa co konkretnie w danej fiolce jest, ale jest to WIEDZA TAJEMNA zarezerwowana dla producenta oraz przez niego uprawnionych służb.

     Jeszcze tego brakowało, żeby każda piguła wiedziała co jest w jakiej fiolce, bo tam jest numerek "1", "2" lub "3"! :(

     Producent znając swoje numery seryjne oraz wiedzę zwrotną dotyczącą jaki skutek odniosła dana seria na "szczepanach doświadczalnych" może w trakcie produkcji i rozwoju pandemii odpowiednio modyfikować skład, co moim zdaniem ma oczywiście miejsce.

     Jeśli gdzieś ktoś takie numerki na fiolkach umieścił to znaczy albo chciał sobie ułatwić robotę i się zdekonspirował, albo jest to wypuszczone właśnie jako fake.

    • @GPS#Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

     Hipoteza ,że szczepionki są jakoś znakowane ma sens.

     Przypomnijmy sobie okres kiedy rozpoczęły się szczepienia dla najstarszych seniorów i jak "bokiem" zaszczepiono wybranych celebrytów i polityków w pewnym szpitalu.

   • @Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    Wcale nie jest tak, że pozostaje nam tylko zdrowy rozsądek i jakieś wyczucie na "nos". Stanowisko koronasceptyków jest poparte wieloma rzetelnymi badaniami naukowymi. Nieliczni lekarze, którzy są po stronie sceptyków, tłumaczą bardzo precyzyjnie całą sytuację i zawsze porządnie to uzasadniają, wskazując na badania. Więc żadna intuicja nie jest potrzebna — dysponujemy odpowiednią wiedzą naukową, by obalić wszelkie kłamstwa i manipulacje władzy.

   • @Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    "Pamiętam gdy napisałem artykuł o tlenku grafenu w szprycach, ty zaatakowałeś mnie, że to fakenews!" - przypomnij mi, bo nie przypominam sobie.

    Jeśli czytasz mnie uważnie to chyba zauważyłeś, że należę do pierwszej linii atakujących oficjalną zakłamaną narrację dotyczącą pandemii i szczepionek.

    Mogę pochwalić się tym, że od prawie dwóch lat nie kupiłem ani jednej maseczki (kilka razy dla świętego spokoju założyłem), nie byłem ani razu testowany, no i oczywiście musieliby mnie siłą wyszczepić, ale poszłaby wtedy krew i to nie moja !

    Nie zmienia to faktu, że niektóre informacje dotyczące czy to składu szczepionek czy tego co się dzieje w organizmie szczepanów trzeba uważnie przeanalizować, a człowiek przecież na wszystkim się nie zna.

    Co do numerów oznaczających placebo, trutkę i środek kancerogenny to sorry, ale metoda 1-2-3 jest ewidentnie podejrzana. Moim zdaniem są oczywiście różne składy "szczepionek" od placebo do 100% śmiercionki, jakiś naukowiec twierdził nawet, że jest aż 10 odmian składu u Pfizera.

    Po to są jednak NUMERY SERII, żeby po nich identyfikować kto i czym został zainfekowany !

    Tylko producent wie co się kryje pod danym numerem serii i NIKT więcej ! I to wystarczy dla osób wtajemniczonych, a głównie służb specjalnych w poszczególnych krajach, żeby "odpowiednie serie trafiły do odpowiednich osób".

    I tyle w temacie

    • @KST#Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

     Przepraszam cię Kolego, post był adresowany do GPS, a omyłkowo trafił do Ciebie.

     Twoje posty bardzo cenię i lubię, i wiem, że czytając je czuję w Tobie oparcie!

     Anthony Ivanowitz

   • @Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    "Czy to jest sposób (jak piszesz) trywialny? A ty jak byś zaznaczył buteleczki o różnej zawartości?"    To zależy czy bym chciał ukryć te informacje o zawartości przed wszystkimi, czy też tak oznaczyć, by ten, kto zna algorytm, mógł rozszyfrować numer i się o zawartości dowiedzieć. Taki algorytm nie może być trywialny. Jest na to milion sposobów. Oznaczenie trywialnym sposobem to sposób najgorszy — powodujący, że cały proceder bardzo łatwo się wyda. Póki co nikt nie udowodnił, że obowiązuje to trywialne oznakowanie z końcówką w numerze. To, że nie wiesz jak coś zrobić, nie znaczy, że się tego zrobić nie da.

    • @GPS#Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

     Dodam jeszcze, że ta wiedza odnośnie sposobu oznakowania jest znana naprawdę bardzo małemu kręgu osób bezwzględnie zaufanych, bo biorących osobisty udział w spisku.

     Jedynie ktoś taki mógłby zdradzić ten szyfr, ale nie sądzę żeby był właśnie tak trywialny, bo to rzuciłoby się w oczy każdej pigule wszędzie na świecie.

   • @Gość#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    no właśnie czy aby ten artykuł nie jest fake newsem....

    placebo dla vipów to by było prawdopodobne w końcu to "rasa panów"    pytanie dlaczego ludziom nie pozwolili wybrać rodzaju szczepionki, tylko szprycowali tym czym chcieli ....

    To prawda z drugiej strony, że trole robią się coraz sprytniejsze.. do niedawna barany pisali tylko teksty, a zapominali o łapkach, a teraz już mają i łapki obcykane i klikają w nie...

    może Autor jest zbyt przeczulony w kwestii troli no nie wiem w każdym razie to słuszna uwaga abyśmy pisząc sprawdzali ile się da... byle nie w fake hunterze, który jest oszustwem szczepionkowym...

    Czasem nie bardzo jest jak to sprawdzić, albo nie potrafimy, no ale to co jest logiczne przekonuje nas. Władza tak rozmija się z logiką plandemia jest do tego stopnia zakłamana że cała władza i jej gadanie stały się komplenie niewiarygodne.... Wyjaśnia się powoli tajemnica procentu zaszczepionych w szpitalach... jednego dnia jest po równo 50/50 a następnego już wszyscy niezaszczepieni.. kłamie nie tylko władza ale i pomagierzy... niech kłamią może wreszcie przerżną wybory....

    Opowiadanie że coś jest fake newsem bez dowodu bez próby wyjaśnienia Autorze jest właśnie niedostateczną starannością... Samo mówienie że pielęgniarka to troll to za mało trochi...

  • @KST#Bardzo trafne uwagi ....

   Istotnym problemem nie jest to, że większość pracowników służby zdrowia okazała się ludźmi sprzedajnymi, zdolnymi do kłamania, manipulowania i oszukiwania — ale to jest ważne, że służba zdrowia w większości państw to agenda rządowa, a jej pracownicy to urzędnicy zatrudniani przez polityków. To są urzędnicy państwowi i nie ma się co dziwić, że potulnie wykonują polecania władzy. Służba zdrowia wszędzie jest silnie uwarunkowana politycznie, jest uwikłana w polityczne rozgrywki, jest częścią państwowego aparatu władzy. Więc kłamią jak każdy urzędnik — bo inaczej stracą posadę. Wielu uczciwych ludzi, to po prostu oportuniści. Na szczęście jest kilku dobrych, niezależnych lekarzy, którzy potrafią się temu oprzeć i w propagandzie nie uczestniczą, przekazując nam prawdę zgodną z naukowymi badaniami.

   • @GPS#KST#Bardzo trafne uwagi ....

    Gdyby zawód lekarza był autentycznie zawodem wolnym, a lekarz odpowiadał przed sądem powszechnym, a nie przed "Inkwizycją Lekarską" jak obecnie w PL to tych odważnych lekarzy byłoby znacznie więcej.

    To właśnie sprzedajne biurwy lekarskie w "Inkwizycji Lekarskie" pilnują doktorków, żeby się nie wychylali.

  • @Gość#A gdzie argumenty?

   Tak! Apeluję do wszystkich koronasceptyków, by nałożyli na siebie autocenzurę, tak by nie przekazywali dalej ewidentnych fakenewsów. By obalać ewidentne bzdury nie potrzeba żadnych argumentów, szczególnie bzdury, które same żadnych argumentów nie zawierają. Nie ma kompletnie sensu używać jakichkolwiek kontrargumentów w stosunku do zmyśleń kogoś, kto twierdzi, że widział latającego krokodyla — to on to musi uzasadnić, uargumentować, uprawdopodobnić. W relacji tej rzekomej pielęgniarki nie ma żadnych wyjaśnień czy dowodów, co do szczegółów tego domniemanego procederu, więc nie ma tam czego obalać. To ten, kto twierdzi, musi to najpierw uzasadnić, a nie ten, kto przeczy — to elementarz procesu dochodzenia do prawdy.

   • @GPS#Gość#A gdzie argumenty?

    Argumenty . Zakaz sekcji zwłok zmarłych na to " coś " świadczy samo za siebie . Procedura badania każdej serii " szczepionek " została oddana E.A.L , czyli złamano wszystkie obowiązujące przepisy . Brak publicznej debaty z użyciem za i przeciw vide historia J.Pospieszalskiego . Szkoda temat rozwijać . Salute .

    • @Repsol#GPS#Gość#A gdzie argumenty?

     I to są dowody na to, co plecie ta pielęgniarka? Jaki to ma związek?

  • @Gość#A gdzie argumenty?

   Sformułowania typu: "Tym gniotem", "jest (...) żałosna i świadczy o dość słabowitym umyśle", to świadectwo chamstwa i to nie zachęca do dyskusji. Zalecam w rozmowie stosowanie elementarnych zasad dyskusji i interakcji z innymi ludźmi.

  • @Gość#A gdzie argumenty?

   Absolutnie słuszna uwaga, nie wiem dlaczego tak słabo oceniona. GPS mówi nie bo nie i jest w tym tak samo wiarygodny jak informacja o numerarcji szczepionek. Panie GPS, proszę o dowody na swoje stanowisko. Nie można stanowczo zaprzeczać sensowności informacji nie podając dowodów na jej fałszywość.   Zadziwiony.

   • @Gość#Gość#A gdzie argumenty?

    Mam przedstawić dowody na jakie konkretnie stanowisko?

 • @Autor

  Bardzo dobry tekst, ważne i mądre spostrzeżenia :)

  *****

  • @zygmuntbialas#Autor

   Ja to zjawisko obserwuję od dawna — może zbyt późno napisałem o tym notkę, bo już wielu blogerów, którzy opublikowało wiele ciekawych, wartościowych, dobrze uzasadnionych, materiałów, skompromitowało się, puszczając w innych notkach ewidentne bzdury i fakenewsy. To duża szkoda, bo to drastycznie obniża wartość tych ich sensownych notek. Ja często w dyskusjach, szczególnie na FB, na mój argument podparty linkiem do jakiejś notki, dostaję w ripoście: powoływanie się na tego autora jest nic nie warte, bo patrz, jakie on bzdury rozpowszechnia — i tu daje mi linki do tych bzdur.

   • @GPS#zygmuntbialas#Autor

    To, czy to są ewidentne bzdury też należałoby udowodnić.

    Jeśli się nie da ani potwierdzić ani zaprzeczyć,każdy skłania się do tej tezy, która wydaje mu się najbardziej prawdopodobna.

    • @Gość#GPS#zygmuntbialas#Autor

     Ei incumbit probatio, qui dicit, non ei, qui negat

    • @Gość#GPS#zygmuntbialas#Autor

     Niech ta pielęgniarka udowodni, że mówi prawdę.

 • Autor

  Całkiem nieźle się ubawiłem czytając ten tekst. Strona rządowa i mendia głównego ścieku głoszą i publikują same kłamstwa, a rzekomi eksperci kolejnymi kłamstwami to podpierają. Ludzie to "kupują", bo komu w końcu mają wierzyć. Gotowi są uwierzyć we wszystko, co tylko sprawia pozory autentyczności. Natomiast autorzy postów i komentatorzy mają stosować weryfikacje i i autocenzurę, bo ktoś może zarzucić im kłamstwo. To jest wojna ze społeczeństwem i w celu samoobrony wszystkie metody są dobre. Te naukowe argumenty docierają tylko do ludzi już świadomych, a wiarygodna plotka podparta przykładami z życia do każdego. Chcąc obudzić i uświadomić ludzi trzeba walczyć z przeciwnikiem jego własnymi metodami jeśli tylko są skuteczne. Za dobre chęci daję tylko 3***

  • @Playset#Autor

   Cel nie uświęca środków. Jeśli walcząc z kanibalami, zjemy ich wszystkich, to kanibalizm wygra.

   • @GPS#Playset#Autor

    Więc niech to oni nas zjędzą, co już następuje w postępie /jak na razie/ artmetycznym i przegrani przejdą do historii.

  • @Playset#Autor

   Weryfikacja jest bardzo prosta - proszę sobie obejrzeć dowolny numer serii na potwierdzeniu szczepienia jakiegokolwiek szczepana.

   Gdyby informacja tej pielęgniarki była prawdziwa to wszystkie serie zaczynałyby lub kończyły się na cyfry 1,2 lub 3, albo suma kontrolna - dowolnie zdefiniowana - musiałaby wynosić jedną z tych trzech cyfr.

   Wtedy taka informacja byłaby prawdopodobna, ale pod warunkiem, że wykazano by że tak faktycznie jest. A tego wytłumaczenia właśnie w tym newsie zabrakło.

   • @KST#Playset#Autor

    Przypominam prawo Benforda. Ono co prawda dotyczy pierwszej cyfry, a nie ostatniej, ale to przykład zasady pozwalającej analizować ciąg liczb. Takich zasad jest setki. Jest wielu analityków, którzy umieją to badać. Oni z pewnością te numery seryjne już przepuścili przez swoje algorytmy analityczne. A nawet jeśli tego nie zrobili, to producent musi się z tym liczyć. Więc cokolwiek by nie zakodował, to to wyjdzie na jaw, nawet gdy kodowanie nie jest trywialne. Na pewno da się wykryć to, czy numer jest losowy, czy też coś koduje. Więc to, co plecie ta rzekoma pielęgniarka to wierutne bzdury.

    • @GPS#KST#Playset#Autor

     Też tak sądzę i na tym kończę mój udział w dyskusji na ten temat.

    • @GPS#KST#Playset#Autor

     Nr .serii nie może być losowy . Tyle w temacie procedury losowej . Salute.

   • @KST#Playset#Autor

    Dzielenie włosa na czworo nie ma żadnego sensu dla przeciętnego zjadacza chleba. Liczy się fakt iż jedni umierają bardzo szybko, a inni nie. A jak co jest oznaczone mało kogo obchodzi, bo i tak mu tego nie pokażą.

    • @Playset#KST#Playset#Autor

     Przy wprowadzaniu danych do systemu, przy danych pacjenta powinien być kod identyfikujący dokładnie fiolkę, z której pobrano preparat do iniekcji.

     ----------

     Za chwilę crakerzy coś znajdą. W USA system zidentyfikował wyjątkowo śmiertelną partię, mimo jej maksymalnego rozproszenia po kraju.

   • @KST#Playset#Autor

    Problem jest taki, że spora część dostaw szprycy nie miała cyfrowego oznaczenia przy kodzie kreskowym. Musiałby wówczas istnieć inny sposób identyfikacji.

    • @Maur#KST#Playset#Autor

     Cyfrowe oznaczenie pod kodem kreskowym to najczęściej to samo, ta sama liczba, tylko w różnej postaci zapisana.

  • @Gość#GPS

   Ei incumbit probatio, qui dicit, non ei, qui negat — to podstawa naszej cywilizacji odziedziczona po starożytnym Rzymie.

  • @Gość#Autor 5* - Ile jest

   Proszę wziąć poprawkę że w tych nieszczepionych 50% są noworodki, dzieci i młodzież. Tak więc świadomi dorośli opierający się szprycom są najprawdopodobniej już w znacznej mniejszości.   Wrócę jednak do czegoś bliższego tematowi notki - jak się zachować w stosunku do mało wiarygodnych wiadomości rozpowszechnianych również przez antyszczepionkowców?

   Czy przyjąć zasadę

   "Chcąc obudzić i uświadomić ludzi trzeba walczyć z przeciwnikiem jego własnymi metodami jeśli tylko są skuteczne"

   https://gps65.neon24.pl/post/165308,koronasceptycy#comment_1856235   czy ważyć każde słowo aby być wiarygodnym?

 • @GPS

  https://www.salon24.pl/u/albatros/1183747,zalozenia-systemowe Polecam od Albatrosa i wszystko staje się jasne .Salute .

 • Piękne SAMOZAORANIE!

  No to lecim. Bo aż tzw. grzechem byłoby zmarnować takie piękne salto Autora, który już w pierwszych akapitach wy...glebił sie na... - powiedzmy - twarz.

  Muszę jedynie zamienić miejscami kolejność dwóch otwierających publikację akapitów:  //Wirus Sars-CoV-2 nie jest groźniejszy niż grypa [...]

  Jest wiele osób, które to wie, rozumie, umie uzasadnić i pisze o tym od dawna. Ale jest też dużo ludzi, w tym blogerów, którzy publikują sensowne dane i informacje dotyczące sceptycznego podejścia do pandemii, ale mieszają to z ewidentnymi bzdurami i fakenewsami.//  I co my tu mamy?

  Ano to, że Autor na wstępie raczy czytelnika największym od blisko 2 lat mainstreamowym FAKENEWSem jaki zatruł umysły większej części umysłów na Ziemi.

  Że "wirus" SARS-COV2 nie jest "goźniejszy".  OCZYWIŚCIE, że NIE JEST!

  Bo NIE ISTNIEJE taki byt w Przyrodzie!!!

  Nadal ani jedno laboratorium na świecie całym nie schwytało w biologicznym organizmie tego mitycznego "wirusa", a co za tym idzie, nie udowodniło jego potencjalnej zjadliwości chorobotwórczej!!! Jeśli jest inaczej, to czekam; niech mi Autor poda odnośnik do dokumentów udowadniających, że się mylę.  Pisanie o tym "wirusie" że nie jest groźny, to jak stwierdzenie, że grając w symulator wyścigów samochodowych nie można się zabić w wirtualnej kraksie. Chyba oczywiste, że nie można, nie?

  Coś co nie istnieje realnie, nie może być w jakikolwiek sposób groźne. (Pomijam przypadki zawałów podczas oglądania filmów zwanych horrorami).  No i wobec powyższego, jeśli jeszcze raz przytoczę dalsze słowa Autora:  //jest też dużo ludzi, w tym blogerów, którzy [...] mieszają to z ewidentnymi bzdurami i fakenewsami.//  to jak mam to skomentować?

  Jedynie tak, jak to zrobiłem w tytule mojego komentarza:  PIĘKNE SAMOZAORANIE!

  • @Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

   Fizycznego wyizolowania chyba rzeczywiście nie dokonano. Ale proszę wybaczyć że mnie (jako dyletanta wirusowego i nie tylko) to nie przekonuje co do jego nieistnienia - może przy dzisiejszych technologiach badaczy-wirusologów nie jest to konieczne.

   Wiem nawet że kłóci się to z 2-gim postulatem Kocha.

   Ale nie wierząc w istnienie tego wirusa..... musiałbym stracić wiarę w wiedzę takich osób jak m.in:

   Sucharit Bhakdi i Luc Montagnier - twardych przeciwników tych obecnych pseudoszczepionek i całej tej obecnej picdemii.   Proszę Pana jak nas WSZYSTKICH przy okazji o nieco więcej zrozumienia dla innych, trochę inaczej myślących.

   • @kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

    Moim zdaniem zwolenników Antoine Béchampa, XIX wiecznego biologa, oponenta Ludwika Pasteura, można śmiało porównać z płaskoziemcami. Wierzą w teorię, którą współczesna nauka obaliła po milionkroć. To są takie same oszołomy, jak ci, którzy wierzą w homeopatię, radiestezję, astrologię czy kreacjonizm. Głosząc te swoje zacofane bzdury szkodzą sensownym koronasceptykom bardziej niż ci, którzy rozpowszechniają fakenewsy. Swoim zabobonnym myśleniem niszczą wszystko to, co sami czasami piszą z sensem i to, co piszą rzetelni koronasceptycy.

    • @GPS#kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     GPS jesteś po prostu głupi.

     Zadziwiony.

    • @GPS#kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     No to jestem "oszołomem" :)

    • @GPS#kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     Zacofaną bzdurą jest darwinizm, pseudokatoliku. Zacofaną bzdurą jest wiara w zbawienność liberalizmu

   • @kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

    Mnie też zastanawia brnięcie tych uczonych w kierunku wirusowym. Faktem jest jednak, że nawet CDC jednoznacznie się wypowiada o nieistnieniu izolatu sars cov2.

    Jeśli wirus istnieje w formie materialnej to dzisiejsza technologia medyczna musi go złowić. Jeśli tego nie potrafi zrobić , wg. Mojego widzenia po prostu go nie ma , a uczeni pracują na jakiś założeniach teoretycznych.

   • @kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

    Szanowny Panie @kowalew,    Mnie nie interesuje, że szanowani naukowcy, jak przytoczeni przez Pana, twierdzą, że "Nowe Szaty Króla" nie są aż tak olśniewające, żeby zmuszać plebs do ich podziwiania, ale nie negują wbrew twardym faktom (SARS-COV2 nie został schwytany i wyizolowany), że te szaty jednak istnieją.

    No bo nie istnieją.

    Ci naukowcy są tak również szkodliwi (w mniejszej skali niż mainstream) dla Ludzkości, jak np. nasz polski dr Bodnar, który "leczy" nieistniejącą chorobę Covid-19 amantadyną - ot, na boku hutzpy, którą NIBY zwalczają, usypują sobie kupkę złota i sławy...    A odnośnie zrozumienia dla "trochę inaczej myślących". Pan ma na myśli WIERZĄCYCH.

    Ja mam takie zrozumienia dla wierzących w tradycyjne wierzenia w "byty nie z tej Ziemi".

    Ale nie w przypadku nowej re-ligii z apostołami Sekty Covida.    Pozdrawiam.

    • @Kmieć#kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     Miałem na myśli koronosceptyków (przeciwników picdemi i tzw.konstruktów mRNA), ale którzy nawet w dość istotnych detalach przecież się różnią.

     Na dzień dzisiejszy najistotniejsze jest jednak możliwie skutecznie powstrzymać ludzi przed szprycą - szkodliwego aktu którego nie da się cofnąć. Wspierajmy się, nie traćmy energii na agresje w rozkminianiu detali, agresję kierujmy do faktycznych wrogów.

     Proszę mi wierzyć że z sympatią odwzajemniam pozdrowienia.

   • @kowalew#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

    "Ale nie wierząc w istnienie tego wirusa..... musiałbym stracić wiarę w wiedzę takich osób jak m.in:

    Sucharit Bhakdi i Luc Montagnier - twardych przeciwników tych obecnych pseudoszczepionek i całej tej obecnej picdemii."    Mi akurat całkowita pewność, że srowid nie istnieje w niczym nie przeszkadza, żeby bardzo cenić prof. Bhakdi.

  • @Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

   A inne koronawirusy istnieją? A wirus grypy istnieje? A rinowirusy istnieją?

   • @GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

    Nawet można je obejrzeć ponieważ są prace naukowe je opisujące , tego " obecnego " jakoś znaleźć nie można nawet Lancet milczy .Proszę opublikować czekam niecierpliwie . Salute .

    • @Repsol#GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/229345,naukowcy-z-toronto-wyizolowali-sars-cov-2

    • @Repsol#GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     //ttps://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/229345,naukowcy-z-toronto-wyizolowali-sars-cov-2//     Data publikacji 23.04.2020     Te "odkrycia" z tamtego czasu zostały dawno "rozjechane".

     Ale jeszcze zacytuję zdanie z artykułu z odnośnika:     // Obecnie, dzięki osiągnięciom w dziedzinie biologii molekularnej, można zastosować krótszą drogę bez konieczności hodowli wirusa – wyjaśnia dr Łukasz Rąbalski.//     I co? Nic? Żadna lampka się nie zapaliła, że "wykrywanie wirusa" odbywa się DZIŚ bez konieczności namnażania?

     Może należałoby zapytać jak to się robi?

     Odpowiadam: NA EKRANIE KOMPUTERA, termin "naukowy" IN SILICO (https://pl.wikipedia.org/wiki/In_silico), czyli czysta "naókawa" hochsztaplerka, OSZUSTWO.     A poza tym. Przecież cały tekst z artykułu to propagandowyy bełkot. Tam nie ma NIC naukowego, żadnego opisu kolejnych kroków, które doprowadziły do "odkrycia" itd.

     Poza tym w świecie PRAWDZIWEJ NAUKI, każde nowe odkrycie powinno być tak opisane, żeby można je było zweryfikować w dowolnym miejscu na Ziemi przez innych naukowców.

     I co? Ano nic.

     Bo to "odkrycie" to odpowiednik gry w Minecrafta, ot, pierdzenie na ekanie komputera.

     A wirusa SARS-COV2 jak nie było w Przyrodzie, tak nadal nie ma!

     Bo gdyby był, to wszystkie strony główne mainstreamowych gadzinówek krzyczałyby o tym najbardziej krzykliwą i największą czcionką.     Tak że Panie @GPS... Nie brnij Pan.

    • @Repsol#GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     "Te "odkrycia" z tamtego czasu zostały dawno "rozjechane"."     Poproszę o odnośniki do badań naukowych, które to rozjechały.

    • @Repsol#GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     //"Te "odkrycia" z tamtego czasu zostały dawno "rozjechane"."     Poproszę o odnośniki do badań naukowych, które to rozjechały.//     Dam Panu, choć Pan na to nie zasługuje.

     Podam je u siebie, i raczej Czytelnikom Neonu, a Pana przy okazji "pozamiatam.

     Choć nie mam czasu na pisanie rozszerzonych publikacji, schludnie podanych, bo sytuacja w domu mnie w tym względzie ogranicza, to zrobię. Podam Panu tak, że jak Pan po tym jeszcze będzie bredził o "wirusie" SARS-Cov2...     P.S. Mógłbym już teraz podać tu odnośniki, o które Pan pyta, ale to byłoby marnotrawstwo; Pana trzeba rozjechać jak walcem, bo Pan bredzi i przemyca ludobójczą propagandę nie tylko w temacie covidowej hutzpy...

     Jutro, najdalej pojutrze - chyba że w międzyczasie mnie szlag trafi - znajdzie Pan u mnie odpowiedź na prośbę o "linki" potwierdzające moje stanowisko, jakie tu w kilku swoich komentarzach przedstawiłem.

    • @Repsol#GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

     Proszę podać linki do badań naukowych, które obalają badania naukowe, do których linki ja podałem, w których jest opis wyizolowania wirusa Sars-CoV-2. Póki co nikt tych badań nie podważył.

   • @GPS#Kmieć#Piękne SAMOZAORANIE!

    Pięknie cię Kmieć zaorał: sam rozpowszechniasz fakenewsy o istnieniu wymyślonej choroby, choć nauka dawno to kłamstwo zdemaskowała.

    Naukowcy w USA pobrali materiał genetyczny od 1500 osób chorych na „covid-19”, zbadali testami PCR które wykazały wynik dodatni. Następnie przesłali próbki do 7 uniwersytetów medycznych w USA, gdzie zbadano próbki na obecność wirusów grypy. W każdej próbce znaleziono wirusy z grupy A albo B.

    Nie znaleziono natomiast koronawirusa covid-19, gdyż taki koronawirus po prostu ...nie istnieje! Nie można go odnaleźć, bo nie wiadomo czego szukać, gdyż nie został wyizolowany    Żadne laboratorium na świecie nie wyizolowało takiego wirusa, gdyż jest on li tylko wymysłem oszustów medyczno – medialnych!!! (więcej na ten temat tutaj: https://zbigniew1108.neon24.pl/post/161306,amerykanskie-laboratoria-nie-moga-znalezc-covid-19 )    Głupio ci?

    Sam rozpowszechniasz fakenewsy a posądzasz o to innych!

 • @GPS

  To właśnie przestało obowiązywać . https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/dlaczego-szczepionki-wytwarzane-sa-w-seriach/ Salute.

  • @Repsol#GPS

   I te serie poznajemy po ostatnie cyfrze, tak?

   • @GPS#Repsol#GPS

    Nikt takim szarakom tego nie powie , ale skoro obecnie procedury poszły precz np. temperatury transportu zmieniono to , wszystkie chwyty dozwolone a my możemy tylko dyskutować . W polin obecnie badań nad seriami nikt nie robi , taki nakaz z góry . Nie dziwi Ciebie to ?. Salute

   • @GPS#Repsol#GPS

    Do GPS; Polski naukowiec uzyskał pełną sekwencję genetyczną SARS CoV 2.    To oczywiście lipa. Co on uzyskał nie wiadomo, gdyż nie przeprowadzono 4 postulatów Kocha. Oto one:

    Treść postulatów:    Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.

    Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.

    Postulat 3 – Drobnoustrój, wyizolowany od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.

    Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyizolować w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu[1].

    Dajesz się nabierać na fake newsy i sam je dalej rozpowszechniasz!

    • @anthony#GPS#Repsol#GPS

     https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/lab/grows-virus-cell-culture.html

 • @autor

  ..."Ten, kto twierdzi, musi to udowodnić, a nie ten, kto przeczy."...

  ---------------------------------

  Nie twierdzę, że ten clip video ze Słowenii to naprawdziwsza prawda, lecz PRZECZĘ twierdzeniu, że to oczywisty fake neews.

  • @Maur#autor

   A w tym klipie, jakie podano dowody albo jakiekolwiek uzasadnienie potwierdzające, że to, co plecie ta rzekoma pielęgniarka, to prawda? Jak ona się nazywa? Kto i jak potwierdził, że była jakąś naczelną pielęgniarką?

   • @GPS#Maur#autor

    No to dopiero , a widziałeś kto za to płaci ?. GISAID czyli kartele bigpharmy . To dopiero jest lipa . https://www.gisaid.org/about-us/grants-and-donations/ , oczywiście nic tam nowego nie ma . Salute.

   • @GPS#Maur#autor

    Cos podobnego, acz bez "oskarżeń o sianie nowotworu", powiedział brytyjski minister zdrowia w izbie gmin. Że są 3 rodzaje |"szczepionjek". Sól fizjologiczna, opcja rozcieńczona, opcja pełna

 • Ciekawostka

 • Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

  Nie on jedyny, bo wielu było przed , lecz to tylko sekwencja, a nie wyodrębnienie. Dobrze byłoby zapoznać się, jaka jest różnica.

  • @Playset#Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

   https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/26/6/20-0516_article   "...We used 50 μL of passage 1 viral lysates for nucleic acid extraction to confirm the presence of SARS-CoV-2 by using the CDC molecular diagnostic assay (1). The Ct values of 3 nucleic acid extractions were 16.0–17.1 for nucleocapsid portion 1, 15.9–17.1 for nucleocapsid portion 2, and 16.2–17.3 for nucleocapsid portion 3, WHICH CONFIRMED ISOLATION OF SARS-CoV-2 (Ct <40 is considered a positive result)...."

  • @Playset#Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

   https://www.termedia.pl/koronawirus/Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html   „…jako pierwszy w Polsce uzyskał pełną sekwencję genetyczną koronawirusa SARS-CoV-2, który został WYIZOLOWANY bezpośrednio od polskiego pacjenta z Pomorza.”   „Natomiast materiał genetyczny został WYIZOLOWANY w Pracowni Biologii Molekularnej Diagnostyki sp. z o.o….”

   • @GPS#Playset#Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

    Sekwencją DNA można opracować np. szczepionkę tylko na podstawie działań matematycznych i wirtualnych i tyle w temacie tych żródeł . Salute .

    • @Repsol#GPS#Playset#Polski-naukowiec-uzyskal-pelna-sekwencje-genetyczna-SARS-CoV-2,37609.html

     Podałem cytaty, które mówią o wyizolowaniu, a nie tylko sekwencjonowaniu. Proszę wskazać konkretne błędy w tych naukowych badaniach, w których wyizolowano wirusa Sars-CoV-2.

 • Posty?

  Dlaczego nie mogę zachować nowego posta?

  • @Pedant#Posty?

   Bo nie został wyizolowany.

   • @GPS#Pedant#Posty?

    Co to znaczy "wyizolowany"?

    • @Pedant#GPS#Pedant#Posty?

     Mówiąc potocznie - złapany za jaja i wyciągnięty z probówki ;)

 • Tak - to prawda, że

  wróg ludzkości nie śpi - jednak tutaj nie chodzi tak naprawdę o świrusa i całą tę plandemię - bo po świrusie mogą być np. wrodzy Marsjanie, wybuchy na Słońcu - co to wszystkie elektrownie wyłączą, etc.

  Wniosek?

  Chodzi o poznanie ich zawczasu po owocach - świrus już jest owocem globalnym - a tutaj wszyscy o świrusie a nie o tych, których po owocach należy poznawać i przedsiębrać odpowiednie działania.

  • @demonkracja#Tak - to prawda, że

   Tutejsze oszołomy twierdzą, że żadnego wirusa Sars-CoV-2 nie ma. Ja rozumiem, że taki margines głupków musi być. Ale oni tu dominują! Na portalu, którego właścicielem jest wykształcony lekarz! To będzie bardzo trudne, by Neon24 pozbył się wizerunku portalu szurów, bo nie tylko nikt nie próbuje się tego wyzbyć, ale wręcz odwrotnie — szury są promowane.

   • @GPS#demonkracja#Tak - to prawda, że

    Co właśnie widać na jedynce . Salute :)))))

   • @GPS#demonkracja#Tak - to prawda, że

    Szur KST potwierdza, że srowida nie ma, ale to nie był temat tej dyskusji tylko rzecz idzie o śmiercionki, które są specjalnie znakowane.

    • @KST#GPS#demonkracja#Tak - to prawda, że

     To proszę wskazać błędy w tych konkretnych badaniach naukowych, do których wyżej dałem odnośniki, w których wyizolowano wirusa Sars-CoV-2. Co tam zrobiono nieprawidłowo? A wirusa grypy wyizolowano? Jeśli tak, to jakie badania to potwierdzają? Czym się różnią od tych, które wskazałem?

 • Na portalu wiernipolsce1 na temat obecnej pandemii szeroko się wypowiedział znany w Rosji Aleksander Prochanow

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/11/24/aleksander-prochanow-miedzy-nikczemnoscia-a-patosem-o-terazniejszosci-rosji-putina/comment-page-1/#comment-207113  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2021/11/prochanow.jpg  No i cóż, czytając ten tekst Prochanowa mam jak gdyby podwójne uczucie. Z jednej strony rozumiem jego nostalgię za utraconymi , DZIĘKI SKRETYNIAŁYM (za post-breżniewowskich czasów Adropowa i Gorbaczowa) WŁADZOM ZSRR, czasami „normalnego” Związku Radzieckiego.

  A z drugiej strony ten Prochanow to kompletny ignorant wiedzy nt. pochodzenia tzw. „chorób cywilizacyjnych” – do których ten SarsCov 2 niewątpliwie należy. Stąd ta ignorancja „opozycyjnych elit Rosji” (w tym i doskonałego ekonomisty Valentina Katanosova) odnośnie metod wygaszana tej, pochodzącej z obecnie ekonomicznie superrozwinętych Chin Ludowych, pandemii. W tym wypadku Prochanow rzeczywiście się plącze w jakichś mistycyzmach i antyszczepiennym „mesjanizmie” – już od kilku miesięcy ewidentnie przyczyniającym się do obecnie NAJWIĘKSZEJ NA ŚWIECIE (USA zostały w tyle za Rosją w ostatnich tygodniach, na trzecim miejscu plasuje się obecnie Ukraina) LICZBY CODZIENNYCH ZGONÓW na ten Covid 19.  Ale jak niedawno stwierdził to prof. Ryszard Kozłowski (energetyk) z Wrocławia, antyszczepienna fobia niewątpliwie przyczyni się do eliminacji z życia osób mniej odpornych na ten Covid – i w dalszej perspektywie (metodą naturalnej selekcji) do polepszenia zdrowia (pozostałego) narodu.

  • @Gość#Koronawirus naprawdę zabija

   Więcej osób umiera na brak opieki medycznej. A w takie ckliwe historyjki niewolnikom nje wierzę.

  • @Gość#Koronawirus naprawdę zabija

   Dowody anegdotyczne nie mają kompletnie znaczenia - https://pl.wikipedia.org/wiki/Dow%C3%B3d_anegdotyczny - znaczenie mają tylko i wyłącznie badania naukowe. Z nich jednoznacznie wynika, że wirus Sars-Cov-2 istnieje, bo go setki razy wyizolowano, wynika z nich, że powoduje chorobę Covid-19 i że ta choroba ma bardzo podobną charakterystykę jak grypa. Sars-Cov-2 jest jednym z wielu koronawirusów powodujących przeziębienie i w rzadkich przypadkach (0,25%) powoduje śmierć — podobnie jak wirus grypy i inne wirusy powodujące przeziębienie. Wynika to z naukowych badań: https://gps65.neon24.pl/post/163263,polityczne-przeziebienie

   • @Gość#Gość#Koronawirus naprawdę zabija

    To nie są głupoty — wirus Sars_CoV-2 naprawdę zabija i wywołuje przeziębienie zwane Covid-19 — podobnie jak wszystkie inne wirusy przeziębiania, czy wirusy grypy. Promil całej ludzkiej populacji ginie zarażając się tymi wirusami. To wszystko są naprawdę groźne wirusy dla ludzi starych ze słabą odpornością czy chorobami współistniejącymi — w tej grupie umiera nawet kilka procent ludzi.

 • Na samym początku komentów do obecnego postu niejaki KST stwierdził co następuje:

  >> "głównego pomagiera" czarciego pomiotu w dziele depopulacji - jest nim SŁUŻBA ZDROWIA w tym przede wszystkim "lekarze".

  Bez ich poparcia tego oszustwa wszystko spaliłoby na panewce. <<  Akurat miałem - i nadal mam - w rodzinie kilkoro lekarzy, więc ten ten neonowy (Ro)BOT KST naubliżał osobom mi bardzo bliskim. Co więcej, ja od kilku lat żyję dzięki osobistym wysiłkom prof dr hab. Wojciecha Jurczaka z Instytutu Onkologii im. M. Skłodowskiej w Krakowie (patrz https://dorzeczy.pl/zdrowie/188087/chloniak-z-komorek-plaszcza-przelamac-opornosc.html ).  A jakie kompetencje poznawcze ma ten neonowy (ro)BOT (?) KST, by atakować ZBIOROWO całą służbę medyczną?  Niewątpliwie, dzięki nowoczesnej medycynie żyjemy, statystycznie, znacznie dłużej niż przed 100 laty. I prawdą jest, że dzięki temu "kowidowi" zaangażowani w walkę z nim lekarze zarabiają dzisiaj w Polsce b. dobrze. Ale we "wzorcu dla Polski" o nazwie USA już przed 50 laty lekarze zarabiali rocznie ŚREDNIO po 200 tys. dolarów.  Otóż ZWYKŁE OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DZIECI (które (Ro)BOT KST zapewne w młodości przeżył) w znacznym stopniu wyeliminowały powszechne przed 70 laty choroby zakaźne, niejako ODBIERAJĄC, zarówno lekarzom jak i przemysłowi farmaceutycznemu, okazję do robienia na tych chorobach "kokosów".  I podobnie wygląda sprawa z tym "covidem". W Izraelu obecnie, po masowym zastosowaniu "3 dawki", na ten Covid umiera codziennie co najwyżej kilka osób. (Podobnie zresztą wygląda sprawa na Kubie, mającej dość podobną do Izraela liczbę ludności). A na Słowacji i w Czechach, gdzie ludność - w tym i moi znajomi - programowo nie chcą się szczepić, liczba codziennych zgonów na ten "nie istniejący Covid", licząc na milion mieszkańców, jest kilkadziesiąt razy wyższa (niż na Kubie i w Izraelu - oba te kraje mają służę medyczną na b. wysokim poziomie).  Więc i ci NIEDOMYŚLNI lekarze, którzy popierają akcję masowych szczepień, PO PROSTU PODCINAJĄ SOBIE ŹRÓDŁO WYSOKICH PRZYSZŁYCH DOCHODÓW.  Co oczywiście jest poza ZDOLNOŚCIĄ ASOCJACYJNĄ kory mózgowej jakżesz licznej na neonie, antyszczepiennej "groupies".

  • @Berkeley72#Na samym początku komentów do obecnego postu niejaki KST stwierdził co następuje:

   Polecam przeczytać to: https://gps65.neon24.pl/post/162838,nadchodzi-farmakratyczna-tyrania