Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
88 postów 3938 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Na kogo głosować w Warszawie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jest informacja dla tych, którzy się wahają, są niezdecydowani i nie wiedzą na kogo głosować w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

      W Warszawie, czyli okręgu wyborczym numer 4, z listy numer 1, mamy następujących kandydatów do wyboru:

1

BOSAK Krzysztof

36

działacz społeczny, Warszawa

2

KULESZA Jakub

28

konsultant do spraw systemów teleinformatycznych, Puławy

3

PAZIO Rafał Piotr

44

nauczyciel, Duczki

4

ROSS Sebastian

46

przedsiębiorca, Łojowice

5

KRAJSKI Stanisław

62

wydawca, Warszawa

6

PISKORZ Monika Beata

32

sprzedawca, Kraków

7

PAMIĘTA Marta

33

specjalista ds. marketingu, Klaudyn

8

KRAJEWSKA Zuzanna Maria

24

rzecznik prasowy, Warszawa

9

KRZYSZTOFIK Joanna

29

anglista, Warszawa

10

JAKUBIAK Marek

59

menadżer, Warszawa

       Wszyscy ci kandydaci są bardzo zacni i dlatego wielu może mieć kłopoty z wyborem. Więc Wam pomagam. Otóż zdecydowanie najlepszy jest Jakub Kulesza, na którego będę głosować.

       Jest on w tej chwili posłem w polskim Sejmie i jest posłem najlepszym. Tu jest o nim informacja w Wikipedii: Jakub Kulesza, a tu jego strona na fejsbuku: Nowe Pokolenie

       Tu o nim kiedyś pisałem na blogu: Najlepsze przemówienie w Sejmie od czasów przemówień Korwina! Od napisania tej notki zwracam na niego uwagę i jeszcze nigdy się nie zawiodłem - zawsze pisze czy wypowiada się z sensem i mądrze. No i co najważniejsze jest wolnościowcem, mam z nim w pełni zgodne poglądy. Polecam wszystkim by na niego głosowali.

Grzegorz GPS Świderski

KOMENTARZE

 • taka to prawda
  Na kogo głosować? Tu najlepiej wykazać się własną prywatą. Jeżeli samemu się nie startuje najlepiej zagłosować na kolegę i to bez względu na jego poglądy. Nie dość że mu to finansowo pomoże i za "friko" piwko będzie to jeszcze może Brukselę pozwiedzać weźmie.
  Tyle te wybory warte. Parlament Europejski nie ma żadnej legislacyjnej siły więc po co wariować? Ponieważ musi być wybrany wybierzcie tego który prywatnie najbardziej będzie wam opłacalny. Piszę to bardzo poważnie.
  Posłowie Europejscy są bezużyteczni.
 • Jeśli Kulesa przemówił w Sejmie najlepiej od czasów korwina to lepiej na niego nie głosować
  Korwinowski Mikke przemówił na Konwencji "Konfederacji..." w Lublinie jak zwykle epatując słuchaczy dysonansami poznawczymi w rodzaju faszyzm jest łagodniejszą formą socjalizmu. Gdyby prezessimus pomiędzy swymi słupami nie miał nadmiaru głupkow w rodzaju Elżbiety Kruk, która coś tam co tm potrafiła nawet w Komisji smoleńskiej Macierewicza to wysłał by do UE Kuleszę razem z Mikke (mimo, że nie zdobył się na własny herb jak Piłsudski)
  Są na tej liście chyba nie gorsi jak np Jakubiak niegdyś wspierającv Kukiza
 • @Stara Baba 23:21:34
  Ogólnie zgoda. Ale jest jeszcze jeden ważny powód, dla którego należy w tych wyborach głosować na Konfederację - bo wynik rzędu 10% da jej silnego kopa w górę w wyborach parlamentarnych na jesieni. Więc w zasadzie to na każdego z tej listy, którą wymieniam, można zagłosować i będzie tak samo dobrze.
 • @telewidzacy 00:50:57
  Kulesza też wspierał Kukiza. A tu jest reszta jego przymówień, każde jest lepsze od poprzedniego, on się wyraźnie rozwija: https://www.youtube.com/channel/UC0W081fxqTboutuRGEVsU2w/videos
 • Ja bym na "ładnych" i wygadanych nie głosował
  Takich wystawiają służby do polityki.
  Ma być ładny i wygadany to podstawowe kryteria by ogłupić masy prostaków
  i to takiej "buźki" dorabia mu się tytuły, osiągnięcia, nagrody pozytywne media czyli widuje w górę.
  Mamy parę takich "ładnych buziek" w sejmie.
  Wszystkie przeskakują z partii do partii ale cięgle są w politycznych "elytach"

  Wygadany to nie to samo co mądry.
  Mądry operuje słowem ostrożnie, buduje staranne przesłanie tego co mówi....
  a wygadany strzela jak karabiny maszynowego...uważa że im szybciej coś powie tym będzie uznany za mądrzejszego...tak mają prości ludzie.

  Moim zdaniem w Konfederacji roi się od ludzi o podwójnym życiu (czyli od agentury wszelakiej).
 • Od KOGO Polacy się dowiadują o ukrywanych próbach zagrabienia kraju??o traktowaniu Polski gorzej od kolonii???
  KTO protestuje i żąda wyjaśnień, podania stanu finansowego państwa i zakończenia pełzania na kolanach przed wszystkimi z banderowską Ukrainą łącznie???zabijania małych Polaków w łonach Matek??/w Auschwitz polska położna i więzione Polki ratowały urodzone tam noworodki!!

  https://pl.aleteia.org/2017/03/20/polozna-z-auschwitz-historia-kobiety-ktora-uratowala-przed-smiercia-setki-noworodkow/

  https://pbs.twimg.com/media/D7JjDy2XYAAmw7g.jpg
 • Katarzyna TS: Dlaczego zagłosuję na Konfederację.
  https://wprawo.pl/2019/05/21/katarzyna-ts-dlaczego-zaglosuje-na-konfederacje/

  Dlaczego zagłosuję na Konfederację? Czy dlatego, że uważam, iż Konfederacja to cud, miód, ultramaryna? Nie, takich bajek nawet nie będę próbowała nikomu opowiadać. Wielokrotnie przekonałam się, że hasło „nie wierzę politykom” było, jest i będzie aktualne. Ale czy to znaczy, że mam się obrazić na rzeczywistość i uznać, że mój głos i tak nie ma znaczenia, bo wszyscy łżą? O nie! Tak jak politycy grają na emocjach wyborców, żeby ugrać coś dla siebie, tak samo wyborcy powinni grać na emocjach polityków, żeby ugrać to, co jest dla nich ważne.

  Mówiąc wprost, politycy muszą wiedzieć, że prędzej, czy później, zapłacą za niedotrzymanie swoich obietnic i stracą to, o co tak usilnie zabiegają – stracą władzę. Innego bata po prostu nie ma.

  Zobaczcie, co wyprawia PO odsunięte od koryta. Szaleją. A przecież mogliby wszystko rzucić i pojechać w Bieszczady. Ale nie rzucają. Walczą o władzę. Bo władza ewidentnie rzuca się na mózg. I tylko utrata władzy lub groźba tej utraty ma dla polityków znaczenie. Reszta to didaskalia.............................

  I dlatego będę głosowała na Konfederację. Będę głosowała na Konfederację, żeby PiS poczuł bat nad tyłkiem. Żeby władza, którą zdobyli oszukując mnie i wielu innych, wymknęła się im z rak. I żeby wszyscy politycy dostali w ten sposób wiadomość, którą jako wyborca do nich wysyłam – oszustwo wyborcze nie popłaca, bo kończy się utratą władzy. Tylko tyle i aż tyle.

  całośc na stronie wprawo.pl
 • @trojanka 10:40:18
  Odnośnie jednego z filarów Konfederacji:

  Z wolnością( polityczną, gospodarczą, obyczajową) w wydaniu JKM, to taka sama ściema, jak z jego partią Wolność ( której plakaty bezprawnie ciągle za plecami prezesa w tle jego eventów politycznych).

  JKM nabiera na swoją "wolność" co mniej rozgarniętych Polaków od 30 lat ( najczęściej młode pacholęta polityczne; kilka lat temu takie sakciarsko wolnościowe dziewczę niemal mnie nie zamordowało, jak starałem się je oświecić, czym jest UPR i JKM). Obecny JKM, to bankrut polityczny i finansowy strach także zagląda mu do oczu po wyroku sądowym:

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/sad-partia-korwina-nie-istnieje-ministerstwo-zablokowalo-subwencje/s8kn8g3

  „Nikt poważny nie będzie tworzył koalicji z człowiekiem, który przez cztery lata nie potrafił zarejestrować partii, a przez ponad dwa lata używał nazwy „Wolność” dla partii KORWiN, choć zakazał mu tego sąd” – tak o problemach Janusza Korwin-Mikkego wypowiedział się na łamach Fakt.pl Robert Oleszczak, były członek zarządu ugrupowania.

  więcej:https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/591096,partia-korwina-przestaje-istniec-ministerstwo-finansow-subwencje.html

  A wszystko zaczęło się tak:
  https://www.facebook.com/jkm.wolnosc/posts/764173936992635/

  Sprawny hochsztapler JKM wskoczył obecnie na tratwę ratunkową i udaje narodowca-patriotę-antysystemowca w nowych dekoracjach tzw. Konfederacji. Cel jeden: dostać się do UEkoryta i jeszcze trochę podryfować w polskiej mgle politycznej.
 • @stanislav 11:54:11
  Racja racja, tak jak rebe Brudzio!!Jesteście jednomyślni!!tak trzymać!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/brudzinski-z-glosowania-na-konfederacje-uciesza-sie-ci-ktorzy-w-izraelu-i-rosji-zle-zycza-polsce/

  Jaka jednomyślność i zgoda brawo!!z PISEM, Izraelem,USA, Mosbacher,Katzem,Michnikiem,Wildsteinem,Macierewiczem,Sakiewytzem itd..
  https://www.salon24.pl/u/emerytka/955355,idiotyczne-reakcje-mediow-pis-na-poczynania-konfederacji

  https://macgregor.neon24.pl/post/148543,zdrada-i-co-dalej

  Nawet nie ma opcji ......żeby powiedzieć Konfederacji po wyborach jesienią;SPRAWDZAM!!aha....
 • @trojanka 12:11:32
  Szanowna Pani, zalecam mniej emocjonalności. Duży łyk herbaty i głęboki oddech :))) Nim pani coś napisze, to warto pomyśleć :)))
 • @stanislav 12:19:52
  Pańskie zalecenia herbaciane i oddechowe i pomyślunkowe, proszę kierować do swojej małżonki ew.córeczki!
  Poza tym, nikt nie musi myśleć, bo mamy Pana,od obrony nas przed zachapaniem kraju, przed 447 , przed poniewieraniem Polaków i Polski, przed opluwaniem naszego narodu, nawet w sensie dosłownym..
  Widać pańskie protesty w całym kraju, na wsiach, i miasteczkach, plakaty na każdym płocie i ulicy.Protesty i petycje do rządu, ambasady USA i Izraela, nagłośnione w mediach.Jestem pod wrażeniem.
  Chyba zagłosuję na PO /KE, albo Wiosnę!albo na pańską partię tak jak pan zaleca!!
  Zastanawiające i jakże charakterystyczne ,jest pańskie lekceważące i prześmiewcze odnoszenie się do ludzi myślących nie tak samo jak pan !
  Rozumiem, że żyje pan w przeświadczeniu o swojej wszechwiedzy i wyjątkowości oraz posłannictwie!Hm jakby to powiedzieć...
  PS. Ja nie odbieram panu prawa, do własnych poglądów i przekonań,to pańska sprawa!I oczekuję tego samego ,bez drwin i wyśmiewania/ chyba że pan nie potrafi.. o ile pana stać na dopuszczenie myśli że są jeszcze inni ludzie na planecie Ziemia!!
  EOT.
 • To sze ne meści w szadna rubryka!
  https://twitter.com/i/status/1131173493448617984
 • @trojanka 13:01:30
  Ja właśnie zalecam pani myśleć, a nie powoływać się na mnie :))) Głosować pani oczywiście może na kogo pani tylko chce. Systemu petycji nie polecam nawet pod adresem PiSDudy albo Mateuszka kłamczuszka, a co dopiero pod adresem Trumpa czy Netanjahu.
  Tu konieczna jest nie petycja, ale sprawnie w imieniu Polaków działająca Prokuratura i Policja.

  Bardziej zalecałbym się oprzeć na art. 129 kk i art. 25 § 1 kk oraz art 85 pkt.1 , art. 126 pkt. 2 , art.130, art 151 Konstytucji RP niż na płomiennych popisach obliczonych na koryto w PE - w wykonaniu tzw. liderów Konfederacji.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej