Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 4170 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Petycja o zaniechanie deportacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska Straż Graniczna chce deportować z Polski czeczeńską rodzinę. Więc ludzie zbierają podpisy pod petycją, by tego nie robić, by tej rodzinie udzielić azylu. Podpisalibyście się pod taką petycją?

       Ja bym się podpisał, bo uważam, że każdy człowiek ma prawo osiedlić się tam, gdzie chce. Może sobie kupić ziemię, kupić dom i mieszkać w każdym miejscu. Ale czynię od tego prawa jeden wyjątek - nie należy na to pozwalać ludziom wrogo nastawionym do cywilizacji i kultury miejsca, w którym się osiedlają. Nie należy pozwalać na to ludziom należącym do kultury, która toczy wojnę z naszą religią. Tolerancja powinna mieć swoje granice.

       Uważam, że są wyznania, których rodziny trzeba wywalać z Polski. Uważam, że prześladowania na tle religijnym, społecznym czy kulturowym są niegodne, niemoralne, niewłaściwe - dlatego uważam, że takich, którzy mają zaszyte w swoich przekonaniach kulturowych takie prześladowania, należy z Polski usuwać. Tych, którzy toczą wojnę na terroryzm, należy eliminować.

       Dlatego przed podpisaniem takiej petycji spytałbym jakiego wyznania jest ojciec takiej rodziny. Jeśli jest chrześcijaninem, hindusem, buddystą czy ateistą, to mogę się pod petycją podpisać. Ale jeśli okaże się muzułmaninem, to będę mieć dalsze pytania: ile ma żon, czy jest szyitą, czy sunnitą, czy popiera ideę ummy albo salafizm, do którego meczetu chodzi się modlić i który imam się nim opiekuje.

       Gdyby się okazało, że ta rodzina jest prześladowana w swoim kraju i odcina się od islamskich korzeni zła, to bym taką petycję podpisał. Gdyby w ramach tych badań wyszło, że są to muzułmanie, którzy modlą się razem z polskimi Tatarami, to bym taką petycję podpisał. To byłby ważny sprawdzian - bo dżihadyści polskich Tatarów nienawidzą.

       Ludzi, którzy wyznają nienawiść do innych, którzy są rasistami, którzy akceptują terroryzm, którzy prowadzą z nami wojnę i chcą nas wymordować, należy z Polski usuwać. Jeśli polskie władze chcą kogoś usunąć, to widać mają ku temu jakieś ważne powody. Dlatego przed podpisaniem petycji zadawałbym pytania pozwalające ustalić, czy nie mamy czasem do czynienia z wyznawcami wojującego islamu. Uważam, że dżihadystów należy z Polski deportować.

       Dzielę religie, i ich odłamy, na dobre i na złe. Dżihadyści są źli i trzeba ich bezwzględnie zwalczać, bo jesteśmy w trakcie wojny z nimi, którą oni nam wytoczyli, w której walczą z nami terroryzmem oraz instalując u nas V kolumnę. U nas, czyli w Europie. Na zachodzie już to skutecznie zrobili, tam już zdobili przyczółki i tworzą strefy „no-go” państwa islamskiego. Niedługo duże obszary Francji, Niemiec czy Szwecji przekształcą się w kalifaty wojującego islamu. Nie wolno do tego dopuścić w Polsce.

       Straż Graniczna musi współpracować z polskim kontrwywiadem. Oni ustalają czy jakiś człowiek ma związek z państwem islamskim toczącym wojnę przeciwko Europie i Ameryce, czyli przeciwko naszej cywilizacji. Dlatego na muzułmanów trzeba bardzo uważać. Jeśli polska Straż Graniczna chce kogoś z Polski usunąć, to bardzo istotne jest to, jakiego jest wyznania - bo jeśli wyznaje wojujący islam, to z dużym prawdopodobieństwem deportacja może być uzasadniona.

       Więc wtedy trzeba lepiej poznać sprawę. Gdy rodzina pochodzi z Czeczenii, to z dużym prawdopodobieństwem są wyznawcami islamu - trzeba więc sprawdzić, jaki reprezentują odłam. Ważne jest to, kim jest ojciec rodziny. Ważne jest to, by wiedzieć, jaki oni mają związek z terroryzmem państwa islamskiego. To ważne, bo istotną metodą walczącego islamu jest to, że walczą, używając swoich rodzin, by zdobyć przewagę liczebną w Europie. W Niemczech, Francji czy Szwecji już to widać jak na dłoni - u nas jeszcze nie jest to tak jaskrawe.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane: 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Może zamiast pytać wystarczy sprawdzić jak się ta rodzina zachowywała przez 3 lata zamieszkiwania w Polsce.
 • @programista 14:15:27
  To nie wystarczy - jeśli to muzułmanie, to musi ich prześwietlić kontrwywiad. Jeśli ich ojciec ma cokolwiek wspólnego z wojującym islamem, to trzeba ich wywalić nawet jeśli się idealnie zachowywali.
 • @GPS 14:34:23
  A jak ojca nie ma i jest tylko matka z córką?
 • @programista 14:38:21
  To należy ustalić, gdzie jest ojciec. Jeśli nie żyje, to można im azylu udzielić.
 • @GPS
  https://belsat.eu/wp-content/uploads/2018/11/Kadyrau--638x420-c-center.jpeg Tam jest Prezydent i on niech się wypowie . Salute . :)))
 • Oprócz tych podpisów, czy zamierza Pan w jakiś inny sposób
  zająć się tą rodziną w razie gdy pozwolono jej zostać, czy to ma się tym martwić kto inny?
 • @Anna-PK 00:10:31
  Sami się powinni o siebie martwić.
 • @GPS 14:34:23
  Czy zdaje Pan sobie sprawę z kosztów "prześwietlania" przez kontrwywiad ? Idąc dalej tokiem Pana rozumowania, takim prześwietleniem powinni zostać objęci również ukry, których już jest trudno zliczyć w RP.
 • Libertarianin uważa
  że jak ktoś jest bogatszy, obojętnie z jakiego powodu, to może się osiedlić wszędzie, czyli wysiedlić tubylców.

  Ja mam przeciwne zdanie.

  I to jest najważniejsze w tych rozważaniach. Nie interesuje mnie, czy GPS jest muzułmaninem, i chce mnie nawrócić, względnie zabić. Natomiast boję się i niezgadzam na to, aby GPS mógł używać swojego prawa własności przeciwko mnie.

  Na całym świecie bogaci wysiedlają biedaków. W Polsce też. Wystarczą dysproporcje w dochodach członków wspólnoty mieszkaniowej, paroosobowej. Wielu za komuny zasiedliło czworaki. No to teraz, gdy trzy mieszkania przejęły dzieci lub wnuki pracujące w zachodnich korporacjach, chcą przerobić czworak na pałac. A staruszków emerytów zasiedlających czwarte mieszkanie na to nie stać. Ale uchwała wspólnoty jest. No to do przytułku. Już sobie pomieszkaliście, gołodupcy - nieroby, komuna wam mieszkanie dała za friko, a teraz panuje libertarianizm. Nie masz kasy, nie możesz mieszkać między "ludźmi" żyjącymi na "ludzkim" poziomie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej