Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Lockdown i noszenie maseczek zwiększa ogólną ilość zgonów!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polecam dwie ważne wypowiedzi lekarzy dotyczące szkodliwych zarządzeń władz:

 
 • „…nie otrzymałem zgody na włączenie w naszym oddziale do leczenia  Amantadyny…”
 • „…Żyjemy w czasach, gdy lekarz, wykorzystując swoją wiedzę medyczną i doświadczenie i tak musi słuchać oficjalnych wytycznych….”
 • „…Twarde dane wskazują, że lockdown zwiększa ogólną ilość zgonów, ilość zachorowań na wszelkie inne choroby, niszczy psychikę, a nie ma żadnego wpływu na liczbę zakażeń Sars-CoV-2. To w sensie medycznym. W sensie gospodarczym niszczy gospodarkę, uderza w rodziny, w relacje międzyludzkie. Lockdown służy interesom grup biznesu…”
 • „…maseczki nie chronią przed zakażeniem. Są natomiast wylęgarnią drobnoustrojów chorobotwórczych, powodują częste zmiany skórne, a poprzez zmniejszenie dopływu tlenu do organizmu i zwiększeniu dwutlenku węgla, który w znacznej części wdychamy zamiast usuwać go na zewnątrz, powodują szkodliwe zmiany metaboliczne w całym organizmie…”
 • „…dysponujemy konkretnymi dowodami, iż lockdown nie ma wpływu na transmisję wirusa…”
 • „…Mamy wgląd do wyników wielu randomizowanych badań udowadniających brak skuteczności noszenia maseczek…”
 • „…Nawet jeśli u niektórych osób zakażenie SarsCoV-2 przebiega bardziej burzliwie i ciężej niż grypa (czego nie neguję), to i tak ilość zgonów wywołanych „covidem” jest kilkadziesiąt  razy mniejsza niż liczba zgonów osób, którym odmówiono pomocy lekarskiej z powodu paraliżu ochrony zdrowia…”
 • „…jeśli umrze człowiek np. na zawał serca, czy z powodu zaawansowanej choroby nowotworowej, a stwierdzono u niego dodatni test w kierunku SarsCoV-2, to kwalifikuje się ten zgon jako wywołany koronawirusem…”
 • „…Z drugiej strony, jeśli po szczepieniu pacjent nie mający żadnych poważnych chorób umrze z powodu zakrzepicy (do której nie miał nigdy wcześniej skłonności) lub z innej nieznanej przyczyny, to mówi się, że nie ma podstaw, by wiązać to ze szczepieniem…”
 
 
 • „…W oparciu o obszerny przegląd i analizę, nie mam wątpliwości, że zdrowi ludzie nie powinni nosić ani chirurgicznych, ani materiałowych masek…”
 • „…Chirurgiczne i materiałowe maski w żaden sposób nie zapobiegają transmisji wirusa. Do tej pory już wszyscy powinni w pełni zdawać sobie sprawę z tego, że maski nigdy nie zapobiegały przenoszeniu się wirusów i nie chroniły przed nimi. Właśnie dlatego nigdy nie zalecano ich stosowania podczas sezonowej grypy, epidemii czy w trakcie poprzednich pandemii….”

KOMENTARZE

 • .
  Oprocz Amantadyny jest Ivermectin, czyli po polsku Iwermektyna.

  Po norwesku i angielsku:

  https://www.google.com/search?q=ivermectin&sxsrf=ALeKk00_Le8_N8pGz6kIkMpoh1eMRMQPig%3A1617742728830&ei=iMtsYN74MeOWjgamwYnoDg&oq=ivermectin&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAwyBAgjECcyBggjECcQEzIECCMQJzICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAA6CQgjELADECcQEzoHCAAQsAMQQzoICAAQsAMQywE6BQgAEMsBOgcIIxDqAhAnOgkIIxDqAhAnEBM6BQgAELEDOggIABCxAxCDAToICAAQxwEQrwE6CwgAELEDEMcBEKMCOgsIABCxAxDHARCvAToFCC4QsQM6BAgAEEM6CAguELEDEIMBOgIILjoECAAQCjoKCAAQsQMQgwEQClCo4QRYnJkFYNGvBWgCcAB4BIAB-QOIAbchkgEMMC4xMC40LjMuMS4xmAEAoAEBqgEHZ3dzLXdperABCsgBCsABAQ&sclient=gws-wiz&ved=0ahUKEwje3MGlwervAhVji8MKHaZgAu0Q4dUDCAw
 • autor
  Obawiam sie ze moga wkrotce stwierdzic ze gdzies powstalo smiertelne ognisko zarazy(moze to byc tylko medialna wiadomosc) np. Teheran i dla dobra ludzkosci trzeba natychmiast to powstrzymac bombardujac np.bronia atomowa lub chemiczna.
 • Tak wygląda szkolenie w zakresie wywoływania plandemii :
  https://www.youtube.com/watch?v=HdiQvno2KG8
 • @Jan Paweł 08:02:18
  No, niezły wykład z zakresu inżynierii społecznej! Koleś uczy swoich słuchaczy, jak manipulować opinią publiczną za pośrednictwem środków masowego przekazu...
 • "Lockdown i noszenie maseczek zwiększa ogólną ilość zgonów!"
  Oczywiście!
  Gdyby było inaczej - to po co czarci pomiot okupująccy ludzkość - kazałby pod groźbą kary - przestrzegać tych zabójczych restrykcji.
  Wniosek?
  Czas zrozumiec - kto/co to jest czarci pomiot - i co on niesie ludziom na Ziemi - od czasu szlabanu na Raj - dla Adama i Ewy.
 • @GPS
  Amantadyna zostanie dopuszczona po wyszczepieniu populacji .Salute 5*.
 • Wiemy, DLA KOGO musiała administracja zrobić PANDEMIę
  .
  W dzisiejszym "Handelsblatt" otrzymaliśmy potwierdzenie:

  - https://www.handelsblatt.com/politik/international/vermoegensverteilung-superreiche-steigern-ihr-vermoegen-in-der-krise-um-mehr-als-50-prozent-iwf-fordert-staerkere-besteuerung/27072284.html

  "Vermögensverteilung Superreiche steigern ihr Vermögen in der Krise um mehr als 50 Prozent ... 2365 Milliardäre auf der Welt zwischen dem 18. März 2020 und dem 18. März 2021 ihr Vermögen um vier Billionen Dollar gesteigert, ein Plus von 54 Prozent ... 20 Milliardäre haben ihr Vermögen binnen Jahresfrist demnach um 742 Milliarden Dollar gesteigert. Unter den Milliardären,... vor allem chinesische und amerikanische Unternehmer vorn.
  "
  O ponad 50% ( (dokładniej 54%)) wzrósł stan posiadania najbogatszych ... w ciągu roku 18.03.2020-18.03.2021, tylko 20 miliarderów powiększyło swój mająteko o ok 0,75 biliona dolarów (3/4 biliona),są to głównie z ChRL i USA.

  Może to pozwoli lepiej pojąć źródło tej tzw. "pandemii" w Wuhan (ChRL), jak też czyimi najemnikami są "obdarzeni zewnętrznymi oznakami władzy" nie tylko w Polsce czy RFN, ale w całej UE. Jak wiemy Łukaszenka albo nie został "obdarzony tym oznakami", tzn. możliwie, że został wybrany istotnie jak to się mówi: demokratycznie, albo się po prostu naraził organizatorom operacji "Pandemia", którzy przecież tyle wysiłku włożyli w jej przygotowanie:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  został ukarany za brak respekut dla ich pracy.

  Warto zwrócić uwagę na meldunek jeszcze zaraz po ogłoszeniu tzw. "Pandemii"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/03/27/chinska-metoda-wuhan-czyli/#zwalcz

  gdzie autor z całym spokojem wskazuje na źródło. Ilu było wówczas w stanie dać mu wiarę zamist zakładać sobie kaganiec na mordę ?

  Naturalnie prawdziwa wiara w krasnoludki jest także w stanie niektórym wyjaśnić pochodzenie takich zjawisk jak operacja "Pandemia".
 • WSZYSTKICH, którzy ZBANKRUTOWALI na skutek tzw. "PANDEMII"
  .
  @Laznik 10:10:55

  pragnę zapewnić:

  NIE MARTWCIE SIę o WASZ BYŁY MAJąTEK, znalazł się w naprawdę DOBRYCH RęKACH, o czym WAS nawet sam PAPIEż może przekonać, czyż on nie pobłogosłałwił tej WALKI z tzw. "PANDEMIą", tzn. z tą WIELKą ZARAZą, jaką WY BYLIśCIE dla wspólnoty wielkiego kapitału, nazywanego MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  na szczęście już nie stanowicie żadnego zagrożenia, gdyż zostaliście rozgnieceni przez patriotyczną administrację kraju jak wszy. Czyż nie powinno to uradować każdego ? Czyż nie jest najlepiej, kiedy wszelka majętność jest w jedynych dobrych rękach, a my zostaliśmy zepchnięci do przysługującej nam roli: NIEWOLNIKóW ?
 • @Laznik 10:22:54
  Lockdown i noszenie maseczek zwiększa ogólną ilość zgonów!

  I co autor zamierza z tym problemem zrobić - jak ten problem rozwiązać ?
 • @Laznik 10:22:54
  nie stanowicie żadnego zagrożenia, gdyż zostaliście rozgnieceni przez patriotyczną administrację kraju jak wszy.

  **
  Żebyś się nie zdziwił przypadkiem.
 • Co nam grozi od zaszczepionyvh
  https://stolikwolnosci.pl/przeczytaj-prawda-czy-mit-czas-pokaze/
 • @werka1321 13:44:07
  Jest tylko jedno jedyne rozwiązanie - gdy przyjdą wybory, nie należy głosować na ugrupowania, które popierają lockdown i obowiązek noszenia maseczki.
 • @GPS 15:41:13
  Gdyby wybory mogły coś zmienić to były by zakazane.
  Aż zdziwiona jestem, że ktoś taki jak Pan tego nie wie ?
 • Błąd w ocenie.
  Śmiertelność podnosi nam nie lokdałn, tylko ogólnopaństwowa odmowa leczenia chorych. Sprawdzone. Nie wiem jaki wpływ na to mają maseczki, bo tego akurat nie badałam.
  N.b. lekarze pokazali czym są. Bo taki strażak, policjant, inny idzie do tej roboty WIEDZĄC, że może w niej "przy okazji" umrzeć. A służba zdrowia - oooo, nieeee! Jak pojawia się ryzyko, to wieją gdzie pieprz rośnie. Cyniczne śfinie.
 • @bez kropki 16:37:53
  Ogólnopaństwowa odmowa leczenia chorych to skutek działania władz państwowych. Lekarze to są urzędnicy państwa, więc cokolwiek zrobią, to robią to na konto tego, kto im płaci, czyli państwa.
 • @werka1321 16:27:27
  Nie należy głosować na tych, którzy popierają lockdown i obowiązek noszenia maseczek. Dotyczy to koalicji rządzącej i większości opozycji. Jedynie sensownie zachowuje się Konfederacja, która od początku krytykuje bzdurne, głupie i szkodliwe działania polskiego rządu.

  Zdrowotnym skutkiem działania władz jest załamanie systemu ochrony zdrowia i zwiększenie liczby zgonów na inne choroby niż Covid-19. A gospodarczym skutkiem jest to, że drobna własność Polaków, szczególnie hotelarzy, restauratorów, sklepikarzy, fryzjerów etc… jest przejmowana przez międzynarodową finansjerę. Władza PiS zniszczyła ledwie tlącą się w Polsce klasę średnią.

  To jest problem polityczny, a jedyny sposób jego rozwiązania to kampania wyborcza i wybory. No bo co innego? Krwawa rewolucja? Rewolucja w stanie, gdzie 80% Polaków popiera obecny zamordyzm, jest nie do zrealizowania. Konfederacja oczywiście wyborów nie wygra, ale może liczyć na 15%. A potem coraz więcej w kolejnych wyborach. Innej drogi nie ma do obalenia obecnego zamordystycznego reżimu.
 • @GPS 17:27:14
  Marzysz... dwóch przywódców państw afrykańskich postawiło się "zarazie".
  Obydwoje nie żyją... Pewnie kilka osób w konfederacji ma jaja i dobrze chcą. Tyle , że nie ma tak wąskiej szczeliny, przez którą nie przeciśnie się wiebłąd obładowany złotem... przeznaczenie musi się dopełnić, nie ma od tego odwrotu. Dochód gwarantowany w nowym systemie dopnie system.
 • @zadziwiony 17:46:30
  A zatem nic się nie da zdobić i jedyne co, to możemy pokornie iść jak te barany na rzeź, tak? Jeśli większość tak pomyśli, to rzeczywiście nic się nie da zmienić. Ale wystarczy, by Konfederacja w najbliższych wyborach dostała 15%, co jest realne, by zmieniło się dużo. Gdyby w tej kadencji Konfederacja miała nie 11, a 111 posłów, to będąc nadal w opozycji, miałaby szansę na powstrzymanie wielu idiotycznych rozporządzeń i miałaby szansę na większość w kolejnych wyborach.
 • @GPS 18:07:20
  od kiedy to wybory przy urnach coś zmieniły ( na lepsze ) ? W całej historii po 1989r. tylko partie rządzące sie zmieniały.
  Nieistotne jest czy Konfederacja dojdzie do władzy czy inny, bo system jest zgniły i niezależnie kto będzie u władzy, zawsze i wciąż te samo gooowno będzie. Czy rząd europejski/globalny pozwoli Konfederacji czy jakieś innej formacji wprowadzić własny ład ?
  Chyba tylko idiota tak myśli.
 • @werka1321 18:15:53
  Nic się nie zmieniało, bo większości podobało się to, co było. Jeśli nadal będziemy uważać, że nic się nie da zrobić, to nic się nie da zrobić. Ale wystarczy, by 15% uznało, że zmiany są możliwe, by dużo zmienić. Proces usamodzielniania się Polski będzie długi i żmudny, ale nie jest to rzecz niemożliwa. Na razie tylko Konfederacja daje na to szanse. Nic lepszego nie wymyślisz.
 • @GPS 19:31:36
  Nie zrozumiał Pan, co miałam na myśli. System w którym żyjemy jest chory i niezależnie kto obejmie władzę nic się nie zmieni. Zakładam, że gdyby istniała formacja, która ma patent na wyjście z takiego systemu to dawno by już działała, bo nigdzie nie jest powiedziane, że demokracja jest wieczna jak i poprzedni ustrój. Pozdrawiam.
 • @werka1321 19:36:33
  Jest taka organizacja i już działa. Nazywa się Konfederacja. Dąży do zmiany ustroju, ma patent na zmianę systemu.
 • @GPS 19:40:56
  Dąży ale nic z tego nie wynika dla nas z tego dążenia. Kogo z maluczkich interesują czyjeś aspiracje polityczne, nikt się niczym pozytywnym nie wybił po 1989. No chyba, że obiecankami przed.
  Obecnie dla mnie Konfederacja jak i inne nie różnią się niczym jak PIS PO itd. przed wyborami. A biorąc sytuację na świecie - nie zrobią nic ponadto na, co im pozwoli UE.
 • @GPS 18:07:20
  To nie jest pesymizm. To po prostu logika faktów. Przynajmniej od listu- proroctwa Alberta Pike w sprawie trzech wojen światowych i dostępnych dokumentów, scenariuszy przyszłości , wszystko toczy się założonym trybem. My ludzie co najwyżej możemy co nieco opóźnić jego wykonanie. By je zatrzymać nie mamy siły z powodu liczebności ludzi świadomych rzeczywistości. Jest nas po prostu garstka. Ludzkość gdy osiągnie określony poziom dobrobytu po prostu dostaje pierdolca. Efektem jest upadek cywilizacji. Cykl taki w ciągu kilku tysięcy lat zdarzył się już parę razy i teraz zbliżamy się do kolejnego końca. Nic nas nie uratuje. Zaczynamy się bawić w Boga i kolejny raz dostaniemy po łapskach. Stery trzymają siły na które nie mamy wpływu. Dlatego to co nieuchronne jest nieubłaganie coraz bliżej. Żadna konfederacja tego nie zmieni choćby samodzielnie rządziła. Mrówka nie zatrzyma słonia. Nie ta liga. Ludzie nie potrafią namordnika zdjąć z własnego pyska, a mają zatrzymać potwora?
 • @GPS 19:40:56
  Powiedz mi ilu konfederatów parlamentarzystów chodzi bez namordnika. Ilu ma tę odwagę? I ty chcesz by dostali odwagi by przeciwstawić się instrukcjom od zarządców tego świata? Bez jaj!!!
  To ja jeszcze maski na mordzie nie miałem, a słowa nie dam, że miał bym odwagę by pod topór głowę podstawić.
 • @zadziwiony 20:14:06
  I ty chcesz by dostali odwagi by przeciwstawić się instrukcjom od zarządców tego świata? Bez jaj!!!
  *

  Chociażby to.

  Ale wracając do tematu - mimo wszystko na przekór wszystkiemu i wszystkim stawiam na rodaków. I nie mam tu na myśli naszego usłużnego rządu ale cały świat.
  Przyjdzie moment gdzie Polacy przypomną sobie historię i wskazówki w niej zawarte, a potem to już efekt domina. Zastanawiam się czy nie właśnie z tego powodu nasz baraczek jest z taka troską doglądany.
 • @zadziwiony 20:14:06
  "Powiedz mi ilu konfederatów parlamentarzystów chodzi bez namordnika"

  Wszyscy.
 • @GPS 21:24:56
  nieprawda.
 • @zadziwiony 21:58:52
  https://youtu.be/e2H3q3h0xIY
  https://youtu.be/eIxpanGjH1E
  https://youtu.be/S1SrO4FdW38
  https://youtu.be/QRC7Nbz3wQo?t=2312
 • Jeśli tylko BIAŁORUŚ i TANZANIA
  .
  z ok. 200 państw objętych nadzorem wielkiego kapitału w ramach ONZ, utworzonego na polecenie MWF, nie podporządkowało się poleceniom MWF zlikwidowania ZARAZY KLASY ŚREDNIEJ, nazwanej przez nią „pandemią”, to oznacza, że wszystkie kraje świata są kontrolowane przez wielki kapitał zorganizowany we wspólnocie MWF a tzw. demokracje mają co cztery lata okazję, aby wybrać atrapy polityczne jakie MWF im wyznaczy do tzw. wolnych wyborów. Z tego wynika, że wszystkie kadry tworzące rządy krajów świata mogą jedynie wykonywać polecenia MWF.

  Jeżeli rządy świata otrzymały od MWF polecenie, aby wybić określony procent ludzkości n.p. za pomocą preparatu nazwanego fantazyjnie i troskliwie „szczepionka”, to rządy świata wykonają ten wyrok skazujący i wymordują wymaganą część ludzkości. Skazani na likwidację w Auschwitz też otrzymali troskliwe zapewnienie, że idą do łaźni, aby się wymyć po podróży.

  Na ogół ludzie nie mają zielonego pojęcia, co to jest kapitał, ale sięgnijmy do książki pana Karola, zafascynowanego nim nie mniej, niż dzielni członkowie NSZZ „S”, którzy w swej masie też nie mieli pojęcia co to jest kapitał :

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/marx-w-sluzbie-kapitalu/#Markscytat

  cytuję: "Przy odpowiednim zysku staje się kapitał śmiałym. … (ciekawe jest dopiero na końcu) 300% a nie istnieje ŻADNA ZBRODNIA, której nie zaryzykuje, nawet pod groźbą stryczka.".

  Jak @Laznik 10:10:55 wyjaśnia, mamy właśnie sytuację 300% a nawet więcej. Sympatyczny pan Bill Gates szacował, że „szczepionki” to interes, który zwraca się nawet 20-krotnie, tzn, zysk miałby być 1900 %, wyraźnie powyżej 300%. Możemy więc przyjąć, że tzw. inwestorzy dopuszczą się każdej zbrodni, aby swój preparat nazwany „szczepionką” sprzedać, nawet jeśli to oznacza, że preparatem wymordują część ludzkości świata.

  Zaniepokojonym, że insynuacja powyższa odnośnie kapitału może pochodzić od pana Karola, śpieszę wyjaśnić, nie od niego, on też tylko cytuje.

  Ci, którzy zajrzeli do przytoczonych przeze mnie powyżej linków, wiedzą, że operacja „Pandemia” jest operacją w wojnie prowadzonej przez kapitał przeciwko ludzkości od dziesiątków lat.

  Co robić w tej dość nieprzyjemnej sytuacji ?

  To proste jak ..
  1. pojąć w końcu, że uczestniczymy w wojnie przeciwko ludzkości, w której na dodatek nie bierze się jeńców, tylko każdy, kto wpadnie w ręce wroga, zostanie zabity

  2. zrozumieć, kto jest wrogiem w tej wojnie, bez uświadomienia sobie, kto jest wrogiem nie można prowadzić żadnej sensownej obrony

  3. jeśli warunki 1 i 2 zostały spełnione, przystąpić do walki obronnej, dostosowanej do aktualnej sytuacji i zamierzeń wroga.

  Ktoś zapyta ale co robić ? Jako pierwsze wypadało by zlikwidować jednostki wroga będące pod jego komendą, jego desant.
 • @zadziwiony 22:06:49
  Oni tam siedzą albo przemawiają - nie chodzą.
 • @GPS 23:59:24
  Jedynie chyba Braun opierał się przez jakiś czas noszeniu maseczki, zresztą były z tego powodu awantury w Sejmie. Kaczyński nie nosił parę razy maski i cały zasrany PiS go bronił, ale jak ktoś inny maski nie miał na twarzy to było Aj waj !!!!
  Reszta Konfederacji posłusznie namordniki nosiła.
  Tak samo, jak nie skorzystała z okazji, by siedzieć cicho w sprawie Białorusi i aresztowania tam tej całej Borys. po prostu Łukaszenka nie pozwala hasać obcym agentom u siebie w kraju.
  W przeciwieństwie do zdrajców z PiSu i całej reszty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej