Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 3900 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Pandemia wirusa umysłu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ulega wątpliwości, że są naturalne związki chemiczne, organizmy żywe, czy wirusy, które po zaatakowaniu zwierzęcia, w tym człowieka, wpływają na jego psychikę.

       Najbardziej znanym przykładem jest toksoplazmoza – choroba pasożytnicza między innymi wywołująca różne choroby psychiczne. Mniej znanym pasożytem jest toksokara, który potrafi obniżyć ludziom inteligencję. Jest wiele pasożytów, które po prostu manipulują zachowaniem swoich żywicieli.
 
       Ostatnio cały świat został zaatakowany biologicznym wirusem, który wywołał pandemię choroby grypopodobnej. Sam wirus i choroba to małe zagrożenie dla ludzi, to taka trochę groźniejsza grypa - to coś, z czym ludzkość jest oswojona od tysięcy lat. To z pewnością dużo mniejsze zagrożenie niż grypa hiszpanka. Ale w związku z koronawirusem ludzkość została zaatakowana przez wielokroć groźniejszy i bardziej destrukcyjny patogen: wirus umysłu. Groźniejszy niż grypa hiszpanka, dżuma i czarna ospa razem wzięte.
 
       Wirusy umysłu też nie są niczym nowym, też to ludzie przerabiają - to na przykład dawne wirusy marksizmu, faszyzmu lub socjalizmu, czy ostatni wirus ideologii gender. Ale ten najnowszy wirus, wirus maseczkowo-lokdałnowy jest wyjątkowo destrukcyjny.
 
       Są różne teorie na temat tego kto zaatakował, ale nie ulega wątpliwości, że ten pasożyt posługuje się rządami państw, które są przenośnikiem wirusa umysłu niszczącego ludzi. Mamy właśnie pandemie bardzo groźnego, zabójczego wirusa umysłu rozprzestrzenianego przez polityków na niemal całym świecie. Przy tak wielkim zagrożeniu trzeba niestety zastosować drastyczne środki – wyeliminować tych, którzy roznoszą zarazę – czyli głównie rządzących urzędników.
 
       Jest bardzo łatwo rozpoznać tę chorobę umysłu. Następujące podstawowe objawy powinny Was skłonić do tego, byście uznali, że jesteście chorzy:
 • nosicie maseczki, które dotykacie palcami i nie wyrzucacie ich po 20 minutach noszenia do odpowiednich pojemników,
 • zamknęliście swoje biznesy na skutek nielegalnych rozporządzeń władz,
 • więcej siedzicie w domu, nie spotykacie się ze znajomymi, nie uprawiacie sportu tak jak dawniej,
 • zawiadamiacie na fejsbuku o tym, że się zaszczepiliście, albo zamierzacie się zaszczepić,
 • skrupulatnie i bezmyślnie stosujecie się do wszystkich rozporządzeń i zaleceń władz państwowych,
 • pilnie słuchacie komunikatów o liczbie zarażonych, co wywołuje u was strach,
 • pouczacie innych, że trzeba nosić maseczki, koniecznie się zaszczepić, nie wychodzić z domu etc...
       Objawów jest więcej, ale te są najpowszechniejsze i najłatwiejsze do rozpoznania w sobie. Na szczęście da się z tej choroby łatwo wyleczyć samodzielnie, bez żadnych lekarstw czy szczepionek. Należy po prostu olewać polityków i ich głupie rozporządzenia i robić to, co robiliście przed pandemią.
 
       A jeśli chcecie zrobić coś więcej, jesteście społecznikami, aktywnie chcecie pomóc nie tylko sobie, ale też innym, to powinniście po prostu zapamiętać wszystkich polityków roznoszących wirusa umysłu, którzy tworzą, wydają, firmują, popierają i propagują wszystkie głupie zarządzenia ograniczające wolność i już nigdy nie głosować na nich - oraz na ugrupowania, które reprezentują.

 
Grzegorz GPS Świderski
 
 
PS. Notki powiązane:
 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  Ode mnie 5*

  Sam wirus rzeczywiście jest roznoszony przez rządzących (i oczywiście media) ale zacząłem myśleć, co jest celem jego wykreowania i... wymyśliłem: to konflikt zastępczy na skalę światową- nie trzeba wysyłać bombowców żeby zniszczyć firmy (wystarczą obostrzenia), nie trzeba strzelać do ludzi (wystarczą szczepionki), nie trzeba wysyłać wojska na inne kontynenty (wystarczy propaganda). Cel to zachowanie dominacji elit USA i nie dopuszczenie do powstania szlaku Chiny - UE.
  Ciekawe czy taki substytut globalnego konfliktu wystarczy...
 • @Jasiek 20:45:54
  Z tymi " szczepionkami " to jak uprzedzałem niezła lipa dla lemingów . Kto wie co im podają . Salute : https://www.prawo.pl/zdrowie/dostarczanie-szczepionek-do-szpitali-zamrozone-czy-rozmrozone,505630.html
 • "Są różne teorie na temat tego kto zaatakował,
  ale nie ulega wątpliwości, że ten pasożyt posługuję się rządami państw, które są przenośnikiem wirusa umysłu niszczącego ludzi."
  --------------------------
  Jak to miło zgodzić się z Autorem - szczególnie jak jest nim Pan @GPS.
  Wniosek?
  Całe szczęście, że będąc w domu - plandemię można zlikwidować skutecznie - za pomocą pilota TV - wciskając OFF.
 • @Repsol 21:05:44
  "Kto wie co im podają"

  Zgadza się - i dlatego "rządzący" nie chcą świecić przykładem...
  Dzięki za link.

  Ukłony
 • AUTOR
  W letni czas 2020 w jednym z komentarzy na Salon24 zaproponowałem
  rządowi (sic!), by jeśli troszczy się o obywateli jak deklaruje,
  to w ten upalny czas zamienił maseczki na obróżki.
  Przyznaję, że wtedy postrzegałem owe gadżety, jako symbol uległości
  i rodzaj społecznego zniewolenia dopóki nie uświadomiłem sobie ogromnej siły rażenia jaki niesie ze sobą ten gadżet w sferze psychicznej i społecznej, bo w zdrowotnej wobec nich to pikuś.
  Uświadomienie tego przyniosło mi smutek i gdzieś tam na peryferiach świadomości z bolesnym zgrzytem zabrzmiały słowa Słonimskiego:

  Zbrodnia nie nazwana
  Jest jak trucizna utajona w winie.
  Któż to ma czelność zwać mnie odszczepieńcem?
  Kto tu jest zdrajcą, kto pozostał wierny?
  Gdzież jest to wszystko, w co chętnie wierzyłem?
 • 5*
  Do "pandemii" można mieć różne podejście:

  https://www.youtube.com/watch?v=f0ONCSpZJjs

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej