Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Transszczepionkizm

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jestem transszczepionkowcem. To znaczy nie zaszczepiłem się, ale czuję się tak, jakbym był zaszczepiony i żądam, by tak mnie traktowano.

       Rzeczywistość jest nieważna, fakty są nieistotne, liczy się to, co człowiek czuje - jest tym, kim chce być i to należy uszanować. Społeczeństwo narzucające jednostkom jakieś swoje uprzedzenia, jakieś z góry ustalone role, jakieś zaświadczenia, certyfikaty, paszporty to społeczeństwo opresyjne. Dość tego szczepionkowego piekła! Wy-pier-da-lać!

***** ***
Grzegorz GPS Świderski
PS. Notki powiązane:

KOMENTARZE

  • Z transów oni uznają tylko
    transseksualizm. Normalnych ludzi czekają bardzo złe czasy.
  • A propos dwutlenku węgla
    to jego brak jest także szkodliwy. Profesor Butejko zalecał oddychanie przez krótką rurkę przy ataku astmy. Brak dwutlenku węgla w powietrzu do oddychania będzie "palić" płuca. Ciekawe co podawane jest w respiratorach, które podobno nie każdy umiał obsługiwać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej