Potrzebna jest depopulacja. Trzeba ludzi jakoś zredukować. Ale ludzie tego nie słuchają, nie rozumieją - mnożą się na potęgę. Tak jest średnio statystycznie.

       Ale gdy popatrzymy na ludzkość w podziale na nas, rdzennych Europejczyków i naszych potomków w Ameryce czy Australii, oraz na Murzynów, Arabów i Hindusów, to się okazuje, że nas ubywa, a przybywa na potęgę Murzynów, Arabów i Hindusów.

       Więc jeśli słusznym jest zabijanie ludzi poprzez aborcję i eutanazję, oraz promowanie ułomności seksualnych utrudniających prokreację, takich jak różne LGBT, oraz stosowanie innych nowoczesnych mechanizmów ograniczania płodności, jak zatrute szczepionki czy sztuczne wirusy, to trzeba to stosować przede wszystkim wśród Murzynów, Arabów i Hindusów, a nie w stosunku do nas, nieprawdaż?

       Nas ubywa, co jest słusznym i ekologicznym trendem. Więc dlaczego atak depopulacyjnego lobby jest skierowany w nas, a nie w Murzynów, Arabów i Hindusów? Dlaczego to nam należy ograniczać płodność, to my mamy stosować antykoncepcję, a nie Murzyni, Arabowie i Hindusi?

       Jeśli jesteś feministką, wegetarianinem, elgiebetowcem, osobą wrażliwą, empatyczną, lewicową, ekologiczną, niebinarną, widzącą jak ludzkość niszczy naszą matkę Ziemię, czyli po prostu jesteś mizantropem, to musisz jakoś nas, ludzi, zwalczać, niszczyć, zabijać. Słusznie w tym celu zapisujesz się do różnych lewicowych organizacji walczących z cywilizacją białego człowieka. Ale zastanów się nad skutecznością swojego działania! Powinieneś zacząć od wybijania Murzynów, Arabów i Hindusi - a nas, białych, prawicowych rasistów, powinieneś użyć do tej masakry jako narzędzia, które cię wspomoże w pierwszej fazie planowanego pogromu.

       A gdy już wymordujesz tych najbardziej płodnych, czyli Murzynów, Arabów i Hindusów, to dopiero wtedy uweźmij się na nas, wtedy nas pognęb i pozabijaj. Zniszczenie nas w pierwszej kolejność spowoduje gwałtowny wzrost ludności na Ziemi, więc to jest bez sensu.

       A tymczasem ty, głupku, robisz na odwrót - nas zwalczasz najpierw, a promujesz, wspierasz, dotujesz Murzynów, Arabów i Hindusów. Póki masz wpływy i ich za darmo utrzymujesz w Europie czy Ameryce, to oni ci nadskakują - ale jak tylko stracisz polityczną władzę, to cię zabiją - bo nie jesteś Murzynem, Arabem czy Hindusem.

       Albo ty ich, albo oni ciebie. Murzyni, Arabowie i Hindusi przykryją cię czapką. Więc jeśli na poważnie myślisz o depopulacji, to musisz się stać rasistą i wspierać rasistów. Musisz w pierwszej kolejności depopulować Murzynów, Arabów i Hindusów.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane: