Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
73 posty 3857 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Deklaracja ZBOKAP+

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Właśnie dostałem deklarację ideową od Międzynarodowego Ambasadora ZBOKAP+ Na Rzecz Kultury w Polsce i postanowiłem ją opublikować. Uważam, że to jest bardzo istotny element współczesnej polityki. Poniżej cytuję ten manifest w całości.

       To jest Deklaracja ZBOKAP+, czyli manifest ideowy osób mających swój rozum i godność człowieka. Jesteśmy Zoofiliami, Bigamistami, Onanistami, Kurwami, Alfonsami, Poligamistami i Resztą Towarzystwa.

       To jest nasz krzyk z żądaniem tolerancji, akceptacji i szacunku! My też jesteśmy ludźmi, też chcemy żyć, też zasługujemy na uznanie i afirmację, też chcemy mieć reprezentację polityczną i chcemy rządzić! Nie możecie nam tego odmawiać tylko dlatego, że nami pogardzacie! Wasza pogarda jest zła, to mowa nienawiści. Was może tej nienawiści nie oduczymy, ale odpowiednio wychowamy wasze dzieci, tak by nas polubiły i do nas przystąpiły!

       Naszym celem jest:

  1. Stworzenie miliona hoteli, schronisk, kampingów oraz moteli interwencyjnych, które będą miejscem schronienia dla Zoofilii, Bigamistów, Onanistów, Kurew, Alfonsów, Poligamistów i Reszty Towarzystwa, wyrzuconych z klubów, restauracji, szkół, domów publicznych, pubów i innych miejsc ogólnie dostępnych, lub obawiających się o swoje życie na lądzie, morzach i na oceanach.
  2. Utworzenie "wielobarwnej pomocy wiejskiej, miejskiej, leśnej i stepowej", będącej systemem szybkiego reagowania i niesienia pomocy w przypadkach przemocy i żartów wobec Zoofili, Bigamistów, Onanistów, Kurew, Alfonsów, Poligamistów i Reszty Towarzystwa.
  3. Start programu "Latarnica", dzięki której w każdym klubie, restauracji, szkole, domu publicznym, pubie, agencji towarzyskiej i innym ogólnie dostępnym miejscu na lądzie, morzu i w kosmosie, będzie przynajmniej jedna osoba z kadry, która zainterweniuje i pomoże dziecku będącym Zoofilem, Bigamistą, Onanistą, Kurwą, Alfonsem, Poligamistą lub kimś z Reszty Towarzystwa.
  4. Zapewnienie rzetelnej edukacji tłumaczącej jak bezpiecznie zostać Zoofilem, Bigamistą, Onanistą, Kurwą, Alfonsem, Poligamistą, lub kimkolwiek innym z Reszty Towarzystwa, tak jak to zalecają wszelkie organizacje zdrowia na wsi, w mieście, w lesie i na sawannach.
  5. Stworzenie centrum społecznościowego dla Zoofilii, Bigamistów, Onanistów, Kurew, Alfonsów, Poligamistów i Reszty Towarzystwa, które wspierać będzie oddolne inicjatywy tej społeczności niezależnie od miejsca, czasu oraz sytuacji politycznej.
  6. Rozpoczęcie współpracy państwa i miasta z pracodawcami przyjaznymi Zoofilom, Bigamistom, Onanistom, Kurwom, Alfonsom, Poligamistom i innym członkom Reszty Towarzystwa, którzy przebywają na wszelkich terenach, czy to podmokłych, czy suchych, czy zaśnieżonych, czy też pokrytych pyłem wulkanicznym albo tropikalną dżunglą.
  7. Stosowanie klauzul antydyskryminacyjnych w umowach z kontrahentami miast i wsi, tak by preferowały Zoofilii, Bigamistów, Onanistów, Kurwy, Alfonsów, Poligamistów i Resztę Towarzystwa, pod patronatem prezydenta, premiera, ministra, wójta, plebana, biskupa i papieża.
  8. Patronat króla, królowej, pazia, królewicza, imperatora, i jego matki, nad Paradą Równości, Braterstwa i Wolnego Seksu, w której będą mogli swobodnie maszerować, czołgać się, iść na klęczkach, na rękach, tyłem, przodem, bokiem i turlać się, Zoofile, Bigamiści, Onaniści, Kurwy, Sutenerzy, Poligamiści i inni członkowie Reszty Towarzystwa.
  9. Zapewnienie wolności artystycznej i wsparcia dla klubów sportowych dla wszelkiej młodzieży, która chciałaby się ćwiczyć w Zoofilii, Bigamii, Onanizmie, Kurestwie, Sutenerstwie, w Poligamii i innych czynnościach praktykowanych przez Resztę Towarzystwa.
  10. Rozpoczęcie naboru osób, które chciałyby nam pomóc w krzewieniu i propagowaniu Zoofilii, Bigamii, Onanizmu, Kurestwa, Sutenerstwa, Poligamii i innych działaniach Reszty Towarzystwa.

Reszta Towarzystwa: Lesbijki, Geje, Biseksualiści, Transwestyci, Pedofile, Pederaści, Koprofile, Sadyści, Masochiści, Ekshibicjoniści i Plejboje.

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej