Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie działania rządu PiS w kwestii walczenia z pandemią koronawirusa były i są zbędne, nieskuteczne i szkodliwe. To rząd spowodował wzrost śmiertelności Polaków przez ostatni rok.

       To rząd zrujnował wielu polskich przedsiębiorców. Zrobili to albo z głupoty, albo z wyrachowania – służąc międzynarodowej sitwie finansowej i farmaceutycznej. Polacy stracili swoje majątki - zagraniczne banki i koncerny farmaceutyczne zyskały.

       Najlepszym na to dowodem jest to, że bardzo liczne badania naukowe wskazują, że noszenie maseczek nie ma sensu i nie ogranicza rozpowszechniania wirusa. Jest wiele przesłanek i badań wskazujących na to, że noszenie maseczek jest szkodliwe.

       Tu jest tyle argumentów z powołaniem się na bardzo liczne badania naukowe, że moim zdaniem już nikt rozsądny nie powinien wierzyć w sensowność działania tego naszego głupiego państwa i jeszcze głupszej władzy PiS: MASKI „SKUTECZNE I BEZPIECZNE” – KŁAMSTWO POWTÓRZONE TYSIĄC RAZY STAJE SIĘ PRAWDĄ

       Polecam przeczytanie całości, a dla leniwych wyciągam poniżej co ciekawsze cytaty.

Grzegorz GPS Świderski
 • „W przypadku skuteczności masek w zakresie zapobiegania transmisji wirusów układu oddechowego metaanalizy obejmujące badania RCT bazujące na zweryfikowanym efekcie wskazują, że skuteczność masek jest nieistotna.”
 • „Żadne z trzech kontrolowanych badań nad stosowaniem masek w przestrzeni publicznej nie dostarczyło konkluzywnych dowodów na ich skuteczność”
 • „powszechne stosowanie masek lub nakryć nie przynosi żadnych korzyści (…) mogą one faktycznie zwiększać ryzyko infekcji”
 • „Nie ma dowodów na skuteczność masek odzieżowych, niewłaściwe codzienne stosowanie masek przez społeczeństwo może w rzeczywistości prowadzić do wzrostu liczby infekcji”
 • „Dlatego zwracamy uwagę, że noszenie maski było nie tylko nieskuteczne w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób, ale wręcz pogarszało sytuację”
 • „Badania populacyjne pokazują, że stosowanie masek powodowało zwiększoną częstość występowania COVID-19 lub nie miało żadnego wpływu.”
 • „Z powyższych danych wynika, że maski służą bardziej jako instrumenty utrudniające normalne oddychanie, a nie jako skuteczna bariera dla patogenów.”
 • „Istniejące dowody naukowe podważają bezpieczeństwo i skuteczność noszenia maski jako środka zapobiegawczego w przypadku COVID-19. Dane sugerują, że zarówno medyczne, jak i niemedyczne maski są nieskuteczne w blokowaniu przenoszenia chorób wirusowych i zakaźnych z człowieka na człowieka, takich jak SARS-CoV-2 i COVID-19, co przemawia przeciwko stosowaniu masek”
 • „W randomizowanym kontrolowanym badaniu wykazano, że wśród pacjentów objawowych nie było różnic między osobami noszącymi i nienoszącymi maski w zakresie transmisji koronawirusa przez krople większe niż 5 μm”
 • „Lista skutków ubocznych noszenia masek raportowana w badaniach: dyskomfort i irytacja, duszność, skutki psychologiczne, wpływ na komunikację, zagrożenie ze strony wdychania i rozprzestrzeniania zanieczyszczeń z maski (w tym włókien i materiału biologicznego), zwiększone ryzyko infekcji, wzrost wiremii i nasilenia infekcji, niedotlenienie, hiperkapnia, zwiększona kwasowość i toksyczność, aktywacja lęku i reakcji na stres, wzrost poziomu hormonów stresu, immunosupresja, zmęczenie, pogorszenie zdolności poznawczych, zwiększone ryzyko infekcji, depresja, wpływ na tętno, stres termiczny, negatywny wpływ na parametry wysiłkowe, negatywny wpływ na podstawowe potrzeby psychologiczne jednostki, negatywny wpływ na funkcje fizjologiczne górnych dróg oddechowych, stany zapalne, fałszywe poczucie bezpieczeństwa, negatywne konsekwencje dla osób z ubytkiem słuchu, większe rozprzestrzenianie zanieczyszczonego powietrza (w masce oddychamy częściej i głębiej), ryzyko wprowadzenia wirusa do organizmu poprzez wielokrotne użycie i niewłaściwe zdejmowanie masek, wydychane powietrze dostaje się do oczu, co generuje impuls do ich dotykania, materiały tekstylne w odzieży/maskach stosowanych do zakrywania ust i nosa mogą zawierać szkodliwe chemikalia i barwniki, np. formaldehyd, ekspozycja płuc na nanocząsteczki (nanomateriały w maskach obejmują dwutlenek miedzi, węgiel, grafen, nanodiamenty, nanosrebro i dwutlenek tytanu; poważne skutki uboczne u ludzi wynikające z wdychania nanocząsteczek srebra obejmują niewydolność płuc, przyspieszenie akcji serca i obniżone tętnicze ciśnienie tlenu we krwi), zwiększone ryzyko upadku (zaburzenia pola widzenia peryferyjnego, parujące okulary), wdychanie mikroplastiku pochodzącego z maski [1-35]….”
 • „Na podstawie przytoczonych tutaj danych klinicznych i historycznych wnioskujemy, że stosowanie masek przyczyni się do znacznie większej zachorowalności i śmiertelności niż z powodu COVID-19”
 • „Do wątpliwej skuteczności i uzasadnionego ryzyka należy dodać, że społeczeństwo nie używa masek prawidłowo, nie zmienia ich odpowiednio często, dotyka je gołą dłonią, wielokrotnie używa tej samej maski nie przechowując jej w sterylnym miejscu, stosuje przy wysokiej wilgotności powietrza i w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a także przy problemach z oddychaniem.”
 • „Na całym świecie KAŻDEGO MIESIĄCA zużywa się 129 miliardów wątpliwej skuteczności masek i 65 miliardów plastikowych rękawiczek, wiele z nich trafia do mórz, oceanów, lasów i gleby [1]. 1,5 miliarda masek trafiło w ubiegłym roku do mórz i oceanów. Jak mówią ekolodzy, już wkrótce w Morzu Śródziemnych może być więcej masek niż meduz [2]”

KOMENTARZE

 • Wolność
  Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!

  Tak ? A w jaki sposób ?
 • "Już nie ma żadnych wątpliwości, że wszystkie działania rządu PiS w kwestii walczenia z pandemią koronawirusa były i są
  zbędne, nieskuteczne i szkodliwe."

  dalej pisze:
  "„Do wątpliwej skuteczności i uzasadnionego ryzyka należy dodać, że społeczeństwo nie używa masek prawidłowo"...

  Należy się zdecydować, co się chce zakomunikować...
  Bo, albo jest: "zbędne, nieskuteczne i szkodliwe."
  albo: "wątpliwe" i "ryzykowne"

  Zmienia to sens przesłania oraz tego, co autor chciał powiedzieć.
  A co chciał ostatecznie?
 • W masce, czy bez maski w Polsce zmarło 57.5 tys. ludzi,
  a w Kanadzie zmarło 23.2 tys. przy porównywalnej populacji.
  Zmarli ...
  Dzisiaj w Polsce- 768 w Kanadzie - 27
  Wczoraj w Polsce - 954, w Kanadzie - 38
  Przedwczoraj w Polsce - 640, w Kanadzie - 32
  I tak jest codziennie.

  Można oskarżać kogo się chce, można pisać o maseczkach długie epistoły i udawać, że nie ma problemu...śmierci, która kosi Polaków.
 • Dlaczego jest nakaz stosowania masek pomimo ich oczywistej szkodliwości?
  Właśnie dlatego, że są szkodliwe! Obok szczepień są one podstawowym instrumentem wpędzenia ludzi w choroby, które razem ze szczepieniami wykończą miliony ludzi!
  I o to właśnie chodzi!
  U władzy są zbrodniarze, którzy z premedytacją mordują ludzi! Czas to sobie w końcu uświadomić!
 • @Anna-PK 20:37:48
  Śmierć kosi Polaków, ale nie kosi Białorusinów, którzy są do nas bardzo podobni - podobna kultura, podobna infrastruktura, podobny klimat, sąsiadujemy ze sobą. Jedyna różnica jest taka, że w Polsce jest lockdown i nakaz noszenia maseczek, a na Białorusi nie. Więc za te wszystkie nadmiarowe zgodny w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie rząd PiS i jego głupie, nielegalne rozporządzenia.
 • @werka1321 20:22:20
  Też mnie to zastanawia . Salut .
 • @GPS 20:50:37
  Żartowniś z Waćpana . Salute 5*.
 • @anthony 20:41:00
  Nadmiarowa śmierć to efekt uboczny. Głównym celem jest przejęcie majątku Polaków. PiS po prostu uczestniczy w grabierzy - na dodatek sami z tego mało uszczkną.
 • @Repsol 20:52:51
  No to proszę wyjaśnić to dziwne zjawisko, że w Polsce jest dużo nadmiarowych zgonów, a na Białorusi nie. Są zdrowsi i bardziej odporni? Mają lepszą służbę zdrowia? Moim zdaniem lockdown i maseczki to jedyne sensowne wyjaśnienie.
 • @anthony 20:41:00
  Maski - ogrom chorób "odmaskowych", prowadzących do kalectwa i śmierci.
  Szczepienia - ogromna ilość zgonów i powikłań poszczepiennych
  Zamknięcie służby zdrowia - ogromna ilość zgonów z powodu pozbawienia Polaków podstawowej opieki zdrowotnej.

  Razem: Zaplanowane i zorganizowane ludobójstwo Polaków, które już wyludniło Polskę z ponad 100 tysięcy ludzi. A to dopiero początek zorganizowanego ludobójstwa!
  Ludzie za to ludobójstwo odpowiedzialni, mają poparcie kowidiotów, których uśmiercają w pierwszej kolejności!
  Idziemy na rzeź karnie i dobrowolnie, bijąc się w kolejce do dołu z wapnem!
  Straciliśmy instynkt życia, ludobójcy wymordują nas bez żadnego oporu z naszej strony!
 • @werka1321 20:22:20
  W taki sposób, że zarządził lockdown i obowiązek noszenia maseczek. W tej notce wskazuję na artykuł, gdzie jest setki odnośników do badań naukowych udowadniających, że maseczki nie chronią przed wirusem, ale wywołują dużo innych chorób. Za zmuszenie Polaków do noszenia maseczek, co zwiększyło śmiertelność, odpowiada PiS.
 • @GPS 20:50:37 W Finlandii wszyscy noszą maseczki, a śmiertelność
  jeszcze mniejsza niż na Białorusi. Norwegia - bardzo szybko zamknęła granice, noszenie maseczek też wprowadziła i tam jest minimalna śmiertelność, kiedy w Szwecji gdzie wszystko wolno i śmiertelność 10X większa niż w Norwegii.

  Podpieranie się Białorusią nie wystarczy, aby kogokolwiek przekonać. Jak ktoś głosi taki otwarty libertynizm to powinien zrobić bardziej przekonywującą analizę i nie powtarzać oklepanych komunałów.
 • @ABX 20:25:18
  Prawidłowe noszenie maseczek jest zbędne, wątpliwe, nieskuteczne, nie chroni przed wirusem, a nieprawidłowe noszenie maseczek powoduje zwiększenie ryzyka roznoszenia zarazy, jest szkodliwe, wywołuje inne choroby.
 • @Anna-PK 21:02:37
  Kto głosi otwarty libertynizm?
 • @anthony 21:00:41
  Maski - ogrom chorób "odmaskowych", prowadzących do kalectwa i śmierci.

  Więc dlaczego są noszone ?
 • @GPS 21:00:59
  Ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie - tytuł brzmi tak :

  Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!

  A ja się pytam w JAKI sposób odpowiada za to zrobił ?
 • @werka1321 20:22:20
  Rząd piSSu:
  - poprzez okrutne traktowanie ludzi w szpitalach (pozbawianie kontaktu z rodzinami, brak kontaktu z lekarzem dla niecovidowców, nieudolne zarządzanie)
  - poprzez sianie strachu (ludzie nie kontaktują się z lekarzami bojąc się miesiąca wyrwanego z życia plus niewiadomy los w piSSowskich klinikach)
  - poprzez system niszczenia klasy średniej celowo i świadomie doprowadzając firmy do bankructw i przejęć, co skutkuje pozbawieniem ludzi pracy na masową skalę
  - poprzez stałe nękanie ludzi maseczkami i milicją oraz narzucanie zakazów prawnych i bezprawnych z naciskiem na to drugie wytwarza w społeczeństwie niezdrowy objaw "zostań w domu" co będzie skutkować bardzo negatywnie na zdrowie
  PiSSowski rząd staje się bandą zbrodniarzy, którzy biorą łapówki od zachodnich koncernów i starają się okraść naród z ich życiowego dorobku. Do tego celu wykrzystuje bandę patRYJotów milicyjnych, faszystów, napadających na kobiety i na wszystko co się rusza. Bez spolegliwej slużby milicyjnych płatnych pachołków piSSowski rząd by tego nie dokonał, tej wielodziesięciotysięcznej zbrodni na narodzie polskim (naprawdę osób bez roboty jest więcej, i skala zbrodni jest większa, samo narzucanie noszenia nikomu nie potrzebnych poza alergikami masek to też zbrodnia do tego nie podparta żadnym prawnym przepisem)... Hitlerowcy działali w ramach prawa tyle że prawa SS-synów czyli bezprawia skodyfikowanego.
  PiSSowski rząd nie uniknie piekła zapewne, choć rozliczanie tałatajstwa będzie indywidualne....
  Ludzie myślą, że ten ogólnoświatowy spisek jest na zlecenie bilusia gatesa i reszty bogatych burżui... tak naprawdę koronaściemę organizuje sam diabeł, wuj kaczyńskiego.... ;-)
  Poprzez blokowanie sensownego taniego i prostego leczenia amantadyną pissowski rząd skazuje ludzi na tortury (respiratory) i śmierć. Większego gówna jak piSSowski rząd polska nie miała i mieć raczej nie będzie. A łajno to jest rozmodlone w piSSowskim upolitycznionym kościele.... to pokazuje, ile jest warta ich wiara pomijając inne przestępstwa i afery pisu, za samo to co robią z koronawirusem powinni stanąć przed plutonem egzekucyjnym oczywiście po sądzie kapturowym ewentualnie bożym ....
  Niezwykłe jest ilu ludzi nauki szmaci się w telewizji gada bzdury ciekawe ile za tą ściemę i oszustwo tudzież współudział w zbrodni zarobili różni horbani, flisiaki, i simony....
 • @werka1321 21:08:25
  * za to, co zrobił ?

  Tak miało być.
 • @werka1321 21:08:25
  PiS odpowiada, w sensie jest odpowiedzialny, czyli jest sprawcą, jego działania spowodowały nadmiarowe zgony. Ale jeszcze za to nie odpowiedział, nie poniósł konsekwencji, nie został ukarany. Z tym będzie trudno, bo dzięki propagandzie udało im się skutecznie oszukać ludzi.
 • @werka1321 21:06:40
  Ludzie noszą maski z obawy przed mandatem. Wolą oszczędzić na mandacie kosztem zdrowia.
 • @GPS 21:12:24
  Więc tytuł jest tendencyjny - W tej sytuacji powinien brzmieć, że "Rząd Pisu - nie jest i nigdy nie będzie odpowiedzialny za śmierć Polaków."

  Popraw mnie - jeżeli się mylę ;)
 • @GPS 20:55:10
  piSSowscy złodzieje uszczkną z tego bo mają udziały w funduszach rabujących kraj.
  Zastanawia czym przekonali piSSowski rząd do koronaściemy.... przestraszyli, obiecali kasę, dali łapówki albo wszystko na raz. Fakt faktem że piSSowski rząd jest ścierwem i dawno wszyscy powinni jak nie wisieć to siedzieć. Gdzie jest milicja? Mogliby ich zawinąć za zdradę narodu polskiego, ciekawe co z tym przepisem, czy jeszcze coś takiego funkcjonuje czy peowscy czynownicy znieśli wszelką odpowiedzialność władzy przed sądami...
  Zamiast demokracji sitwa rządząca zrobiła się kastą świętych krów wraz z milicją. A potem się dziwicie, że jakiś stalin reże i wyrzyna w pień bogatych burżui sanacyjnych? Że grabi ich majątki? Ja tam stalinowi się wcale nie dziwię, że zrobił porządek z burżujami. Podobni byli do obecnych pissowskich ścierw, jawnie bezprawni, wynoszący się nad innych, gnębiący i żyjący z niewolnictwa jak pissowska banda zbrodniarzy.
 • @GPS 20:57:43
  Amigo masz rację , czyli robisz za wtykę Łukaszenki . Dolary czynią cuda : https://www.youtube.com/watch?v=BXw8ywotrjw . Salute .
 • "Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!"
  ------------------
  Tak - ale ściślej to odpowiada cała magdalenkowa ferajna okupująca sieroty po Polsce w atrapie Polski - z nadnia świtowego dziecka diabła.
  Wniosek?
  Okupant za nic nie odpowie - dopóki nie zostanie pokonany przez okupowanych a na to - póki co - nie zanosi się. Dla pocieszenia albo i pognebienia - to okupowanymi jest cała ludzkość - ponieważ świrusowa hucpa jest hucpą globalną. Ta hucpa to taki triumf dzieci diabła na cześć opanowania przez nich - całej Ziemi.
 • @werka1321 21:16:31
  Fraza "odpowiada za" w języku polskim ma też znaczenie: "jest odpowiedzialny za" lub "jest sprawcą". Jeśli powiemy: "za ten czyn odpowiada Kowalski" to w odpowiednim kontekście może to znaczyć "Kowalski dokonał tego czynu". Więc tytuł jest poprawny. Z kontekstu wynika, że nie można tytułu zrozumieć jako: "w tej chwili PiS odpowiada przed sądem za skutki pandemii". Język polski jest elastyczny, czasem wieloznaczny, ale kontekst zawsze wyznacza jednoznaczne znaczenie.
 • @werka1321 21:16:31
  A jeśli chodzi o praktyczną odpowiedzialność, to moim zdaniem raczej nie ma szans na postawienie ich przed odpowiedzialnością karną, małe też są szanse na postawienie przed Trybunałem Stanu. PO, PSL i SLD ich przed tym uchronią. Niemniej polityczną odpowiedzialność na pewno poniosą i przegrają najbliższe wyboru. Duża część ich elektoratu zagłosuje na Konfederację, która od początku, bardzo głośno i wyraźnie, sprzeciwia się ich działaniom niszczącym Polaków.
 • @GPS 21:38:48
  Za śmiertelne skutki pandemii odpowiada rząd PiS-u!

  Przed kim i gdzie odpowiada ?

  Teraz chyba poprawniej sformułowałam pytanie.
 • Największą zbrodnią na Polakach
  jaką wykonał rząd PiS jest zezwolenie na przyjazd dużej grupy Polaków z Wielkiej Brytanii na święta Bożego Narodzenia bez wykonania testów przesiewowych. Dziś w Polsce 80% przypadków to mutacja brytyjska. Za to ktoś powinien siedzieć, ale przy przejęciu prokuratury przez kastę trolli Ziobro wiadomo, że nawet śledztwo w tej sprawie nie zostanie podjęte jak ma to miejsce przy innych koronowirusowych przekrętach tego rządu.
 • @Repsol 21:32:26
  To, że Łukaszenka dąży do niezależności, to, że Białoruś jest jednym z najbardziej niepodległych państw świata, to jedno, a to, że jest tyranem i zamordystą, to drugie. Jedno z drugim się nie kłuci. Po prostu on dba o owieczki, które strzyże. Ale jak mu podskakują, to je bezlitośnie karze.
 • @GPS 21:38:48
  Werka im częściej głos zabiera tym większe głupoty głosi. W końcu nie jestem pewien czy się droczy, czy nie potrafi łączyć określonych decyzji ze skutkami ich wykonywania.
 • @werka1321
  Dlaczego rząd jest odpowiedzialny za zwiększoną śmiertelność? Z prostego powodu. Z powodu celowego bałaganu organizacyjnego w służbie zdrowia, oraz z powodu zabronienia leczenia chorób grypowych.
 • @werka1321 21:45:07
  Kontekst!!! Z treści notki bardzo jasno wynika, że: "odpowiada za" znaczy: "jest sprawcą", a nie że: "jest właśnie karany". Więcej nie pomogę. Jeśli język polski nie jest Pani językiem ojczystym i się go Pani uczy, to radzę pójść jeszcze na jakieś lekcje doszkalające - takie niuanse znaczeniowe powinien nauczyciel porządnie wytłumaczyć.
 • @Zawisza Niebieski 21:46:46
  Ty naprawdę jeszcze nie wiesz, że testy pcr nie nadają się do diagnoz ? Że w 97 procentach są fałszywie pozytywne? Admin, a trolluje!!!.
 • @GPS 21:52:28
  Zrobił byś z agenturą to samo na jego miejscu. W innym wypadku było by to samo co w Polsce. Czyli za chwilę przymus szczepień. Sam bym się dzisiaj przeniósł do baćki, bo tam bezpieczniej niż w Polsce.
 • @zadziwiony 21:59:53
  W artykule, który polecam w tej notce jest mowa na ten temat:

  "2,5 miliona zgonów rocznie z powodu COVID-19 jest ZNACZNIE PRZESZACOWANE [3], ponieważ raportowane przez poszczególne kraje zgony są „z” covid-19, a nie „z powodu” COVID-19 [4], wiarygodność rekomendowanych testów RT-PCR jest wątpliwa [5-6], przypisywanie COVID-19 może odbywać się wyłącznie na podstawie objawów, bez laboratoryjnej identyfikacji wirusa, co w kontekście globalnym stwarza wysokie prawdopodobieństwo stronniczego raportowania [4,7]"
 • @zadziwiony 22:03:38
  Na miejscu dyktatora zrobiłbym oczywiście to samo. Ale dyktatury nie polecam. Moim zdaniem, gdyby Europa, w tym Polska i Białoruś, była podzielona na tysiąc niepodległych księstewek, to by sobie z pandemią poradziła bardzo szybko, bo wielokroć szybciej większość księstw zorientowałaby się, że należy naśladować księstwa bez lockdownu i maseczek, a nie te z. Tu więcej na ten temat: https://www.salon24.pl/u/gps65/1034217,tysiac-liechtenstein-ow-w-walce-z-pandemia
 • @GPS 21:59:52
  "odpowiada za" znaczy: "jest sprawcą"

  o to mi chodziło - jest sprawcą, a miedzy "odpowiedzialny, a "sprawca" przyzna Pan sam jest różnica. Pozdrawiam.
 • @Zawisza Niebieski 21:46:46
  Wirus o którym Pan pisze w takiej skali śmiertelności istnieje tylko medialnie. Proszę o tym pamiętać, nigdy nie zapominać pisząc komentarze w tym temacie.
 • @GPS 21:52:28
  Czyli co należy popierać ?.
 • @werka1321 22:39:16
  Pozwolę sobie się nie zgodzić. Mam niestety w rodzinie jeden przypadek śmiertelny oraz jeden z zespołów na gruncie zawodowym właśnie chorujący. Dla mnie nie są to sprawy medialne a rzeczywiste.
 • @werka1321 22:39:16
  A tak przy okazji, 30.04 mam termin szczepienia na które się zdecydowałem, będzie pani miała okazję sprawdzić. Jak Zawisza po tym terminie już nie będzie administrował to znaczy że miała Pani rację :)
 • @Repsol 22:44:45
  Popierać należy oczywiście Konfederację! Tylko to ugrupowanie dąży do pełnej suwerenności Polski dającej niezależność od międzynarodowej finansjery i Unii Europejskiej, tylko to ugrupowanie od początku krytykuje wszystkie szkodliwe rozporządzenia rządu PiS takie jak lockdown i obowiązkowe maseczki, tylko to ugrupowanie dąży do zmiany ustroju Polski.
 • @Zawisza Niebieski 22:51:00
  jedna osoba Panu umarła, którą Pan zna i to ma być pandemia ?

  Rozumiem, że to żart ?
 • @Zawisza Niebieski 22:51:00
  No i jakie wnioski z tej śmierci? Czy ten zmarły nosił maseczkę? Dbał o odporność? Suplementował witaminę D. Leczył się amantadyną? Jak dawniej przechodził infekcje wirusowe?
 • @Zawisza Niebieski 22:54:49
  Nie interesuje mnie Pana życie prywatne. I myślę, że innych tutaj również nie.
 • @GPS 22:56:07
  No to popieram . Salute . https://repsol.neon24.pl/post/151027,jak-zmarginalizowac-konfederacje
 • Texas i Arkansas
  Zniosły przymus noszenia maseczek,otworzyły gospodarkę, wszystkie parametry !! po trzech tygodniach (ilość zachorowań na "covid", pacjenci pod respiratorami itd) spadły o połowę. "It"s going"-to działa!
  Jeżeli pacjenta (społeczeństwo") można wyleczyć lub zapobiec chorobie, to lekarz , który tego zaniecha jest sprawcą tej choroby. W tym przypadku rząd PIS jest sprawcą ludobójstwa(100 tys nadmiarowych zgonów) na narodzie polskim. C. N. D.
 • @Zawisza Niebieski 22:54:49
  Wiem, że przekonywanie chętnych do szczepień by tego nie robili, to rzucanie grochem o ścianę, ale po raz kolejny spróbuję.
  Jednym z żałosnych naiwniaków który po szczepieniu zmarł, był dr nauk medycznych Witold Rogiewicz. Zasłynął z tego, że przed szczepieniem szydził z tych którzy ostrzegają przed szczepieniami i filmik tego rodzaju zamieścił w internecie.
  2 dni po zaszczepieniu umarł, został po nim tylko filmik:
  https://www.youtube.com/watch?v=o-US0EQvU4I

  Innym z medyków który agitował za szczepieniami a który zmarł po zaszczepieniu był profesor Marian Pardeli. Ten stracił przytomność już 30 minut po szczepieniu i zmarł po kilku dniach.
  W statystykach powikłań poszczepiennych ujęto go jako...utrata przytomności, pacjent hospitalizowany.
  O śmierci profesora nigdy byśmy się nie dowiedzieli , gdyby nie wdowa po profesorze. Odwiedziła ona redakcję lokalnego tygodnika i opowiedziała o zdarzeniu.
  Dziennikarz tygodnika wielokrotnie na piśmie pytał lokalny Sanepid, dlaczego zgon profesora nie został ujęty w oficjalnych statystykach i odpowiedzi się nie doczekał!
  więcej tutaj: https://wzabrzu.info/stracil-przytomnosc-pol-godziny-po-szczepieniu-kilka-dni-pozniej-zmarl/

  Chłopie, chcesz się szczepić na chorobę która daje śmiertelność na poziomie 0,3% i która nie leczona mija sama!
  Zaszczep się, dołącz do grona inteligentnych inaczej!
 • 5*
  Pomimo tego co nas różni, bardzo się cieszę, że stoi Pan po właściwej stronie w tym konflikcie. Pozdrawiam
 • @władek 08:32:44
  Obecna sytuacja wbrew pozorom zamaskowania społeczeństwa namordnikami spuszcza maski z innych mord, maskę obłudy. Pokazuje kto jest kto i po której stronie stoi. Stanowisko autora bardzo mnie ucieszyło, takie sytuacje są papierkiem lakmusowym do policzenia szabel.
  Zawisza znów oblał egzamin. Pierwszy to podejście do tematu Smoleńska, a szczepionki to drugi. Od dawna mam go za zadaniowca, bo jest zbyt mądry i inteligentny, aby takie farmnazony głosić.. ale, ale.. w tym wszystkim przypomina mi mojego ojca, który zadaniowcem nie jest, tylko normalnie po ludzku jak większość potyka się czasem o prawdę, po czym wstaje, otrzepuje ręce i zmierza bezrefleksyjnie dalej ku przepaści.. więc może mylę się w ocenie Zawiszy i to tylko kolejny inteligentny "pożyteczny idiota" jak mój ojciec :(((( Pozdrawiam
 • @zadziwiony 21:55:52
  "Dlaczego rząd jest odpowiedzialny za zwiększoną śmiertelność? Z prostego powodu. Z powodu celowego bałaganu organizacyjnego w służbie zdrowia, oraz z powodu zabronienia leczenia chorób grypowych."

  O taki komentarz mi chodziło -jeszcze zamiast w tytule "odpowiedzialny" zastąpić "sprawca"
  byłby komplet.
  Pozdrawiam.
 • Generalnie za takie zbrodnicze brednie powinni bardzo surowo karać, także śmiercią.
  "Twoje "naukowe" dowody są jakimś dziwnym zlepkiem frazesów, nic to z nauką nie ma wspólnego, tam nie ma konkretów, to jakaś powtórka z nędznej komunistycznej propagandy. Obecna fala śmierci w Polsce wynika dokładnie z tego że spora grupa sprawnych fizycznie mężczyzn w wieku 20-40 lat ostentacyjnie nie nosi maseczek. Jak się z nimi próbuje rozmawiać okazują się cwaniackimi żulikami, cynicznymi do cna draniami. Powtarzają różne te argumenty antymaseczkowców, aby i tak na końcu stwierdzić że ICH NIE INTERESUJE CZY KTOŚ Z ICH POWODU UMRZE. Mają to dokładnie w d., a tacy jak ty zbrodniarze dostarczają im racjonalizacje. Policja pod wpływem takich jak ty zbrodniczych psychopatów pochowała się już kilka miesięcy temu, i po prostu udaje że nie widzi. Więc nawet w tłumie w markecie dla przykładu krążą ludzie bez maseczek i co więcej jeszcze śmieją się, do kogoś tam pokrzykują - pełna ostentacja i wręcz celowe działanie - jakieś obłąkane imperium zbrodni . Moim zdaniem jedyna metoda to rozstrzeliwania.
 • @vortex 15:26:24
  Proszę wskazać konkretne badania, na które powołuje się autor polecanego przeze mnie artykułu, uzasadniające niedziałanie maseczek, które są nieprawdziwe, przekłamana czy oszukane. Jakich konkretnie błędów dokonano, w jakim konkretnie badaniu?
 • @vortex 15:26:24
  Alkohol i papierosy też są szkodliwe
 • @werka1321 16:15:11
  a nie prawda , kto pije i pali ten nie ma robali .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej