Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Dewianci i psychopaci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nazwanie pederasty, lesbijki, biseksualisty czy transwestyty dewiantem, a ministra Niedzielskiego szkolonym psychopatą, to są bardzo poprawne określenia oddające istotę rzeczy. To nie jest żadna mowa nienawiści.

       To nie jest chamskie i niegrzeczne. Grzegorz Braun, używając tych określeń w debacie politycznej w radiu, nie przekroczył żadnych norm cywilizowanej debaty. Nie używał epitetów, ale słów znaczących. Użył poprawnych nazw - nazwał tych ludzi zgodnie ze słownikowym znaczeniem.
       Słowniki PWN definiuje dewianta jako osobę przejawiającą odchylenia od normy. Jak najbardziej poprawne więc jest nazywanie osób LGBT dewiantami, bo to, co robią, to co ich definiuje, jest nienormalne. Tu to kiedyś dokładniej wytłumaczyłem: Pederaści są nienormalni!
       Z kolei drugie znaczenie słowa "psychopata" (czyli pasujące do przymiotnika "szkolony") to określenie kogoś, kto zachowuje się niezgodnie z przyjętymi normami i budzi lęk w otoczeniu. Wyszkolony psychopata to ktoś, kto przeszedł kursy straszenia ludzi sytuacjami nienormalnymi. To taki ekspert w destrukcyjnym marketingu, zwanym czarny pijarem. Takie określanie ministra rządu  PiS-u nie jest wulgarne, obraźliwe, czy niestosowne – w stosunku do ministra Niedzielskiego jest bardzo adekwatne.
       Wyrzucenie Grzegorza Brauna z radiowej debaty związanej z wyborami na prezydenta Rzeszowa to był przejaw przekroczenia norm cywilizowanego dyskursu, w którym każdy może wygłaszać dowolne twierdzenia, które podlegają dyskusji. Prowadzący (jakiś Stankiewicz) nie pozwolił na to wygłaszanie - ale co ważniejsze nie zastosowano potem procedury pozwalającej zbadać i osądzić sytuacje przez jakiś sąd koleżeński. A zatem dokonał aktu cenzurowania. Zrobił to w interesie obecnej ekipy rządowej okupującej Polskę. 
       Cała ta sytuacja dowodzi, że rządzą nami dewianci i psychopaci. Opłacają dziennikarzy, którzy cenzurują to, gdy się tak określa rządzących, co dobitnie sugeruje, że to prawda. Rząd PiS-u działa niezgodnie z przyjętymi normami naszej cywilizacji i budzi lęk w społeczeństwie. A więc to są psychopaci. Władze samorządowe w wielu polskich miastach wspierają, promują i dotują dewiantów. Dzisiejsza polska polityka jest nienormalna, jest zboczona, jest psychopatyczna. Dlaczego się na to godzicie? Czego się boicie?
Grzegorz GPS Świderski

KOMENTARZE

 • "Nazwanie pederasty, lesbijki, biseksualisty
  czy transwestyty dewiantem, a ministra Niedzielskiego szkolonym psychopatą, to są bardzo poprawne określenia oddające istotę rzeczy."
  ----------------------
  Tak - rzeczy trzeba nazywać po tzw. imieniu - bo inaczej nigdy ludzie nie porozumieją się między sobą i o to właśnie chodzi czarciemu pomiotowi - co to ludzkość od zawsze wodzi po manowcach i zmienia ją w szatańskie odchody.
  Wniosek?
  Taktyka czarciego pomiotu jest prosta:
  winduje na świeczniki indywidua z marginesu społecznego (rynsztoka niejednokrotnie ze złotą kratownicą) w postaci:
  złodziei, łotrów, kanalii, zboczeńców seksualnych i intelektualnych, kurew tych najbardziej bezczelnych i nachalnych, świrów pospolitych i nadzwyczajnych, psychopatów, urodzonych kłamców w żywe oczy, etc. - i nad tą czeredka roztacza potem parasol ochronny.
  Jest to swoiste perpetuum mobile - do przerobu ludzi na szatańskie odchody.
 • Autor 5*
  DK
  __________

  W kwestiach polityki ekonomicznej, społecznej, etc., różnimy się diametralnie, ale tu, w kwestiach kulturowych (to jednakowoż także polityka) całkowicie się z Panem zgadzam.
 • Ot co...
  Pojawienie się przeciwników tego artykułu na tym portalu, moze świadczyć o tym, że są to dewianci. Ja ten artykuł popieram i oceniam na 5*
 • Wolność
  " Rząd PiS-u ( PO,SLD, PSL itd. ) działa niezgodnie z przyjętymi normami naszej cywilizacji i budzi lęk w społeczeństwie. A więc to są psychopaci..."

  Brawo za komentarz
 • Wiec wyborczy Grzegorza Brauna w dniu 08.06.2021
  Właśnie skończyłam oglądać ... cała Konfederacja przybyła z odsieczą :)
  Polecam

  https://www.youtube.com/watch?v=caTm9MX5u94
 • @Astra - Anna Słupianek 00:35:48
  Konfederacja nosi szmaty na buzi tym samym zasygnalizowała poddaństwo globalistom. A i jeszcze takie pytanie ? Leppera ( ponoć ) usunęli oraz innych, którzy działali (nie) jawnie jako opozycja - dlaczego Braun ( czy to jest polskie nazwisko ? ) żyje ?

  Nie to, że życzyłabym mu śmierci ale dziwne, że wszystkich niewygodnych dla systemu usuwają, a Brauna zostawili.
 • Celne
  100 proc. racji.
 • @werka1321 07:12:24
  Konfederaci musieli się podporządkować regułom bo są w mniejszości.To oczywista arytmetyka.
  Inaczej nie dopuszczano by ich do głosu w" Sejmie" i tyle by zwojowali.Chcąc ich krytykować ,trzeba podać sensowne argumenty np. jak głosują w ważnych dla nas sprawach.
  Lepper a Braun to nie to samo. Wystarczy odnaleźć wystąpienia Leppera na youtube aby sobie przypomnieć jakie treści zawierały.
  Braun to błyskotliwy erudyta a jego mowy są intelektualnymi fajerwerkami obliczonymi na efekt u słuchaczy.Mam wrażenie, że Braun realizuje się w polityce jak aktor na planie filmowym.
  Nigdy nie zdobędzie większego poparcia bo za bardzo sygnalizuje swoją przewagę intelektualną.Jest efektownym mówcą a nie trybunem ludowym.
 • Autor 5!
  Najważniejsze to "odpowiednie dać rzeczy słowo" jak pisał Norwid.
  No i nie nazywać szamba perfumerią jak powiedział współczesny klasyk.
 • Zablokowali
  Mnie na 3 dni za użycie słów ,,sodomita,, i ,, zboczeniec,, na Pejsie.
  Tzn na Fejsie oczywiście.....
 • @werka1321 07:12:24
  Uzasadnione są Pani wątpliwości. Wyjaśnię w czym rzecz:

  Metody manipulacji Polakami – Grzegorz Braun jako przykład - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/120664,metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad
 • @Asgard 09:32:44
  Mam inne zdanie - jeżeli chcieli by zdobyć władzę i zrobić coś dla narodu polskiego to by to DAWNO zrobili ( i nie interesuje mnie jak ) a Konfederacja klepie utarte banały i niczym PIS, a wcześniej PO obrzuca innych polityków gównem i ktoś taki znów miałby rządzić MOJĄ Polską ?

  Nie potrafią przejąć władzy ( tchórze ! ) oraz zachowują się jak menele pod budką z piwem ubliżając nielubianemu koledze. Może Panu ktoś taki odpowiada na odpowiedzialnych stanowiskach w MOJEJ Polsce - mi niestety nie.
 • @Rzeczpospolita 13:35:18
  Wentyl bezpieczeństwa dokładnie tak samo jak Rydzyk, Tanajno itp. system wysługuje się takimi jako katalizatorami emocji Polaków ( a następnie wyciszaniem tych emocji. )

  Znalazłam odpowiedź na zapytanie skąd nazwisko Braun i oto, co mi google odpowiedziały :

  Braun - nazwisko niemieckie, 22. co do popularności w Niemczech, pochodzące od słowa braun - brązowy,
 • Pełna zgoda.
  Ktoś, kto myli pochwę z odbytnicą nie jest normalny. Obyczaje rodem z kryminałów spod celi, imponują dewiantom. Niegdyś po "wrażenia" chodziło się do burdeli.
 • Od dawna wiadomo.
  By zrobić karierę trzeba nie mieć skrupułów i zahamowań.
  Nienormalność, robienie wokół siebie zamieszania przyciąga podobnych sobie.
  Robi z nich armię kłamstwa i obłudy.
  Jakkolwiek się nazwie.
  Może być pozszywana grubymi nićmi, pozbijana zardzewiałymi gwoździami.
  Ale może mieć pozory gładkości i jedwabnej delikatności.
  Zaś nawet jeśli początki są przyzwoite, szybko następuje demoralizacja zgodnie ze znaną maksymą.
  A do koryta ciągną świnie, nie ludzie.
  Dlatego tak długo tzw. PSL trzyma się stołków w terenie.
  Drobne świństwa i deale wystarczają.
  Wszyscy się nażrą.
  A im wyżej, tym większa kasa.
  Czasem przy zbytnim wychyle, wizyta weekendowego czy seryjnego.
  Ale poz tym, rządzi dewiacja nasza powszednia.
  Czy jest jakikolwiek sposób?
  Powszechne zignorowanie tzw. wyborów na wszystkich szczeblach.
  Wtedy nie mieliby co liczyć.
  Oraz mój powtarzający się postulat.
  Powszechny dostęp do broni palnej.
  Amen.
 • Pełna zgoda.
  I już.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej