Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 4170 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Dewianci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dewiacje mogą być biologiczne albo kulturowe. Pederasta to dewiant biologiczny, a gej to dewiant kulturowy. Gej nie musi być pederastą, on po prostu ostentacyjnie chwali się tym, że kopuluje z innymi gejami i chce na tym zbić kapitał polityczny.

Niektórzy uważają, że homoseksualizm to nie jest dewiacja, ale orientacja seksualna. Niemniej zgadzają się, że zoofilia czy pedofilia to są dewiacje. Taki pogląd jest niekonsekwentny. Oczywistym jest, że homoseksualizm, zoofilia i pedofilia są tak samo dewiacjami, są to tak samo nienormalne zachowania seksualne. I są też tak samo orientacjami seksualnymi - orientacjami odbiegającymi od normy.

Wielu argumentuje, że nie można za nienormalne uznać zachowania, które się często spotyka w przyrodzie - i u zwierząt, i u ludzi. Dlatego homoseksualizm, pedofilia, czy zoofilia są naturalne, bo w przyrodzie, wśród zwierząt, naturalne są kopulacje samca z samcem, samicy z samicą, kopulacje między zwierzętami różnych gatunków, czy kopulacje z młodymi.

Najlepszym przykładem są pluskwy. Samce pluskwy chcąc kopulować w 50% trafiają w inne samce, w 30% w samice, a w pozostałych 20% w inne gatunki zwierząt. Pewnie też w pewnym procencie trafianą na przedmioty martwe. U pluskiew homoseksualizm jest więc w połowie naturalny, zoofilia w jednej piątej, a heteroseksualizm jest naturalny w prawie jednej trzeciej.

I tak samo takie zboczenia są naturalne u człowieka tylko w innych proporcjach. Ale czy na pewno to to samo? Pluskwy są raczej biseksualne, bo dana pluskwa kopuluje z kim popadnie - z samcem, samicą, karaluchem czy guzikiem. Ludzki pederasta też najczęściej kopuluje z kim popadnie, ale wybiera tylko samców, więc jest stuprocentowym dewiantem, a nie połowicznym jak pluskwa.

To, że jakieś zboczenie jest naturalne nie znaczy, że to nie jest zboczenie. I są różnice między dewiacjami ludzkimi a zwierzęcymi. Zwierzęta wszelkie dewiacyjne zachowania podejmują instynktownie - albo dlatego, że nie mogą się w prawidłowy sposób wyładować seksualnie, albo dlatego, że kopulacja służy innym celom naturalnym - na przykład jest okazaniem dominacji w stadzie. Ale każdy taki zwierzęcy dewiant może też dokonać prawidłowej kopulacji, która doprowadzi do zapłodnienia. Więc w istocie nie jest takim samym dewiantem jak człowiek, który ma świadomość bezpłodności swojej dewiacji i zazwyczaj jest w niej konsekwentny. Zwierzęta tej świadomości nie mają, więc wszystko jest u nich normalne. Mają po prostu instynkt kopulacji, który jest ewentualnie zaburzony chwilowymi okolicznościami.

Pociąg seksualny do osobnika, którego można zapłodnić to zachowanie normalne. Pociąg do osobnika, którego zapłodnić nie można to dewiacja. Takie dewiacje są naturalne u człowieka, a u innych zwierząt nie, bo samce u zwierząt kopulują z osobnikiem, którego nie można zapłodnić nie dlatego, że czują do niego pociąg seksualny, ale dlatego, że go słabo odróżniają od osobnika, którego zapłodnić można, albo dlatego, że chcą go sobie podporządkować, albo ze stu innych powodów. Zwierzęta, jako nieświadome, rozładowują swój popęd płciowy instynktownie, bez świadomości, że chodzi o zapłodnienie. Zresztą wielu prymitywnych ludzi też nie widzi związku kopulacji z urodzinami. Po prostu zwierzęta i prymitywni ludzie są nieświadomi zapłodnienia.

Ludzie światli są tego świadomi i dlatego mogą być w pełni dewiantami, bo mogą świadomie odczuwać pociąg seksualny do osobnika, którego zapłodnić nie mogą. I nie ma kompletnie znaczenia, czy ten osobnik to inny gatunek, czy samiec tego samego gatunku, dziecko czy martwe ciało - wszystko to są takie same dewiacje polegające na pociągu seksualnym do obiektu, co do którego wiadomo, że się go zapłodnić nie da. Poziom świadomości wpływa na poziom zboczenia. Zwierzęta jako mało świadome są mało zboczone. Tylko ludzie mogą osiągnąć pełnię dewiacji, tylko człowiek światły i wykształcony, może być stuprocentowym zboczeńcem. Dlatego geje to najczęściej ludzie kultury i sztuki, ludzie mediów, reżyserzy, aktorzy, tancerze etc… Tylko oni mogą osiągnąć pełnie dewiacji - nie tylko w kopulacji, ale też w dziełach, które tworzą.

Grzegorz GPS Świderski

KOMENTARZE

 • W punkt
  Uzupełniam :
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/883647,dewianci-z-lgbt-zniewazyli-kosciol

  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/860948,popierasz-dewiantow-i-zboczencow-jak-to-oceniaja-polacy
 • Tramwaj zwany...
  Nie czuję pociągu do pana! Czy jestem zboczony? Czy to tylko "dwiancja"? A "możę"|! to już Apokalipsa?! nie należy "misię" przypadkiem: jakieś x+ z tego powodu?
  Osioł zwany mantrą, czyli J.A. :)
 • good job autor 5*
  fajny, przemyślany tekst

  pozdrawiam:)
 • Publiczne obnoszenie się z dewiacjami to dewiacja.
  .. dewiacja stanowiąca gwałt na normalnych ludziach którzy muszą takie sceny oglądać ..a to przywodzi ich di wyrzygania.
  To powinno być karalne i ścigane z mocy prawa (publiczne obnażanie swojej dewiacji) podobnie jak jest karane publiczne obnażanie się w celach erotycznych (pokazywacze)...

  Nikt nie wybiera sobie preferencji .. to genetyka ale nie wolno promować zboczeń ... zboczenia tak jak i zwykły seks są sprawą intymną i nie wolno tym epatować nieznanych przypadkowych ludzi nie pytając ich o zgodą na takie wynurzenia czy demonstracje.

  Policja powinna takie demonstracja rozganiać pałami a baby parasolkami...a faceci kopniakami.

  Jak się chcą pedalić to we własnym gronie na terenie zamkniętym..
  i bez dostępu dzieci.

  Inna sprawa to dewiacje kulturowe...
  te powinny być ścigane tak jak inne dewiacje kulturowe... niewolnictwo, rasizm, syjonizm..obrzezanie, ubój rytualny, symboliczny kanibalizm rytualny...
 • @Oscar 07:48:22
  .. a tutaj macie coś na deser... do wyrzygania...
  https://www.youtube.com/watch?v=b2z62PZB73Y&feature=youtu.be

  dowcipne i bardzo na temat .. polskimi napisami.
 • Autor
  Dla mnie każde odejście od normalności (stosunek kobieta - mężczyzna) to zboczenie. Geje, lesbijki, zoofile itp. to zboczeńcy. Oczywiście te zboczenia podlegają gradacji. Są w sumie nieszkodliwe zboczenia (np. homoseksualizm) z punktu widzenia interesu społeczeństwa, ale są i zbrodnicze, które należy karać. Pederastia to nie dewiacja, to zboczenie. Dewiacja to np. sex analny z kobietą, lub wieloosobowa orgia itp. Zresztą nawet znawcy tematu łamali sobie głowy żeby te sprawy usystematyzować. Na przykład w starożytnej Grecji modą było posiadanie przez obywatela np. Aten młodego chłopca ,,do towarzystwa''. Ilu tych obywateli Ateńskich było zboczeńcami , ilu tylko dewiantami, a ilu tylko z potrzeby bycia modnym , tylko Lucyfer pewnie wie. Tak czy owak jestem przeciwnikiem ,,marszów równości'', ,,parad miłości'' itp.. Jestem przeciwnikiem dyskryminowania homoseksualistów. Jestem przeciwnikiem wtykania swoich nosów do sypialni innych przez kler. Jeżeli ktoś postępuje w tych sprawach wbrew swojej wierze to niech sam za to pokutuje, a nie wciąga w to resztę społeczeństwa.
 • Żadna dewiacja
  tylko publiczne przyzwolenie społeczeństwa na folgowanie sobie osobnikom bez dyscypliny wewnętrznej. No niekiedy czuję wobec pewnych osobników wewnętrzny przymus zadławienia ,zamiany mordy w bezkształtną masę. Wewnętrzna wyuczona w dzieciństwa dyscyplina na folgowanie swoim zachciankom. Tu duża rola rodziców i wychowawców.
  Teraz jako dorosły nie pozwalam sobie na folgowanie takim ciągotom.
 • @gnago 10:05:20
  W punkt!:)
  SI-AI- nie! wcale nie jest rozmyte, to ekstrakt superego. Nawiasem, gdy wykluczymy hejt, zamontujemy kamerki w "dupeczce", całkowicie zatracimy RADOŚĆ ŻYCIA! :)
  ... A Basia mówi, że ty jesteś dorosła! To jesteś?
  Utrata radości życia i ! Poczucia Humoru, będzie ostatnim gwoździem do trumny"Naszej Cywilizacji". Potem, panie, to już tylko obrzezanie... :) Amen/./ i polaroid...
 • @JimA 10:23:41
  Dawno dawno temu. W Chinach uknuli takie powiedzenie : seks dostarcza przyjemności przez chwilę , małżeństwo/dzieci max 10 lat, uprawa ogrodu całe życie.

  Mają zwyczajnie źle ustawione priorytety na sex alkochol etc. TZW. Hedonizm kosztem życia ,społeczeństwa i państwa.
  Ale co tu gadać ryba psuje się od głowy. Patrz przeczywistość. Wychodzi że potrzeba całkowitej wymiany elit , ew. decynacji, aby reszta dostała sztywnego kręgosłupa
 • @gnago 10:45:24
  :) Ok. A Pani wi co to je "Chinska pułapka na palec"?- to jest właśnie: chinskie przisłowie. Seks, to chwile przyjemności, z których składa się życie, jeśli nie obrzydzimy ich "przymusem małżeństwa" i dożywociem w ogrodzie- stąd tak chętnie sadzone: żywopłoty. /dla ambitnych machamy flagą: przejść do historii i "nie wszystek sczeznę" i takie tam... zapisy w googlach/ Żartuję
  Nikt, żaden święty mnich, Prorok ani tym bardziej BÓG nie zalecał wstrzemięźliwości i ascezy, asceza jest grzechem w wielu religiach- anorektyczki o tym wiedzą najlepiej.
  Elity się nie da wymienić na lepszą. Wychodzi, że trzeba wykształcić nową, całkowicie w "bezkontakcie" z poprzednimi. Tak, psuje się od głowy! Ale jest sposób, bo dewiantów jest zdecydowanie procent zaledwie!- można odizolować- choć krzyczą niemiłosiernie- właśnie dlatego takie larum. Tak: najpierw Wielki Marsz Tęczowy ...
  Jak wykształcić "nową elitę" skoro trzeba będzie użyć tych samych metod kształcenia? To wyjdzie to samo... Nie?
  Co to jest elita i dlaczego?
  https://www.youtube.com/watch?v=EEb1AUIMohw
  nie, u GPS'a nie piszę :) sori
 • Byt.
  Określa świadomość, jak powiedział taki jeden, którego nazwisko ani przez usta ani z drugiej strony nie chce mi przejść.
  Innymi słowy- zwyczajnie wielu od rzeczywistego lub urojonego dobrobytu czy poczucia bycia w nadzwyczajnej kaście we łbach się wywróciło.
  Wylazła paskudna, śmierdząca, od lat nie prana( np. Spowiedzią Św.) nomen omen PO-dszewka.
  Coś o czym normalny człowiek nawet po tzw. spożyciu nie pomyśli jest u nich PO-wodem (znowu:) do "chwały" medialnej.
 • @Author
  Bardzo dobry tekst w temacie oraz niektore komentarze. Dobrze by bylo by temat kontynuowac po lekturze "Libido Dominandi"
  http://renitenciabrasil.com/wp-content/uploads/2018/05/Libido_Dominandi_-_Sexual_Liberation__Political_Control_-_E._Michael_Jones_2000.pdf
 • jak jest...
  Dzien dobry,

  A mnie zastanawia coś zgoła innego, kiedy dokladnie człek z niewykształconego , staje się wykształcony i czy jesli dziadek/babcia oraz rodzice byli prymitywni to czy dziecko 2/3 pokolenie ma uwarunkowania do wyksztalcenia logicznego rozumowania i poprawnej interpretacji. Piszę tu o tym czy istnieje mozliwość realnej madrości.

  Kolejna sprawa to jak nazwać czlowieka wyksztalconego przez narzucony z góry przemocą system edukacji/indoktrynacji , który odbiera mu wszystkie atrybuty intelektu i wolnej woli ,a to stad w dużej mierze, bierze sie logika w postepowaniu.

  Zakazy i nakazy warunkują rozbicie wewnetrznej spojnosci osobowości a stad niedaleka droga to poczucia bezsensu, laicyzmu i nihilizmu.

  Przemysl edukacji bardziej probuje zblizyc/zunifikować na mase do siebie jednostki by móc nimi sterować poprzez sondaże , cyfry, liczby czy jezyk angielski w tej chwili. Nie chodzi nawet o egalitaryzm jako antyteze, ale kapitalistyczno/socjalistyczna instytucja edukacji zwyczajnie upodabnia innych ludzi do siebie w sposob nie do odroznienia mentalnie niczym ISO/DIN czy sowieckie OST-y dla przemysłowej produkcji gospodarczej

  W ten sposób jednostka staje sie produktem magazynowym (HR) i logistycznym dokladnie tak samo jak kazdy inny artykuł w hipermarkecie , z ktorego obliczany jest najwiekszy zysk, a nie jakość/wolnosc poszczegolnego życia. Okreslany prawem popytu i podaży. Jezeli jednostka sie nie czuje bo jej nie ma , a w procesie edukacji/dorastania zakazano jej żyć dla siebie( bez egoizmu) to taka postać straci szybko tożsamość ,a w synergii ze zmianą srodowiska bedzie mięso mielone.

  Ludzie kultury w przepychu cywilizacji masowej to istnie ludzie chaosu , ta kultura jest wymogiem zewnetrznym , a nie wewnetrznym w wiekszosci przypadków. Kultura staję się kultem w tym przypadku na przykład zboczeń, a nie pożadanych u rasy ludzkiej zachowań przyzwoitości trzymających ją w ryzach.

  W USA na przyklad wiemy ze artysci są pod silnym wplywem psychodelicznym osrodka wladzy , umocowanego w Hollywood..


  W Polsce np. Kora to czy Maanam to hipisowskie komuny, z calym szacunkem ale skrzywienie tych ludzi jest widoczne gołym okiem bo raczej życie zupelnie na zewnatrz prowadzi do poczucia pustki i utraty samego siebie..
 • plantacja
  Pożadanie dyplomu (papierka) a nie cierpliwe pragnienie osiagniecia realnej wiedzy warunkuje mentalnosc skrajnie materialistyczną .

  Wiedza jest dla kazdego z osobna i umozliwia mu poprzez poznanie i jej interpretacje dokonania wlasciwych wyborow w zyciu tym czasem dyplom jest papierkiem dpuszczajacym przez cenzorów pop. politycznej mas na rynek pracy.

  Zaczynaja sie odtad wszelkiej masci egoistyczne zboczenia i fetysze, przeciez pieniadz, wladza (posiadanie) ,seks, dyplom w gruncie rzeczy tym jest..

  Czyli fundament tego systemu jest zepsuty i wysterowane elementy wielkiej machiny politycznej wraz z nim, Fasada opada i wychodzi na jaw czym jest ten nieludzki swiat.
 • @gnago 10:45:24
  "...potrzeba calkowitej wymiany elit"...(dodam wspolczesnie rzadzacych)". Czy te "elity do wyminy" to prawdziwe elity?..Raczej pacynki wystrugane z bananow specjalnie wyselekcjonowanych i uwiarygodnionych w tzw. wyborach demokratycznych. Czy w systemach "demokratycznych" moga byc wylonione jakiekolwiek prawdziwe, o wysokiej etyce elity - bezwzglednie repezentujace interes Narodu - watpie. Demokracja Platonska to rzady jednoznacznie "elitarne" nie "egalitarne". Zasada rzadow "elit" (sensu stricto) jest "primus inter pares"..co wyklucza wodzowski czy naczelnikowski :-) sposob sprawowania wladzy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej