Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 3934 komentarze

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Sytuacja jest nadzwyczajna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Wprowadzimy takie przepisy, że każdy homofob, który żeruje na najniższych instynktach i zagraża bezpieczeństwu osób LGBT, zostanie ukarany, z więzieniem włącznie."

       "Niezależny sąd i niezależna prokuratura będą mogły wszczynać postępowania karne przeciwko homofobom" - powiedział Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia i „jedynka” z list Wiosny w okręgu dolnośląsko-opolskim.

       W ten sposób ten pederasta jawnie wyraził cel jaki mają od dawna organizacje gejowskie. Uważam, że sytuacja jest nadzwyczajna. Pederaści to groźna sekta, która zagraża naszym swobodom i wolnościom.

       Ja jestem wolnościowcem, libertarianinem i uważam, że niedopuszczalne jest karanie za poglądy i za ich publiczne wyrażanie. My, libertarianie, uważamy, że najważniejsza w polityce jest zasada nieagresji, która mówi, że absolutnie niedopuszczalne jest inicjowanie jakichkolwiek aktów przemocy. Uważamy, że przemoc można stosować tylko i wyłącznie w obronie.

       Lobby pederastów inicjuje właśnie akty agresji. Karta LGBT+ podpisana przez prezydenta Warszawy jest właśnie takim aktem. Ta karta przewiduje, że dla dewiantów będą budowane specjalne hostele na koszt miasta. Karta zakłada, że na koszt podatnika w szkołach publicznych będą prowadzone specjalne lekcje, które będą usprawiedliwiać i uczyć dewiacji. Nawoływanie przez Śmiszka do wsadzania do więzień osób nieprzychylnych jego sekcie dewiantów to grożenie przemocą, co jest zainicjowaniem aktu agresji.

       Lobby dewiantów wypowiedziało wojnę społeczeństwu - chcą nas okradać, żądają przywilejów, posługują się państwem, czyli aparatem przemocy, by za publiczne pieniądze tworzyć infrastrukturę pozwalającą rozwijać dewiacje seksualne. Wolno więc się przeciw temu bronić nawet przemocą.

       Dlatego rozumiem i usprawiedliwiam to, co powiedział Grzegorz Braun: "Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywności homoseksualnej jako takiej. (...) Wystąpię z takim wnioskiem, zobaczymy, jak zostanie on przyjęty na forum Parlamentu Europejskiego".

       To nie jest wyrażenie poglądu, to jest akt odwetu, który jest jak najbardziej dopuszczalny z punktu widzenia wolnościowej doktryny. Na przemoc można odpowiadać przemocą, na groźby użycia siły, można odpowiadać groźbami użycia siły.

       Ten postulat Brauna to coś w tym rodzaju: przychodzi do niego zboczony bandyta i mówi: "buduj mi tu za swoje pieniądze hostel dla zboczeńców, a jak cokolwiek złego na mnie powiesz, to cię mój prezydent miasta do więzienia wsadzi!" - a on mu na to: "spieprzej dziadu, bo poszczuje na ciebie władzę państwową, która będzie dewiantów do więzienia wsadzać!!!". Jestem libertarianinem, uważam, że bycie zboczeńcem nie zasługuje na więzienie, niemniej w akcie obrony, w ramach odwetu, wolno tak pederastom odpowiedzieć.

       Homoseksualistów w społeczeństwie jest około pół procenta. W wolnym społeczeństwie mogą sobie żyć i nikomu nie szkodzić. W Polsce im nikt nie szkodzi – mogą całkowicie legalnie tworzyć związki jakie lubią i uprawiać seks w dowolny sposób. Wszystko co robią jest legalne i tolerowane. Oni jednak postanowili tworzyć grupy polityczne, które żądają nadzwyczajnych przywilejów realizowanych za publiczne pieniądze. Nawołują do przemocy. Rozpoczynają działalność terrorystyczną. Wypowiadają wojnę. To jest sytuacja nadzwyczajna i trzeba się przed nimi bronić wszelkimi dostępnymi metodami.

       Ich postulaty już są realizowane - na przykład skutecznie ograniczają wolność słowa. Właśnie dostałem bana na fejsbuku, czyli zakaz publikowania czegokolwiek, oraz zakaz jakiegokolwiek kontaktowania się ze znajomymi, nawet prywatnymi kanałami, za to, że tak napisałem:

       Sytuacja jest nadzwyczajna. Gdyby Japonia wypowiedziała nam wojnę, to słusznym byłoby internowanie i/lub deportowanie wszystkich Japończyków w Polsce, mimo, że ogólnie niesłuszne jest to, by kogokolwiek niewinnego wsadzać do więzienia lub skazywać na banicję. Jeśli pederaści wypowiedzieli wojnę cywilizacji, czyli naszym odwiecznym wolnościowym zasadom, i żądają, i uzyskują, nadzwyczajne przywileje, co kosztuje, czyli okradają nas, to trzeba przeprowadzić nadzwyczajny kontratak. I o to chodzi Braunowi.

       A zatem groźby Śmiszka już działają, już są realizowane, na razie tylko w postaci cenzury, ale jak im nie damy odporu, to pozamykają nas do więzień! Fejsbuk jest już zarządzany przez lobby pederastów, już do nich należy. Miasto Warszawa, też już jest ich. Nie ma innego wyjścia jak uznać ich za V kolumnę i tępić wszelkimi sposobami.

       Ja uważam, że obowiązek szczepień jest niedopuszczalny. Niemniej większość ludzi w Polsce ten obowiązek popiera. Nie ma na to naukowych dowodów, niemniej wielu sądzi, że dzięki temu, że szczepienia są obowiązkowe, to mniej ludzi choruje za choroby zakaźne.

       Moim zdaniem wszystkie argumenty za obowiązkiem szczepień można użyć do tego, by usprawiedliwić zakaz stosunków homoseksualnych. Dzięki temu zakazowi ograniczymy zachorowalność na syfilis i rzeżączkę. Tu uzasadnienie: Duet Trzaskowski & Rabiej, Karta LGBT + a choroby weneryczne w UE.

       Pederaści roznoszą groźne choroby weneryczne, propagują cenzurę i chcą deprawować dzieci. Terroryzują społeczeństwo. Są zagrożeniem i biologicznym, i kulturowym. Trzeba więc ich tępić!

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:   

KOMENTARZE

 • @Arjanek 11:40:40
  Pomijając powyższe zarzuty (być może słuszne) nie sposób odmówić zasadności tez przytaczanych w artukule
 • Pederaści
  To mięso armatnie w łapskach neokomuny. Tak naprawdę, to nimi muszą gardzić(jak swego czasu Lenin pożytecznymi idiotami) ale wykorzystują ich jaki taran kolejnej rewolucji
 • @Arjanek 11:40:40
  Nic nie zrozumiałeś.
 • @Patoz 13:13:40
  O jakiej to "zasadnosci raczy Laskawca möwic?
 • Przede wszystkim terrorem ze strony homoseksualistów jest narażenie ooczenia na bardzo groźne choroby...
  Koniecznie należy przeczytać ten artykuł :
  https://marucha.wordpress.com/2013/01/31/medyczne-konsekwencje-praktyk-homoseksualistow/

  Ostrzegam przed drastycznymi treściami
 • @Jan Paweł 14:57:24
  A może dla równowagi czaskoski, rabbiej i bierdoń stworzą taką anty_kartę i dadzą ludziom wybór z opisem powyżej, hostele dla chorób wenerycznych czy bezpłatne metro dla wszystkich, np. ?
  Za takie poglądy szlachtujące pozycję normalnej rodziny kastracja to za mało, to przecież zbrodnia przeciw ludzkości, ale nie tu i teraz, nwo będzie drążyć podstawy narodów i ciągle prowokować depopulację, do tego pedały jak w sam raz się nadają, mniemam, że to środowisko jest bez pokoleniowe a potem zostaną oni zeszmaceni jak inni wcześniej !
 • @Arjanek 16:59:02
  Myślisz, że jak dodasz do podmiotu epitet "żydowski" to bardziej uzasadnisz swoje argumenty? Właściwie to żadnych argumentów nie podałeś. Stąd taki prostacki atak? Niektózy prostacy potrafią skompromitować nawet zasadny "antysemityzm". Często parchy krzyczą "łap Żyda". DLatego takim prostakom nie ufam z założenia. Bo albo są zbyt głupi, żeby cokolwiek uzasadniać, albo to prowokatorzy.
 • To nie jest agresja pederastów, jest o wiele gorzej.
  To jest atak kultury żydowskiej na Polskie społeczeństwo.
  W kulturze żydowskiej gender jest normą kulturową... i oni sobie wywalczają "tolerancje" nawet przymus tolerancji na własne dewiacje.
  To samo jest multikulti ... to żydowska idea zwalczania państw narodowych.
  Chodzi o to że w państwach nie narodowych żydzi tworzą mafię która jest absolutnie dominująca (USA, Francja, Niemcy..)
  W Państwa narodowych taka dominacja może być podważona jeśli Naród ma odrobinę rozumu... i nie da się żydom podzielić..(Polski Naród nie ma tej mądrości a więc mafią żydowska rządzi)

  Z tą kulturą żydowską jest jeszcze gorzej... wielu miejscach zauważyłem że ramach podkładu muzycznego dla różnych uroczystości np sportowych leci żydowska muzyka a na basenie też usłyszałem muzykę żydowską.

  To (wmuszanie "kultury" żydowskiej w Polaków) niestety wskazuje na dalekosiężne plany żydów... czyli budują Pollin.
  Polakowi głupiemu gojowi elementy kultury żydowskiej mają się kojarzyć z Polskością... i dlatego wprowadza się do szkół od najmłodszych lat te elementy obce kulturze Słowian (promocja zboczeń seksualnych).

  Warszawa Gronkiewicz oraz jej następcy jest miastem żydowskim.
  Wszyscy pamiętamy walkę o Tęczę (gender) w centrum miasta, palmę na Marszałkowskiej, Reprywatyzacje kamienic to moim zdanie realizacja programu żydowskiej mafii a Gronkiewicz po prostu przekazywała zasoby Polskiej Warszawy w żydowskie ręce.
  Myślę że przykładów takiej współpracy władz Warszawy z mafią żydowską jest więcej...władze Warszawy to przecież część mafii żydowskiej.

  W innych miastach toczy się podobna wojna.
  Mafia żydowska dosłownie wydziera Polskę Polakom .. tu i teraz na waszych oczach.


  Jest gorzej niż myślałem.
 • Jeżeli idzie o promocję zboczeń
  seksualnych wśród ludzi przez czarci pomiot - to chodzi tutaj o upodlenie człowieka, sprowadzenie go poniżej zwierząt - aby diablisko mogło zarzucić Bogu, że z tym stworzeniem człowieka - to Mu tak do końca nie wyszło.
  Wniosek?
  Szatan może walczyć z Bogiem tylko poprzez krzywdzenie ludzi - więc to robi za pomocą swojego pomiotu - żyjącego wśród ludzi stworzonych przez Boga.
 • @Oscar 17:18:32
  Ta reprywatyzacja kamienic to chyba wpisuje się w ,, roszczenia,, żydowskie. Czyli jak nie kijem go, to pałką
 • Pisanie jak gadanie
  Pisanem i gadaniem nic się nie wskóra.

  Po pierwsze — homoseksualistów w Polsce nie jest 0,5 procenta, a raczej 15 procent. Większość osób homoseksualnych nie afiszuje się swoją seksualnością.

  Po drugie — coraz więcej ludzi w Europie rodzi się z zaburzeniami płci. Jest to fakt, który spowodował stworzenie całej gałęzi nauki nazywanej gender. Jako przykład podaję upublicznione w szwedzkiej telewizji dane o zabiegach korekty płci osób w wieku poniżej 19 lat. W roku 2017 zarejestrowano ponad 500 przypadków zmiany płci z żeńskiej na męską i ponad 200 przypadków odwrotnych, tylko wśród niepełnoletnich. Coraz częściej zdarza się chęć powrotu do poprzedniej płci, ale jest to w tej chwili niemożliwe. Na przestrzeni 10 lat ilość zabiegów zwiększyła się dwudziestokrotnie.
  Zmiana płci z męskiej na żenską lub odwrotnie jest już opanowana przez szwedzką służbę zdrowia. Ale podobno Facebook przewiduje dla użytkowników tego portalu ponad 60 wariantów określenia swojej płci. Jest to wielkie wyzwanie dla medycyny przyszłości. Chirurg-płciowy to będzie zawód przyszłości w krajach dobrobytu materialnego.

  Po trzecie — na pocieszenie wszystkim obawiającym się terroru ze strony ruchu LGBT, pragnę zwrócić uwagę, że jest to tylko koalicja walcząca o władzę. Tak jak Koalicja Europejska jest zlepkiem, który się rozpadnie, tak Ruch LGBT jest tworem nienaturalnym i sztucznym. Gdy uzyska jakikolwiek formalny wpływ na politykę w kraju, natychmiast zaczną się podchody i niesnaski.
  Dlaczego pierwsze jest L, skoro podobno Geje są w większości i dominują? Geje pasywni będą oskarżać tych aktywnych o przemoc. Pod każdą z liter jest kilkanaście wariantów zboczeń. Są Lesbijki masochistki, ale są też sadystki. Biseksualiści jako pierwsi zostaną wyrzuceni z Ruchu jako zdrajcy, oskarżani z przodu i z tyłu. Będzie taki cyrk, że żaden kabaret tego nie prześcignie. A ponieważ nie mogą, ale też i zwykle nie chcą, się rozmnażać to może temat przestanie być modny. Tak jak botox, tatuaże i dziurawe dżinsy?

  Problem zmian genetycznych i zaburzeń płci nie zniknie, a raczej będzie się nasilał. Zanieczyszczenie środowiska, stosowanie hormonów w rolnictwie, kosmetyki i chemiczne dodatki do żywności, lekarstwa na wszystko z nieprzewidywalnymi efektami ubocznymi, promieniowanie kosmiczne i to wytwarzane przez człowieka nie znikną, a to tylko część tego co wpływa na na rozwój płodu.

  Trzeba się pogodzić z tymi faktami i nie być zaskoczonym. Wszystkie mody z tzw. Zachodu przychodzą do Polski po 10 latach i ta nas nie ominie.
 • @Arjanek 16:59:02
  Jakie są konkretnie zarzuty w stosunku do Johna Hospersa i co one mają wspólnego z ruchem LGBT+ w Polsce?
 • @Arjanek 17:12:28
  Jakie są konkretnie zarzuty w stosunku do Theodory Nathan i jaki to ma związek z polskim ruchem LGBT+?
 • @Arjanek 13:54:29
  Proszę o jakieś przykłady promocja żydowskiego libertarianizmu w Polsce i uzasadnienie na czym polega ich szkodliwość.

  Proszę wskazać jakieś przykłady gdy ja promowałem jakaś żydowską ideologię.
 • @F D Svensson 00:49:11
  "Po pierwsze — homoseksualistów w Polsce nie jest 0,5 procenta, a raczej 15 procent. Większość osób homoseksualnych nie afiszuje się swoją seksualnością."
  -------------
  Tutaj nie chodzi ilu jest zboczeńców w zdrowym narodzie - bo każdego trzeba skutecznie z tego leczyć na głowę - tutaj chodzi o to - ile pieniędzy czarci pomiot wydaje na szeroko pojętą demoralizacje narodów - gdzie owi zboczeńcy stanowią obecnie główną broń w kosmatych łapkach pomiotu.
  Wniosek?
  Głównym celem pomiotu jest depopulacja na tysiąc sposobów i odczłowieczenie człowieka.
 • @F D Svensson 00:49:11
  ,,Po pierwsze — homoseksualistów w Polsce nie jest 0,5 procenta, a raczej 15 procent. Większość osób homoseksualnych nie afiszuje się swoją seksualnością."


  Czyli na każdą setkę mężczyzn, czy męskiej młodzieży jest 15 sodomitów. To bardzo dużo. Ja w szkole średniej wytypowałem jednego. Ale to było ćwierć wieku temu. A homoseksualizm może być nabyty, więc teoretycznie nie jest dziś wykluczony tak duży odsetek. Świadczyło by to, że homopropagnada zbiera żniwo.
  Niemniej, subiektywnie wydaje mi się ten odsetek mocno przeszacowany.
 • @F D Svensson 00:49:11
  Raport będący częścią Projektu Unii Europejskiej ESTICOM (European Surveys and Training to Improve MSM Community Health) [Europejskie Badania i Szkolenia w celu Poprawy Zdrowia Środowiska MSM – homoseksualistów] wydany jako dokument "D1:Przegląd chorób HIV i innych przenoszonych drogą płciową przez mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami (MSM) w Europie" z marca 2017 r. na stronie 33 w tabeli 2-1 pt. "Porównanie szacunków krajowych wielkości populacji MSM (czyli homoseksualistów) i występowania HIV w środowisku MSM w krajach europejskich" podaje, że w krajach tzw. Rady Europy obejmujących kraje UE oraz Rosję, Turcję, Szwajcarię, Ukrainę, Serbię, Macedonię, Mołdawię i Bośnię i Hercegowinę szacuje się łączną liczbę MSM na 4,8 mln osób na ogólną liczbę ludności 803,6 mln, co daje 0,597%.
 • hurtem
  Pan GPS słusznie reaguje na radykalizację "gejów". To już nie jest ochrona praw homoseksualistów, ale odgórne, siłowe wprowadzanie ideologii w której gej jest świętą krową systemu.

  ***

  Oczywiście gejów nie jest 15% jak tu ktoś próbował przekonywać, ale znacznie mniej. Wiele organizacji lubi nadymać swoją siłę, liczbę demonstrantów itd. Nawet propagatorzy LGBT podawali kiedyś max. 5%. Teraz jest wg. nich 15%. A czemu nie 80% albo 130%?

  ***

  @Ajranek. W latach 70 były naloty na kluby gejowskie, a w latach 50 były poważne opresje, np. więzienie. Wtedy było co innego.

  @GPS

  Zachód uwielbia nakładać sankcje, czasami wręcz mordercze. Wschód pewnie też by nakładał gdyby miał dobry system egzekucji (Rosja albo Chiny mogą najwyżej zamknąć swój rynek, ale nie mają możliwości aby zabronić 2 państwom handlować ze sobą).
  Amerykanie w Iraku tymi sankcjami zrobili to co Stalin w czasie Wielkiego Głodu (na YT M.Albright mówi, że wymordowanie pół miliona dzieci tymi sankcjami było OK). Powiedz libertarianowi, że trzeba dbać o zachowanie częściowej samowystraczzalności żywnościowej Polski, to Cię wyśmieje.

  Hasła libertarianizmu są generalnie słuszne, ale ruch ten dodaje kilka postulatów - delikatnie mówiąc - naiwnych w obliczu panoszącej się oligarchii tworzącej de facto ukryte państwo. Libertarianie torują drogę wielkiemu kapitałowi myśląc, że to "tylko" kapitał a nie państwo. Stąd u libertarian bezwarunkowe poparcie globalizacji, umów typu TTIP itd. Jeśli jakieś państwo widzi, że Żydzi za pomocą fabryki dolarów w FED wykupują wszystko co się da i odmówi im sprzedaży, to libertarianin to potępi jako brak wolności. Libertarianin myśli, że wspierając "wolny handel" popiera anarcho-kapitalizm, a w rzeczywistości popiera budowę ponadnarodowego państwa. Po prostu oligarchom za ciasno już w jednym państwie i sobie polikwidowali taryfy między województwami. Niedługo zaczną likwodować szkoły, a potem policję i sądy, a liberterianie będą cieszyć się, że wreszcie policja jest prywatna. Tylko, ze nie będzie to ten mityczny anarchokapitalizm, ale de facto państwo z niewidzialnymi barierami.
  Jak z tym Facebookiem. Tylko Żydów mających dostęp do banku centralnego stać na linie kredytowe aby małe startupy windować do poziomu wielkich korporacji. Gdzie są bezpośredni konkurenci Facebooka? W innych blokach geopolitycznych. Jeśli libertarianie apelują o zniesienie barier w handlu zanim usunie się prywatne monopole na banki centralne, to coś z tą żydowską inspiracją ich ruchu jest na rzeczy.
 • @Oracz 08:22:20
  Raczej nie, a przynajmniej nie tak prosto. Można skłonić biseksualistę aby nie unikał homoseksualizmu, ale to jest nadal wąska promocja. Kiedyś homo starali się żyć jak hetero z powodu presji społecznej, ale byli nieszczęśliwi. W odwrotną stronę to działa identycznie.
  Promocję homo należy traktować w aspekcie promocji LGBT, tzn. ogólnej promocji porypizmu, a nawet szerzej - bo multi kulti też tu ma znaczenie. To jest po prostu celowe niszczenie kultury przez reżim.
  Za to wśród kolonistów na Zachodnim Brzegu hoduje się nacjonalizm i robi po 3, 5 dzieci. Dba się też o poziom edukacji. Władcy świata będą błyszczeć na tle morza splugawionego g ludzkiego niezdolnego nawet do założenia rodziny, mulatów pół analfabetów, myślicieli którzy w życiu przeczytali tylko koran itd.
 • @Sol 19:10:34
  Obecnie dominujący w świecie system bankowy nie jest wolnorynkowy i dlatego libertarianie tego nie popierają. My popieramy konkurencję walutową. Tłumaczę to w wielu notkach, np. tych:
  https://www.salon24.pl/u/gps65/493585,spisek-bankierow
  https://www.salon24.pl/u/gps65/348749,pogromcy-mitow-monopol-walutowy
  https://www.salon24.pl/u/gps65/446371,kreacja-pieniadza-fiducjarnego-i-konkurencja-walutowa
  https://www.salon24.pl/u/gps65/839921,roznorodnosc-kryptowalut
  https://www.salon24.pl/u/gps65/631491,inflacja-deflacja-i-monopol-walutowy
 • @Sol 19:10:34
  "Libertarianin myśli, że wspierając "wolny handel" popiera anarcho-kapitalizm, a w rzeczywistości popiera budowę ponadnarodowego państwa."

  To nieprawda. Tu wyjaśniam dlaczego: https://www.salon24.pl/u/gps65/525906,kto-nas-uchroni-przed-rzadem-swiatowym
 • @GPS 16:57:02
  Już w latach 50. ubiegłego wieku, w Raporcie Kinseya podawano, że 10 procent społeczeństwa w USA przyznaje się w anonimowych badaniach do homoseksualizmu. Był to czas gdy, np. w Wielkiej Brytanii, karane to było więzieniem, a celebryci w USA zawierali fikcyjne małżeństwa, aby nie zaszkodzić swojej karierze filmowej. Kinsey podkreślał, że skłonności mogą się zmieniać w różnych okresach życia i przybierać różne formy. 37 procent badanych przyznało się do przynajmniej jednego wydarzenia homoseksualnego.

  Obecnie w Polsce, sądząc po ilości osób w polityce, mediach, sztuce, modzie, rozrywce, które ujawniły się jako homoseksualne, szacuję tę grupę na 15 procent. Kategoria homoseksualiści obejmuje płeć biologiczną męską i żeńską. Geje to podgrupa, zwykle pasywni homoseksualiści płci biologicznej męskiej z silnym pierwiastkiem ekshibicjonizmu i ekstrawertyzmu. Oni też mają najczęściej punkt G w odbycie. Takich jest zdecydowanie mniej.

  Skoro stowarzyszenie Wiosna, zapowiedziane przez podobno Geja#1, uzyskało w sondażach na starcie poparcie 15 procent, to wskazuje na prawdziwe skłonności w społeczeństwie. Nie było żadnego programu, a jedynym magnesem był otwarty homoseksualizm.

  Znam kilku homoseksualistów, ale nie gejów, i czasami opowiadali mi plotki o tym jak homoseksualiści się rozpoznają, popierają się wzajemnie i robią kariery. Nawet w zwykłych sprawach urzędowych lub sądowych. We wszystkich przypadkach, a mógłbym ich przytoczyć wiele, z pozoru nic nie wskazywało na takie tło. Czasami ktoś próbuje ujawniać intymne sprawy, w teatrach, telewizji lub np. w Instytucie Meteorologii i Gospodarki Wodnej (tak to się chyba nazywa), ale zwykle zostaje uciszony. Jest tu duże podobnieństwo do działania nacji wybranej przez Jahwe, i często jedno nakłada się na drugie.

  Na to, aby pozwolić sobie na publiczną promocję takiej grupy w Ratuszu Warszawskim, trzeba mieć za sobą wpływowe siły. Nie boją się opinii publicznej, krytycznych mediów i klątwy z ambony.

  Nie ma co demonizować homoseksualizmu i innych odchyleń. Istniały one „od zawsze", tylko w różnym stopniu. Obecna moda na homoseksualizm jest w pewnym stopniu spowodowana przez kobiety, bardziej wyzwolone, samodzielne, często dominujące lub odpychające, materialistki. Szczerze, nie rozumiem jak można czuć pociąg seksualny np. do Gełdy Toncer i jej podobnych, które widuje się nie tylko w mediach. Ameryka pełna jest takich hippos.

  Trzeba zachować spokój i zimną krew, być asertywnym, nie dać się zakrzyczeć.

  Dane z Rady Europy obejmują wiele krajów, gdzie homoseksualizm nie jest akceptowany, co zaniża średną. Tak jak z prowincji homoseksualiści przenoszą się do dużych miast, tak z niektórych krajów migrują do tolerancyjch Niemiec lub Holandii. W Szwecji jest wiele przypadków udzielania azylu humanitarnego ze względu na prześladowania mniejszości seksualnych.

  Nigdy nie ufam oficjalnym wersjom i oficjalnym statystykom.
 • @F D Svensson 01:44:30
  No bez jaj! Przecież już dawno temu udowodniono niezbicie, że Raport Kinseya to oszustwo. Gdyby pederstów w USA było 10% to już od dawna każdy Amerykanin byłby chory na syfilis i rzeżączkę. Pederastia to rzeczywiście powszechnie występujące zboczenie, ale nie przekraczające liczby pół procenta w Europie, co naukowo udowodniono - źródła powyżej podałem. Samo zboczenie nie jest wielkim problemem, problemem jest lewica, która używa tego zboczenia do walki o władzę. I robi to skutecznie - nabiera na to ludzi. Z tym trzeba walczyć.
 • @GPS 00:14:07
  Opinię swoją opieram na podstawie rozmów z typowymi libertarianami. Oni kładzą przeważnie akcenty na wolny handel, o bankowości mówią rzadko. Temat bezpieczeństwa kraju w kontekście potencjalnej blokady i nacisków politycznych u nich przeważnie nie istnieje. Stąd np. trudno zainteresować ich tematem niszczenia polskiego rolnictwa, bo skoro ono ma problemy "to się nie opłaca".
  Moi znajomi libertarianie twierdzą też, że dumping nie działa. Na uwagę, że dumpingiem można zniszczyć kapitałochłonny przemysł konkurenta i przejąć rynek, odpowiadają wzruszeniem ramion. Nie zastanawiają się nad kosztami wejścia na rynek w branzach najbardziej kapitałochłonnych, np. procesory, silniki, turbiny. Te branże są wspierane i monopolizowane przez mocarstwa, więc naiwne otwarcie na ich konkurencję oznacza zdanie się na politykę tych mocarstw.
  Wielu libertarian wierzy, że kapitał nie ma narodowości.

  Plus dla libertarian to
  - konsekwentny sprzeciw dla cenzury
  - obrona prawa do posiadania broni
  - niechęć do narzucania lewactwa obyczajowego

  A co do Żydów, to oni wkręcają się wszędzie aby mieć rękę na pulsie. Znam to z autopsji gdy w lokalnym stowarzyszeniu miejskim 3 z 20 członków przyznawało po jakimś czasie "pochodzenie", a 2 wyrażało skrajny filosemityzm. W kraju gdzie ponoć nie ma Żydów.
  Pierwszy przykład takiego działania jakie poznałem to Alex Jones zbanowany przez reżimowe media, ale bardzo proizraelski. nawet ruch NWO potrafi sympatyzować dzieki temu z jednym z liderów NWO.
  "libertarian" mających ogromny sentyment do państwa Izrael i wmawiających, że to praeie społeczność wolnościowców, też spotykałem. Takimi "smaczkami" przejmuje się całe religie, państwa, ideologie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej