Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Konfederacja to lokomotywa wolności!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konfederacja jest jedynie sensownym ugrupowaniem w Polsce, które warto wspierać i na które warto głosować.

       Na listach Konfederacji był i będzie duży wybór różnorodnych kandydatów - od liberałów, libertarian, przez konserwatystów, antykomunistów, narodowców, antysocjalistów, do monarchistów.

       Poza Konfederacją nic sensownego nie ma, wszystkie inne partie to różne odcienie socjaldemokratów. Nawet jeśli różne wypowiedzi Konfederatów nam się nie podobają, to i tak innego wyboru nie ma.

       Więc nie ma co narzekać na Korwina, bo to i tak nic nie da - żeby nie wiem co na niego nagadać, to i tak będzie lokomotywą na swojej liście i jeśli Konfederacja przekroczy próg, to on pierwszy będzie posłem. Korwin mimo wszelkich swoich wad marketingowych i tak ma największe osiągnięcia w Europie w rozwijaniu wolnościowej, leseferystycznej, libertariańskiej, wolnorynkowej, klasycznie liberalnej ideologii.

       To tylko i wyłącznie dzięki Korwinowi i jego wieloletniej pracy w Polsce jest półtora miliona ludzi głosujących na antysocjalistyczne, wolnościowe ugrupowanie - nigdzie w Europie nie ma więcej. A to, że jest wielu Polaków, którzy głosowali na Korwina, a potem przerzucili się na etatystów, to jest tylko i wyłącznie ich osobista głupota, a nie wina Korwina. Gdyby nie ta głupota, to już dawno byśmy w Polsce mieli wolny rynek.

       Korwin zbudował sobie twardy elektorat dzięki temu, że jest szczery i mówi jak jest. Wszyscy, których przyciągnął tylko bonmotami, odchodzą z powodu innych bonmotów. No i dobrze - zostają tylko ci, którzy zrozumieją co mówi, przeczytają więcej, i żadne bonmoty, czy zmanipulowane przez media wypowiedzi, ich nie odstraszą.

       To, że Korwin jest politycznym outsiderem, to wcale nie jest wada. Popatrzmy na innych outsiderów - Palikota, Kukiza czy Petru. Na prostych hasłach zbudowali szybko, w kilka lat, kilkumilionowy elektorat, a Korwin z wielkim trudem przez 30 lat zebrał tylko półtora miliona. Tylko, że Palikot, Kukiz czy Petru równie szybko te kilka milionów stracili, i to samo będzie z Hołownią, a te półtora miliona Korwina jest twarda i niemożliwa do obrażenia żadnymi technikami czarnego pijaru.

       Bardzo dobre jest to, że głupki, które się Korwinem zafascynowały, szybko się potem zraziły. Gdyby się nie zraziły, to Korwin by w latach 90 stał się takim ówczesnym Palikotem, Kukizem, czy Petru, takim Tymińskim, a dziś byłby nikim tak jak oni. Dzięki zrażaniu głupków ma dziś sto razy więcej stabilnego elektoratu niż ci, którzy kiedyś mieli sto razy więcej niż Korwin.

       Korwin jest lokomotywą Konfederacji, a Konfederacja jest lokomotywą wolnościowych, wolnorynkowych zmian w Polsce. Te zmiany nie nastąpią natychmiast, Konfederacja nie zdobędzie większości w następnych wyborach - ten pociąg rozpędza się powoli.

       Z Konfederacji odeszli Marek Jakubiak, Kaja Godek i Liroy. Paweł Kukiz zerwał rozmowy i nie chciał porozumienia z Konfederacją. Dziś widać, że to był ich cholerny błąd. Winnicki, Bosak, Braun działają od dawna i nic sami nie osiągnęli, dopiero sojusz z Korwinem ich wywindował. Berkowicz, Sośnierz, Mentzen, Dziambor, Kulesza, Wilk wypłynęli tylko dzięki Korwinowi - inni, którzy za Korwinem nie poszli i zostali w KNP, tacy jak Marusik czy Żółtek, są wciąż nikim w polityce.

       Konfederacja to konglomerat indywidualności, ludzi o różnych poglądach, ale łączy ich zgoda co do fundamentalnych zasad naszej cywilizacji, które przez rządzących socjaldemokratów są permanentnie łamane w Polsce od stu lat.

       Konfederacja jest na tyle silną i dobrze przemyślaną organizacją, że uzyska bardzo silne wpływy na rządy jeszcze przed uzyskaniem większości parlamentarnej. A do uzyskania przez nich większości musi jeszcze minąć co najmniej dwie kadencje - ten okres 7-15 lat współpracy pozwoli im tak się zintegrować, dogadać i zgrać, że potem już ich nic nie rozwali.

       Więc radzę uzbroić się w cierpliwość i konsekwentnie wspierać Konfederację. Można ich merytorycznie krytykować – to działa wzmacniająco. Ale głupie narzekanie i zarzucanie im małego poparcia nie ma sensu. Poparcie to rzecz względna, a w przypadku Konfederacji będzie tylko rosnąć, bo stare komuchy wymierają, a młodzież jest w dużym stopniu wolnościowa.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane: 

KOMENTARZE

 • konfederaci wielcy wojownicy,
  a w sejmie chowają się za przyłbicą- namordnikiem. Też mi bohaterstwo..
 • @GPS
  "Na listach Konfederacji był i będzie duży wybór różnorodnych kandydatów - od liberałów, libertarian, przez konserwatystów, antykomunistów, narodowców, antysocjalistów, do monarchistów."
  Zapomniałeś pan o turbo katolikach i dlatego Konfederacji miejsce jest na szrocie
 • Pejsaci "patriioci"
  Konfederacja to nastepne pokolenie kaciastostolowcow szykowane do koryta i wiadomno jakiej nacji !!
 • Drogi autorze.
  Marek Borowski oraz inni siedzą w sejmie latami i sami o sobie mówią że są politykami.Po co nam tacy politycy skoro jesteśmy kolonią a w Polin jest tylko gorzej i gorzej.Większość Konfederacji pewnie też marzy o takiej pracy w sejmie do emerytury.Niestety coraz więcej Polaków ma dość tej szopki.Z ust Konfederatów nie słychać nic o WIR-rze jeśli chcemy dalej opierać się o demokrację.Winnicki oświadczył że może połowa powinna pochodzić z JOW-ów bo pewnie on chciałby siedzieć w sejmie do końca życia jak Kaczyński i inni.Konfederaci nie wspominają nic o odebraniu partiom finansowania.Winnicki zajmuje się problemami Polaków żyjących na Litwie a nie krzyczy głośno o służbie zdrowia,zadłużeniu,emigracji,dotowaniu różnych podmiotów oraz Radia Maryja którego jest częstym gościem czy upadku gospodarczym Polski.Konfederacja nie poszła do wyborów z innymi środowiskami i do tej pory nie podała powodu oraz zgodziła się na przejęcie polskich złóż miedzi przez kanadyjską firmę.
  Nie potrzebujemy w sejmie reprezentacji składającej się z poprawnych politycznie chłopaków w rajtuzach tylko ludzi z jajami oferujących Polsce radykalne zmiany poprzez likwidacje anty polskich ustaw,zaprzestanie finansowania anty polskich fundacji,wprowadzenia norm żywności,zmniejszenie liczby posłów i karania posłów tak jak zwykłych ludzi.Póki co tylko Braun stara zachowywać się jak Polak.
 • Autor chce wygrać z tzw. demonkraturą -
  co to ją w samym Piekle dla ludzi wymyślono - a wszystko to za pomocą świstka papieru wrzucanego do tzw. urny? To tak - jakby diabłu pomagać w paleniu pod kotłem ze smołą.
  Wniosek?
  Diabliska nie pokona się poprzez wrzucanie świstka papieru do tzw. urny - bo wtedy to diablisko wzmacniamy. Wzmacniamy!
 • @demonkracja 19:29:53
  Wzmacniamy czyli dajemy im mandat do okradania i zniewalania nas.Zmienić system lub go ulepszyć ale do tego potrzebne jest zatrzymanie finansowania z wewnątrz jak i z zewnątrz oraz karanie zdrajców. Pozostanie przy obecnym systemie oznacza niewolę czyli okupację co mamy teraz.
 • Zdaje się
  Że właśnie Korwinowcy przywłaszczyli sobie jakąś forsę, chyba po 100 tysi na twarz. Czyli na pewno o siebie potrafią zadbać.
 • @goat 18:41:55
  To turbokatolicy nie mają prawa działać?
 • Poseł Konfederacji
  Poseł Konfederacji, Artur Dziambor dla Wirtualnej Polski o COVID-19: przeżyłem to naprawdę ciężko. Nikomu nie życzę.
  -----------------------------------------------------------------------
  Halo, halo!
  Buddyjska religia powiada: KARMA!
 • Dobre sobie
  Banda tchórzy którzy boją się zdjąć namordniki, będzie na tyle odważna aby przeciwstawić się żydowskim banksterom rozdającym i w Polsce i na świecie, karty!
  GPS- czy ty w końcu wydoroślejesz?
 • @władek 20:10:35
  Brawo,napisałeś bardzo dosadnie to co wielu ma na myśli.
 • @lorenco 20:06:50
  Cyt:Poseł Konfederacji
  Poseł Konfederacji, Artur Dziambor dla Wirtualnej Polski o COVID-19: przeżyłem to naprawdę ciężko. Nikomu nie życzę."
  Następny wolnościowiec: zachorował na grypę i leci do reżimowego portalu aby w nim straszyć ludzi chorobą która mu żadnej krzywdy nie wyrządziła!!
  Co za kanalia! K A N A L I A !!
  I ty GPS stręczysz nam takie kanalie?
  Przestań z tą propagandą kanalii bo sobie coś złego o tobie pomyślę!
 • @władek 20:10:35
  Nie noś namordnika a innym pozwól je nosić, Ok? Wolność wyboru, ustawy nadal nie ma, zatem nie noś i nie czepiaj się tych, co noszą.
 • Krytyka konstruktywna
  Nie przyjmuję tego co tu do tej pory napisano. Sens ma tylko krytyka konstruktywna. Jeśli Konfederacja jest zła, to obok napisania co robi czy mówi złego, należy napisać, które ugrupowanie polityczne to samo robi i mówi dobrze - z dodaniem ile procent głosów uzyskało w wyborach.
 • @lorenco 20:19:20
  Cyt:
  Nie noś namordnika a innym pozwól je nosić, Ok? Wolność wyboru, ustawy nadal nie ma, zatem nie noś i nie czepiaj się tych, co noszą..."
  Jak widzę durnia opatulonego w NAMORDNIK, TO NAWET SIĘ CIESZĘ!
  W krótkim czasie jednego idioty będzie mniej!
 • @władek 20:15:43
  Jest temat Konfederacji tu.
  A czy jemu ta choroba wyrządziła krzywdę czy nie, sam się o tym przekona. Dobrze, że przeżył, wielu, ok. (od kilku tygodni) 500 dziennie takiego szczęścia nie miało. Co dzień znika - dla uzmysłowienia - duża wioska z map Polski.
  Ale Ty się bawisz w politykę, jak KANALIA Kaczyński.
 • @władek 20:24:09
  Nie noszę namordnika, noszę w pracy strój "kosmonauty", zatem w ogóle mam u Ciebie przesrane:)
 • @GPS 20:20:59
  "..które ugrupowanie polityczne to samo robi i mówi dobrze - z dodaniem ile procent głosów uzyskało w wyborach..."
  A ty dalej z tymi "wyborami". Jakimi wyborami?
  Wszystko od początku do końca ustalone, a ty dalej bajdurzysz o "wyborach".
  Kogo ty wybierasz? Ludzi których już ktoś wcześniej wybrał za ciebie!
  Masz jakiś wpływ na to kto znajdzie się na listach wyborczych?
  A za komuny miałeś? I wtedy i teraz nie masz żadnego wpływu na to kto znajdzie się na listach wyborczych!
  Więc (przepraszam) Kolego nie pitol o jakiś wyborach i jakiś "wolnościowcach" bo się tylko ośmieszasz!
 • @lorenco 20:28:03
  Twoja osoba interesuje mnie jak zeszłoroczny śnieg!
 • @GPS 20:20:59
  Wiesz dlaczego Trump przegrał wybory? Bo się wygłupiał, chciał pojechać na plecach antycovidowców. Niestety jest tak, że rodziny, znajomi, przyjaciele zmarłych na koronę a którzy głosowali na niego poprzednio, odczuli to jego postępowanie bardzo boleśnie.
  Zatem niech Konfederacja się zastanowi.
 • @władek 20:32:49
  I słusznie. Pożyjem, uwidim, jak powiadają cierpliwi i spokojni ludzie.
 • @władek 20:31:09
  Wszystko kega widzi w czarnych barwach, mimo to Konfederacja zrobiła prawybory przed wyborami prezydenckimi. To już coś.!
 • autor
  ja zgadzam się,że jedyną alternatywę jak wyjść z tych macek coraz bardziej nas uwłaszczającej władzy na rzecz nieokreślonej mafii która sobie uzurpuje zniewolenie ludzkości,jest Konfederacja.
  Te wszelkie takie komentaże które wręcz urągają postawie dla poparcia tego ugrupowania jest dla mnie niezrozumiałe dlatego bo bym chciał widzieć jakąś alternatywę kto tak ma nas reprezentować,może pani Lampart,Hołownia,Trzaskowski?
  Jak będziemy bierni to w następnych wyborach ich zobaczymy u władzy,bo jak na razie innej drogi w formie przewrotu na razie dla nas by zmienić ten system nie ma szansy.
 • @dalmichal 21:13:00
  Zycia ci braknie wybierajac za kazdy razem mniejsze zlo.Jest tylko jedna droga,usunac wszystnich( jesli trzeba sila) z knessejmu .
 • @goat 18:41:55
  jestes jednak glupszy niz myslalem - co za cwok
 • @kobra4 18:44:56
  a ty swoje pejsy chowasz pod mycká?
 • @władek 20:10:35
  serio? namordnik jedynym kryterium? A moze ze wzgledu na innych, skoro innym jest to potrzebne
 • @władek 20:15:43
  kanalia?
 • @MacGregor 22:28:13
  Czy ty byles ok 10 lat temu na profilu Antysema ???? Pamietam,pamietam. Ciekawe kim ty jestes ?? Pewnie taki dobitny wizerunek slowianina jak Braun czy Korwin hahaha...
 • @MacGregor 22:30:46
  Namordnik jest niczym innym jak symbolem zniewolenia. Niczym innym, albowiem nikogo przed niczym nie zabezpiecza. Jest takim samym symbolem jak menora w Magdalence, poręcze w kształcie węża w sejmie, czy papieska sala konferencyjna w Watykanie w kształcie głowy węża.
  Walka z obcymi symbolami to pierwszy akt w drodze do odzyskania wolności.
  Kto tego nie rozumie, to po prostu kiep.
 • @władek 20:10:35
  A słyszałeś, ze odbierają głos bez namordnika? Braun już kilka razy się przekonał, ale tego nie nosi. To akurat nie ma żadnego znaczenia. Jest rpzynajmniej formacja, która na coś zwraca uwagę. A nie polityczne byty wirtualne i sfrustrowani internetowi komentatorzy
 • @kobra4 21:48:31
  A, i wlacyzc o to zza monitora? Bawią mnie tacy netowi kozacy
 • @kobra4 22:42:23
  A kimże ty jesteś? Zarejestrowales konto, aby sobie powojować? Albo lewus albo PiSior. Znaczy, prowokator. PiSdzielcom zaczęło spadać, to zacyzna się uderzanie w jedyną prawicową opozycję
 • @Wican 23:10:39
  Ja sie nie rozPiSuje jak wiekszosc z was filozofow na cale strony tylko krotko i zwiezle ....szkoda atramentu i tak nic z tego nie zrozumicie hahaha...
 • @kobra4 23:18:57
  Szkoda to jak krowa w zboże narobi. No Ty zrozumiesz wszystko, i jeszcze trzebabędzie ci dosypać.......
 • ...
  //Poza Konfederacją nic sensownego nie ma, wszystkie inne partie to różne odcienie socjaldemokratów. Nawet jeśli różne wypowiedzi Konfederatów nam się nie podobają, to i tak innego wyboru nie ma.//

  Znudziły się krowie placki? To żryjmy kozie bobki! "I tak innego wyboru nie ma".
  Miliony much nie mogą się mylić!

  Kolejny "naprawiacz" nienaprawialnego, czyli demokracji, która na dodatek żadnych napraw nie potrzebuje, bo działa idealnie jak w zegarku. Tak jak została zaprojektowana i do czego została zaprojektowana...

  Pała! A raczej dzida.
 • @maro 19:37:16
  --------------------
  "Wzmacniamy czyli dajemy im mandat do okradania i zniewalania nas."
  --------------------
  Nie inaczej Panie @maro - nie inaczej.
 • @all
  Co myślicie o Sławomirze Mentzenie?
  Młody chłopak, obyty w biznesie, słuchał go ktoś?
  Według mnie bardzo mądrze prawi, z takim spokojem, a bardzo konkretnie i sensownie.
  Robił niedawno swego rodzaju tourne po Polsce i spotykał się na piwku z ludźmi. To chyba świetny pomysł na rozwijanie relacji z potencjalnymi wyborcami?
  Macie coś do niego? Też żyd? Mason? Itp?
 • @dalmichal 21:13:00
  100/100 Nie inaczej.
 • @kobra4 18:44:56
  Puknij się nieszczęsny w berecik . Słyszysz pusty dudniący dźwięk ? A więc słuch masz dobry a resztę reklamuj...
 • Cały patriotyzm i dbałość o interes narodowy powoli wychodzi na wierzch..
  Dwa-trzy dni temu widziałem jak Braun uciekał chyba w sejmie przed Tobiaszem, który usiłował się od niego dowiedzieć, dlaczego Konfederacja poparła sprzedaż zasobów naturalnych Polski. Tak samo spławiał go Sośnierz którego przyłapał na korytarzu. Za chwilę , dla równowagi Sośnierz odegrał rolę dobrego samarytanina i umożliwił w Sejmie na korytarzu wypowiedziedć się doktorowi Bodnarowi w kwestii leku na Covid. Chociaż widać było wyraźnie gdzie to ma...

  Jakoś nigdy nie miałem za dużych złudzeń do tej formacji, bo choć sprawia wrażenie wspólnych świadomościowo poczynań, oczywistym dla mnie było od wyborów do EU, że to karierowicze i biznesmeni polityczni. Zamiast wypchnąć nowe twarzy i tworzyć nowe kadry i nowych liderów, cała górka zrobiła próbę desantu na parlament europejski. Kasa przede wszystkim.
  Ściema, ściema..
  Chociaż są tam też i bardzo pozytywni ludzie. Choć jak widać - przebić się nie mogą.
 • Kolejny kibuc
  Konfederacja jako ugrupowanie polityczne jest moim zdaniem kolejnym wcieleniem tej samej pookrągłostołowej sitwy. Jeden z liderów, Pan Ojzasz Goldberg vel. Janusz Korwin-Mikke aż nadto daje do zrozumienia o czyje interesy będzie chodziło w razie przejęcia władzy. Puste frazesy typu "Bóg, honor, Ojczyzna" czy też "Polska dla Polaków" to tylko przykrywka prawdziwych intencji. Niestety, żaden sąd nie zarejestruje partii politycznej w której nie ma żydów. I tak jest na całym świecie. A na marginesie dodam, że Polska straciła niepodległość po zaledwie 8 latach od jej odzyskania. Przewrót majowy pod rozkazami niejakiego Selmana vel. Piłsudskiego położył kres demokratycznych, narodowych rządów w geście poddaństwa oddając NBP Rothschildom.
 • Wszyscy
  Ciągle nikt nie napisał nic konstruktywnego, nic pozytywnego, nie wskazał żadnej alternatywy w stosunku do Konfederacji. Krytyka jest OK, ale gdy pozostaje tylko negacją, to jest tylko destrukcją. Burzyć umiecie, trollować umiecie, pisać głupoty umiecie - a potraficie coś zbudować, napisać coś z sensem, coś pozytywnego? Umiecie coś pochwalić, do czegoś zachęcić?
 • @Borowik90 10:56:05
  Sławomir Mentzen jest świetny, bardzo mądry i sensownie mówi. Ma dobrze przemyślane poglądy i potrafi je porządnie uzasadnić. To jeden z lepszych liderów Konfederacji. Szkoda, że w tej kadencji nie dostał się do Sejmu, ale jestem pewien, że w następnej się dostanie.
 • @GPS 20:20:59
  Jestes naiwniakiem albo cwaniakiem ?? Kazdy chcacy dostac sie do koryta bedzie mowil co wyborca chce uslyszec,wiec opowiadja bajki i robia cyrk przed kamerami.Stary wyswiechtany trik.Tylko naiwniacy sie lapia.Dokladnie tak robi konfederacja.Korwin juz od 30 lat zeruje na glupocie Polakow.Ogladajac Brauna czy Korwina nie moge sie nadziwic glupocie Polakow,przeciez od nich az wali czosnkiem.
 • @Autor
  Wiele sprzeczności jest w pańskim wpisie.
  Pozwolę sobie zauważyć, że to nie Korwin jest Konfederacją, a Konfederacja nie jest Korwinem. Konfederację należy postrzegać jako ugrupowanie bez magdalenkowych korzeni i właśnie ten fakt stanowi o jej być, albo nie być, a wskazywanie na Korwina, jako lidera tej formacji to duży błąd, który Konfederatom może jedynie zaszkodzić.
  Korwin, proszę Pana, to starzec. Owszem, jest on niewątpliwie wybitnym przedstawicielem ruchu wolnościowego, ale nie tylko on.
  Sam Pan wspomina, że Konfederacja jest konglomeratem różnych myśli politycznych, co jest wielkim atutem tej partii (niechętnie używam tego słowa) i nie należy przy tym sugerować, że to Korwin jest motorem tego politycznego przedsięwzięcia.
  O ile z tytułem pańskiego tekstu się zgadzam, o tyle postrzegam Pana za niepoprawnego optymistę w kwestii istnienia państwa polskiego, gdy wspomina Pan o kilkuletnim wyczekiwaniu na to, aby pokolenie starej bolszewii zdechło, zupełnie nie dostrzegając tego, że nowa bolszewia rządzi dzisiaj już nie tylko Polską, ale i całym światem.
  Na ile czasu komuna rozgościłe się  w Polsce po 22 lipca 1944? No właśnie, a trzeba przy tym wiedzieć, że tylko nieznaczna część świata była pod jej wpływem, podczas gdy dzisiaj nieznaczna część świata, nie jest pod jej wpływem.
  Reasumując, należy dołożyć wszelkich starań, aby Konfederacja zdobyła silną pozycję polityczną w tym zarządzanym przez skurwysynów kraju, bo jeśli nie Konfederacja, to nikt inny i Polska po wieki zostanie bantustanem, którym jest w tej chwili.

  Pozdrawiam!
 • @kobra4 13:56:31
  Bbędziesz powtarzał dyrdymały usłyszane od jakiś idiotów o żydach. Pisząc o JKM i Braunie że są żydami ośmieszasz się, bonigdy żyda nie umiałbyś rozpoznać.
 • @autor
  Można o was konfederatach powiedzieć tak:

  Mieliście chamy złoty róg a zeszliście na psy!!!!

  Udało wam się przekroczyć próg wyborczy i osiągnąć wynik,który pozwolił wam zaistnieć w Sejmie.Mieliście jako taki program wyborczy ,może nie najlepszy ale do zaakceptowania przez część elektoratu.Dostaliście także należną w tym przypadku dotację z budżetu państwa i to nie małą.

  I co??????

  Robicie to samo co inne partie które po dostaniu się do sejmu spoczęły na laurach.Zamiast dalej jeździć po kraju,spotykać się z wyborcami,przekonywać do swojego programu,dołączyliście do chóru wujów.czyli KO,SLD,PSL,Nowoczesnej czyli całego żydowsko-lewacko-tęczowego towarzystwa i śpiewacie z nimi w jednym chórze.
  Stoicie ramię w ramię z Tuskiem,Budką Cimoszewiczem,Czarzastym i innymi kanaliami i pewnie po cichu razem żłopiecie gorzałę.
  Teraz już nie mam żadnych wątpliwości,że jesteście bandą cwaniaków i nierobów która chciała się załapać na lukratywną kasę.Miałem nawet ochotę na was oddać głos w wyborach,ale instynkt podpowiedział mi co innego i nie brałem udziału w tym plebiscycie.
  Zawiedliście Polaków na całej linii i mam nadzieję,że w następnych wyborach można będzie po was spuścić wodę w kiblu.
 • @zbig71 14:33:00
  Trzeba byc takim slepcem jak ty i inni zeby tego nie zauwazyc.W polin zaczyna sie wybory od tego ze sie pyta nie o nazwisko a o pochodzenie do 5 pokolenia wstecz.Dlaczego znamy tylko nazwiska 10 razy zmienione ?? Nikogo nie obchodzi kim jest naprawde ten czy tamten??Konfederacja jest szykowana jako wentyl bezpieczenstwa w razie gdyby bezpiecznik sie spalil w polin.A ty jestes platnym naganiaczem konfederacji ??? hahaha...
 • @all
  "Śmierć blogera

  Piotr Kuldanek, autor popularnego bloga PanCodziennik.pl nie żyje. W ostatnim czasie opisywał zmagania swoich bliskich i swoje z Covid-19. Koronawirusem zakażona była większość najbliższej rodziny. Mężczyzna kilka dni wcześniej pożegnał swojego ojca, który również zmarł w wyniku zakażenia. „Jak idzie w dół to game over, umierasz” – opisywał w mediach społecznościowych, pokazując wskaźnik natlenienia krwi.

  Piotr Kuldanek zaraził się koronawirusem na małej, rodzinnej imprezie. Zakażonych zostało kilka osób. Do szpitala trafił 14 listopada.  Sytuacja aktualnie wygląda tak, że wczoraj trafiłem do szpitala (czego zupełnie nie pamiętam, bo karetka zabrała mnie pół przytomnego – Yikes!). W szpitalu dostałem super opiekę (wszyscy ludzie ze służby zdrowia – propsy milion) i leże sobie teraz podłączony do różnych ciekawych urządzeń (jestem prawie pewien, że jest tu maszyna, która robi Ping) i miejmy nadzieje że będę sobie powolutku zdrowiał. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie mile słowa i uważajcie na siebie

  —pisał.
  Dwa dni później poinformował o śmierci swojego ojca, który również chorował na Covid-19. Bloger apelował do czytelników, aby na siebie uważali. Prosił swoich obserwatorów o rozwagę i nielekceważenie wirusa. "

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/527549-bloger-piotr-kuldanek-i-jego-ojciec-zmarli-na-covid-19

  Ku przestrodze tych co uważają ,że Covid-19 to zwykła grypka

  A teraz plujcie jadem ile wam go wystarczy tak jak na Lorenco i innych którzy przestrzegają przed tym śmiertelnym dziadostwem.
 • @matterhorn 14:33:21 ******
  Tak dokładnie jest.

  A nawet gorzej.

  Cała ta korwiniada i dążenie do "wolności" polega na tym, że za reżimu PRLu możliwości gnębienia i wykorzystywania sąsiada były ograniczone,

  a chodziło o to, aby co cwańszy z ambicjami mogli się dorabiać na sąsiadach, bo przecież są lepsi, a lepszym się należy, urawniłowka jest be, a lepsi mają mieć o niebo lepiej od gorszych.

  Autor nie wspomina o tym, że w istocie nasze państwo realizuje idee Korwina. Widać to w stosunkach społecznych.
 • @GPS 13:39:06
  Konfederacja to zlepek oportunistów. Konstruktywnie to można jeno zachęcać rodaków do myślenia. Niestety, jest to wołanie na puszczy, bowiem każdy goni za srebrnikami, nie zastanawiając się nad sensem życia zbiorowego, i że razem można by mieć dużo więcej.

  Konstruktywnie to można było po przewrocie 30 lat temu. Teraz założyli nam chomąto, i nie mamy możliwości gospodarczych na stworzenie podwalin niezależnego bytu.

  Skoro Polacy nawet nie rozumieją nawet tego, iż jeśli nie pochwalą pedalstwa, to będą tylko do UE wpłacać, a nic nie będą dostawać, że ograli ich przedstawicieli na czysto, to jak mają tworzyć własną politykę?

  I większość chce, swobody łajdaczenia się, używanie aborcji jako środka antykoncepcyjnego, piania po angolsku, nie po polsku, paszportu i fury, możliwości pokazywania innym, że jest się "panem", a własne państwo w ogóle nie jest do tego wszystkiego potrzebne, raczej przeszkadza.
 • @matterhorn 15:06:05
  Tak, tragiczne, ja nie wiem, gdzie się zaraziłem, bezobjawowy w rodzinie, czy przychodnia "zdrowia".

  W odsyłaczu jest foto pulsoksymetru z saturacją 94%. Z taką to mnie nie przyjęli do szpitala, mimo, iż w wywiadzie mieli 77%, co mi się zdarzało.

  Według wytycznych tlen podłącza się od 90%, i uważa to za konieczne.

  Tak funkcjonuje służba zdrowia.
 • @kobra4 14:49:35
  Jesteś idiotą.
 • Ciągle nie ma nic konstruktywnego
  Nadal nie ma konstruktywnych komentarzy z senem. Mało tego - nawet po polsku pisać nie potraficie. Więc każdego, kto wyżej coś napisał, a niżej nie napisze nic konstruktywnego poprawnie po polsku, po prostu usunę z mojego bloga. Mam was już dość, idioci.
 • @GPS 02:00:11
  No ładnie, popieram pilnowanie poprawności języka.

  A może sam napiszesz coś konstruktywnego, poza promocją cwanych oportunistów?
 • @interesariusz z PL 10:58:54
  Ta moja notka jest kwintesencją konstruktywności. Napisałem jakie ugrupowanie warto politycznie popierać i dlaczego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej