Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
106 postów 4307 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Upadek cywilizacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lewica, promując ideologię LGBT, dąży do obalenia naszej cywilizacji.

       To prawda, ale to tylko bardzo mała kropla w morzu, które topi naszą cywilizację. Cywilizacja łacińska upada już od dawna. Niszczą ją wszystkie lewicowe ideologie, które się z tym nawet nie kryją i to zniszczenie jest ich jawnie deklarowanym celem.

       Jakby co, to wyjaśniam czym jest ta upadająca cywilizacja – w tej notce wymieniłem skrótowo, w punktach, elementy jej zasad: Cywilizacja Łacińska w punktach

       Kluczowa ideologia, przy pomocy której lewica nas niszczy, to socjaldemokratyzm. Kwestie LGBT to tylko taki mały kuksaniec już leżącego wroga. Tu, też w punktach, wyjaśniam czym jest: Socjaldemokracja

       Promocja LGBT jest jednym z wielu symptomów wskazujących na upadek cywilizacji łacińskiej. Cywilizacja ta upada, bo tracimy indywidualistyczny, wolnościowy, równościowy, tolerancyjny, subsydiarnościowy, pluralistyczny charakter naszej kultury. Zastępuje to kolektywizm, socjalizm, etatyzm, centralizm i zamordystyczne państwo totalne. Opanowuje nas bizantynizm.

       Ideologia LGBT to tylko drobne uzupełnienie całej masy środków niszczących. Kwestie płci, płodności, seksu stały się sprawami politycznymi skutkującymi w systematycznym obniżaniu przyrostu naturalnego. Ale nie są w tej sprawie kluczowe – najważniejszy jest socjalizm, a w szczególności utrzymywany przemocą przez totalne państwo przymusowy system emerytalny – i tysiące innych przymusowych zabiegów państwa na społeczeństwie.

       Zasiłki socjalne to też silny element destrukcyjny. Współczesne państwo jest jak ZOO, a w nim zwierzęta słabo się rozmnażają, a już na pewno wymrą, gdy ZOO zacznie bankrutować.

       Nasza cywilizacja upadnie poprzez wymarcie jej przedstawicieli, do czego lewica przyczynia się w istotny sposób. Cywilizacje, w których lewica nie ma nic do powiedzenia, rozkwitają z powodu własnej ekspansji demograficznej. Do tego nie potrzeba żadnej wojny.

       Obce cywilizacje pokonają nas demokratycznie, bo zdobędą większość demograficznie. Lewicowe ideały wtedy też całkowicie upadną. Więc lewica, zwalczając naszą cywilizację, szykuje stryczek sama na siebie. Bo tylko w naszej cywilizacji jest możliwa tak daleko posunięta tolerancja liberalizmu obyczajowego, jaką dziś mamy. Lewicy to nie wystarcza - więc nawet tego mieć nie będzie.

       Lewica, w tym ideologia LGBT, to taki pasożyt, to wrzód na dupie naszej cywilizacji, który zginie wraz ze śmiercią żywiciela.

       Ale to gnicie cywilizacji nie jest w Europie rozłożone równomiernie. Kraje zachodnie, w szczególności Niemcy, Francja czy Szwecja już są w zasadzie stracone, już upadły, tam nieuchronnie w ciągu kilkudziesięciu lat powstaną islamskie kalifaty oparte na prawie szariatu. Żaden dzisiejszy lewicowiec i LGBT-owiec tam fizycznie nie przetrwa, choć dziś jest tam królem. Niedobitki uciekną do nas. Już uciekają.

       Polska jeszcze stracona nie jest, u nas jeszcze islamiści silni nie są. U nas upadek cywilizacyjny jeszcze nie jest przesądzony tak jak na zachodzie. U nas usilnie wprowadzany socjalizm od 30 lat przez kolejne rządy AWS, SLD, PSL, PO i PiS ma szereg błędów i wypaczeń, Polacy jak mogą omijają prawo, oszukują urzędników, wykorzystują luki prawne i olewają kolejne rządy. Do ciosów zadawanych nam przez lewicowe rządy PO czy PiS dokładane są też te zadawane przez lewicę pozarządową w postaci głupich ideologii seksualnych. Lewica, osłabiając nas demograficznie z dwóch stron - od strony rządu i opozycji - stwarza miejsce na osiedlanie się u nas islamistów.

       Więc póki nie da się obalić socjaldemokratycznych rządów PiS, bo skutecznie oszukali większość Polaków, że są jakoby prawicą, to należy się nimi posłużyć, by zwalczać ataki lewicy opozycyjnej, seksualnej. U nas cywilizacja jest jeszcze do odratowania. U nas jeszcze da się kiedyś wprowadzić kapitalizm i wolny rynek.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:   

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Więc póki nie da się obalić socjaldemokratycznych rządów PiS, bo skutecznie oszukali większość Polaków..."

  Mam nadzieję, że działalność spółki Szumowski&Covid okaże się pomocna w tym aby Polacy przejrzeli na oczy.

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • Jak liczna jest społeczność LGBT ?
  //Lewica, w tym ideologia LGBT, to taki pasożyt, to wrzód na dupie naszej cywilizacji, który zginie wraz ze śmiercią żywiciela.//

  Czy do czasów obecnych istnienie LGBT nie miało miejsca?
 • @Anna-PK 00:56:48
  "Jak liczna jest społeczność LGBT ?"

  Równie dobrze można by się zapytać jak liczny jest Szumowski. Wystarczyło sztuk jeden i mamy problem.

  Myślę zatem, że nie tyle o liczbę tego towarzystwa chodzi, co o to kto za nimi stoi i jakie ma plany.

  Podejrzewam, że za LGBT i Covid stoi ta sama sitwa, która dąży do stworzenia czegoś na wzór globalnego rządu.
 • @Anna-PK 00:56:48
  Od wszech czasów istnieli tylko zboczeńcy seksualni, którzy stanowili średnio około 0,5% społeczeństwa. Ideologia LGBT to twór nowy, wymyślony jakieś 60 lat temu. Robotnicy i chłopi się lewicy zużyli, to zaczęła używać zboczeńców do swojej politycznej walki, więc można uznać, że używanie jakiejś grupy społecznej do budowania socjalizmu to idea jeszcze starsza, ale o jakieś może 100 lat. Za czasów markiza de Sade jego skłonności raczej korzyści politycznych nie dawały.
 • W momentach wolnych od zajęcia jakim jest ratowanie cywilizacji
  przed LGBT, proszę pomyśleć o tym jak będzie zorganizowane szkolnictwo podstawowe, średnie i wyższe w dobie koronawirusa, tj. za parę miesięcy, kiedy rozpocznie się rok szkolny. Uważam, że te grupy społeczne też są warte uwagi.
 • @Anna-PK 00:56:48
  Oczywiście że istnieli. LGBT to nie ideologia tylko nazwa grupy ludzi ,,kochających inaczej'' (LGBT - lesbijki, geje, biseksi, transwestyci). Jedyne co się zmieniło to to (przynajmniej w Polsce) że do niedawna nie obnosili się ze swoją innością. Moim zdaniem robią błąd bo przez swoje akcje i te parady równości większość społeczeństwa nastawiają do siebie wrogo. Nie wiem co im się we łbach poprzekręcało ? Wygląda na to że pewni działacze tej grupy walczą żeby ustawowo zapewnić im szacunek i zrozumienie. Całkowity idiotyzm. Znałem gejów którzy mimo swojej odmienności byli lubieni i mieli szacunek kolegów. Żadne osobne prawa dla tej grupy nic nie zmienią, a wręcz przeciwnie będą ich stygmatyzować. Oczywiście należy też wyodrębnić z tego tematu błazeństwa polityków i kleru którzy chcą zbić kapitał polityczny na domniemanej walce z LGBT. Piszę domniemanej bo wśród nich jest też spory procent który można zaliczyć do tej grupy. I nie mam na myśli tych ujawnionych tylko tych ukrytych. Nie wydają się wam dziwni politycy otaczający się młodziutkimi doradcami ? Wiadomo że może to być też nepotyzm lub odwdzięczanie się za coś, ale tak czy owak tacy osobnicy wydają się dziwni. Myślę że jak by tak wyszły te preferencje wszystkich polityków i duchownych na jaw to wielu Polaków było by w ciężkim szoku. A na koniec rada do tych środowisk LGBT. Szacunku i zrozumienia nie zdobywa się obscenicznymi akcjami i wywoływania oburzenia reszty społeczeństwa. Dodatkowo nie zdobywa się przychylności reszty obwieszając swoimi symbolami miejsc kultu czy pomników znanych Polaków. Jestem ateistą ale ta tęczowa flaga na rzeźbie Chrystusa wywołała u mnie niesmak. Jestem przeciwny poniżaniu i dyskryminowaniu ludzi z LGBT, ale też jestem przeciwny obrażaniu uczuć i miejsc ważnych i świętych innych grup społeczeństwa.
 • Humanizacja medycyny
  Skoro głównym medium mieszania się narodów jest cyfryzacja kultur, fundamentem naszej wolności staje się prywatność cyfrowych zasobów bibliotek zdrowia. Nie ma wolności bez tajemnicy.

  Ochrona tej prywatności wymaga zmiany podmiotu odpowiedzialnego za dobrostan zdrowia. Pacjent, stając się królem w relacji z lekarzem, powinien stawać się pełnoprawnym użytkownikiem wiedzy medycznej.

  Ale jak otwierać szkoły medyczne dla "pacjentów". Czyli dla osób cierpliwie akceptujących swoje dolegliwości.

  To jak szkoły ekonomiczne dla niewolników. Czekających na uporządkowanie warunków ich niewolniczej pracy.

  Dlatego do domowej edukacji medycznej, jako solidarnego rozwoju wiedzy opartej na systemie profilaktyki chorych, chciałbym wprowadzić pojęcie "humed", dla podkreślenia że to człowiek jest podmiotem systemu ochrony zdrowia opartego na paradygmacie samopomoc zdrowia i solidarności międzypokoleniowej.
 • @GPS 01:23:34
  Myślę że Pana zrozumienie tego tematu jest błędne. Akcje z tymi ,,zboczeńcami seksualnymi'' były najczęściej kwestą mody. W starożytnej Grecji była moda ma młodych chłopczyków towarzyszących wszędzie swoim panom. Większość tych ,,panów'' była hetero ale obstawiali się tymi chłopaczkami bo to było modne. Przed wojną w USA była moda na lesbijki, popierana nawet przez żonę prezydenta. Dochodziło do takich kretynizmów że normalne aktorki kreowały się na lesbijki bo łatwiej było zdobyć karierę. Tak że nie ma co się przejmować te dzisiejsze szopki z LGBT też przeminą. Jest jednak kwestia polityki i wiary. To oni głownie rozdmuchują ten problem, bo w tej ,, mniej rozgarniętej '' części społeczeństwa łatwo dzięki temu zdobyć poparcie.
  P.S.
  W dzisiejszych czasach wszystko stoi na głowie. Partia ,,prawicowa'' rozbudowuje socjal, lewicowe popierają przedsiębiorców i liberalną gospodarkę i są w opozycji do związków zawodowych. Nawet z tym LGBT robi się paranoja, bo akurat lewica której kiedyś elektoratem byli robotnicy i chłopi (ludzie mniej wykształceni i bardziej przyzwyczajeni do wartości tradycyjnych) najmniej była by przychylna jakimś odmieńcom. To akurat zamożna i bardziej wyedukowana część społeczeństwa była bardziej tolerancyjna dla tych grup.
 • @marek500 07:21:18
  Proszę się nie gniewać ale:
  " Myślę że Pana zrozumienie tego tematu jest błędne. "
  Dlatego że:
  " W dzisiejszych czasach wszystko stoi na głowie. "

  Wprowadzanie "kulturowego gender", nie ma służyć lesbijkom i homoseksualistom, tylko wprowadzeniu zasad segmentacji, segregacji i wykluczania do systemu usług społecznych. W tym eutanazji do usług medycznych. GPS słusznie projektuje, że "ludzie" LGBT będą ofiarami tej cywilizacji śmierci.

  Jest problem.
 • @marek500 07:00:48
  "Jedyne co się zmieniło to to (przynajmniej w Polsce) że do niedawna nie obnosili się ze swoją innością. Moim zdaniem robią błąd bo przez swoje akcje i te parady równości większość społeczeństwa nastawiają do siebie wrogo. Nie wiem co im się we łbach poprzekręcało ? "

  Myślę, że jest trochę inaczej. Ideologia LGBT czy LGBTQI plus, nie jest spontanicznym wyrazem osób i środowisk z nią kojarzonych, ale raczej instrumentem politycznym.

  Znam osobiście kilku homoseksualistów, oni nie lubią ruchu LGBT i chcą być zostawieni w spokoju oraz wcale nie są zadowoleni ze swojej orientacji.
 • @Pedant 07:56:58
  ,,Znam osobiście kilku homoseksualistów, oni nie lubią ruchu LGBT i chcą być zostawieni w spokoju oraz wcale nie są zadowoleni ze swojej orientacji.'' Kiedyś też znałem paru gejów i mam podobne odczucia jak Pan. Myślę że może jeden z nich wziął by udział w tych dzisiejszych chucpach LGBT.
  Nie zgodzę się tylko z tezą że LGBT to jakaś ideologia. Myślę że to po prostu grupka cwaniaków chce załapać się na darmowe i wygodne życie na koszt innych. Będą walczyć o to czego inni z ich środowiska wcale nie chcą. Myślę że to też jest taka ustawka jak PiS z PO. Tworzenie sztucznych wrogów i problemów. Ważne żeby był ferment i obie strony są szczęśliwe. Najgorsze że tworzą następną linię podziałów społeczeństwa.
 • Co do LGBT to prawda co do lewicy to g..no prawda.
  "
  Lewica, promując ideologię LGBT, dąży do obalenia naszej cywilizacji
  "
  Lewica jest zawsze anty oligarchiczna a tym samym pro społeczna to jest istota lewicy.

  Wyznawcy LGBT wcale nie są anty oligarchiczni wręcz przeciwnie oni są neoliberałami a to jest ruch promujący oligarchów, tuczący oligarchów i skrajnie antyspołeczny (prywatyzacja wszystkiego, kult pieniądza..nie masz kasy to zdychaj, chcesz żyć to tyraj na bogactwa oligarchów za śmieciowe płace).
  Jaka to lewica ? W USA Clintonowie, Sorosowie, Gatesy, to lewica ?
  To zdegenerowana do cna oligarchia gardząca normalnymi ludźmi.

  Lewica to był Lepper, Oleksy, nawet Miller, lewica to Castro, Maduro, Odsunięci od władzy przez zamachy byli prezydenci Brazylii, Boliwii...
  nawet taki Kaddafi był lewica (ogromne programy pro społeczne)
  Lewica to też Putin też s powodu programów prospołecznych.

  ale nie miłośnicy LGBT (wszyscy wymienieni z lewicy zwalczali LGBT).

  Jak widać dzisiaj skrajna oligarchiczna prawica przebiera się w szaty lewicy... i nie wolno pozwolić tej skrajnej prawicy, tym wilkom na udawanie lewicy czyli "owieczek" .

  LGBT to fałszywa "lewica" to wilk w owczej skórze.

  Zamysł jest taki by zniszczyć lewicę w ujęciu społecznym..
  Normalni ludzie nie znoszą dewiantów...przypisywanie lewicy dewiacji LGBT jest forma zniszczenia tej lewicy.
  I tylko o to chodzi.

  Odpowiedzą na ataki przy pomocy LGBT powinno być stygmatyzowanie flagami LGBT wszystkiego co wspierają wyznawcy LGBT...
  czyli w istocie żydowskich instytucji.
  Oznakowanie miejsc ich kultu flagami, plakietkami LGBT, ich instytucji zwłaszcza tych zakamuflowanych udających "niezależne" instytucje..
  Muzea żydowskie w tym Oświęcim, gazety żydowskie, szkoły żydowskie,
  osiedla żydowskie, urzędy zdominowane przez żydów..
  ogólnie wszystkich wspierających LGBT warto oznakować..
  nie powinni na logikę protestować .. ale będą się burzyć i skarżyć po żydowskich sądach że ujawnia się ich jawne i prze nich głoszone poglądy.

  Nie wolno oznakowywać w ten sposób ludzi o odmiennych preferencjach seksualnych którzy nie wspierają jawnie hucpy LGBT. Chcą żyć w cieniu i trzeba to uszanować.
  Dewiacje są częścią naszego życia tak jak inne ułomności czy choroby
  i powinny być rzeczą raczej wstydliwą niż powodem do dumy.
 • @marek500 08:09:50
  Pisze Pan:
  "Nie zgodzę się tylko z tezą że LGBT to jakaś ideologia. Myślę że to po prostu grupka cwaniaków chce załapać się na darmowe i wygodne życie na koszt innych. "

  Myśli Pan, że Konwencja stambulska to dzieło grupki cwaniaków ?
 • @Anna-PK 00:56:48
  //Lewica, w tym ideologia LGBT, to taki pasożyt, to wrzód na dupie naszej cywilizacji, który zginie wraz ze śmiercią żywiciela.//

  LGBT to narzędzie Oligarchicznej prawicy (neoliberałowie" do niszczenie prawdziwej lewicy poprzez przypisywanie jej skłonności LGBT ..a to jest ewidentne kłamstwo.
  Lewica zawsze zwalczała różne LGBT (patrz PRL, ZSRR, dzisiaj Putin...to jest prawdziwa prospołeczna lewica ).

  LGBT to wymyślone przez skrajną oligarchiczną neoliberalną (i żydowską) prawicę narzędzie do zdyskredytowania prawdziwej prospołecznej lewicy.

  Wystarczy popatrzeć na to jakie siły promują LGBT...
  to nie jest prospołeczna lewica (SOROS, PO...inne żydowskie kanapy)
 • @Oscar 08:23:53
  "Jak widać dzisiaj skrajna oligarchiczna prawica przebiera się w szaty lewicy... i nie wolno pozwolić tej skrajnej prawicy, tym wilkom na udawanie lewicy czyli "owieczek" .
  LGBT to fałszywa "lewica" to wilk w owczej skórze.
  Zamysł jest taki by zniszczyć lewicę w ujęciu społecznym..
  Normalni ludzie nie znoszą dewiantów...przypisywanie lewicy dewiacji LGBT jest forma zniszczenia tej lewicy.
  I tylko o to chodzi."

  Dokładnie tak. Na tej zasadzie, najbardziej "lewicowym" był cesarz Heliogabal (Elagabalus).

  https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/02/20/ten-rzymski-cesarz-zrobil-burdel-z-dworu-kazal-sie-wykastrowac-a-w-koncu-uformowac-sobie-sztuczna-wagine/
 • Raczej należy powiedzieć, iż Polacy IGNORUJĄ prawo, włącznie z "polskimi" zdeprawowanymi sądami
  i to jest podstawowa tragedia i gwóźdź do trumny, domiar niesprawiedliwości, zamiast wymiaru sprawiedliwości, to dlatego każdy może sobie pozwolić na ignorowanie prawa i życie kosztem sąsiadów. Zamiast cokolwiek wspólnie zbudować, żyć razem, całą energię marnujemy na destrukcję i zwalczanie bliźnich. MY, POLACY, ŻADNYCH WROGÓW NIE POTRZEBUJEMY, sami się wykończymy.

  A autor, zamiast napisać coś po ludzku, wyciera sobie gębę lewicowością, wmawiając NAM, iż ON wie najlepiej, co to jest owa LEWICOWOŚĆ.

  Zapewne dlatego, że innych słów boi się używać.
 • @Jasiek 00:41:43
  A ja myślę, że SARS-CoV-2 wspomoże działalność spółki Szumowski&Covid, mimo że spółka rzeczywiście marna i pomysłów nie ma.
 • @GPS 01:23:34
  Jakiej lewicy ?

  Nie wkurzaj mnie. Czy widzisz w Polsce jakąkolwiek lewicę? Najbardziej lewicowy jest PiS, ale on jakoś pedalstwa nie promuje.

  Już lepiej pisz fałszywejlewicy, albo wymyśl coś, zamiast popełniać błędy pojęciowe, jak Ci oszuści, podający się za lewicę.
 • @marek500 07:00:48
  Sam doradzam różnym mądralom, aby poszli do przedszkola i poradzili się dzieci.

  Gdybym był ministrem, pytałbym się o zdanie kilkulatków, nie, żeby ich posłuchać, tylko żeby otworzyli mi oczy.
 • @Andrzej Madej 07:38:35
  Ja też uważam że ta walka o jakieś specjalne traktowanie odbije się czkawką społeczności LGBT. Uważam jednak że zagrożenie ze strony LGBT jest pompowane przez polityków. Non stop demonizują te zagrożenia. Stwarzają wrażenie że jeszcze trochę a przymusowo będziemy musieli się pedalić, a dzieci będą rytualnie gwałcone żeby broń boże nie wyrosły na normalnych hetero. Zwykłe gierki cynicznych polityków w celu osiągnięcia swoich celów. Z tą eutanazją to też wielka ściema. Kreowana jest informacja że każdy będzie mógł być uśpiony na życzenie, że masowo będą zabijani starcy i kalecy którzy obciążają swoje rodziny itp idiotyzmy. Niech ci co w to wierzą pojadą do któregoś z krajów gdzie eutanazja jest dozwolona i spróbują się poddać takiej procedurze. Ciężko się zdziwią bo najczęściej prędzej umrą naturalnie niż dostaną zgodę na taki zabieg.
 • @Andrzej Madej 07:15:19
  Znowu obala Pan mit o użyteczności języka naturalnego jako "medium" porozumiewania się.
 • @Andrzej Madej 08:27:17
  Nie znam dokładnie tej konwencji i pewnie jak Pan mam o niej takie wyobrażenia jakie przekazują nam media (oczywiście każde przedstawiają ją w zależności od sympatii politycznych). Jak byśmy poznali pełny tekst tłumaczony z języka prawniczego na potoczny, to można było by się ustosunkować. Zresztą to i tak nic by nie zmieniło bo politycy i tak zrobią po swojemu (to znaczy tak jaki będzie ich interes polityczny lub coś ugranie w w wojenkach różnych koterii).
 • @Oscar 08:23:53
  z tym oznakowaniem to dobry pomysł, może taki bunt społeczny by przeszedł, w przeciwieństwie do wytatuowania tęczowej flagi na czole wszystkim odmieńcom.

  Należy się pytać całej tej pseudolewicy, dlaczego tęczowych maseczek nie nosi na codzień.
 • @marek500 08:39:53
  Pisze Pan
  "Z tą eutanazją to też wielka ściema. Kreowana jest informacja że każdy będzie mógł być uśpiony na życzenie, że masowo będą zabijani starcy i kalecy którzy obciążają swoje rodziny itp idiotyzmy. "

  Bagatelizuje Pan zagrożenia. Centralizacja zarządzania zasobami, Internet rzeczy i tsunami demograficzne to realne procesy. Do tego ustawy norymberskie o równości dla 56 płci i dla opornych Jeden Rząd będzie musiał otwierać Auschwitz 5.0.
 • @interesariusz z PL 08:45:06
  Nie obalam mitów tylko mam doświadczenie, że dla nowego wina trzeba nowych bukłaków.
  I z troską obserwuję jak neomarksiści potrafią skutecznie stosować tą biblijną zasadę.
 • @interesariusz z PL 08:51:44
  Chcesz znakować ? A jak by to wyglądało? Sami by się przyznawali do swojej orientacji czy były by na nich donosy ? A co z politykami i kapłanami ? Niektórzy mają odwagę ( np. Biedroń) ale jest ich dużo więcej. Myślisz że część polityków PiS czy księży dobrowolnie pozwoli sobie wytatuować taką flagę ?
 • Największą plagą cywilizacji łacińskiej są liberałowie.
  Więc jeśli już miałoby przyjść do najgorszego to wybieram rządy islamistów.Wszystko tylko nie liberałowie których uważam za rozsadnik wszelkiej patologii.W tym oczywiście ideologii LGBT.

  I lepiej by było gdyby autor nie posługiwał się popularnymi ostatnio koncepcjami ale samodzielnie,na konkretnych przykładach udowodnił omawianą tezę. (że LGBT to idea lewicowa)
  Polskie społeczeństwo 40 lat żyło i rozwijało się pod wpływem ideologi lewicowej (rosyjskie przez 70 lat) i jakoś w kwestiach obyczajowych nie zmieniło się ani na jotę.
  Natomiast społeczeństwa zachodnie przez wspomniane okresy pozostawało pod wpływem ideologii liberalnych i efekty widać.(najczęściej paradujące z różowymi piórami w dupie)
 • @interesariusz z PL 08:35:47
  "Już lepiej pisz fałszywejlewicy, albo wymyśl coś, zamiast popełniać błędy pojęciowe, jak Ci oszuści, podający się za lewicę."

  Może "łżelewica" tak jak "Łżedymitr"? ;)
 • @ikulalibal 09:02:51
  "Natomiast społeczeństwa zachodnie przez wspomniane okresy pozostawało pod wpływem ideologii liberalnych i efekty widać."

  Niezupełnie. Wystarczy sobie przypomnieć jak potraktowali Turinga.
 • @Pedant 09:13:34
  I tak dochodzimy do znaczenia religii w kulturze narodów.
 • @interesariusz z PL 08:38:19
  "Sam doradzam różnym mądralom, aby poszli do przedszkola i poradzili się dzieci."

  Jak się ośmieli małe dzieci, to powiedzą, że chcą aby mama i tata się nie kłócili i byli zawsze obok, oraz aby wakacje były dłuższe.
 • @marek500 08:58:44
  Nie ja chcę znakować, jak na razie samooznakowali się "adwokaci" zboków, ale praktyczne byłoby utrzymanie tego trendu.

  Ostatecznie, jak leję do pisuaru, to powinienem wiedzieć, czy obok szcza facet, czy pedał. Po coś, z jakiś uwarunkowań kulturowych, nastąpiła separacja płci w toaletach.
 • @Andrzej Madej 08:54:27
  Powiem Panu że się tym nie przejmuję. Obecnie trwa szóste wymieranie (i to najpewniej spowodowane działalnością ludzi). Ludzkość dobija do 8 miliardów, pojemność ziemi jest obliczona na 11. Mała dygresja. Jak chodziłem do szkoły średniej ludzi było 4 mid. Niech się Pan nie przejmuje jakimiś Auschwitz 5.0. tylko tym że za 20 -30 lat może być wprowadzone prawo na całej ziemi że wszyscy niepełnosprawni i w wieku powyżej 60 lat będą utylizowani. Żyjemy w czasach kiedy ludzkość dochodzi do ściany. Mnie to wisi, ale szkoda mi dzieci i wnuków. Ja miałem super życie (mimo że część przeżyłem w PRL). Moje dzieci i wnuki mimo dużo większych możliwości mogą o tym pomarzyć.
 • @Pedant 09:13:34
  //Niezupełnie. Wystarczy sobie przypomnieć jak potraktowali Turinga.//

  Nie widzę związku.Homoseksualizm dla zachodnich społeczeństw był nieakceptowany a nawet ścigany prawem (choć akurat tego nie popieram),dopóki liberałowie nie przejęli tam władzy.Ale w miarę przejmowania i propagowania "idei wolnościowych" zdołali tak ogłupić tamtejsze narody że z wolna ale stopniowo zaczęły one akceptować najpierw zakazane a potem wszelką patologię.Ostatecznie osiągając taki stopień demoralizacji że osobiście wątpię w to czy dałoby się ich rehabilitować i przywrócić ich mentalność do stanu sprzed 40-stu lat.
 • W sumie i dobrze...
  Wygląda na to, że mośki uratują świat przed zarazą socjalizmu. Kto by pomyślał, że szmatogłowym tak godna rola przypadnie? Aż zazdrość człowieka bierze, że pogańskie psie syny, koziojebcy za przeproszeniem, wygrają obecną wojnę cywilizacyjną i pokonają marksistów kulturowych na całem froncie, zwłaszcza demograficznie.

  Bo my, łacinnicy, wtapiamy na całej lini i to już od wielu dekad. Aż wstyd, że kiedyś było się przedmurzem, a teraz żeśmy kurwidołkiem, a jeszcze żydki w niem się rozpychają.

  Ale w sumie to dobrze, gdy szmatogłowi nadejdą. Oni zrobią ordnunk z socjolewactwem, z ekofaszystami, żydkami, pedałami i z banksterią i to pewnie w ciągu najbliższej dekady.

  Już cieszymy się wraz z kolegą, podoficerem rezerwy, że wielobabie wprowadzą i każdy będzie mógł sobie po kilka kobitek trzymać. Pani AnnaPk wraz z innymi fankami maskarady będą cały czas w czarnym pokrowcu biegały, nie tylko w maseczce. Szczęśliwe będą, wreszcie mężowie z nich pożytek będą mieli.Domowa destylacja wieloprocentowego alkoholu będzie nielegalna, ale teraz też jest, w większości bankrutujących państw zachodnich demoludów. Za to tytoń i będzie tani i legalny, no i świeża baranina. Dobrze będzie.
 • @ikulalibal 09:35:59
  "Nie widzę związku.Homoseksualizm dla zachodnich społeczeństw był nieakceptowany a nawet ścigany prawem (choć akurat tego nie popieram),dopóki liberałowie nie przejęli tam władzy."

  A ja widzę związek. U podłoża leży okrutne narzucanie "poprawności", gdy "pederastia" była niepoprawna, tępiono pederastów, teraz tępią homofobów.

  Dawniej płonęły stosy na wielką skalę. Treść się zmienia, nastawienie pozostaje. Ci co krzyczą o tolerancji, sami są najbardziej nietolerancyjni.
 • @marek500 09:26:36
  Pisze Pan:
  "Ja miałem super życie (mimo że część przeżyłem w PRL). Moje dzieci i wnuki mimo dużo większych możliwości mogą o tym pomarzyć."

  Ja traktuję fajne życie w ciekawych czasach jako zobowiązanie. Jako talent.
  Dlatego szukam warunków dla rozwoju Internetu ludzi i słów dla nowych obyczajów domowej pracy solidarnej.

  Stąd mój wpis na tym blogu o potrzebie słowa: "Humad".
  Trudna sprawa, ale sprawa.
 • @Andrzej Madej 09:45:08
  tak, jak to trudno wyrażać myśli znanymi słowami, najlepiej komunikować myśli innym używając nieznanych słów i pojęć. Każdy wpadnie w pułapkę niezrozumienia.
 • @Pedant 09:41:51
  //Ci co krzyczą o tolerancji, sami są najbardziej nietolerancyjni.//

  To prawda.Często się dziwię jak to możliwe że oni sami nie słyszą tego co mówią.A mówią językiem inkwizytorów.


  //U podłoża leży okrutne narzucanie "poprawności", gdy "pederastia" była niepoprawna, tępiono pederastów, teraz tępią homofobów.//

  Już tak okrutnie ich nie tępiono jak dajmy na to heretyków czy czarownice.Owszem były stosowne prawa ale nie często po nie sięgano i właśnie w tym wyrażała się tolerancja.Najczęściej udawano że problem nie istnieje i tylko wówczas kiedy chciano zniszczyć człowieka z zupełnie innych przyczyn niż pederastia wyciągano mu tę przypadłość.Tak było i z Turingiem i wcześniej z Oskarem Wildem.
  Nota bene donosy na osoby ukrywające podczas okupacji żydów też nie były podyktowane antysemityzmem a chęcią odegrania się za stare urazy na ukrywającym.
 • @marek500 08:58:44
  Znakujemy wyłącznie tych którzy głośno publicznie deklarują swoje poparcie dla LGBT... to nie trzeba żadnych donosów wystarczą media zwłaszcza te promujące LGBT ..tam pokazują tych których należy oznaczyć jako LGBT.

  Ludzi odmiennych preferencjach którzy nie biegają po ulicach z flagami LGBT należy zostawić w spokoju...chyba że dokonają przestępstwa ale wtedy ton sprawa policji i sądów.

  Z LGBT trzeba walczyć metodami zwolenników LGBT ..ich instytucje oznakować..flagami nalepkami logo LGBT.
  Ludzie szybko wyprostują ich dewiacje.
  Do knajpy LGBT nikt normalny nie pójdzie, z firmą promującą LGBT nikt poważny nie będzie robił interesów...działacza LGBT nikt poważny nie zatrudni... powstanie ich własny wyizolowany od normalnego społeczeństwa świat wzajemnej LGBT adoracji...czyli w istocie taka gmina żydowska.
 • @Pan podporucznik 09:38:49
  Też jestem zdania, że "za Allacha " lepiej nam będzie.
  Kobitki mores będą znały i szacunek należny mężczyznom oddawały.
  W zasadzie to nie rozumiem tylko - niby dlaczego mamy się przed "allachami" bronić, gdy oni korzystni są.
  A i tak kobitki cichcem do nich ciągnie bo to jurne chłopaki. Więc zamiast tracić siły na ich zwalczanie i obronę przed LGBT - lepiej więcej z kobitkami przestawać i przyjemności zaznawać.

  PS. Kozy mało jedzą, a do tego wszystko, to i utrzymać łatwo.
 • @Andrzej Madej 09:45:08
  //Stąd mój wpis na tym blogu o potrzebie słowa: "Humad".//

  Jakby nieco przestawić to byłby Hamud czyli hebrajski "Słodki"
 • @Oscar 10:30:44
  Jakiego przestępstwa ?

  Czym jest podyktowana separacja płci w toaletach?

  Jeśli płciowymi skojarzeniami ( a nie cechami fizycznymi, jak pisuary ), to należy też separować kochających inaczej.

  Albo znakowanie pedałów, albo toalety jednoosobowe, co oznacza, że każdy publiczny budynek winien w połowie składać się z toalet.

  Niestety, nie zapobiegnie to temu, że wielu natnie się na lesby.
 • @ikulalibal 10:33:20
  Ciekawe ...
  Ale ja idę od strony: Humanizacja i Medycyna - HUMED.
  Myślę też o: Homo i Medycyna - HOMED.

  "Słodki" to chyba zbyt delikatnie.
  Ale jak na giełdę pomysłów to fajne :)
 • @interesariusz z PL 10:53:17
  Sam mam ten problem...jak mi się chce na mieście siku...
  czasem nie wiem czy dzisiaj czuję się bardziej mężczyzną czy kobietą...doprawdy nie wiem czy wybrać trójkącik czy kółeczko..
  a pośrednich opcji nie ma ..czuję się dyskryminowany..
  może nawet zaskarżę państwo PISu o brutalną dyskryminację na tle preferencji seksualnych..

  Z drugiej strony nic nie piszę i nie sugeruje znakowania pedałów..
  piszę tylko o tych wolnych ludziach którzy propagują LGBT na ulicach i w mediach to całkiem różne grupy społeczne.
  LGBT to bardziej żydostwo i akcja polityczna nastawiona na propagandowe niszczenie wizerunku lewicy niż realne preferencje.
  (nachalne sugerowanie że neoliberałowie popierający przecież LGBT to lewica ..g..no prawda to anty lewica to żydostwo w istocie)
 • @interesariusz z PL 08:32:12
  "A ja myślę, że SARS-CoV-2 wspomoże działalność spółki Szumowski&Covid, mimo że spółka rzeczywiście marna i pomysłów nie ma."

  Nie ma pomysłów? Dowiedziałem się od Jaśkowskiego, że oprócz maseczek sprowadzili 30 mln sztuk amunicji....
  Może jednak pomysł jest...?

  A to napisał Szanowny Pyra:

  "Cały czas piszę w tym temacie, jak zażydzony PiS ochrania banderowców, podczas ich antypolskich przemarszów po Polskich ulicach, a leją patriotów Polskich, którzy protestują przeciw wychwalaniu banderowskich oprawców, którzy mordowali Polaków."

  Dziwne pomysły tłuką się w tych pisich łbach, nie sądzisz?
 • @Anna-PK 00:56:48
  Jako ideologia ? I nie było nigdy ponad 40 tożsamości seksualnych. To się nadaje raczej do psychiatry a nie do polityki
 • @Pedant 08:30:33
  Lewica, prawica. Bo sobie różne frakcje kiedyś pryzpadkiem tak usiadły. Lepiej już chyba stosować określenia doktrynalne czy ideowe: socjalizm, liberalizm, konserwatyzm, itd.
 • @Pedant 09:41:51
  Stosy aż na tak wielką skalę ie płoneły.
 • @Pan podporucznik 09:38:49
  No nie wiem, czy będzie tak fajnie. Sport i muzyka będą zakazane, a za drobne kradzieże będą obcinać rękę, a potem na koszt podatnika zapewniać takiemu kalce darmową opiekę. Obowiązkowa modlitwa w ustalonym rytualne pięć razy dziennie też nie będzie przyjemnością. A w czasie Ramadanu zakazane będzie jedzenie, picie, palenie oraz stosunki seksualne. Żon będzie co prawda kilka, ale w każdym momencie różni zazdrośnicy będą mogli je ukamieniować, gdy znajdzie się ich czterech. No i żony nie będą mogły być leczone, więc wiele z nich stanie się szybko dużą uciążliwością. Za picie alkoholu i będzie 40 batów. Za oszczerstwo też biczowanie - na to załapuje większość komentatorów Neonu24. Za bluźnienie bogu lub Koranowi, pod co można będzie podciągnąć wiele niewinnych wypowiedzi, będzie kara śmierci i konfiskata całego majątku.
 • @GPS 17:37:54
  // A w czasie Ramadanu zakazane będzie jedzenie, picie, palenie //

  Ale tylko od wschodu do zachodu słońca.

  //Żon będzie co prawda kilka, ale //

  ale będzie to dotyczyło niewielkiego marginesu bo ludzi bogatych i bardzo bogatych.Mąż ma prawny obowiązek zapewnienia WSZYSTKIM swoim żonom co najmniej taki status materialny jakim cieszyły się w rodzinnym domu.Nie wolno mu faworyzować żadnej z żon gdyż może to być powodem rozwodu i konieczności wypłacenia ogromnego odszkodowania tym żoną które udowodnią mężowi fakt faworyzowania jednej z nich.

  //40 batów//

  Co to jest "bat" w myśl prawa koranicznego i ile to jest 40 batów?

  //żony nie będą mogły być leczone//

  W którym islamskim państwie (mam na myśli te teokratyczne) istnieje zakaz leczenia kobiet?
 • @ikulalibal 18:02:31
  Pan podporucznik nigdzie wyjeżdżać nie chce - on się cieszy, że prawo szariatu zacznie obowiązywać u niego na jednostce.
 • @GPS 20:45:24
  Doskonale rozumiem czego chce pan porucznik.Ale nie rozumiem tylko skąd pan czerpie taką wiedze o prawie szariatu jaką pan zaprezentował.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej