Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 3900 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Odpowiedzialność Kaczyńskiego za wybór Trzaskowskiego!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apeluję do wyborców PiS: skończcie ten haniebny atak propagandowy na Konfederację przy użyciu kłamliwych sloganów i zacznijcie dyskusję merytoryczną, opartą o fakty i logiczne rozumowanie!

       Przedwczoraj w tej notce: Bosak, Trzaskowski, Duda - co w drugiej turze? przedstawiłem rozumowanie pokazujące, że wyborca Konfederacji, gdy Krzysztof Bosak nie wejdzie do drugiej tury wyborów prezydenckich, powinien zagłosować na Trzaskowskiego po to, by założyć kaganiec rządowi PiS i utrudnić mu rządzenie, które niszczy Polskę.

       Wczoraj Jacek Wilk dał podobny sygnał: „Gdyby Krzysztof Bosak nie dostał się do drugiej tury, trzeba będzie zagryźć zęby, przekreślić obecnego prezydenta i zagłosować na Trzaskowskiego”.

       Słuszne jest, że politycy Konfederacji rzucają takie sugestie, bo to sygnał dla PiS, że coś muszą obiecać Konfederacji, by Duda wygrał. Więc nawet jeśli Bosak przegra, to Konfederacja ma szansę coś ugrać na tych wyborach dla Polski. Niech PiS obieca, że zlikwiduje podatek dochodowy - ja wtedy zagłosuję na Dudę i jestem pewien, że Wilk też ogłosi, że będzie głosować na Dudę.

       Poparcie Konfederacji będzie kluczowe w rozstrzygnięciu drugiej tury wyborów prezydenckich! Jeśli Kaczyński nie zmieni taktyki atakowania Konfederacji czarnym PR-em i kłamliwymi oskarżeniami o kolaborację z Rosją (choć to PiS Rosji sprzyja w praktyce), nic Konfederacji nie obieca i nie poprosi o poparcie Dudy, to będzie odpowiedzialny za wybór Trzaskowskiego na prezydenta.

Grzegorz GPS Świderski

PS1. Jest teoria, że Kaczyński celowo prze do wyboru Trzaskowskiego, bo wie, że nadchodzący kryzys zmiecie PiS ze sceny politycznej, a tak będzie można całą winę zwalić na prezydenta i jakoś się utrzymać.

PS2. OFICJALNE STANOWISKO PARTII KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Konfederacja zdecydowanie dementuje wszystkie wypowiedzi i sugestie o poparciu w wyborach prezydenckich jakiegokolwiek kandydata innych partii czy środowisk. Naszym celem jest wprowadzenie Krzysztofa Bosaka do drugiej tury i walka o zwycięstwo do ostatniego dnia kampanii wyborczej. 

Próby manipulowania i rozgrywania naszego środowiska przez przedstawicieli skompromitowanych sił politycznych zakończą się niepowodzeniem. 

Są one zarazem świadectwem rosnącej wśród Polaków popularności Konfederacji oraz Krzysztofa Bosaka - jedynego wartego poparcia kandydata na urząd Prezydenta RP! 

Rada Liderów Konfederacji 

 

KOMENTARZE

 • @
  //  Poparcie Konfederacji będzie kluczowe w rozstrzygnięciu drugiej tury wyborów prezydenckich! //
  Nie Konfederacji a jej sympatyków , i Wilk może sobie wybierać
  czy zachęcać jak mu się podoba co nie znaczy ,że sympatycy tej partii
  zrobią to samo ,zresztą sami jej liderzy wydają się być podzieleni
  Narodowa katolicka prawica popiera "tęczowego " miglanca :)))
  Po co komu taka formacja , zero wiarygodności , to już
  komuchy od Czarzastego czy Zandberga są poważniejsi
  Zresztą nie będzie drugiej tury bo rozstrzygnie piewsza
 • @puuuq 15:10:46
  Jestem pewien, że jeśli Kaczyński obiecałby Konfederacji likwidację podatku dochodowego w zamian za poparcie Dudy w drugiej turze, to 90% wyborców Konfederacji zagłosuje na Dudę. A gdy PiS nadal będzie brutalnie i kłamliwie atakować Konfederację, to jej elektorat nie pójdzie do drugiej tury i wygra Trzaskowski. Pełną odpowiedzialność za to poniesie Kaczyński. Dziś propaganda PiS najbardziej atakuje Konfederacja, a w swojej telewizji propagują SLD, PO i PSL. Elektorat Hołownii i Biedronia na pewno zagłosuje w drugiej turze na Trzaskowskiego. Więc to głosy elektoratu Konfederacji zdecydują o wynikach wyborów. Wspieranie lewicy przez propagandową tubę PiS-u, czyli TVP, świadczą o tym, że Kaczyński woli, by wygrał Trzaskowski.
 • @puuuq 15:10:46
  Będzie II tura i nie będzie w niej dudy.
 • @GPS 15:21:31
  // propaganda PiS najbardziej atakuje Konfederacja, //
  Gdzie Ty widzisz te ataki ? t zn jakie konkretne
  programy w TVP czy TVP -info znęcają się nad Konfederacją ?
  bo raczej nie przekazuje się o nich żadnych informacji ,
  może ich nie zapraszają albo sami nie chcą przychodzić ?
  O wyborze prezydenta zdecyduje rozsądek a nie emocje
  z cyklu "na złość mamie odmrażamy uszy " , przejęty
  przez opozycję senat dostatecznie paraliżuje Polskę
  wygrana Trzaskowskiego by ten paraliż jeszcze bardziej
  wzmocniła stąd dla dobra kraju jest pozostanie Dudy
  na urzędzie
 • @Robik 15:22:56
  Tak w drugiej turze będzie Czaskowski z Biedroniem czyli tęczowy dupek z homosiem a naród dostanie orgazmu z radości.
 • Wszystkie partie w Polsce
  To zorganizowane grupy przestępcze służące interesom swoim i obcym. Głosowanie na nich, to ich uwiarygadnianie i dawanie im mandatu do dlaczego łupienia i zniewalania narodu .W sprawach strategicznych konfederacja głosuje wespół-zespół z pozostałą chołotą. Wszystko jest obstawione przez "swoich."żadne działania demokratyczne nic na lepsze nie zmienią. Taki jest ten świat.
 • Oj naiwni, naiwni!
  Obecna "epidemia" pokazała, że rządy krajowe w Polsce i na świecie, to atrapy teatralne!!! To kukiełki, marne aktorzyny, ludzie pozbawieni jakiejkolwiek samodzielności, sterowani przez światową mafię banksterską.
  I po tym koszmarnym doświadczeniu "pandemii" (która pokazała kto jest kto) Pan GPS snuje jakieś mrzonki kogo wybrać a kogo nie wybrać, w sytuacji gdy alternatywa wyborcza została przygotowana wzorowo: kto by nie wygrał wybory będą wygrane- oczywiście z punktu widzenia tych którzy alternatywę wyborczą przygotowali!
  Kolego GPS - wydoroślej!!!
 • @matterhorn 15:54:55
  Podziękuj Kaczorowi.
 • @GPS 15:21:31
  " Wspieranie lewicy przez propagandową tubę PiS-u, czyli TVP, świadczą o tym, że Kaczyński woli, by wygrał Trzaskowski"
  Trzaskowski, Duda czy Hołownia to dla Kaczyńskiego sami swoi, po co się napinać?
 • Jak Trzaskowki zostanie prezydentem,
  to PiS wzmocni swoją pozycję po tzw. "prawej stronie". Przegłosuje nawet całkowity zakaz aborcji, czym zyska sobie zwolenników wiedząc wszakże, ze Trzaskowski nie podpisze, Znamy te numery.
 • "Odpowiedzialność Kaczyńskiego za wybór Trzaskowskiego!"
  -----------------
  Owszem - magdalenkowa ferajna maci poprzez media w głowach wyborcom - ale w tym wypadku mąci na korzyść Dudy. Pozostali kandydaci też są wybrani tak - aby Duda miał już fory na starcie.
  Wniosek?
  Trzaskowski jest po to aby nabić głosy Dudzie ale nie pognębić kompletnie PO - tak - jak szykowało się to z Kidawą Błońską.
  Uwaga! PiS też jest za spedalaniem atrapy Polski i Polaków - tylko jest to taka taktyka gotowania żaby ponieważ ów PiS to też dzieci Kaduka. Natomiast wszystkie dzieci Kaduka maja jeden, wspólny, niecny cel wobec człowieka na Ziemi.
 • @puuuq 15:10:46
  Cóz. Nas czyli zwolenników Konfederacji, tylko PiS brutalnie obrażał. Zagłosowanie na Dudę nie wchodzi więc w grę. Nawet, gdybym walnął setkę, to już nie da rady. Trzaskowski wyborców Konfederacji nie wyzywa, mimo że jest na antypodach moich pogladów. Ma je podobne do Dudy,Hołowni, Biedronia. Ale potrzebny jest ktoś, kto chociaż potrafi coś zavetować. I nie biega po nocach z notesem w zębach do szeregowego posła niczym jakiś chłoptaś na posyłki
 • @GPS 15:21:31
  Nie masz racji. Kaczyński to notoryczny łgasz i niejedno obiecał. Natomiast w PO są jeszcze jakieś elementy, acz niewielkie, liberalne, które mogłyby cos takiego zaproponować. Ale nie Kaczyści. Musieliby zlikwidować 500+ i skończylyby się wielomilionowe dotacje do takich Szumowskich
 • @matterhorn 15:54:55
  Podobne poglądy jak pachołek z trzeciego szeregu UW-Duda. Żadna to róznica czy Duda, czy Biedroń, Trzaksowski lub inny Hołownia
 • @władek 15:57:51
  Ale zawsze jakieś veto by się przydało
 • @wercia 17:44:11
  A tutaj masz rację. PiS w kwestiach aborcji jest twardy, ale wtedy gdy całkowitego zakazu nie da się przeforsować. Podobnie z PO. Mrugają do kręgów calkowicie proaborcyjnych, a gdy mają możliwość zalegalizować bezwarunkową aborcję, to tego nie robią. POPiS to taki "Front jedności narodu". Poglądy zbliżone w wielu kwestiach.A to na co sobię moga pozwolić to najwyżej korzystanie z zewnętrznych znamion władzy i TKM
 • @Wican 19:05:29
  Moim zdaniem można nie zważać na to, że Kaczyński, dając jakiekolwiek obietnice, pewnie ich nie dotrzyma, bo to gracz polityczny zdolny do dowolnych oszustw, kłamstw i manipulacji. Ale nawet będąc tego świadomym, uważam, że należałoby postąpić zgodnie z prośbą liderów Konfederacji, gdyby tak napisali po pierwszej turze: "Ponieważ Jarosław Kaczyński obiecał nam, że po wyborach zlikwiduje podatek dochodowy, to apelujemy do naszego elektoratu o głosowanie na Andrzeja Dudę". Myślę, że Duda wtedy spokojnie wygrywa. Jeśli Kaczyński tak nie zrobi, nie obieca czegoś, nie wstrzyma ataków na Konfederację, to może wygrać Trzaskowski i wtedy Kaczyński będzie za to w pełni odpowiedzialny.

  Nawet jak Kaczyński oszuka, to taką jego obietnicę, a potem niedotrzymanie słowa, da się wykorzystać do tego, by przejąć nawet 10% elektoratu z PiS do Konfederacji.
 • @GPS 19:50:34
  Nic się nie da wykorzystać. Aby przejąć elektorat PiS (nie liczą sekciarskich fanatyków a pragmatyków) to należałoby obiecać 800+ co najmniej
 • @Wican 19:06:13
  Trzeba było zgłosić swoją kandydaturę,może ty byś wygrał a nie jojczysz jak stara przekupka.Ciulowej tancerce to i majtki w tańcu przeszkadzają.Potraficie tylko pluć jadem nienawiści Ten zły ,ten niedobry a ten pisiak trzeba było zgłosić Alfa z planety Melmac jakby wygrał bylibyście szczęśliwi i zadowoleni
 • @Robik 16:13:04
  Oczywiście.Kaczor jest winny wszystkim klęskom na tym świecie,nawet za dzisiejsze gradobicie oskarżycie Kaczora Ciekawe co będzie jak ten kaczor zemrze na kim będziecie wieszać psy.
 • @matterhorn 20:05:04
  Ja? Nie lubię masy kretynów na kupię. A jako kandydat na prezydenta musiałbym sie stykać z różnymi karierowiczami. Poza tym, ja zajmuje sie tym na czym sie znam. I tak samo jest \z moim pisaniem. Gdyby Duda robił to na czym się znał, to...? Byłby chyba bezrobotnym na utrzymaniu żony. Trzaskowski mógłby być zawodowym tłumaczem. Holownia pisał książki i jak się sprzedawały, to ma gdzie wracać. W sumie, tak patrząc obiektywnie, to chyba tylko Duda i Biedroń do żadnej roboty się nie nadają? Z zarejestrowanych kandydatów. Poza umiejętnością pisania. To też ważne, ale od prezydenta oczekuję czegoś więcej. I oczekuję charakteru, a Duda to popychadło każdego kto popchnie. Czy to będzie kosmetyczka Lady Botox, czy ktoś z równie wielkimi koneksjami
 • A ten znowu swoje
  tak, tak, podatki mają płacić ci, co nie mają pieniędzy, za karę, że się nie wzbogacili,

  a ci, co się wzbogacili, mają kasę zachować na swoje zachcianki.
 • @GPS 15:21:31
  tylko idiota może głosować za zniesieniem podatku dochodowego.
 • @Wican 19:03:57
  Jasne,

  najlepiej niech prezydent zawetuje dalsze istnienie Polski,
  na co ona komu potrzebna.

  Na neonie jakiś wysyp obcej agentury.
 • @matterhorn 20:05:04
  CO się można spodziewać po korwiniście ? Nigdy nie dorośnie.
 • @Wican 20:16:22
  Tak, tak, tłumacz i bajkopisarz to najlepsze kandydatury na prezydenta.

  Zapewne obaj kumają, co w konstytucji zapisano.
 • @interesariusz z PL 21:46:46
  Obca agentura to PiSiactwo i ich wspólnicy. Nieźle wam idzie opylanie resztek Polski. Veto lepsze niż oddawanie Polski obcym.
 • @interesariusz z PL 21:48:59
  Lepsze niż przygłupi doktorek, który nawet nie potrafi zauważyć faktycznych słabości konstytucji. Oni przynajmniej zaraiali. A Duda to typowy pasożyt bez żadnych umiejętności. Ale ty zawsze broniłeś pasozytów i nieudaczników. Okazujesz niechęć wobec inteligentnych i pracowitych. Musiałeś miec chyba parszywe życie, skoro wszędzie widzisz kombinatorów? Ale cóz, każdy w takich kwestiach, swoje miary przypisuje najczęściej innym
 • @Wican 22:39:10
  Jakoś swoimi wypowiedziami nie przekonałeś mnie o swojej wybitnej inteligencji.

  A twoje ostatnie zdanie Ciebie nie dotyczy?
 • @Wican 22:37:13
  Rozumiem, lepiej niech sami zabiorą, niż opylić.

  Car miał inne zdanie, gdy sprzedał Alaskę - lepiej ratować, co się da. Lepsza byle jaka sumka, niż czysta strata.
 • @matterhorn 20:07:56
  Celowo sprowadzasz racjonalne argumenty do absurdu.
  Na początek proponuję żeby Kaczyński i jego chłoptasie znieśli cenzurę w TVP!
 • @interesariusz z PL 21:46:46
  //Na neonie jakiś wysyp obcej agentury.//

  Też to zauważyłem. Ujawnia się coraz więcej krypto-pisiurow, którzy do tej pory udawali Polaków.
  Na wielu sam się dałem nabrać.
 • @wercia 17:38:44
  W rozdzielczości ameby 8x4 ciepłozimno glodnosyto itd da się wtłoczyć Trzaskowskiego Dudę Hołownię do jednego piksela, sugeruję napiąć się do wyższej rozdzielczości, może być przyjemniej.
 • @Autor
  Błędem jest zakładać, że potencjalne oddanie głosu na Trzaskowskiego w konsekwencji będzie jedynie przyczynkiem do porażki Dudy.
  Potencjalne oddanie głosu na któregoś z tych indywiduów jest taką samą zbrodnią. Pamiętać jednak należy, że ewentualna wygrana Trzaskowskiego w tych wyborach, będzie wygraną niemieckich służb, czyli wygra opcja niemiecka, a ta zakłada istnienie polskiego bantustanu pod niemiecką jurysdykcją.
  Wierząc, że jednak Konfederacja w przyszłości dojdzie do władzy, to z pozycji równorzędnego partnera, potrafi dużo ugrać od USA i choć osobiście nie jestem za obecnością amerykańskiej armii w Polsce, życząc sobie silnej i nowoczesnej armii polskiej, ewentualnie dozbrojonej przez USA, to uważam, że to właśnie Amerykanie są dopóki co, gwarantem jałtańskich granic.
  Warto się więc zastanowić, czy ktokolwiek z Konfederacji powinien brać pod uwagę oddanie głosu na Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów.
  Jeżeli Bosak nie przejdzie do drugiej rundy, to Konfederacja i jej zwolennicy, powinni nie brać udziału w drugiej turze.
 • PS
  Nie ma co liczyć na to, że PiS zniesie podatek dochodowy bowiem runęłaby cała ich polityka socjalna, która jest niestety gwarantem pisowskiej władzy, a wraz z nią runąłby i cały PiS, czego sobie i Polakom życzę.
  Na nasze nieszczęście alternatywą dla PiS dzisiaj jest lewactwo, a gdy ono dojdzie do władzy to już tylko terror zapanuje.
  Zatem Konfederacja musi zrobić wszystko, aby w jak najkrótszym okresie swoją pozycję polityczną wzmocnić na tyle, aby uzyskać zdolność przejęcia w Polsce władzy.
 • @Jan Twardowski 21:07:43
  Amigo kim jest PIS ?. https://www.youtube.com/watch?v=6w2BFTwBXrY
 • @GPS 15:21:31
  Ha, gdyby nam obiecał likwidację podatku dochodowego albo chociaż vat, sama też bym na Dudę głosowała.
 • @viridiana 00:04:25
  https://i.postimg.cc/9Md3Pd7v/PiS-POx.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej