Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Pierwszy Przekręt Światowy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już nie ma żadnych wątpliwości, że maseczki nie działają, nie chronią przed wirusem, nie ograniczają jego rozprzestrzeniania się, a dodatkowo są szkodliwe, wywołują dużo innych szkód, chorób i przypadłości.

        Bardzo liczne badania naukowe wskazują na to, że noszenie maseczek nie ma sensu, nie ogranicza pandemii. Jest też wiele badań wskazujących na to, że noszenie maseczek jest szkodliwe. Artykuł wskazujący na te badania podałem w poprzedniej notce: Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u! 
       To nie jest jakaś nowa wiedza, nowe badania. O nieskuteczności maseczek wiadomo od dawna. Doradcy polskiego rządu to wiedzieli i na początku pandemii jawnie o tym mówili. Zmiana opinii na całkowicie przeciwną nastąpiła na skutek decyzji politycznych, a nie medycznych czy naukowych.
       Dlaczego więc rządy wielu państw świata zdecydowały się wprowadzić obowiązek noszenia maseczek, mimo że nie ma i nie było żadnych naukowych badań wskazujących na korzyści? Skąd pomysł, by zaszkodzić zdrowiu obywateli obowiązkiem noszenia maseczek?
       Moim zdaniem jest tylko jedno sensowne wyjaśnienie: by wzmóc strach, wzmóc panikę, by człowiek czuł się zagrożony i na ulicy, i w sklepie. Takim zestresowanym, zastraszonym społeczeństwem łatwiej jest manipulować i wyciągnąć od niego forsę. I to się stało. Wprowadzając lockdown, nasz rząd spowodował bankructwo wielu polskich biznesów, które wykupują przedsiębiorstwa państwowe oraz zagraniczne korporacje finansowe – bezpośrednio lub przez pośredników. Własność prywatna osób fizycznych została zredukowana – przejęły to osoby prawne.
       Przemocą, w podatkach, zabrano nam owoce naszej pracy i przekazano wielkim koncernom farmaceutycznym – kwoty liczone w miliardach dolarów. To dało się zrobić tylko w atmosferze strachu i paniki. Leki na choroby wirusowe, które lekarze z dobrym skutkiem stosują od dawna, zaczęto badać, dopiero gdy rządy wykupiły nieprzebadane szczepionki. To oczywiste, bo na szczepionce koncerny zarabiają wielokroć więcej niż na leku.
       Wirusy były, są i będą. Wirusy od zawsze wywoływały sezonowe przeziębienia, choroby i czasem zgony. Pod tym względem nic się nie zmieniło. Epidemie wirusowe były zawsze w wielu państwach, więc śmiało można uznać je za pandemię. Ale pierwszy raz stało się tak, że rządy wywołały panikę dotyczącą wirusa, który jest tylko trochę bardziej zjadliwy niż wirusy grypy, ale wciąż śmiertelność liczy się w promilach, ryzyko śmierci wciąż jest mniejsze niż zgon w wypadku komunikacyjnym. Pierwszy raz rządy wielu państw naraz skutecznie zastraszyły społeczeństwo i okradły na grubą forsę. To jest przekręt tysiąclecia.
       Wojny światowe liczymy kolejnymi liczbami – była pierwsza wojna światowa, a potem druga wojna. Te przekręty też tak należy liczyć. Obecnie żyjemy w czasach pierwszego przekrętu światowego. Potem będzie drugi, trzeci i tak dalej. Jak to się tak świetnie udało, to nie ma powodów, by tego nie powtarzać.
       W zasadzie to powinniśmy się cieszyć, bo taki przekręt jest lepszy niż wojna. Zwykli obywatele dużo tracą, państwa i korporacje dużo zyskują – wychodzi na zero. A wojny wychodziły na minus, bo jeszcze były zniszczenia. Więc przejście z ery wojen do ery przekrętów jest dobre. Na dodatek przekręt nie wywołuje żadnych konfliktów międzynarodowych – wszystkie państwa i wszystkie międzynarodowe organizacje finansowe i farmaceutyczne się cieszą, są zgodne, współpracują w tym przekręcie. Nie ma kłótni, nie ma sporów, nie ma walki – propaganda jest jednolita na całym świecie. Same korzyści. Wojny światowe były bez sensu – światowe przekręty są lepsze.
Grzegorz GPS Świderski
PS. Notki powiązane:
 
 

KOMENTARZE

 • Bardzo dowcipna rekapitulacja
  Sardoniczna, ale - niestety - trafna.
 • @Rebeliantka 01:27:50
  Bardzo dziękuję za poprawne odczytanie mojej notki.
 • "Wojny światowe były bez sensu – światowe przekręty są lepsze."
  To - co mamy obecnie - to też wojna - tylko już innego typu. Żeby była możliwa wojna obecnego typu - niezbędne były wcześniejsze wojny - I WŚ i II WŚ - ponieważ mamy do czynienia z ciągłością totalenej, jednostronnej wojny czarciego pomiotu - z ludzkością stworzoną przez Boga.
  ----------------
  "Wojny światowe były bez sensu – światowe przekręty są lepsze."
  ----------------
  To nie w tych kategoriach - należy ten proces przerobu ludzkości na szatańskiie odchody przez czarci pomiot - postrzegać. Po ptostu - ludzkość jet teraz bliżej Piekła czyli w obliczu kompletnego, usytuowania człowieka poniżej fauny i flory, depopulacji o miliardy istnień i w końcu uczynienie czlowieka, któremu pozwoli się żyć dalej - narzędziem użytkowym do szerokiego wykorzystania przez - czarci pomiot.
  Wniosek?
  To nie są żarty! Na razie wszyscy - hi, hi, hi - ha, ha la - kiedy niejaka Spurek w parlamencie PE domaga się zakazu hodowli, uboju zwierząt, piciu mleka, etc. - a to jest poważna zapowiedż tego - jak wyżej. Ubój będzie dozwolony tylko - bydła w ludzkiej skórze - i nikogo więcej! Oczywiście kanibalizm powszechny obowiązkowo - bo inaczej nie da się zdepopulaować miliardów w mniemaniu czarciego pomiotu - bydła w ludzkiej skórze - o grube miliardy. To nie są żąrty!
 • @ Autor, All
  "Wojny światowe były bez sensu – światowe przekręty są lepsze."

  Tylko co by tu wykombinować, żeby nie było jednych i drugich...

  5*

  Pozdro!
 • @Oscar 12:32:56
  Pan udaje czy naprawdę nie wie ? Chirurg ma maseczkę na nosie, bo przy operacji wnętrzności człowieka są "na wierzchu" czyli otwarta rana, otwarta droga dla mikro patogenów - a organizm po operacji jest wyczerpany, odporność spada.
  W tym przypadku jest dbanie o chorego już pacjenta. I aby było jasne - maseczka chroni w większości przed grzybami, bakteriami.

  Ja pitole żeby takich oczywistości nie wiedzieć.

  Udziela się Pan w tym temacie nie mając tak podstawowej wiedzy - straszne to jest.

  Proponuję aby sie Pan douczył, dokształcił, a potem zabierał głos.
 • @werka1321 12:43:40
  On wie, tylko propaganduje, gudłaj.
  Dodatkowo chirurg ma maseczkę na twarzy nie dłużej, niż 15-20 min. po tym czasie pielęgniarka - nie on sam - zmienia na mu na świeżą. I tak co kolejne 15-20 minut, jeśli operacja trwa dłużej.

  Poza tym rozmiary domniemanych wirusów są tak małe, że żadne szmaciane maseczki nie są w stanie takich nano-drobin wychwycić.

  Co innego bakterie, czy zarodniki grzybów i pleśni.
  Przy czym to działa w obie strony - jeśli cowidziarz nosi szmatę na pysku przez dłuższy czas (a niektórzy noszą po kilka godzin), to ma na kagańcu wylęgarnię bakterii, grzyba, itd. I wdycha ten syf prosto w płuca, a po drodze ma oskrzela, jamę ustną... a grzybek rośnie...
 • @Kmieć 13:01:58
  "On wie, tylko propaganduje, gudłaj."

  Nie jestem Administratorem ale według mnie za propagandę, dezinformacje .... ?
 • @Oscar 12:32:56
  Tu są wyjaśnienia: https://politywatory.com/2021/03/31/jesli-maski-nie-sa-skuteczne-to-dlaczego-chirurdzy-je-nosza/
 • @Oscar 12:32:56
  "To po co ci głupi lekarze od zawsze noszą maseczki przy pracy ?"

  Dlaczego kłamiesz?
  Przed pandemią nigdy nie widziałem lekarza w maseczce.
  O tym, że ich używają wiedziałem z telewizji - ale tylko podczas operacji.
  Dentyści? Częściej używali przyłbic - żeby nic nie chlapało z otwartej japy pacjenta, gdzie trzeba było wiercić, płukać i plombować. Chyba oczywiste, prawda?

  Pytam zatem ponownie: dlaczego kłamiesz?
 • @Jasiek 13:33:08
  Napisałam do Administracji w sprawie tej bezczelnej manipulacji, kłamstwa.
 • @werka1321 13:35:16
  Takie donosicielstwo jest absolutnie niedopuszczalne. Oskar miał prawo napisać ten komentarz i nie złamał nim żadnego regulaminu czy etykiety. Zadał pytanie, co znaczy, że nie wie. Trzeba mu wyjaśnić, a nie donosić i szykanować. Dałem mu link do artykułu z precyzyjnymi wyjaśnieniami i po przeczytaniu powinien to zrozumieć. Administracji portalu nic do tego!
 • @GPS 13:40:17
  On nie zadał pytania - on stwierdził z cała świadomością i w jakimś celu to zrobił.
  Podoba się Panu łażenie w masce, oddychanie przez maskę ?

  Mi nie !

  A dzięki takim jak on - będzie to trwało i trwało.
 • @werka1321 13:44:52
  Będzie to trwało tylko i wyłącznie dlatego, że to wymusza rząd PiS. Tylko oni są winni. Zwykli ludzie, nawet ogłupieni przez ich propagandę, to są ofiary ich działań.
 • @GPS 14:32:08
  Dlaczego miałoby mnie to interesować ? To nie pis tutaj na neonie 24 bezczelnie kłamał ale niejaki Oskar.
 • @werka1321 13:35:16
  Bardzo dobrze Pani zrobiła :-)
  Wręczam kwiatuszka:

  @--->>>>>>>>-------------------
 • @werka1321 14:38:03
  Oskar po prostu nie wie. Został otumaniony propagandą. Winny temu jest rząd PiS i jego media, głównie TVP.
 • @GPS 13:40:17
  "Zadał pytanie, co znaczy, że nie wie."

  Akurat... ;-)
  Przecież wiadomo, że nie tylko lekarze, ale wszyscy noszą maseczki od zawsze ;-DDD
 • @GPS 14:59:55
  Oskar napisał to z pełną świadomością, kpiąc jeszcze z tego.

  Obojętnie czy wiedział czy nie wiedział dezinformacja, kłamstwo jest szkodliwe społecznie acz decyzję zostawiam Administracji toć ona decyduje, co ma być, a czego nie na portalu.
 • @werka1321 12:58:39
  Przy chorobach zakaźnych roznoszonych drogą kropelkową (kichanie, oddychanie) maseczki też chronią innych a nie zamaskowanego.
  Ci inni mogą być osłabieni z chorobami współistniejącymi i nasz "katar" może ich zabić.

  Ja pitole żeby takich rzeczy nawet dzisiaj nie wiedzieć.
  Pan udaje czy naprawdę nie wie ?
 • @Kmieć 13:01:58
  "
  Poza tym rozmiary domniemanych wirusów są tak małe, że żadne szmaciane maseczki nie są w stanie takich nano-drobin wychwycić.
  "
  Wirusy to nie komary same nie latają w powietrzu...
  one pływają sobie w kropelkach odczynów ludzkich rozsiewanych przez oddychającego lub kichającego idiotę bez maseczki.

  A na kropelki maseczka jest skuteczna.
  Narysuj sobie na karteczce moją podobiznę i spróbuj mnie opluć w maseczce to się przekonasz.
 • @Oscar 15:28:40
  Zgłosiłam Twoje bezczelne kłamstwo do administratora. Żegnam.
 • @Jasiek 13:33:08
  Pewnie nigdy nie byłeś na oddziale zakaźnym.
  Niewiedza paskudnie kompromituje.
 • @GPS 13:40:17
  To są ludzie o miałkiej kulturze, nie oczekuj od nich tak wysokich standardów...zwłaszcza moralnych... bo cię zwyzywają, oplują, oskarżą o całe zło tego świata.

  To inna kultura obca Słowianom i niestety paskudnie agresywna.
 • @Oscar 15:32:08
  https://www.salon24.pl/u/gps65/1082375,czy-obowiazek-noszenia-maseczek-ma-sens

  "...niezałożenie maseczki nie jest dowodem na stwarzanie jakiegokolwiek zagrożenia, bowiem nie ma dowodów na to, że maseczki cokolwiek zmieniają w transmisjach wirusa w ogólnej populacji."

  "...maseczki ograniczają spread aerozoli (mikrokropelek). Problem jednak polega na tym, że z ograniczenia spreadu nie wynika ograniczenie liczby realnych transmisji wśród ludzi. Żeby mówić o takim dowodzie, należałoby zmierzyć, czy realne transmisje wirusa w ogóle są czułe na liczbę zawirusowanych aerozoli w powietrzu oraz zmierzyć ich stężenie w czasie. Wiemy z symulacji, że nawet kilka procent wydychanego aerozolu już po kilku minutach w wyniku turbulentnych ruchów powietrza rozprzestrzenia się po całym pomieszczeniu, nawet jeżeli osoba się nie porusza. Wiemy też, że wirusy przenoszą się również bezpośrednio drogą powietrzną, niezamknięte w żadnych kropelkach, wówczas maseczki nie są dla nich ogranicznikiem, ze względu na ich znikomą wielkość. "

  https://proremedium.pl/2021/04/05/maski-skuteczne-i-bezpieczne-klamstwo-powtorzone-tysiac-razy-staje-sie-prawda/

  "„Lista skutków ubocznych noszenia masek raportowana w badaniach: dyskomfort i irytacja, duszność, skutki psychologiczne, wpływ na komunikację, zagrożenie ze strony wdychania i rozprzestrzeniania zanieczyszczeń z maski (w tym włókien i materiału biologicznego), zwiększone ryzyko infekcji, wzrost wiremii i nasilenia infekcji, niedotlenienie, hiperkapnia, zwiększona kwasowość i toksyczność, aktywacja lęku i reakcji na stres, wzrost poziomu hormonów stresu, immunosupresja, zmęczenie, pogorszenie zdolności poznawczych, zwiększone ryzyko infekcji, depresja, wpływ na tętno, stres termiczny, negatywny wpływ na parametry wysiłkowe, negatywny wpływ na podstawowe potrzeby psychologiczne jednostki, negatywny wpływ na funkcje fizjologiczne górnych dróg oddechowych, stany zapalne, fałszywe poczucie bezpieczeństwa, negatywne konsekwencje dla osób z ubytkiem słuchu, większe rozprzestrzenianie zanieczyszczonego powietrza (w masce oddychamy częściej i głębiej), ryzyko wprowadzenia wirusa do organizmu poprzez wielokrotne użycie i niewłaściwe zdejmowanie masek, wydychane powietrze dostaje się do oczu, co generuje impuls do ich dotykania, materiały tekstylne w odzieży/maskach stosowanych do zakrywania ust i nosa mogą zawierać szkodliwe chemikalia i barwniki, np. formaldehyd, ekspozycja płuc na nanocząsteczki (nanomateriały w maskach obejmują dwutlenek miedzi, węgiel, grafen, nanodiamenty, nanosrebro i dwutlenek tytanu; poważne skutki uboczne u ludzi wynikające z wdychania nanocząsteczek srebra obejmują niewydolność płuc, przyspieszenie akcji serca i obniżone tętnicze ciśnienie tlenu we krwi), zwiększone ryzyko upadku (zaburzenia pola widzenia peryferyjnego, parujące okulary), wdychanie mikroplastiku pochodzącego z maski [1-35]….”
 • @GPS 17:14:18
  Pozostaniemy pewnie przy swoich opiniach.
  Niemniej doceniam wysoką kulturę wypowiedzi czym tutaj na Neonie nie każdy może się pochwalić.
 • @Oscar 15:33:56
  https://politywatory.com/2021/03/31/jesli-maski-nie-sa-skuteczne-to-dlaczego-chirurdzy-je-nosza/

  Polecam przeczytanie całości. Tu kilka fragmentów:

  "Jestem chirurgiem, który wykonał ponad 10 000 zabiegów chirurgicznych, nosząc maskę chirurgiczną.(...) Od początku pandemii przeczytałem setki badań na temat masek medycznych. W oparciu o obszerny przegląd i analizę, nie mam wątpliwości, że zdrowi ludzie nie powinni nosić ani chirurgicznych, ani materiałowych masek. Nie powinniśmy także zalecać powszechnego ich noszenia ogółowi społeczeństwa, gdyż zarządzenie to nie jest poparte żadnymi dowodami o najwyższym poziomie [wiarygodności]."

  "Chociaż chirurdzy rzeczywiście noszą maski, aby zapobiec zakażeniu pola operacyjnego oraz odsłoniętych tkanek wewnętrznych pacjenta tym, co może wydostać się z ich dróg oddechowych, to na tym kończy się tą analogia. (...) W pandemii CoVID-19 chodzi o transmisję wirusową. Chirurgiczne i materiałowe maski w żaden sposób nie zapobiegają transmisji wirusa."

  "Jeśli chirurg byłby chory, a zwłaszcza na infekcję wirusową, nie przeprowadziłby operacji, bo wie, że jego maska chirurgiczna NIE powstrzyma wirusa"

  "W przeciwieństwie do ludzi noszących na co dzień maski w miejscach publicznych, chirurdzy pracują w sterylnych salach operacyjnych wyposażonych w wydajne systemy wymiany powietrza, które utrzymują dodatnie ciśnienie, a ponadto wymieniają i filtrują powietrze w pomieszczeniu na bardzo wysokim poziomie oraz podnoszą poziom tlenu w sali. Warunki te ograniczają negatywny wpływ masek na chirurga oraz na personel sali operacyjnej. Jednak pomimo tych wyjątkowych warunków zapewniających kontrolę atmosfery, badania kliniczne potwierdzają negatywny wpływ (zmniejszenie poziomu tlenu tętniczego oraz ponowne wdychanie dwutlenku węgla) masek chirurgicznych na fizjologię chirurga oraz jego funkcjonowanie."
 • @Oscar 17:21:34
  Ale ja nie przedstawiam żadnych opinii, ale powołuję się na twarde dane naukowe, na badania zgodne ze wszelkimi standardami naukowej metodologii. Na tej stronie: https://proremedium.pl/2021/04/05/maski-skuteczne-i-bezpieczne-klamstwo-powtorzone-tysiac-razy-staje-sie-prawda/ jest setki odnośników do badań naukowych. W tej notce na końcu wypisałem cytaty z najważniejszymi fragmentami dotyczącymi tych badań: https://gps65.neon24.pl/post/161206,za-smiertelne-skutki-pandemii-odpowiada-rzad-pis-u
 • @GPS 17:30:34
  Lepiej nie naciskaj bo ja mam swoje argumenty choć nie jestem medykiem.
  Tak się tylko zastanawiam dlaczego np. Japończycy noszą maseczki od dawna gdy któryś ma katar lub grypę.
  To inna kultura ale nie bezrozumna i chyba trochę racji w tym co robią jest.

  Zostańmy przy swoich zdaniach.
  Czas pokaże bliżej których poglądów leży tzw. racja obiektywna (cokolwiek to znaczy).
 • @Oscar 17:54:53
  //Lepiej nie naciskaj bo ja mam swoje argumenty choć nie jestem medykiem.//

  Dawaj te argumenty. Nie wstydź się. I nie wyjeżdżaj z japsami. Oni sypiają w rurach, rozmawiają z gumowymi lalkami, i mają zrobotyzowane "zwierzaki domowe".

  P.S. Twoje argumenty, to stan konta, po wpłynięciu szekli za propagandę srovidową.
 • @Oscar 17:54:53
  Najpierw obal te setki badań naukowych, a potem dopiero podaj argumenty przeczące tym badaniom. Póki te badania pozostają w mocy, żadne argumenty laika się nie liczą.
 • @Oscar 17:54:53
  Przestań pitolić mały człowieczku z małym rozumkiem.

  Japończycy noszą maseczki na ulicach ze względu na smog który zatruwa im życie.Oni są narodem zdrowo odżywiającym się i katar albo grypa to u nich rzadkość.
 • @GPS 18:07:58
  Nie ma sensu kopać się z koniem.
  Przedstawiam swój punkt widzenia i swoje argumenty.
  A wnioski są w gestii czytających.

  Wiadomo że wnioski zawsze są na miarę intelektu czytających.
  Tego nikt nie przeskoczy.
  Ważne by pokazać swoje argumenty.
  Ja pokazałem.
 • Facecyje et omnias exemplifikscjonus na takus tematus.
  Jak bohater "Pana Tadeuszam" czynil ex katedras durnotus plebejus rex.
  A dokladnie pytalem juz czy lepiej sloniem czy tez buldogiem byc?
  Bo z porownan i to naukowych wyglada ze niezaleznie od typu namordnika: jego efektywnosc przypomina proby lapania piachu w siec rybacka.
  A dluzsze uzytkowanie zapewnia murowana piatke z biologii.
  Za hodowle.
  Czyli jesli juz ktos mialby manie izolacji, pozostaja mu maski p/gaz plus ew. filtr hepa. Ewentualnie obrobienie jakiegos pletwonurka.
  Juz sobie wyobrazam Pana Ministra Zdrowia w takim ekwipunku.
  Istny Elephant Man.
  Najmniej:((
  Bo niesmieszne ze nam kaze nosic namordniki typu kamikaze.
 • @GPS 18:07:58
  Rozmawiać z oscarem można z dwa- trzy razy. Ponieważ to rozmowa jak koniem, to zaczynasz się w końcu wk-wiać. Żadne argumenty do niego nie trafiają. Albo zadaniowiec, albo zahipnotyzowany. Trudno inaczej wytłumaczyć ten beton.
  Ciekawa wypowiedź na temat pandemii i namordników.

  https://www.cda.pl/video/643947250

  operacja psychologiczna covid 19 https://www.salon24.pl/u/piko/1125067,operacja-psychologiczna-covid-19-metody-lamania-psychiki-i-tworzenia-podporzadkowania

  klękajcie narody przed złotym cielcem https://www.youtube.com/watch?v=5pMCtyf2qE0

  o możliwych następstwach szczepień dr. Geerta Vanden Bossche’a
  https://stolikwolnosci.pl/przeczytaj-prawda-czy-mit-czas-pokaze/

  Są ludzie do których nic oprócz strachu nie dociera i choćby uczyli się 100 lat niczego się nie nauczą.
 • @GPS 18:07:58
  http://zaprasza.net/a.php?article_id=36818

  Dr Ryan Cole odrzuca całą propagandę COVID-19

  Dr Ryan Cole jest dyrektorem generalnym i dyrektorem medycznym Cole Diagnostics, jednego z największych niezależnych laboratoriów w stanie Idaho.
  Dr Cole przeprowadził ponad 100 000 testów laboratoryjnych Covid-19 i leczył ponad 350 000 pacjentów w trakcie swojej kariery medycznej.


  - Infekcje koronawirusem mają charakter sezonowy

  - Średni wiek zgonu COVID-19 78,6 lat. Średni roczny wiek zgonów w USA historycznie 78,6 lat.

  - Maska na twarz noszona na zewnątrz to absolutne szaleństwo. Żadne badanie nie wskazuje na wydarzenia z super-rozprzestrzenianiem się na zewnątrz. Najlepszą maską ze wszystkich jest twój układ odpornościowy.

  - Nie ma czegoś takiego jak sezon na przeziębienia i grypę. Jest tylko sezon obniżonego stanu witaminy D w organizmie.

  - Burzy zapalnej (cytokinowej) nie można opanować bez odpowiedniego poziomu witaminy D.

  - Ogromna liczba Amerykanów ma niski poziom witaminy D.

  - 96% pacjentów OIT (intensywnej terapii) ma niedobór witaminy D.

  - Nie można syntetyzować witaminy D ze światła słonecznego jesienią i zimą na 35 stopniach szerokości geograficznej północnej i wyżej.

  - Mieszkając w klimacie północnym, jesteś osłabiony odpornością, jeśli nie suplementujesz witaminy D jesienią i zimą.

  - Kraje skandynawskie (Finlandia, Norwegia, Szwecja) dwa razy w roku badają swoich obywateli na obecność witaminy D i wzbogacają 35 produktów spożywczych w witaminę D.

  - Nasza populacja jest narażona na wszelkie sezonowe infekcje wirusowe bez publicznego programu zdrowia promującego adekwatność witaminy D.

  - Nie ma społecznych różnic w pielęgnacji, ale ciemniejsza pigmentacja skóry hamuje syntezę witaminy D w skórze słonecznej.

  - Fauci mówi, że osobiście przyjmuje 8000-9000 jednostek witaminy D dziennie, ale dlaczego nie stało się to przesłaniem zdrowia publicznego?

  - Trzy najważniejsze komunikaty dotyczące zdrowia publicznego powinny być następujące: 1 - witamina D; 2-witamina D; 3- witamina D.

  - Zgodnie z prawem rząd federalny nie może zatwierdzić szczepionki, jeśli istnieje udowodniona skuteczność leczenia. To byłaby Ivermectina (przykład leku) .

  - Rząd kurwi się z firmą zajmującą się szczepionkami; zarówno rząd federalny, jak i Moderna są współwłaścicielami patentów na swoją szczepionkę RNA. „Lis pilnuje kurnika”.

  - Lek Remdesivir działa tylko w ciągu pierwszych 2-3 dni infekcji. Nie zwiększa przeżycia. To jak „sikanie w pożar lasu”.

  - Cztery miliardy dawek i bezpiecznie przyjęcie Iwermektyny. Śmiertelność spadnie o 70-90% w szpitalach leczących pacjentów z COVID-19.

  - Z pół miliona zgonów spowodowanych COVID-19 w Ameryce Północnej, byłoby 375 000 zgonów mniej, gdyby zastosowano Iwermektynę! Urzędnicy służby zdrowia mają na rękach krew. 100% pacjentów leczonych iwermektyną nie choruje. Działa dla wszystkich wariantów genetycznych.

  - Szczepionki to eksperyment na społeczeństwie.

  - Szczepionka jest sprawdzona, a długoterminowe dane dotyczące bezpieczeństwa nawet nie są rozpoczęte.

  - Możesz dostać Ivermectin od lekarzy online. Myfreedoctor.com.  Źródło:

  https://www.lewrockwell.com/2021/04/no_author/dr-ryan-cole-blows-the-whole-covid-19-propaganda-away/
 • Za takie teksty powinni surowo karać, łącznie z karą śmierci.
  "Twoje "naukowe" dowody są jakimś dziwnym zlepkiem frazesów, nic to z nauką nie ma wspólnego, tam nie ma konkretów, to jakaś powtórka z nędznej komunistycznej propagandy. Obecna fala śmierci w Polsce wynika dokładnie z tego że spora grupa sprawnych fizycznie mężczyzn w wieku 20-40 lat ostentacyjnie nie nosi maseczek. Jak się z nimi próbuje rozmawiać okazują się cwaniackimi żulikami, cynicznymi do cna draniami. Powtarzają różne te argumenty antymaseczkowców, aby i tak na końcu stwierdzić że ICH NIE INTERESUJE CZY KTOŚ Z ICH POWODU UMRZE. Mają to dokładnie w d., a tacy jak ty zbrodniarze dostarczają im racjonalizacje. Policja pod wpływem takich jak ty zbrodniczych psychopatów pochowała się już kilka miesięcy temu, i po prostu udaje że nie widzi. Więc nawet w tłumie w markecie dla przykładu krążą ludzie bez maseczek i co więcej jeszcze śmieją się, do kogoś tam pokrzykują - pełna ostentacja i wręcz celowe działanie - jakieś obłąkane imperium zbrodni . Moim zdaniem jedyna metoda to rozstrzeliwania.
 • @vortex 15:28:51
  Na tej stronie: https://proremedium.pl/2021/04/05/maski-skuteczne-i-bezpieczne-klamstwo-powtorzone-tysiac-razy-staje-sie-prawda/ podano setki odnośników do badań naukowych. Proszę wskazać konkretne badania, które są nieprawdziwe, przekłamana czy oszukane. Jakich konkretnie błędów dokonano, w jakim konkretnie badaniu?
 • @GPS 15:45:20
  Trzeba by te teksty pedantycznie przeanalizować ( to praca na miesiące ). A tak w ogóle wynika z nich że przez setki lat maski ochronne były stosowne i w medycynie i w gospodarce i się idioci nie zorientowali że one nic nie dają. Jednak w służbie zdrowia noszenie maseczek jest nadal wymagane. Oni chyba tam wiedzą co robią.
 • @vortex 16:44:33
  No więc fachowiec, lekarz, badacz, te badania przeanalizował i w tym artykule napisał z tego wnioski. Więc proszę wskazać który jego konkretnie wniosek, czy cytat, to kłamstwo, oszustwo, przeinaczenie czy manipulacja.

  A tu następny fachowiec, lekarz, badacz, chirurg, też podaje swoje wnioski z analizy badań naukowych i tłumaczy kwestie noszenia maseczek w służbie zdrowia: https://politywatory.com/2021/03/31/jesli-maski-nie-sa-skuteczne-to-dlaczego-chirurdzy-je-nosza/

  • "Jestem chirurgiem, który wykonał ponad 10 000 zabiegów chirurgicznych, nosząc maskę chirurgiczną. (...) Od początku pandemii przeczytałem setki badań na temat masek medycznych. W oparciu o obszerny przegląd i analizę, nie mam wątpliwości, że zdrowi ludzie nie powinni nosić ani chirurgicznych, ani materiałowych masek. Nie powinniśmy także zalecać powszechnego ich noszenia ogółowi społeczeństwa, gdyż zarządzenie to nie jest poparte żadnymi dowodami o najwyższym poziomie [wiarygodności].”,
  • „Chociaż chirurdzy rzeczywiście noszą maski, aby zapobiec zakażeniu pola operacyjnego oraz odsłoniętych tkanek wewnętrznych pacjenta tym, co może wydostać się z ich dróg oddechowych, to na tym kończy się tą analogia.”,
  • „W pandemii CoVID-19 chodzi o transmisję wirusową. Chirurgiczne i materiałowe maski w żaden sposób nie zapobiegają transmisji wirusa. Do tej pory już wszyscy powinni w pełni zdawać sobie sprawę z tego, że maski nigdy nie zapobiegały przenoszeniu się wirusów i nie chroniły przed nimi. Właśnie dlatego nigdy nie zalecano ich stosowania podczas sezonowej grypy, epidemii czy w trakcie poprzednich pandemii.”,
  • "Jeśli chirurg byłby chory, a zwłaszcza na infekcję wirusową, nie przeprowadziłby operacji, bo wie, że jego maska chirurgiczna NIE powstrzyma wirusa”,
  • „W przeciwieństwie do ludzi noszących na co dzień maski w miejscach publicznych, chirurdzy pracują w sterylnych salach operacyjnych wyposażonych w wydajne systemy wymiany powietrza, które utrzymują dodatnie ciśnienie, a ponadto wymieniają i filtrują powietrze w pomieszczeniu na bardzo wysokim poziomie oraz podnoszą poziom tlenu w sali. Warunki te ograniczają negatywny wpływ masek na chirurga oraz na personel sali operacyjnej. Jednak pomimo tych wyjątkowych warunków zapewniających kontrolę atmosfery, badania kliniczne potwierdzają negatywny wpływ (zmniejszenie poziomu tlenu tętniczego oraz ponowne wdychanie dwutlenku węgla) masek chirurgicznych na fizjologię chirurga oraz jego funkcjonowanie.”.
 • @GPS 18:55:56
  Będziesz tłumaczył cały następny rok, a i tak swoje siły zmarnujesz. Nie przekrzyczysz tv.
 • @zadziwiony 19:25:19
  Ten jeden może nie zrozumie, ale stu innych, którzy to czytają, może zrozumieć. Kropla drąży skałę. Widzę coraz więcej ludzi na ulicy bez maseczki. Ludzie powoli mądrzeją i śledzą inne źródła informacji niż telewizja.
 • Autor
  Zamiast pisać BZDURY, i robić czytelnikom wodę z mózgu, przecztaj opinie lekarzy epidemiologów!!!
 • @werka1321 12:58:39
  Witam. Dzięki za konkretny komentarz, ale chyba nie przeczytałaś u góry wpisu, jakie zasady i poglądy wyznaje ten"ekspert"!!!
 • @Jasiek 13:33:08
  A ty załóż sobie wór na głowę i nie pisz więcej BZDUR!!!
 • @zibi 12:38:35
  No właśnie przeczytałem te opinie. Są na tej stronie z powołaniem się na setki badań naukowych: https://proremedium.pl/2021/04/05/maski-skuteczne-i-bezpieczne-klamstwo-powtorzone-tysiac-razy-staje-sie-prawda/

  Podważasz te badania? Jeśli tak, to proszę wskaż konkretne i wyjaśnij na czym polega oszustwo, przekłamanie, czy błąd.
 • @GPS 14:29:53
  I Zibi został z gołą dupą.
 • @GPS 14:29:53
  Ten portal powstał tylko po to aby demaskować te niby absurdy. Pierwszy ich tekst jest z września 2020 roku. Jest to absolutnie niewiarygodne źródło.
 • Przecież to złośliwi co jasne Chińczycy w pewnym momencie wskazali że ...
  pierwszym źródłem ich sukcesu w walce z Covid są maseczki. Tylko tam ich noszenie było bezwzględnie egzekwowane. Teorie o nieskuteczności maseczek są mega niewiarygodne. Jakiś chirurg coś tam gada, że ta maseczka tylko w jedną stronę działa. Skąd on to wie??? Jak to działa że w jedną stronę tylko działa? Jaki inżynier wymyślił taką jednostronną maseczkę? To nie jest łatwa sprawa, i taka maseczka musiałaby być bardzo kosztowna.
 • @vortex 16:47:26
  Tam są podane odnośniki do setek badań naukowych na wielu portalach. Które konkretnie są niewiarygodne? Proszę wskazać, gdzie konkretnie są przekłamania w publikacji badań naukowych na danym portalu, w porównaniu z prawdziwymi badaniami.
 • @vortex 16:58:14
  Ten chirurg to wie, bo przeczytał, przeanalizować i podał odnośniki do setek badań naukowych. Które konkretnie badania Pan podważa i dlaczego? Proszę dać odnośnik, cytat i wyjaśnić co konkretnie zostało oszukane w tym badaniu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej