Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 3953 komentarze

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Konfederacja chętnie przyjmie poparcie Lecha Wałęsy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lech Wałęsa odwołał deklarację, że będzie w wyborach głosował na PO i oznajmił, że zagłosuje na PSL. Ale PSL odrzuca to poparcie. Zostało mu więc jeszcze poprzeć SLD albo Konfederację, bo PiS jest w sposób oczywisty wykluczone.

       W związku z tym proponuję, by Konfederacja wystosowała następujące oświadczenie:

       Lech Wałęsa był tajnym współpracownikiem komunistycznej służby bezpieczeństwa o pseudonimie „Bolek”. Całe jego zachowanie od czasu, gdy został zarejestrowanym agentem PRL-u w latach 70-tych XX wieku, aż do dziś, wskazuje na to, że z dużym prawdopodobieństwem współpracy tej nie zakończył. Mniej lub bardziej świadomie nadal sprzyja pozostałościom po PRL-u. Był razem z generałem Kiszczakiem współtwórcą porozumień przy okrągłym stole, które posłużyły komunistom do przejęcia państwowego majątku na własność oraz utrzymanie władzy. Jest ojcem założycielem dzisiejszego socjaldemokratycznego państwa zwanego III RP, które niszczy Polskę i hoduje Polaków jak bydło. Ale mimo to, w imię obalenia obecnego układu, chętnie przyjmiemy jego poparcie. Dla nas każdy głos się liczy i jak na nas zechcą głosować agenci bezpieki, a nawet ich oficerowie prowadzący, to nie odmówimy - my tylko odmawiamy im startowania z naszych list.

       Dlatego bardzo jasno mówimy Lechowi Wałęsie: Wasza Ekscelencjo!!! Nie szanujemy Pana, uważamy Pana przeszłe zasługi w budowie obecnego państwa za szkodliwe, ale dziś, w zaistniałej sytuacji politycznej, apelujemy o porozumienie ponad układami i chętnie przyjmiemy Pana poparcie! Obiecujemy, że zrobimy wszystko, by rządy PiS-u kontrolować, ograniczać, okiełznać i nie dopuścić do ich wynaturzenia. Zrobimy wszystko by nie dopuścić do dyktatury i będziemy dążyć do uwolnienia Polaków ze szpon zaborczego państwa. Apelujemy więc do Waszej Ekscelencji o to, by Pan poparł Konfederację w wyborach do Parlamentu, które odbędą się za kilka dni.

Grzegorz GPS Świderski

PS. To nie jest oświadczenie Konfederacji - sam to wymyśliłem i tylko Konfederacji proponuję.

Notki powiązane:

KOMENTARZE

 • Na co komu poparcie politycznego trupa?
  Poparcie Bolka to pocałunek śmierci, nawet PSL wie o tym i to "poparcie" odrzucił!
  Tak źle Pan życzy Konfederacji?
 • Autor
  Chyba się dziś nie wyspał. Jak może, niech strzeli dobrą kawę i może jakiegoś energetyka. I niech zapomni o Boku, najlepiej raz na zawsze.
 • Autor
  Czy Lech Wałęsa poprze PiS?

  https://niepoprawni.pl/blog/humpty-dumpty/czy-lech-walesa-poprze-pis
 • a niech nas doopę pocałuje kapuś jeden
  to byłoby jak pocałunek Almazora
 • To,że PSL Kukiz odrzuca "ofertę" Wałęsy nie znaczy, że Wałęsa nie zagłosuje
  Może mu nie zależeć na miejscu w PSL a zagłosuje ze względu na nie tylko "konserwatywny" patriotyczny werbalizm ale rzeczywiste priorytety działania obecnych władz PSL Kukiz PO zbyt długo demonstrowało ignorowanie wiary katolickiej i patriotyzmu a PiS fałszywość swych motywacji .
 • Autor
  Chory jesteś?
 • Wszyscy
  Nie zalecam komentowania notki po przeczytaniu tylko tytułu - proponuję byście najpierw całą notkę przeczytali, a potem komentowali - nie jest ona długa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej