Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
54 posty 3900 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

COVID-19 jest mniej groźny niż grypa. Mamy naukowe dowody!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z naukowych publikacji jednoznacznie wynika, że COVID-19 jest mniej groźną chorobą niż grypa.

       Szczepionka na COVID-19 firmy Pfizer jest bardzo dobra, co zostało naukowo udowodnione. Przeprowadzono badanie na ponad 43 tysiącach ochotników - połowa z tych osób dostała placebo, a druga połowa szczepionkę. Na objawowy COVID-19 zachorowały 162 osoby, które dostały placebo oraz 8 osób zaszczepionych. W całej tej grupie było 10 ciężkich zachorowań, z czego 9 w grupie placebo i 1 w grupie ze szczepionką.

       To, że szczepionka jest dobra, a badania rzetelne, potwierdza większość polityków i celebrytów. A zatem te wyniki badań są bardzo wiarygodne. Są wielokroć bardziej wiarygodne niż statystyki dotyczące koronawirusa podawane w mediach. Te medialne statystyki są oparte na danych zbieranych przy użyciu niepewnej, mętnej, często się zmieniającej, politycznie uwarunkowanej sprawozdawczości zarządzanej przez ciała polityczne. A badania szczepionki zostały zrobione zgodnie z wszelkimi naukowymi rygorami.
       Naukowe badania szczepionki były przeprowadzone na ochotnikach, a więc ludziach szczególnie skłonnych do ryzyka. A zatem COVID-19 to choroba, na którą osoby niezaszczepione i niebojące się ryzykownych zachowań mogą zachorować z prawdopodobieństwem około 0,75%, a ciężki przebieg będzie z prawdopodobieństwem około 0,04%. Więc w całej populacji, która jest mniej skłonna do ryzyka, te liczby będą mniejsze.
       Podobne badania robi się, sprawdzając szczepionki na grypę i zazwyczaj w grupie placebo liczba zachorowań jest powyżej 1%, a ciężki przebieg grypy występuje w ponad 0,1%.
       Mamy więc naukowy dowód przeprowadzony przez firmę Pfizer na to, że COVID-19 jest mniej groźny niż grypa. Tak mało groźna choroba sparaliżowała cały świat, zrujnowała wielu przedsiębiorców i pozwoliła państwom drastycznie zwiększyć niewolnictwo - i ludzie to masowo zaakceptowali. Głupie, nie?
Grzegorz GPS Świderski
PS. Notki powiązane:
 

KOMENTARZE

 • dół z wapnem a nie gwiazdki za zbrodniczą propagandę!!!
  Profesor genetyk Roman Zieliński:

  "Niewiarygodne testy PCR do diagnostyki koronawirusa mają uwiarygadniać nieistniejącą pandemię tegoż wirusa, o ile on w ogóle istnieje.

  Wielu naukowców przypuszcza, że SARS-CoV-2 może być wirusem złożonym komputerowo na bazie wcześniej zsekwencjonowanych wirusów SARS.

  Należy pamiętać, że do tej chwili nie zsekwencjonowano wirusa SARS-CoV-2, który zostałby uzyskany z hodowli komórkowej.

  Oznacza to brak wzorca tego wirusa (brak złotego standardu). Wirusa tego nie uzyskano również w formie krystalicznej."

  https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/

  Roman Zieliński jest profesorem biologii o specjalności genetyka z prawie 40-letnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej. Studiował biologię, ze specjalizacją genetyka, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w latach 1971-1976.

  Doktorat z genetyki (1980 r.) i habilitację z genetyki (1986 r.) uzyskał na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, tytuł profesora (1998 r.) również na UAM w Poznaniu. W 2007 r. został profesorem zwyczajnym. Tworzył od podstaw Katedrę Genetyki na Uniwersytecie Szczecińskim, która była jedną z pierwszych jednostek wprowadzających analizę PCR do badań genetycznych (1995 r.).

  Stworzył Katedrę Genetyki na nowopowstałym Wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie pracował do 2014 r.

  W ciągu 16 lat pracy na UWM działania Prof. Romana Zielińskiego doprowadziły do powstania jednostki zajmującej się genetyką molekularną i rozpoznawalnej na poziomie międzynarodowym. Potwierdzeniem wysokiej pozycji jednostki oraz dorobku Prof. Romana Zielińskiego było pozyskanie 9 międzynarodowych projektów badawczych, w tym koordynowanego przez Profesora, prestiżowego projektu w ramach 6 Programu Ramowego UE (Contract MTKD-CT-2004-509834) oraz sieci badawczej COST (FA0603).
 • Big farma
  Manipuluje także bardzo mocno badaniami szczepionek.
  Prawie nikt tego nie wie, że jako placebo stosuje się także inną szczepionkę. Dobierając ją można prawie dowolnie manipulować wynikami
  Udowodnił to Zięba studiując dokumentację jednej z angielskich firm przygotowującą szczepionkę na covida.
 • @zadziwiony 20:05:26
  https://wolnemedia.net/tlumaczenie-ulotki-szczepionki-na-covid-19/ Salute.
 • To - czy świrus to hucpa czy też
  nie - to tak samo - jak rozważanie nad tym - czy pedał i jego pedałowanie jest zboczeniem czy tzw. orientacja seksualną.
  Każdy rozumny człowiek wie - co jest grane i ze świrusem i z pedałowaniem.
  Wniosek?
  Otóż jeszcze raz się okazało, że magdalenkowa ferajna to monolit. Jeden przez drugiego bez względu na przynależność partyjną - nadawali za szczepieniem za przywilejami dla zaszczepionych. Nadawali to w rytm stuku diabelskiego kopyta o bruk. Dlatego mamy następny dowód na to, że magdalenkowa ferajna - to monolit służący Belzebubowi.
 • @Kmieć 19:30:29
  Ale w mojej notce nie ma nic o wirusie SARS-CoV-2. Jaki związek ma ten komentarz z tym co napisałem?
 • @zadziwiony 20:05:26
  A gdy się robi inne badania, na przykład na grypę, to też placebo to jakaś inna szczepionka? Po co manipulować wynikami poprzez fałszowanie placebo, co jest bardzo łatwe do wykrycia i podważenia badań? Nie da się oszukiwać w sposób trudniejszy do wykrycia?
 • @Repsol 20:54:11
  Za długie, nie chce mi się tego słuchać. Czy tam są jakieś dane, które podważają to co napisałem?
 • @demonkracja 20:54:47
  Jaki związek ten komentarz ma z tym co napisałem w notce?
 • @GPS 22:02:17
  Raczej potwierdzaja . Salute .
 • @GPS 22:00:40
  "Po co manipulować wynikami poprzez fałszowanie placebo...'

  To po co się coś wstrzykuje skoro ta szczepionka ma zapobiegać a nie leczyć?
  Innymi słowy po co placebo jak nie może wpływać na zachorowanie bądż nie - nie ma wpływu na wyniki badań?

  A może to jednak nie jest placebo jak podejrzewa zadziwiony?
 • @GPS 21:57:03
  1."COVID-19 jest mniej groźny niż grypa. Mamy naukowe dowody!"

  2."Należy pamiętać, że do tej chwili nie zsekwencjonowano wirusa SARS-CoV-2, który zostałby uzyskany z hodowli komórkowej."

  3."Ale w mojej notce nie ma nic o wirusie SARS-CoV-2. Jaki związek ma ten komentarz z tym co napisałem?"

  Kowid jest wywoływany przez tego wirusa, ale jeśli nie został do tej pory wyizolowany z hodowli komórkowej to znaczy, że raczej wirusem jest tylko z wyglądu i tylko w propagandzie.
  I to rzeczywiście znaczyłoby, że z medycznego punktu widzenia kowid jest mniej groźny niż grypa, ALE wygląda mi na to, że sianie propagandy i połączenie tego z działaniami aparatu przymusu czyni tego wirusa bardziej zabójczego niż głupota...
  To oznacza, że jednak mamy problem :-(

  Serdecznie pozdrawiam.

  Oczywiście 5*
 • @ Autor, All
  "To, że szczepionka jest dobra, a badania rzetelne, potwierdza większość polityków i celebrytów. A zatem te wyniki badań są bardzo wiarygodne."

  ;-DDD

  Celnie.
 • @ Autor, All
  Przypowieść o zarazie - tylko 51 sek:

  https://www.youtube.com/watch?v=w7Yi9PgU9QU&list=PL2TwvuqJWE8qLEhyyk4tjEPv8ZSnKglRP&ab_channel=audioteka
 • @welna 23:15:20
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Placebo
 • @Jasiek 01:08:52
  Badania dotyczące objawów COVID-19 są niezależne od jakiegokolwiek wirusa. Badania pokazują tylko tyle, że spośród połowy osób z 43 tysięcy badanych, które dostały placebo, 162 dostało większość standardowych objawów grypy plus utratę węchu i smaku - i nie ma znaczenia, czy te objawy wywołał wirus, czy cokolwiek innego.
 • @GPS 22:04:04
  --------------------
  "Jaki związek ten komentarz ma z tym co napisałem w notce?"
  --------------------
  To Pan nie wiesz, że swoją notką powiedziałeś Pan, że król - stop - jaki tak król - otóż powiedziałeś Pan i słusznie, że:
  świrus jest nagi. Świrus!
  Wniosek?
  Jeżeli szukasz Pan związku mojego wpisu z Pańską notką - to po co ten Pański komentarz.
 • @demonkracja 08:27:11
  Wirus jest prawdziwy i zabija naprawdę.
  śmiertelność się mierzy ilością zgonów do ilości zakażonych (czyli chorych)
  Tu statystyki są jasne .. ogólnie śmiertelność to ok 3 % ale dla ludzi starszych i chorych to ponad 10% a dla "użytkowników" respiratorów to ok 30%.
  Gdy zabraknie miejsc w szpitalach to ogólna śmiertelność wzrośnie do ok10% a dla starszych do ok 30% a dla "respiratowców" do 100% (Covid bez opieki medycznej czyli "respiratowcy" bez respiratorów).

  I aby tak się nie stało toczy się walka z epidemią (ograniczenia)
  Szczepionki są różne te komercyjne dla zysków nie są wiarygodne ,
  mają wiarygodność dziwki na zlecenie która twierdzi że jest dziewicą.
  Te niekomercyjne mają dużo większą wiarygodność (mo nie ma presji na zyski choćby po trupach).
  Bardzo śmierdzi upieranie się komercyjnych producentów przy braku odpowiedzialności za skutki szczepienia... oni najlepiej wiedzą jaka jest prawda. Wiarygodność "zachodnich" instytucji jest na poziomie wiarygodności ostatnich wyborów w USA czy ogólnie mediów zachodnich od lat... albo zachodnich "międzynarodowych" Trybunałów (wyroki na polityczne zlecenia).

  Szczepionki są potrzebne ale wiarygodność szczepionek zachodnich, komercyjnych jest żadna. Pamiętamy ostatni najlepszy amerykański lek "Termsyrvil" czy jakoś tak... miał ratować życie, był piekielnie drogi....
  okazał się placebo czyli przekrętem biznesowym.
  Biznes to biznes on nie ma żadnych hamulców moralnych podobnie jak wspomniana dziwka.

  Są przecieki że szczepionki powodują bezpłodność.
  Młodzi w wieku rozrodczym i przed rozrodczym nie powinni się szczepić... starzy już mogą ...ryzykują inne efekty uboczne.
  jak efekty są mniejsze statystycznie niż śmiertelność Covida to opłaca się szczepić.

  Po pierwszych masowych szczepieniach statystyka efektów ubocznych wylezie na jaw...wtedy będzie wiadomo czym warto się szczepić.
 • naduzycie ..
  skoro go nie wyizolowano to jak go znalesc? jak szukac czegos czego nie ma? ano medialnie .a poTem to jest powielane przez mln razy ,planowo z rozmyslem badz bezmyslnie,covid covid .nie ma czegos takiego to wymysl medialny..jest tylko GRYPA...stara dobra poczciwa grypa dzieki ktorej nabywamy odpornosci ...ci co nie byli odporni umierali zawsze i owszem ale nikt pandemi nie oglaszał..GRYPA sie mutuje i co rok ma podobne acz rozne w szczególach objawy .. to teraz sie wykorzystuje..LUDZIE DO RESZTY ZGUPIOELI POD WPLYWEM SPRZEDAJNYCH ZADANIOWYCH MEDIOW ,PSEUDO NAUKI ,SPRZEDAJNYCH LEKARZY I CWANYCH SPRZEDAJANYCH POLITYKOW...CZEGO TRZEBA WIECEJ ABY WYSZCZEPIC TO BEZMYSLNE BYDELKO???I ZROBIC Z NIM CO TYLKO SIE ZECHCE....w imie psychodelicznego planu grupy psychopatow.
 • @wiatr 2020 11:26:42
  Ludzie będą mieli to na co zasługują. Tylko i aż tyle. Plany bestii są powszechnie dostępne, a realizację widać na co dzień.
 • @Oscar 10:27:47
  Podaj analizę tych statystyk przez fachowców nie związanych z rządami i big farmą. Wtedy będzie coś warta. Jak mawiał Ks. Tichner - istnieje prawda, tyż prawda i gówno prawda.
 • @zadziwiony 12:09:55
  Analiz jest wiele i każdy może sobie wybrać jaka mu pasuje.
  Ja podaje moim zdaniem najbardziej zbliżone do prawdy wyniki.
  Moje statystyki potwierdzają się na całym świecie.
  Nie wierzę by mafia i Big farma miała wszędzie takie wpływy..
  na zachodzie ma ale w Rosji, Chinach w Iranie... nie ma.
  I tego się trzymam .. nie ortodoksyjnie..
 • @GPS 03:14:19
  Nie chce mi się szukać wywiadu. Zięba przetłumaczył dokumentację fabryczna z badań nad szczepionką i jednoznacznie z niej wynikało, że zastosowano tzw. placebo+. Gdy się zainteresował co to za cudo okazało się, że to inna szczepionka.
  Ps.
  Dziwię się, że jeszcze masz złudzenia co do uczciwości tej całej ferajny grającej do jednej bramki przeciwko nam ludziom. Przecież to nie są medykamenty które oni robią dla siebie, tylko dla gojów.
 • @Oscar 12:15:09
  Gdyby nie miała wpływów, epidemia by nie wybuchła, a nawet gdyby, to nikt by jej nie zauważył.
  Wszystko dzieje się zgodnie z zapisanym scenariuszem i nawet Tramp nie może mafii fiknąć.
  Dlatego robiąc to co rządy i mafia nakazuje, wspiera się siłę ich agresji działając tym samym przeciwko sobie. Bo przeciwko nam jest ta agresja.
  Rządy wszystkich państw są zainteresowane powodzeniem tej operacji. W przypadku ich zwycięstwa już nigdy władzy nie oddadzą i będą opływali bezkarnie we wszelkie dostatki aż do końca tej cywilizacji. To pokusa nie do odrzucenia dla psychopaty, a właśnie tacy osobnicy są u władzy.
  A Chińczyków wyfutrowali rotschildowie i spółka i także grają w jednej drużynie. Państw narodowych w tym rozdaniu już nie ma. Są tylko grupy interesów, a więc to o co GPS od zawsze walczy
 • @Oscar 12:15:09
  Tutaj masz oficjalne dane. Z pewnością nie są zawyżone. Raczej przeciwnie
  https://www.cdc.gov/vaccines/acip/meetings/downloads/slides-2020-12/slides-12-19/05-COVID-CLARK.pdf
 • @Oscar 10:27:47
  -------------
  "Wirus jest prawdziwy i zabija naprawdę."
  -------------
  Dobrze - będę precyzyjny. więc to nie świrus jest nagi. Naga jest plandemia oparta na tym świrusie.
 • @zadziwiony 12:17:10
  No ale to placebo+ zwiększyło, czy zmniejszyło, liczbę zachorowań na COVID-19?
 • @Oscar 10:27:47
  "...śmiertelność się mierzy ilością zgonów do ilości zakażonych..."

  A skąd wiadomo ile jest osób zarażonych, a ile zmarło na COVID-19?
 • @GPS 09:41:54 to
  Przecież wiesz, że placebo jest jedynie odnośnikiem porównawczym. Mogąc dobrać "placebo" wpływa się jedynie na wynik badania, czyli można "zmniejszyc" NOP dla danego specyfiku. Bo ten NOP+ może wywoływać podobne skutki, jak badany specyfik, i wtedy w analizie porównawczej brak jest skutków ubocznych.
 • @zadziwiony 08:27:01
  Powinno być "Bo to placebo+ może wywoływać podobne skutki."
 • "napalili" sie na tego "wirusa" jak szczerbaci na suchary...
  I beda napierdalac w tych zydowskich szczekaczkach przez "25" godzin na dobe oglupiajac do konca "gawiedz"..., bankrutujacych frankowiczow, co "Frankow nie widzieli na oczy" itd. itd. itd...

  Co te kurewskie "zmijowe plemie" z Nami porobilo???...A moze to wciaz dajemy sie tym zydowskim kurwom dymac przez 666 lat??? i jeszcze dzien dluzej...

  Polecam moj tekst: pt "Rzecz-pospolite zerowisko....
  nas stronie:
  https://polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=21&t=32428&sid=2baf4af3779bc00178f0f2ad7481c356
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com
  (Niezalezny Uniwersytet Internetowy)...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej