Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Sztuczna inteligencja pokona pandemię!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No to mamy już prosty i tani sposób, by zakończyć pandemie koronawirusa i by się to już nigdy nie powtórzyło. Oto artykuły na ten temat:

       Tu tłumaczenie istotnych fragmentów: 

Wielu ludzi zarażonych koronawirusem nie wykazuje żadnych widocznych objawów, ale ich kaszel brzmi nieco inaczej niż kaszel zdrowej osoby ze względu na wpływ wirusa na płuca i struny głosowe pacjentów.

(…)

Naukowcy z MIT wykorzystali sztuczną inteligencję do zaprojektowania algorytmu, który nasłuchuje tych subtelnych różnic, które są zwykle niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Ich model prawidłowo identyfikuje zarażonych koronawirusem w 98,5% przypadków i jest dokładny w 100% przypadków, gdy pacjenci nie mają objawów.

(…)

Naukowcy mają nadzieję, że wbudują ten algorytm w bezpłatną aplikację na smartfona, która będzie sprawdzać użytkowników pod kątem Covid-19 i kierować osoby z podejrzanie brzmiącym kaszlem do dalszych testów.

(…)

Przed nadejściem pandemii już były trenowane algorytmy SI na podstawie nagrań kaszlu na smartfonach, aby dokładnie zdiagnozować schorzenia takie jak zapalenie płuc czy astma. W podobny sposób zespół MIT opracowywał modele sztucznej inteligencji do analizy nagrań wymuszonego kaszlu, aby sprawdzić, czy mogą wykryć objawy choroby Alzheimera.

(…)

Siła narzędzia polega na jego zdolności do odróżniania bezobjawowego wymuszonego kaszlu osoby zarażonej od wymuszonego kaszlu osoby zdrowej.

(…)

Badania te były częściowo wspierane przez Takeda Pharmaceutical Company Limited.

Grzegorz GPS Świderski

KOMENTARZE

 • Idzie Stare!!!
  Nie żeby o Bidecie.
  Ale wyobrażam sobie zatłoczone ulice NY.
  Nad chodnikami krążą "demokratyczne" drony i sprawdzają czy aby obywatele się uśmiechają.
  Oraz nasłuchują kaszlu.
  Z bramy wychodzi facet w płaszczu, odchyla połę a tam w centymetrach sześć. pojemność płuc, grubości krtani oraz "male" i "female".
  Miniterminal płatniczy na kartę, siatkówkę czy co tam.
  Oraz oferta: kup pan kaszel.
  Oczywiście w postaci nielegalnego pliku odtwarzanego jednym smartfonem do drugiego, np przy wejściu do pracy lub jadłodajni dla ubogich.
  Ale pod "Demokratami" raczej ten drugi wypadek:((
 • Sztuczna inteligencja pokona pandemię
  Jest j prostsza metoda na pokonanie pandemii:
  wyłączyć telewizor
 • @anthony 07:51:59
  No co Ty???!!!
  Bez "Ukrytej prawdy", "Królowych Rzyci", "Rzyci w Zastavie"???
  Bez WW TVN-u i bez Info.
  Skąd ludzie majom wiedzieć co jezd i jak rzyć, Panie Prezydencie, jak rzyć??
  Toż to śmierć, ponie, śmierć.
 • @brian 06:56:02
  A zatem im lepiej da się wykrywać choroby, tym gorzej, tak? Dotyczy to wszystkich chorób?
 • @brian 06:56:02
  A jeśli przy pomocy próbki kaszlu da się wykryć raka, to w bramie kupisz kaszel wskazujący na raka, czy na bycie zdrowym? I co potem z tym zrobisz? Pójdziesz do lekarza i pokarzesz mu, że masz próbkę kaszlu chorego na raka kupioną w bramie? Jeśli nie chcesz, by rząd się dowiedział, że jesteś na coś chory, to nie ma sensu kupować objawów tej choroby w bramie - lepiej w ogóle się nie leczyć, bo jak tylko pójdziesz do lekarza, to on to zarejestruje i rząd się dowie.
 • @GPS 14:34:21
  Niedługo będziesz miał wszystko w jednym pakiecie.
  Plasterek na rękę i witaj w nowej wirtualnej rzeczywistości podłączony pod satelity Muska i jakiegoś bitcoina Gatesa. Wszystkiego dobrego!
 • @zadziwiony 15:16:15
  To źle, że nowoczesna technologia pozwala coraz lepiej wykrywać choroby? Co to jest "bitcoin Gatesa"?
 • @GPS 17:20:08
  "Bitcoin Gatesa" to opatentowany przez niego sposób emisji pieniądza elektronicznego bezpośrednio do danej osoby. To sposób karania i wynagradzania w tym pieniądzu w zależności od spolegliwości i posłuszeństwa wobec władzy. Oczywiście wszystko pod kontrolą satelitów Muska, anten 5g i sztucznej inteligencji. Ten programik od kaszlu wpisuje się w ten system wzorcowo. Dzięki, wolę żyć wolnym w ziemiance na Syberii niz w obroży na salonach. Lepszy w wolności....
 • @zadziwiony 18:05:14
  Gdzie można poczytać o tym "Bitcoinie Gatesa"? W ziemiance na Syberii jest prąd, komputer i dostęp do Internetu? I Gates nic o tym nie wie?
 • @GPS 19:42:51
  Poszukaj sobie w urzędzie patentowym USA.
  Widzę, że jesteś po stronie gadów, więc szkoda mi czasu na razgawor z wrogiem.
  Co to jest gadzie plemię?
  Też sobie poszukaj.
 • @zadziwiony 19:54:54
  A jak się ten patent nazywa w urzędzie? "Bitcoin Gatesa" to nazwa patentu, czy co?
 • @GPS 03:35:59
  Nie pamiętam. Nie archiwizuje już informacji. Na jakimś portalu była podawana nazwa tego patentu i bodajże link.
  W każdym razie jego istotą jest emisja pieniądza elektronicznego bezpośrednio na konto danej osoby powiększona lub pomniejszona w zależności od jego spolegliwości lub przewinień wobec systemu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej