Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 4170 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Dlaczego PiS promuje mowę nienawiści?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Do niedawna nie wiedziałem kto to jest Jacek Międlar. Nie wiedziałem, że to były ksiądz. Nie znałem portalu wprawo.pl, którego jest redaktorem naczelnym.

       Ale dzięki akcji policji polegającej na brutalnym aresztowaniu tego człowieka dowiedziałem się. I będę się tym interesować - portal poczytam. Przeczytałem artykuł, za który Jacek Międlar jest oskarżany o mowę nienawiści: Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

       Nie wiadomo kto to napisał, wiadomo tylko kogo cytuje. W artykule są obszerne cytaty z Romana Dmowskiego, Wincentego Witosa, Henry’ego Forda i innych przedwojennych polityków i myślicieli.

       Moim zdaniem to, czy uznamy, że ten tekst podpada pod jakąś definicję "mowy nienawiści" jest kwestią drugorzędną. W kontekście prześladowań prokuratorsko-policyjnych Jacka Międlara istotne jest tylko to, czy w odpowiedzi na taki tekst wolno użyć przemocy wobec tego, kto firmuje taką publikację.

       Moim zdaniem nie wolno. Użycie przemocy wobec kogoś głoszącego takie koncepcje jakie czytamy w tym tekście jest po prostu niemoralne, a tym bardziej niemoralne jest wobec kogoś kto użycza swoich łamów by to opublikować.

       Ale to mało. Gdy zamiast polemizować, przedstawiać kontrargumenty, wskazywać nieprawdy, błędne założenia, niepoprawne wnioski etc... zastosujemy cenzurę i przemoc, to będzie to przeciwskuteczne, wzmocni taki prześladowany przekaz. Szczególnie w Polsce - bo my, Polacy, jesteśmy bardzo przywiązani do wolności słowa i uczuleni na cenzurę i przemoc państwa.

       Wniosek z tego jest prosty - komuś bardzo zależy, by poglądy publikowane przez Jacka Międlara upowszechniać, propagować, wzmacniać - i to nie merytorycznie, ale poprzez działania na emocje. Moim zdaniem to Polsce nie służy, to ułatwi ataki na Polskę i nas osłabi. Więc muszą stać za tym jakieś zewnętrzne siły. I widać, że mają one silne wsparcie w polskiej władzy. A zatem można uznać, że to, co opublikował Jacek Międlar to jest racja, choć wyrażana bardzo dobitnie, ostro i emocjonalnie.

       Najbardziej kontrowersyjny fragment tego artykułu jest taki:

"Wrogowie Polski sami nie znikną, nie rozpłyną się w powietrzu, lecz tak jak choroba – będą się mnożyć w nieskończoność, aż zabiją swoją ofiarę, chyba że zostaną wcześniej powstrzymani. Ostateczne rozwiązanie jest tym samym nieuniknione, lecz łatwo nie będzie – wrogowie naszej Ojczyzny będą się kryć za hordami sprowadzonych murzynów, banderowców, żydowskich terrorystów,(...) bo dla nich nie ma granicy zdrady. Zbrójmy się więc, jak tylko możemy, w broń palną, organizujmy w szwadronach i komandach, rozpoznawajmy i inwentaryzujmy swoją lokalną V kolumnę, wspierajmy, szkolmy w walce, czytajmy i uczmy się – bądźmy nieustraszeni, bezwzględni oraz gotowi na poświęcenie".

       To jest przez wielu nazywane mową nienawiści, bo występuje tu kilka sformułowań, które można uznać za kalkę propagandy hitlerowskiej. Mogę się zgodzić, że jest to mowa nienawiści - ale to nie zasługuje na żadną karę, czy prześladowania, ta wyrażana nienawiść jest uzasadniona.

       Ale wystarczy zmienić w tym jakoby siejącym nienawiść fragmencie kilka wyrazów, tak by zachować w pełni treść i sens przekazu, ale pozbyć się tych niefortunnych sformułowań, że już moim zdaniem nikt nie będzie mógł się przyczepić, że to jest mowa nienawiści. Proponuję taką przeróbkę:

"Wrogowie Polski sami nie znikną, nie rozpłyną się w powietrzu, lecz tak jak komórki nowotworu – ich liczba będzie się zwiększać, aż zabiją swoją ofiarę, chyba że zostaną wcześniej powstrzymani. Konfrontacja jest tym samym nieunikniona, lecz łatwo nie będzie – wrogowie naszej Ojczyzny będą się kryć za hordami sprowadzonych dżihadystów, banderowców i innych terrorystów,(...) bo dla nich nie ma granicy zdrady. Zbrójmy się więc, jak tylko możemy, w broń palną, organizujmy w lokalnych grupach obrony terytorialnej, rozpoznawajmy i inwentaryzujmy swoją lokalną V kolumnę, wspierajmy, szkolmy w walce, czytajmy i uczmy się – bądźmy nieustraszeni, odważni, silni oraz gotowi na poświęcenie"

       Czy to też jest mowa nienawiści? Moim zdaniem nie. Ale przekazuje dokładnie to samo.

       Portal Jacka Międlara działa na emocje marginesu - to jest normalne, zawsze takie marginesy istnieją. Dziś mało kto interesuje się podskórną międzynarodową walką polityczną. Promowanie tego słusznego w treści, ale emocjonalnego przekazu, w którym niepotrzebnie dodano kilka sformułowań z propagandy hitlerowskiej, tak by to trafiło do większości, to już poważna kwestia polityczna. Dlaczego rząd PiS-u działa tak, by te emocjonalne przekazy wypromować i upowszechnić? Gdyby nie prześladowania Jacka Międlara, to nie wyszedłby ze swojego marginesu. Ale szykanowanie go spowoduje, że przeczyta jego portal wielokroć więcej ludzi niż dotychczas. Po co to zostało zrobione?

       Bardzo dobrze by było, gdyby PiS nic z tym nie robił. Ale jednak robi. I skutek (z pewnością zamierzony!) jest taki, że przekaz Jacka Międlara trafia do kilka, czy nawet kilkanaście razy większej liczby ludzi, niż by trafiał, gdyby nic nie robili. Po co więc go promują i to w tak dużej skali? Przecież są w Polsce siły, które głoszą to samo, ale w formie, która nie używa sformułowań z hitlerowskiej propagandy. Dlaczego ich się nie promuje, ale wzmacnia przekaz w niedopuszczalnej formie? Ewidentnie służy to zagranicznym ośrodkom, które walczą propagandowo z Polską.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

KOMENTARZE

 • Kim jest międlar
  międlar to mieszanka kibola, naziola i oszołoma chowającego się za patriotycznymi hasłami - mniej więcej tak jak wielu tutejszych obecnych oraz byłych komentatorów

  Żadną stratą nie jest nieznajomość tego debila

  Choćby dlatego że pracując jako tzw. ksiunc jawnie, publicznie i w prost podjudzał ludzi do nienawiści
  I nie ma to nawet znaczenia w imię jakich niby poglądów bo ksiundze nie od tego są (ponoć - oficjalnie)

  Generalnie przygłup w wersji HARD - lecz tutaj należy się wielki plus dla watykańczyków za to, że szybko się z nim uporali wykopując głąba poza watykańskie grono nietylaknych
 • @Hades 22:39:18
  Takie prymitywne komentarze nic nie wnoszą do tematu. Nadal nie wiem co złego robi, czy mówi, Międlar.
 • Dla mnie
  Jego publikacja spokojnie mieści się w granicach wolności słowa. Jest emocjonalna bo taka właśnie ma być. Dlaczego został zatrzymany przez ABW? Pis swoim szefom pokazuje, że,, kontroluje sytuację i na żadne antysemityzmy w Polin miejsca nie ma.
  A jeśli J. Międlar jest zadaniowany? To takie zatrzymanie bardzo go uwiarygadnia przed opinią publiczną.
 • @Hades 22:39:18
  Dla mnie Międlar to ani brat, ani chwat, ale dlaczego nazywasz go debilem? Akurat debilem nie jest, mimo, że go tak strasznie nie lubisz. A nie lubisz go, bo był księdzem katolickim, a Ty Kościoła rzeczywiście nienawidzisz. A nie dlatego, że głosi takie poglądy, jakie ma.
 • Jaka "mowa nienawiści"?
  PiS promuje totalne otwarcie na wszystkich a nie "mowę nienawiści".
  Oto dowód:
  https://i.ibb.co/2sF1MGW/Newsweek-45-polska.jpg
 • Za tamtej komuny była
  tzw. mowa trawa czyli wiecie, rozumiecie towarzyszu - a było to takie nudne ględzenie. Za tej - "brukselskiej" komuny - mamy po stokroć bardziej toksyczną nowomowę - do której należą także słowa maczugi. Taką maczugą na rodzaj ludzki - trzymaną w kosmatych łapkach dziecka Złego jest właśnie - tzw. mową nienawiści - coby to miało nie znaczyć. Natomiast ta mowa nienawiści - to głoszenie/uświadamianie ludziom prawdy - zwłaszcza prawdy o żmijowym plemieniu na Ziemi i ich owocach. Nauczanie Jezusa Chrystusa np:
  "waszym ojcem jest diabeł..."
  to tylko i wyłącznie zdaniem dzieci Złego - tzw. mowa nienawiści - za którą Syna Boga - Jezusa Chrystusa - ukrzyżowano.
  Słowem - w szatańskim świecie - głoszenie prawdy - to tzw. mowa nienawiści.
  Wniosek?
  Prawda zabija dzieci Szatana - z kolei owe dzieci Szatan bez kłamstwa nie istnieje.
  Dlatego dzieci Złego w obliczu prawdy zwyczajnie głupieją, więc nie szukałbym tutaj jakichś racjonalnych działań - ze strony dzieci Złego. Po prostu terror i i jeszcze raz terror.
  Na ewentualnego, nowego Bolka wykreowanego w ten sposób z ks. Międrala - nikt się nie nabierze - zakładając nierealnie, że ks. Międral - podjąłby się w ogóle - takiej roli.
 • Pojęcie "mowa nienawiści" to klasyczne kneblowanie krytyki.
  Konstrukcja tego pojęcia jest klarowna... mową nienawiści jest krytyka mafii żydowskiej.
  "Mową nienawiści" nie jest szczucie tej mafii przeciw różnym krajom na świecie w celu ich napadnięcia wymordowania przywódców i zagrabienia zasobów.
  "Mową nienawiści" nie jest np szczucie mafii żydowskiej przeciw Rosji...
  ale mową nienawiści już jest krytyka Izraela.

  "Mowa nienawiści" ma sparaliżować działania opozycji wobec mafii żydowskiej.
  Podobne działa tzw "poprawność polityczna" ona też ma paraliżować opozycję w stosunku do planów mafii żydowskiej... np niszczenie państw Narodowych poprzez zanieczyszczanie ich kultury obcymi często wrogimi naleciałościami.

  "Mowa nienawiści" oraz "poprawność polityczna" to narzędzia mafii żydowskiej służące do kneblowanie ust krytykom mafii.
 • @Oscar 08:35:05
  ----------
  ""Mowa nienawiści" ma sparaliżować działania opozycji wobec mafii żydowskiej.
  Podobne działa tzw "poprawność polityczna""
  ----------
  Tzw. mowa nienawiści - to głoszenie prawdy - a kaliber tejże mowy nienawiści wzrasta wraz z ze zwiększającym się kręgiem odbiorców owej prawdy.
  Tzw. poprawność polityczna - to pęta utrudniające głoszenie prawdy czyli mowy nienawiści. To taka autocenzura - a raczej samemu zaklejanie sobie własnych ust - i tym samym sytuowanie siebie wśród zwierząt. Człowiek nie reagujący na kłamstwo - to jeszcze człowiek?
  Wniosek?
  W szatańskim świecie - prawda jest znienawidzona przez Szatana i jego dzieci - tutaj na na Ziemi - ponieważ:
  prawda wzmacnia ludzi stworzonych przez Boga - a jednocześnie niszczy dzieci Złego.
 • Autor
  Z mową nienawiści jest jak z "wolnością słowa".Nie ma ustalonych żadnych sztywnych ram.I dlatego jeden nie widzi w niej znamion mowy nienawiści ,a chcący oskarżyć ,zawsze ją znajdzie.Nawet w prostym pacyfistycznym tekście.
 • @demonkracja 09:03:38
  .
  Już dawno byłaby mocarstwem Polska, gdyby liczba nieparzysta w systemie władzy, przestała dawać równowagę.
 • @Hades 22:39:18
  Krytykując w sposób prymitywny J. Międlara, stajesz w jednym szeregu z tymi których Międlar krytykuje.
  Przypisujesz mu hasła, którymi on się nie posługuje,
  Potępiasz jego odwagę, która jest w interesie narodowym, a sam boisz się wychylić. Masz tanią odwagę poniżać słowo Ksiądz, ale napisz w jaki sposób będziesz oczerniał np; Rabina, używając w stosunku do nich inwektywy.
  Twój wpis kieruję się klasyczną nienawiścią w stosunku do innego Polaka Międlara i księdza też Polaka. Można się nie zgadzać, można mieć inne wyznanie, ale oczerniać innych polaków tylko dlatego, że są katolikami, to zaściankowe i antypolskie myślenie.
 • @Wrzodak Z. 09:57:46
  Hades może i jest nieco porywczy, ale warto by się dowiedzieć; czym różni się świecki faryzeusz Bosak od duchownego faryzeusza Międolara. Bo czym się nieróżnią to widać: skłonnościami do wyboru rzeczy które się Bogu nie podobają, ale podobają się światu i ludziom ze świata oraz nieskalanymi pracą rączkami.
 • @Oracz 10:49:08
  Międlar przyjamniej pracuje i ma dom rodzine w przeciwieństwie do Bosak, ani żony, ani domu, ani pracy (poseł to przypadek), wywieszał flagi LGBT z okien swojej fundacji. Myślę, że porównanie Bosaka do Międlara to złe porównanie.
  A to co Bogu się podoba lub nie, to już sprawa Boża, My za krótcy jesteśmy by o tym decydować.
 • @Wrzodak Z. 11:16:46
  Po co w takim razie ,,my krótcy" bierzemy się za rzeczy większe od możliwości ,,naszych"? Czytać nie umiemy, gdy nam czytają to słuchać nie umiemy ale skądeś wiemy że nasza linia i droga jedynie właściwa?

  Gdzie Międolar pracuje? Kiedy zdążył założyć rodzinę, zbudować dom? Proszę o konkrety, bo robi się ciekawie.

  Co Bogu się niepodoba ,,to już sprawa Boża"? Fiu fiu. Ciekawą deklarację wygłosił Poseł..
 • @Oracz 11:41:37
  Pan poseł prawdę napisał.
  A to co Bogu się podoba lub nie, to już sprawa Boża, My za krótcy jesteśmy by o tym decydować.

  Trójpodział w konstytucji to system Boga. Naród jest poza systemem.
 • @goodness 12:18:42
  To jak możemy robić to, co się Bogu podoba, jeśli nie wiemy, co się Mu podoba?
 • @GPS 12:35:55
  To może ja spróbuję tę zagadkę rozwikłać, wam katolikom: jakiś człowiek, powiedzmy o nobliwym wyglądzie, który jednak miał pokrętne intencje (np poseł Gowin chce z ukraińskiej tkanki zrobić elitę dla mieszkańców Polin - to też katolik pełną gębą) dokonał fałszerstwa Dekalogu (słynne X przykazań zmieniło się w IX i w wersji okrojonej w treść), a na mszy Miądolary czytają tylko wybrane fragmenty Pism, tym samym cenzurują nawet Mesjasza! Po prostu na śmierć przemilczają naukę Chrystusa!

  Ja się przy okazji p.Posła zapytam: czy i ja powinienem w związku z tym nadzieję pokładać w Międolarze, który jest w wieku mojej pasierbicy i tylko ciut starszy od drugiej mojej pasierbicy?

  Czy ja rozumu własnego nie mam? Czy czytać Pism i analizować (badać) mi nie wolno?

  A do ,,GPS" to samo pytanie, co z jego umiejętnością czytania? Czy to już jest wtórny analfabetyzm?
 • @GPS 12:35:55
  To jak możemy robić to, co się Bogu podoba, jeśli nie wiemy, co się Mu podoba?

  Bóg zbudował wszystko w systemie binarnym. Radość i szczęście życia może panować na ziemi zgodnie z prawdziwą równowagą.

  System binarny zmienił obrazy TV czarno–białe, na kolorowe.

  Pozdrawiam
 • @Hades 22:39:18
  Generalnie przygłup w wersji HARD .
  Jaka piękna samokrytyka.
 • „Wolno zabijać w obronie własnych zdobyczy i interesów”
  – taka syjonistyczna retoryka pojawia się w powszechnych żydo-mediach. To stwierdzenie zostało wypowiedziane publicznie, w żydowskiej rozgłośni TOK FM w 2011r.

  Problem w tym, żeby dobrze rozpoznać komu i kogo wolno zabijać (?).
  Na pewno Polacy nie należą do tych, który wolno i już nawet nie zabijać, a bronić własnych interesów. Stąd kierowani nienawiścią syjoniści pod pretekstem "mowy nienawiści" występują przeciw tym, którzy podejmują próby obrony przed żydowską nienawiścią - jak na razie próby te są całkowicie nieskuteczne.
 • Czy były ks. Międlar jest zadaniowany? - Jest to bardzo prawdopodobne, bo kto finansuje jego działalność?
  Ks. Jacek Międlar – „narodowiec” z koncesją - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/20/ks-j-miedlar-narodowiec-z-koncesja/
 • @Rzeczpospolita 16:04:37
  Tak to można każdego skompromitować. Ja mam poważne podejrzenie, że zadaniowany jest Pan Kosiur. Zbyt nachalnie tłucze o tych Żydach, a nic złego go nie spotyka.
  Moja opinia jest oparta na bardziej prawdopodobnych przesłankach niż opinia Pana Kosiura o Międlarze. A jakie to przesłanki (oczywiście, nie dowody). Poszlakowe. Zwłaszcza zwalczanie wszelkie opozycji, jako potencjalnej konkurencji o jednak większym zasięgu niż inicjatywy Pana Kosiura.
  A za Mięldarem świadczą jego zwolennicy i znajomi, którzy od lat głoszą niezmienne poglądy i którzy są wyczuleni na wszelaką agenturalność.
 • @Wican 18:07:56
  https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/27/cb/59395c1cce818_o,size,1088x550,crop,0.0000x0.0653x0.9953x0.7552,opt,w,q,71,h,27dc00.jpg


  Rzeczywiście jego (Międolara) ludzie świadczą o nim najlepiej.
 • @GPS 01:52:37
  Komu prymitywny a komu zwięzły
  Kila razy miałem pecha ciutkę go posłuchać i pooglądać i dla mnie jest tym kim opisałem
 • @zbig71 03:55:13
  To że watykańczyków nie trawię to fakt - trzeba mieć zryty beret aby kłaniać się i klękać przed OKUPANTEM a tym bardziej żyć wedle jego rozkazów

  Natomiast z Twojego komentarza jasno wynika że i Ty najprawdopodobniej masz na oczach watykańskie klapki, ponieważ gdyby było inaczej to zauważyłbyś że w tym co napisałem POCHWALIŁEM postawę watykańczyków za to że szybko się takiego głąba ze swoich szeregów pozbyli co jest przykładem że bardziej oceniam konkretne fakty/posunięcia/przedsięwzięcia - niż sam czarny kolor
 • @Wrzodak Z. 09:57:46
  Goowno Pan wiesz kim jestem, co, jak i gdzie dla Polski robię więc z takimi tekstami to na partyjnych zlotach może Pan przemawiać a nie do mnie

  Takie samo goowno mnie obchodzi kto jako kto pracuje: lekarz, ksiunc, dziwka, czy polityk (tutaj jedno i drugie mocno się miesza) bo oceniam po poczynaniach/dokonaniach a nie grupie zawodowej

  Nikt, w tym Pan nie będzie mi mówił kogo i za co mam cenić, a kogo nie ruszać BO SWÓJ - te czasy Panie Towarzyszu już się skończyły - DAWNO TEMU

  Chyba jasno się wyraziłem
 • "Mowa nienawisci"
  Tzw. "Mowa nienawiści" (hate speech) to kolejny sztuczny termin , kopiowany z "Zachodu" i wprowadzony masowo za pomocą mediów oraz tzw instytucji pozarządowych do krajowej przestrzeni publicznej

  pytanie - czy termin ten funkcjonuje w ogóle w przepisach polskiego prawa?

  A kiedy prokuratura zainteresuje się zalewem "mowy nienawiści" np. wobec Arcybiskupa Jędraszewskiego?

  albo kiedy zainteresuje się komunistycznymi stronami w Polsce (propagowanie ustroju totalitarnego)?

  https://kom-pol.org

  https://www.facebook.com/Komunistyczna-Partia-Polski-1797129917211900/
 • @Wican 18:07:56
  Pański żydowierczy szowinizm i nienawiść chwały chyba nie przysparzają, dowodzą raczej niebagatelnej głupoty.
 • @Hades 19:48:14
  Nie obchodzi? Wiec po co stek wyzwisk pod adresem pp Miedlara, Wrzodaka?
  "Nikt nie bedzie mi möwil...", ale panu wolno niewybrednymi slowami oceniac
  innych, tak?
  To niewlasciwe zachowanie.
 • @morgan 22:49:11
  Panie @morgan może Pan nie zauważył kontekstu więc napiszę to specjalnie dla Pana troszeczkę inaczej:
  - czym innym jest oceniać kogoś wedle własnego uznania/zdania
  - a czym innym oczekiwać czy wręcz żądać aby "ktoś inny" oceniał wedle np. Pańskiego uznania/zdania

  Moje zdanie jest takie jakie jest - i gwiżdżę na to czy się ono komuś podoba czy nie
  Nie jestem otępiałym/otumanionym zwierzęciem stadnym idącym na ślepo ale w kupie, tylko chodzę tam gdzie chcę i postrzegam otoczenie własnym wzrokiem

  Ja nie muszę się zgadzać z nikim - ani też nikt ze mną
 • @Hades 18:39:48
  Hades...to brzmi dumnie!!!!:-)))
  Wychodek...tez brzmi dumnie:-)))))
  Miedlar przynajmniej podpisuje sie ,,,Miedlar:-)))
  Wrzodak - Wrzodak ..a ja - JA:-)))) Roman Kafel:-)))
 • Jestem za wolnością słowa możliwie najszerszej
  nie widzę więc nic złego, że Międlar mówi to co mówi jeśli rzeczywiście takie są jego odczucia wobec tego co się dzieje w Polsce. Natomiast Międlar doskonale zdaje sobie sprawę z realiów w jakich aktualnie żyjemy i z pewnością powinien był wiedzieć, ze wcześniej czy później tak to się skończy, a jeśli tak, to znaczy, ze albo nie panuje nad emocjami albo chce być męczennikiem, takim współczesnym żołnierzem wyklętym, nie wiem komu i do czego to potrzebne, takimi metodami niczego nie osiągnie, chyba, że takie własnie otrzymał zadaniem, ale to wie tylko on.
 • Grzegorz GPS Świderski
  J.Miedlar podaje fakty i przestrzega przed zydowska zaraza, co czynily wielokrotnie w przeszlosci inne postacie zycia politycznego i publicznego w Polsce (ksieza, historycy, politycy etc).
  Ale z uwagi na zydow u wladzy w Polsce, stosuja oni walke z tymi Polakami, ktorzy przejawiaja odwage mowienia i pisania prawdy o zydach i anty-polskiej robocie zydostwa, ktora jest wymierzona w Polske i Polakow.
  Cele zydostwa wzgledem Polski i Polakow sa okreslone w tajnym referacie Bermana z 1945r i ich celem jest przejecie wladzy w Polsce (ministerstwa, propaganda, szkolnictwo etc).
  Zeby zachowac polskosc i wlasne panstwo to trzeba walczyc z zagrozeniem, jaim jest zydostwo - zmijowe plemie i dzieci diabla (tak ich nazwal Jezus Chrystus - Bog i nie mogl mylic sie).

  PiS to partia interesow syjonistycznych, ktora nie rozni sie w dzialaniach od swoich zydowskich pobratymcow z PO, SLD i PSL.
  Te zydowskie twory partyjne pochodza z ukladu zydow z zydami jaki mial miejsce w Magdalence i przy okraglum stole w 1989r pomiedzy zydami z PZPR, a zydami z KOR i Solidarnosci, i ten zydowski uklad zapewnia zydom ciaglosc wladzy w Polsce od 1945r az po dzien dzisiejszy (koniec grudnia 2019r), czyli zydzi rzadza nieprzerwanie przez ostatnie 74 lata w Polsce, Polsce, ktora jest panstwem teoretycznym zarzadzanym przez polskojezycznych zydow, ktorzy wykonuja polecenia swoich zydowskich pobratymcow z Izraela i USA.
  Poza tym rzady zydow w Polsce sa nielegalne, poniewaz ZSRR dokonal nowej okupacji Polski po zakonczeniu II w.s. w maju 1945r i narzucil narodowi polskiemu swoje wladze komunistyczne oraz wprowadzil konstytucje Stalina z 1952r.
  Polska konstytucja z 1935r zostala uniewazniona dekretem PKWN (polska z nazwy organizacja zlozona prawie z samych zydow, ktora powstala w Moskwie w lipcu 1944r).
  Konstytucja zyda Stolcmana vel Kwasniewskiego z 1997r opiera sie na konstytucji stalinowskiej z 1952r i ten nowy zydowski twor nie spelnil wymogow referendum konstytucyjnego, w ktorym wzielo udzial okolo 43 procent wyborcow uprawnionych do glosowania, a wymagane jest co najmniej 50 procent plus jeden glos, co automatycznie dyskwalifikuje i delegalizuje konstytucje Stolcmana z 1997r.
  Ponadto gdyby wziac pod uwage zapis, ze konstytucja stanowi najwyzsze prawo w Polsce to Art. 54 , ktory mowi o wolnosci slowa jest nadrzedny, czyli ponad tzw. kodeksem karnym i Art. 256 , ktory karze wolnosc wypowiedzi , co jest niezgodne z konstytucja.
  W zwiazku z tym nie bylo podstaw prawnych do aresztowania J.Miedlara, ktoremu przysluguje prawo do wolnosci slowa.
  Poza tym J.Miedlar od kilku lat mowi podczas swoich wystapien o zydowskim zagrozeniu dla Polski i Polakow i nie bylo interwecji ABW, az do momentu, kiedy J.Miedlar wspomnial o broni palnej w swoim apelu i dal pretekst do dzialania dla ABW, ktore najwyrazniej sledzi internet i aktywnosc roznych osob.
  Z powyzszego wniosek, ze J.Miedlar nie panowal nad tym co pisal i dal pretekst do dzialan dla ABW.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej