Rząd PiS-u, poprzez swoje media, kłamie, oszukuje i manipuluje. To się nazywa propaganda. Ostatnio ta propaganda jest silnie nastawiona na wspieranie przekrętów farmaceutycznych oraz na oswajanie nas z zamordyzmem - tłumaczeniem, że jest niezbędny.

        Normanie byśmy nie zaakceptowali bycia niewolnikiem, ale dzięki propagandzie wydaje się nam to słuszne, konieczne, niezbędne. To medialne przekazy zastraszają nas, czyniąc potulnym bydłem hodowlanym, które można wydoić z kasy w dowolnej skali.

       W tym uczestniczy setki tysięcy ludzi – urzędników, funkcjonariuszy różnych służb, lekarzy, nauczycieli, dziennikarzy, czy internetowych trolli. Większość z nich to są tylko podwładni wykonujący rozkazy – przekazują tylko propagandę zaplanowaną przez szefów. Więc oni też są propagandą otumanieni. To, że to kłamstwo i oszustwo, wiedzą tylko decydenci, którzy to wymyślają.
       No i ostatnio jeden z tych prowodyrów kłamliwej narracji ogłosił:
„Będziemy monitorować to, co dzieje się w Internecie - zapowiedział minister Adam Niedzielski odnośnie działań antyszczepionkowców w sieci.”
       Takie monitorowanie stron "antyszczepionkowców" jest bardzo niebezpieczne dla rządu! No bo skąd się biorą "antyszczepionkowcy"? To są głównie ci, którzy czytają strony "antyszczepionkowe" i ich to przekonuje. Dzięki czytaniu wniosków z rzetelnych badań naukowych zawartych na tych stronach, ponad połowa Polaków nie chce przyjąć eksperymentalnych preparatów genowych zwanych "szczepionkami". No to teraz funkcjonariusze państwowi oddelegowani do monitorowania stron "antyszczepionkowców", będą je czytali. Więc wielu stanie się  takimi samymi "antyszczepionkowcami", nabiorą sceptycyzmu wobec rządowej narracji - tak jak połowa Polaków, która wyżej ceni naukę niż propagandę!
       A zatem wewnątrz rządu, wśród funkcjonariuszy i urzędników, będzie narastać dywersyjna grupa, widząca jak rząd kłamie, oszukuje i manipuluje. Teraz, monitorując strony, podwładni poznają prawdę opartą na nauce. Rząd sam sobie szykuje stryczek!
       Monitorowanie "antyszczepionkowych" stron proponuję zacząć od lektury tych moich notek blogowych:
       Z tych stron można dalej przejść na następne i następne, tak by przejrzeć wszystkie argumenty przeciwników rządowej narracji. Warto to wszystko bardzo porządnie zmonitorować!
Grzegorz GPS Świderski
PS. Inteligencję człowieka poznaje się po tym, ile przyjął dawek eksperymentalnego preparatu genowego przeciw Covid-19 - im więcej przyjął, tym głupszy. Na trzeciej dawce się nie skończy, więc ta miara będzie coraz bardziej precyzyjna.