Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 3857 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Tęczowa zaraza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dopóki nie pojawiły się ruchy LGBT to wszelacy dewianci w Polsce byli traktowani z szacunkiem, tak jak wszyscy inni ludzie chorzy, upośledzeni, niepełnosprawni, nienormalni czy zaburzeni.

       To oczywiste, że ludziom upośledzonym psychicznie należy się taki sam szacunek jak wszystkim innym, a dodatkowo należy się im wsparcie i prywatna pomoc - bo jest im trudniej żyć w zdrowym społeczeństwie.

       Dawniej na zachodzie ludzie z upośledzonym pociągiem seksualnym byli karani za swoje zboczenie, byli szykanowani i prześladowani, a w Polsce żyli sobie spokojnie przez nikogo nie nękani. Dziś zachód w ramach źle pojętej pokuty uprzywilejowuje różne seksualne perwersje prześladując ludzi normalnych.

       W Polsce nie mieliśmy z tym żadnych problemów, ale patologie z zachodu do nas przyszły i pojawiły się polityczne ruchy LGBT finansowane z zachodu, które zaczęły żądać dla dewiantów specjalnych przywilejów prawnych, pomocy socjalnej państwa, instytucjonalnego wsparcia na koszt podatnika, zaczęły szaleć z żądaniami cenzurowana wolego słowa, zaczęły urządzać obsceniczne marsze publiczne demonstrując swoje wynaturzone zboczenia - i to zmieniło podejście do dewiacji. To nie są już zwykli niepełnosprawni psychicznie, którym należy się pomoc, ale jest to ruch polityczny, który wytoczył wojnę naszej cywilizacji i naszej religii.

       Więc wszelkie akcje zwalczania, wyśmiewania, obrażania i deprecjonowani ruchów LGBT są jak najbardziej sensowne, uzasadnione i konieczne. To jest rzeczywiście tęczowa zaraza, którą należy wytępić. Trzeba ten ruch wytępić również w interesie zwykłych, niezrzeszonych, niezainteresowanych ekshibicjonizmem, dewiantów, którzy chcą żyć w spokoju. Lewica wciąga ich w swoje wojenki wbrew ich interesom.

       Człowiek z zaburzeniami postrzegania własnej płci, czy z upośledzonym popędem płciowym ograniczającym płodność, nie ma żadnego interesu w tym, by ostentacyjnie demonstrować swoje wady psychiczne na ulicy, nie ma żadnego interesu w tym, by wzbudzać politycznymi akcjami i obscenicznym zachowaniem nienawiść społeczną. To mu tylko utrudnia życie. Lewica wciągając tych ludzi w politykę robi im krzywdę. Tęczowa zaraza to lewica, która w celach politycznych, w ramach walki o władzę, wciąga w to ludzi z psychicznymi problemami. Jest to wyjątkowo obrzydliwe i godne pogardy. Lewica to patologia polityczna.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

KOMENTARZE

 • Tęczowa zaraza...
  Jest to bardzo trafne okreslenie, na to co się obecnie dzieje.
  Homoseksualiści i inni zboczeńcy (tak, tak... tak właśnie określała kiedyś Encyklopedia Zdrowia) byli zawsze, ale jak pamiętam w PRL-u nikt z nich nie obnosił się z tym publicznie, nikt z nich nie terroryzował ludzi pozostałych. Nie było przypadków demonstracyjnego, półnago (i nago) obwożenia się z tymi zboczeniami na platformach po ulicach. Nie wchodzili zboczeńcy do szkół i przedszkoli i nie demoralizowali młodzieży i o zgrozo dzieci...
  Wreszcie ŻADNE ZBOCZENIA NIE BYŁY CHRONIONE PRAWNIE!

  SKANDAL, BY NORMALNI LUDZIE W OBLICZU PRAWA BYLI ZACZEPIANI I TERRORYZOWANI PRZEZ ZBOCZEŃCÓW CHRONIONYCH PRZEZ POLICJĘ!

  Nie do pomyślenia za tej niby przebrzydłej komuny!
  Komuno wróć! i zrób z tym porządek!
 • @ Autor - 5*
  Dałem 5*
  DK
  ____________

  "GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem"

  No, więc jest Pan arcyliberałem, czy nie?

  Problem w tym, że liberalizm w każdej sferze ludzkiej działalności zawsze prowadzi do wynaturzeń. Wyjątkiem jest jedynie wolność wymiany poglądów, dla której nie powinno być granic.
 • Jedna z nielicznych notek GPS, które można ocenić pozytywnie
  też to dostrzegam, iż było w Polsce normalnie, a teraz nie jest, i coraz bardziej nie lubimy lesb i pedałów, dawniej byli nam obojętni i niezauważalni.

  Co prawda szacunek dla innych ludzi odzwierciedla ich mądrość i postawę, a więc trudno mówić o takim samym szacunku należnym innym ludziom, ale bez wątpienia upośledzeni psychnicznie lub społecznie zachowują pełnię praw i winni być traktowani z taką samą uprzejmością, jak inni.
 • Czarci pomiot do walki
  z ludzkością - sięgnął po margines społeczny - i roztacza nad nim parasol ochronny. W skład marginesu społecznego wchodzą:
  bandyci, złodzieje, q*wy, psychopaci, zboczeńcy seksualni i intelektualni, pospolite świry, etc. Ów margines społeczny - to sól ziemi - tzw. demonkratury - co to pod jej skrzydłami czarci pomiot prowadzi ludzkość do Piekła.
  Wniosek?
  To czarci pomiot jest problemem na Ziemi - natomiast w/w rynsztok zawsze będzie rynsztokiem. Chodzi o to aby nad rynsztokiem nikt nie roztaczał ochronnego parasola. Parasolem takim z kolei - jest także próba penalizacji społecznego ostracyzmu w stosunku do pławiących się z lubością w owym rynsztoku.
 • @Rzeczpospolita 20:31:24
  Tu wyjaśnienie tego określenia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Erik_von_Kuehnelt-Leddihn
 • Autor
  Dobry i prawdziwy tekst. Rzeczywiście dawniej te środowiska nie manifestowały swojej odmienności. Jedyne z czym się nie zgadzam to te wyśmiewanie się z tych grup lub jakieś kretyńskie kontrmanifestacje. W ten sposób się nie wygra. Może jestem naiwny, ale przecież mamy prawo zakazujące zgorszenia i obsceniczności w miejscach publicznych. Jeżeli ktoś na tych kolorowych marszach zachowuje się lub jest ubrany obscenicznie i wulgarnie powinien być karany przez służby porządkowe. Karać za wypicie piwa na ławce potrafią to niech się przyłożą do pracy też w tej kwestii.
 • @interesariusz z PL 20:39:54
  Też w tym wypadku mam takie zdanie, dlatego 5*
 • Dewiacje seksualne, alkoholizm, narkomania, nikotynizm, to jest jedyny ratunek dla Polzgi, Polagów!!!
  Wmówiono Wam; żyliście w kłamstwie! Poznajcie wreszcie jedyną prawdę!
  Tylko Homo Nał zapewni Wam szczęście!
  OPAMIĘTAJCIE SIĘ I ZOSTAŃCIE HOMOSEKSUALISTAMI, ALKOHOLIKAMI, NIKOTYNOWCAMI, NARKOMANAMI!!
  Każdy tak naprawdę, tylko jest tego niekiedy nieświadomy, potrzebuje być gejem, alkoholikiem, nikotynowcem, narkomanem, i trzeba to, w tym takie uczucia, uszanować oraz chronić je prawnie (w tym uprzywilejowując tych, którzy to szerzą, tracąc przy tym swoje pieniądze, zdrowie, życie (w dodatku w męczarniach, za Nałóg) – czyli postępując bohatersko, z najwyższym poświęceniem! – to prawdziwi męczennicy!), ułatwiać realizację takich potrzeb. Tak nam dopomóż odwieczny i wszechobecny Homoseksualizm, Nałóg.
  Tylko gejostwo, alkohol, nikotyna, narkotyki zapewnią Ci szczęście. Jeśli spotkasz geja, alkoholika, nikotynowca, narkomana to jest Znak że powinieneś też Nim zostać – nie sprzeciwiaj się Woli Losu!; to nie przypadkowo – to Przeznaczenie wskazało Ci właściwą drogę, i od ciebie zależy czy posłuchasz głosu rozsądku. Jeśli będziesz tego naprawdę i szczerze pragnął, to zostaniesz prawdziwym gejem, alkoholikiem, nikotynowcem, narkomanem; rozwiążą się twoje problemy, znajdziesz odpowiedź na wątpliwości; sens, pełnię życia. Jeśli odczuwasz smutek, pustkę, to tylko seks homoseksualny, alkohol, nikotyna, narkotyki Ci pomogą – wskażą właściwą drogę życia! Każdy ma szansę znalezienia drogi do prawdziwego homoseksualizmu, alkoholizmu, nikotynizmu, narkomanii.
  Heteroseksualni i abstynenci są nieszczęśliwi i trzeba im pomóc; błądzą!
  Zostań homonałem już dziś! Poznasz jedyną prawdę o człowieku, uwolnisz się od wszelkich leków, problemów, poznasz prawdziwych przyjaciół i zaznasz pełnię szczęścia, wolności – życia.
  Homonalizm łączy ludzi, podtrzymuje więzi międzyludzkie; zapewnia pracę, dochód państwu. Bez homonalizmu nasze życie byłoby pozbawione sensu i jałowe. Więc państwo powinno wspierać tą niezbędną działalność (m.in. zwalniając ją z podatków); oraz leczenie heteryzmu, homoabstylności (dzieci takim dewiantom, degeneratom powinny być odbierane i trafiać do ośrodków homonalizujących); obrażanie uczuć homonalskich powinno być karalne.
  Bez homonalizmu Europa moralnie i gospodarczo by się stoczyła! Więc trzeba wartości homonalskie wpisać do Eurokonstytucji (chyba nikt nie zaprzeczy, iż historyczne korzenie Europy na nich się opierają); wprowadzić naukę homonalizmu do szkół, a ocenę z tego przedmiotu wliczać do średniej.
  Homo Nał prawdziwym: Patronem Sejmu, Królem Polski, Cesarzem Europy, Panem Świata!

  Homo Nał jest wszędzie.
  Homo jest w dwójcy (może być w dwóch postaciach), Nał w trójcy (może być w trzech postaciach), acz może być w pięciocicy i w jednej osobie zarazem.

  PRZYKAZANIA
  1. Nie będziesz heterosił.
  2. Nie będziesz pożądał zdrowia, abstynęcił (nie popełniaj grzechu abstynencji; nie opuszczaj się w nałogu).
  3. Nie umawiaj się na daremno.
  4. Nie kupuj na daremno.
  5. Nie kradnij – kupuj alkohol, papierosy, narkotyki.
  6. Nie dawaj fałszywego świadectwa o homoseksualizmie, nałogach – tylko homoseksualizm, nałogi zapewniają szczęście.
  7. Kochaj partnera swego jak siebie samego.
  8, Kochaj nałóg swój jak siebie samego.
  9. Kochaj patronów swoich.
  10. Kochaj producentów i dostawców swoich.

  Proszę o zgłaszanie się przebudzonych, nawróconych, na nowo narodzonych. Chcę zarejestrować związek wyznaniowy oraz wystąpić o ulgi, przywileje, realizację, oczywistych, postulatów. Niech Homo Nał będzie z nami.

  * Tekst sponsorowany... przez: gejów-aktywistów, producentów alkoholu, papierosów, narkotyków oraz grabarzy.

  PS
  Propozycja biznesowa nawiązująca do tematu:
  Firma od A (homo-,zooAbstylności, Alkoholizmu) do Z (Zoofilii, Zgonu) – pełna obsługa przez jedną firmę (dowóz zwierząt, alkoholu, transport na cmentarz gratis)


  Mysia utopia: eksperyment Calhouna - Wojna Idei #12
  https://www.youtube.com/watch?v=nCZzjA0KzSU | 15 sty 2018
  [Z ludzkością jest jeszcze gorzej... A wystarczy wprowadzić pozytywną prokreację (sterylizację osób z dziedzicznymi wadami, osuwanie płodów z wadami, uśmiercanie noworodków z wadami), eutanazję, komisyjne uśmiercanie degeneratów, osobników biernie, czynnie szkodliwych. A b. szybko okaże się, że nikomu żadne, w tym nikotynowe, alkoholowe, narkotykowe, żywieniowe, zarówno, jeśli chodzi o skład, sposób przyrządzania, jak i ilość/obżarstwo, tzw. lekowe, na wzrost mięśni, trucizny nie są potrzebne, tak samo psychiczne, fizyczne znęcanie się, jak również paranie się "zawodowo" przestępczością, zarażanie wirusem HIV, zoofilia itp...
  Aby gatunek, w tym ludzki, nie tylko przetrwał, ale i prawidłowo funkcjonował, by był w coraz lepszym umysłowo, psychicznie, fizycznie stanie, zachowywał równowagę z przyrodą, środowiskiem, to konieczne jest przestrzeganie naturalnych, oczywistych, logicznych praw, w tym Natury!!! Jeśli w czymkolwiek pójdzie się na ustępstwo, to będzie początek negatywnej lawiny/końca gatunku... Więc m.in. nie słucha się i nie pozwala na propagowanie, a co dopiero ich realizowanie, swoich wymysłów ludziom bezmyślnym, krótkowzrocznym, utopistom, osobnikom anormalnym, obłąkanym, histerycznym, debilnym, psychopatycznym itp. - red.]


  ISLAMSKI ŚWIAT ZA KILKADZIESIĄT LAT…!!!
  W efekcie przeludnienia, zalania przybrzeżnych części kontynentów, zmian klimatycznych, co będzie skutkować m.in. suszami, burzami piaskowymi, pustynnieniem, z powodu skażeń, w tym poprzemysłowych, pokonsumpcyjnych, pośmietnikowych, po pociskach z zubożonym uranem, wojen o zasoby, rozpleniania islamu, proimigracyjnego/samobójczego postępowania rządów, po zalaniu m.in. Europy prawowiernymi/normalnymi/prawdziwymi islamistami, którzy zradykalizują muzułmańskich odstępców/apostatów, gdy jedynie słusznymi i jedynymi tzw. nauczycielami, urzędnikami, policjantami, politykami itd. będą muzułmanie, to nikt, poza tzw. muzułmanami, nigdy i nigdzie nie wyjdzie na ulicę... Więc niedobitki "niewiernych psów" będą się "nawracać", by mieć za co żyć, by móc przeżyć... Reszta zostanie wybita, ku ogromnej radości, z uśmiechem, z wyrazem triumfu, spełnienia na twarzy...
  Resztki obłąkańców przekonają się, co to jest m.in. euroislam…
  I taki będzie koniec stosowania in vitro, ratowania płodów z wadami, przedłużania dogorywania ludzi obłożnie, nieuleczalnie chorych, starych, zniedołężniałych, chorych psychicznie, anormalnych umysłowo, nagradzania nikotynowych, alkoholowych, narkotykowych, lekowych, źle odżywiających się degeneratów, promowania, wspierania, rozpowszechniania homoseksualizmu itp., zabierania pieniędzy, zadłużania, zapracowywania itd. ludzi zdrowych i dbających o zdrowie, pożytecznych, wartościowych, coraz droższego, coraz trudniej dostępnego dla nich dostępu do lecznictwa, gdy czasowo zachorują, dostępu do mieszkań, więc wielu zrezygnuje z posiadania potomstwa, pozostali, jeśli będą mieć dzieci, to pieniądze będą im zabierane i przekazywane na dzieci chore, upośledzone; "wrażliwości", poprawności, religijnego prania mózgów, modlenia się, zawierzania, pasienia kleru, sprowadzania, pomagania imigrantom, wspierania; rozpleniania islamu, prania reklamowym gównem mózgów, produkowania rzeczy zbędnych, szkodliwych, nietrwałych, „szybkich śmieci”, kierowania się PKB, w ogóle zadłużania, realizowania demokratycznej, konsumpcyjnej utopii/destrukcji, niewspierania, niesłuchania, niedopuszczania do działania, rządzenia ludzi konstruktywnych, racjonalnych, itp., itd.; obecnej Europy, takiego świata...
  A początek walk, wojen religijnych między muzułmanami, bo jedni będą lepiej wierzyć, wyznawać, przestrzegać itd. tą ideologię od drugich i powinni zginąć za tą ideologię...

  Ciekawe, co będzie potem (wszyscy, przynajmniej teoretycznie, będą wyznawać to ideologiczne gówno, a tu jak wielkiego nadejścia bóstwa (nawet diabła, czy choćby ducha, choćby najmniejszego, nawet mniejszego od główki szpilki duszka)/religijnego końca świata nie było, tak nie ma... Więc trzeba jeszcze bardziej przestrzegać, prać mózgi, torturować, mordować w imię tej ideologii... A tu dalej nic... Więc trzeba jeszcze bardziej przestrzegać, prać mózgi, torturować, mordować w imię tej ideologii...)?

  Ciekawe, co będzie potem (wszyscy, przynajmniej teoretycznie, będą wyznawać to ideologiczne gówno, a tu jak wielkiego nadejścia bóstwa (nawet diabła, czy choćby ducha, choćby najmniejszego, nawet mniejszego od główki szpilki duszka)/religijnego końca świata nie było, tak nie ma... Więc trzeba jeszcze bardziej przestrzegać, prać mózgi, torturować, mordować w imię tej ideologii... A tu dalej nic... Więc trzeba jeszcze bardziej przestrzegać, prać mózgi, torturować, mordować w imię tej ideologii...)?
 • Święta prawda
  W Polsce osoby zboczone były traktowane jak każde inne. Penalizacja zboczeń (homoseksualizmu) - pochodząca z kodeksów zaborców, została usunięta z KK w latach 30-tych (wątpię, czy wcześniej ktoś za to był skazany). Na "cywilizowanym" Zachodzie paragrafy przeciwko dewiantom utrzymywały się do lat 60-tych. Słyszałem piękne określenie, funkcjonujące, bodajże jeszcze przed wojną: Z majtek nie robi się sztandaru... Toteż nikt się ze swoim zboczeniem nie obnosił - np Karol Szymanowski.
  Ta tęczowa zaraza przyszła z Zachodu, a jak z Zachodu to musi być dobra i polskich Irokezów trzeba ucywilizować. Bo przecież jeżeli w "cywilizacji" zboczeńcy byli prześladowani, no to przecież co dopiero w "dziczy"...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej