Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 4170 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

PiS jest gorszy od PO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządy PiS niczym się nie różnią od rządów PO. Konstytucji nie zmienili, żadne reformy się nie dokonały, aferzyści nie zostali skazani. Zwiększają rolę państwa, zwiększają etatyzm, biurokracja rośnie.

       Jeszcze do niedawna uważałem, że z dwojga złego, z dwóch ugrupowań socjaldemokratycznych, z dwóch partii hodujących nas jak bydło, z dwóch ugrupowań niszczących Polskę, lepsze jest PiS niż PO - bo PiS się reklamowało jako patrioci. Zmieniłem zdanie. Przed wyborami wychodzi prawdziwa natura każdej partii. PO, i ta ich cała KO, to dziś nieszkodliwe śmieszki i głupki, a PiS to wysoce szkodliwa, destrukcyjna partia dążąca do władzy w stylu putinowskim. Posłużą się dowolnym kłamstwem, dowolnym oszustwem, najgorszą propagandą by zdobyć władzę i ją wykorzystać by nas grabić. TVP to ich telewizja, która robi propagandę dokładnie tak jak to robił Urban i inni komunistyczni dziennikarze za PRL-u.

       Od teraz uważam, że PiS jest gorszy, że są zdolni do najgorszego świństwa - są nieobliczalni. O lewicy, o PSL i SLD, nie piszę, bo są jeszcze gorsi i to każdy dobrze wie. Ale teraz rządzi PiS i dlatego są chwilowo groźniejsi. Jeśli PiS będzie rządzić samodzielnie przez następne 4 lata, to są w stanie dokonać dowolnych przekrętów i na pewno będą zmieniać prawo na gorsze, bo nie mają moralnych hamulców. Oddadzą międzynarodowym organizacjom żydowskim haracz wzięty od polskich podatników w dowolnej wielkości - i zrobią wszystko by to ukryć, bo sobie budują ku temu narzędzia, czyli media państwowe. Więc nie należy do tego dopuścić! Mamy na to sposób: kartkę wyborczą.

       Koniecznie należy głosować na Konfederację, bo tylko to ugrupowanie będąc w Sejmie będzie w stanie patrzeć na brudne ręce PiS-u i ich kontrolować, albo powstrzymać - a jak się nie da, to przynajmniej głośno krzyczeć i ujawniać wszystkie ich machloje. Głosujcie na Konfederację!!!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane: 

KOMENTARZE

 • Zacytuję
  Co to za wegetarianin, co wpierdala schabowe?
  To jest właśnie POPIS.
 • no i nie rozdają zegarków z wodotryskiem
  co za wstyd!
 • Najważniejsze - kto liczy głosy!
  Pana apel by głosować na Konfederację miałby jakiś sens, gdyby Państwowa Komisja Wyborcza była poddana społecznej kontroli! Ponieważ nie jest (i nikt nie może jej skontrolować) więc nie ma żadnego znaczenia kto i na kogo głosuje! Ostateczny wynik ustali PKW, według własnego uznania (uznania tych którzy tą komisją sterują). Tak było wielokrotnie w przeszłości i tak będzie obecnie! (dlaczego teraz miałoby być inaczej?)
  Jak mówił Stalin: nie jest ważne kto i na kogo głosuje, ważne jest kto liczy głosy!
  Jeśli więc (znając powyższą prawidłowość) Konfederacja znajdzie się w Sejmie, to nie dlatego, że ludzie na nią głosowali, ale dlatego, że tak postanowili "starsi i mądrzejsi". A to będzie znaczyło, że ci "starsi i mądrzejsi" uznali Konfederację za "swoich" , bo rzeczywistych przeciwników oni wiedzą jak zneutralizować, już dużo wcześniej przed wyborami!
 • @zbig71 17:42:46
  Widać akurat ci wegetarianie mają post.
 • @Autor
  Bajdurzenie małego Jasia, któremu zabrano wiaderko; ma jeszcze grabie i chce nimi dać choć trochę po głowie Kubusiowi, ale już nie ma jak sypać piaskiem w oczy.
 • @władek 19:31:06
  Oni już się wybrali,


  PIS – PO wszelkie zło!!!

  POPIS - czyli partie powstały z rozpadu AjWajES-u, ale wcześniej były to PC-UW-Road-KL-D. Szyldy pozmieniali, ale twarze sprzedajnych polityków te same. Oni razem są za: zgoda na 447, Trakt Lizboński, UE, NATO, wspieranie banderowców, podporządkowania systemu politycznego i ekonomicznego w Polsce NWO (nowy porządek świata). Podobnie jak skrzydło SLD Kwaśniewskiego - Cimoszewicza.
  POPIS - to wspólna zgoda na zakupy po zawyżonych cenach uzbrojenia dla wojsk USA na rzecz wojsk NATO w Polsce, za polskie pieniądze, kosztem własnej zbrojeniówki.
  AWS – czyli obecny POPIS pod kierunkiem Balcerowicza wyprzedali za grosze pół Polskiego majątku.
  Np: PIS sprzedał Stocznie Gdańską, URSUS, Polskie Huty Stali (razem z SLD) przemysł farmaceutyczny oraz wiele innych mniejszych Polskich firm.
  Obecnie w przejętych przez nich mediach - to pranie mózgu zamiast rzetelnych informacji, jedni i drudzy nie potrzebują ludzi wykształconych, zdolnych do krytycznego myślenia, którzy mają duchowe cele. POPIS potrzebuje posłusznych robotów, głupich, by ci nie zadawali pytań, by byli tylko wykonawcami ich polityki, którą realizują w interesie ,,nie widzialnego systemu finansowego zniewolenia". Maszyną do takich zadań staje się TVPIS i pozostałe media tzw. ,,prawicowe" w których zamiast obiektywnej informacji, jest terror psychologiczny w interesie władzy okupacyjnej.
  POPIS zachowuje się jak bezpaństwowcy, którzy realizują tajne plany, umowy, min. Tajna umowa z rządem Izraela, tajna umowa o okupacji wojsk usraelskich w Polsce itp.
  Opozycja, która jest taka sama jak rządzący, tzn. sprzedać duszę narodową, wyrwać co się da dla siebie i chodu,,,,,,,,,,,Jedni i drudzy, wiedzą, że Niepodległej Polski nie ma, jest atrapa państwowości, a wiec rządzą w interesie własnym i swoich mocodawców, ponieważ mocodawcom zależy na tym, aby mieć niewolników, którymi gra się na szachownicy.
  Dla realizacji antypolskich strategicznych interesów, gotowi oddać 50% tego co ludziom z podatków zabrali, czyli uzależniać ludzi od władzy, która rozdaje ich własne pieniądze, dodatkowo jeszcze zadłużając obywateli jeszcze nie narodzonych,
 • @zbig71 17:42:46
  Jonny Daniels, nad – rezydent, nad – premier Polski
  Rzecz nie prawdopodobna. Od momentu przejęcia władzy przez Kaczyńskiego w Polsce, szarą, ale bardzo wpływową osobą w naszym kraju jest obywatel Izraela i WLB. Jonny Daniels. Widzimy go u boku najważniejszych osób a Państwie a więc Daniels jest przy Kaczyńskim, Morawieckim, Dudzie no i u boku Tadeusza Rydzyka. Ma się wrażenie, że to on jest faktycznym nad – zarządzającym Polską.
  A gdyby tak jakiś np.; Rosjanin pokazał się u boku sprzątaczki przy ul. Nowogrodzkiej, pewnie została by natychmiast wyrzucona z swojej pracy, a tu taki JD, sięga po kasę potężną Poczty Polskiej, LOT-u, energetyki i strumieniami płynie kasa na rzecz jego fundacji. Za pieniądze niewolników z Polski, JD buduje przy pomocy swoich szpiegów Państwo Polin, gdzie On lub jego krajan będzie zarządzał niewolnikami, to gołym okiem widać. W takim przypadku ,,polskie służby specjalne” udają, że nic nie widzą, chyba, ze przełożonym tych służb jest JD.
  Głosujesz MIN. na PIS - głosujesz na Jonny Danielsa i jego ludzi,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za faktycznym premierem Jonny Danielsem,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za ustanawianym prawem przez Jonny Danielsa,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za dalszymi rozbiorami ekonomicznymi i gospodarczymi Polski,,,
  Głosujesz na PiS - sankcjonujesz politykę pro – banderowską, pro - izraelską,,,
  Głosujesz na PiS - popierasz ewentualną wojnę na terytorium Polski w interesie potężnych korporacji żydowskich z amerykański,,,
  Głosujesz na PIS - zgadzasz się na totalne złodziejstwo polityków pisowskich w wszelkich urzędach i spółkach samorządowo - państwowych,,,
  Głosujesz na PIS - wspierasz politykę osiedlania się pobratyńców Kaczynskiego, Kuchcińskiego, Terleckiego, Komorowskiego, Thuska, Kwaśniewskiego banderowców w Polsce oraz azjatów kosztem rdzennych Polaków,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za podnoszeniem wszelkich podatków pośrednich,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za polityką PO - UW, lewicy
  Głosujesz na PIS - utrwalasz szpiegów obcych w wszelkich urzędach i mediach,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za podstępną likwidację Armii Polskiej na rzecz armii usraelskiej,,,
  Głosujesz na PIS - głosujesz za mafijną polityką pieniądza narzucaną nam min przez GM,,, itd.
  Także, czy będziesz głosować, czy nie to i tak nie ma to wpływu na wynik wyborów. Wybory są już ustawione, chodzi tylko, aby stworzyć pozory, że ludzie głosują. Kaczyński już wybrał swoich posłów, ustalając swoją listę, Schetyna też, ciotka z wiosny również.
  Bawcie się naiwni Polską dalej.
 • @Wrzodak Z. 09:26:28
  Czyli co mam zrobić? Popełnić samobójstwo?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:11:43
  A to niezgodne z CP?
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:14:00
  Ależ Pan siebie doskonale opisał. Gratki.
 • @Wrzodak Z. 09:26:28
  Ale zawsze jest szansa, że jeden mniej zależny będzie darł japę na temat 447
 • "PiS jest gorszy od PO!"
  -----------------
  Wielce Szanowny Autor - raczył się rozminąć z logiką - otóż PiS bez PO i reszty magdalenkowej ferajny - nie mógłby tak wywijać sierotami po Polsce i odwrotnie. PO bez PiS-u w opozycji - nie mogłoby tak hasać po atrapie Polski - wywijać jak pies flakiem sierotami po Polsce - a na zwłokach Polski - tańczyć co i rusz z siarczystym przytupem.
  Wniosek?
  Magdalenkowa ferajna to jeden twór skonstruowany w samym Piekle i wtedy jest on maksymalnie skuteczny - kiedy ma wszystkie sprawne macki w postaci PO, PiS, SLD, PSL, etc. Bezpośrednia, cykliczna bytność danej macki przy centralnym korycie nie ma tutaj znaczenia dla atrapy Polski i sierot po Polsce.
 • @zbig71 09:39:43
  tak.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:14:00
  100/100! komentarz zbędny, bo musiałbym użyć słownictwa żyda Neumanna w stosunku do tego {skrajnie konserwatywnego arcyliberała, Sarmaty, żeglarza, paleolibertarianina, katolika, informatyka, trajkarza i monarchisty} co się wzajemnie wyklucza. To typ osobnik na coś w kształcie świdra ni pies ni wydra..
 • Autor
  O PiS i PO pisze autor rozdzielnie, osobno, moje uznanie, to wyższa szkoła neonowej jazdy, prawie pozdrawiam.
 • Taki tekst sobie przypomniałem
  "Socyalizm każdemu równo nosa utrze – bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze."
  Aleksander Fredro. Przodek Szeptyckich.
 • @Wican 13:06:34
  W świecie biznesu też jest socjalizm ... i to taki wybiórczy.wulgarny bez uzasadnienia...
  To socjalizm dla właścicieli geszeftów... oni siebie dają z tego co na nich zapracują ich tanio wynagradzani pracownicy...ile dusza zapragnie...ile jest w kasie...
  To jest socjalizm w którym właściciel bierze z kasy ile chce...
  natomiast pracownika obowiązują ekstremalne zasady wolnego rynku czyli neoliberalizmu.... masz być tani i wydajny dla właściciela a jak nie jesteś to won... właściciela nie interesuje jak żyjesz ... masz być tani albo jeszcze tańszy... jak się znajdzie tańszy (turek czy banderowiec) to won z roboty bo się nie sprawdzasz...

  Jak widać neoliberalizm to też socjalizm ale tylko dla "elyt" a dla reszty twardy rynkowy reżim...

  Ja wolę zasady odwrotne... twardy rynkowy reżim dla tych najsprytniejszych najambitniejszych ... wa wsparcie dla tych słabszych czyli dla Narodu jako całości...

  To dyskusja o tym dla kogo jet Państwo dla Narodu czy dla "elyt"
  Neoliberałowie odpowiadają "dla elyt" reszta to tania siła robocza z której "elyty" żyją...i na której się tuczą...

  Mnie taki system się nie podoba..
 • Co łączy pis i peło ?
  https://www.wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/

  https://pikio.pl/pis-wylicza-wszystkie-afery-po-jest-ich-naprawde-duzo-pelna-lista/

  Proszę państwa o nie mylenie dwóch niby różnych "partii" politycznych, za dużo tu i tam minusów ujemnych, wniosek, nie głosować na w/w wymienione, w ostateczności na znajomych ale to i tak nic nie zmieni, bo "szeregowy" poseł prezes ma jedyną moc sprawczą, nie będę głosował na żydo_partie i prostytutki korytowe !
 • @Wrzodak Z. 09:26:28
  Idź i oddaj głos na nowych, niezależnych ludzi.
  Albo oddaj głos nieważny.
  Korzystaj z tego co masz, bo za chwilę nawet tego nie będziesz miał.

  Poddać się od razu? Fuj, panie Wrzodak.

  Sfałszują wybory? To się zbierze manifestację i zaszturmuje PKW jak to było wcześniej.
 • @Oscar 15:42:06
  Wielki biznes wielbi socjalizm. Tak samo jak nieroby. I PiS stoi po stronie wielkich korporacji i po stronie nierobów. Z tym, że dobija małe firmy. A jednocześnie zwalnia z podatków potentatów. Małe firmy nie udźwigną utrzymywania rzeszy nierobów. A coraz więcej ich pada. Ale Morawiecki to bankster.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej