Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
87 postów 3934 komentarze

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Antypolonizm wyssany z mlekiem matki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ludzie oburzają się ostatnimi antypolskimi wypowiedziami premiera Izraela, czy żydowskiej dziennikarki. Takie kłamliwe i nienawistne wypowiedzi zdarzają się w tym środowisku nagminnie.

      Polacy współpracowali z nazistami i mordowali żydów a polski reżim tworzył obozy zagłady. Polacy to antysemici i faszyści. Taką mają narrację.

       Niektórzy doszukują się w tym politycznego wyrachowania - że niby robią to celowo by nas upokorzyć, by wyciągnąć od nas pieniądze. Chcą nas politycznie zwasalizować. Mają u siebie wybory, a wyrażany publicznie antypolonizm ma im zwiększyć poparcie. Różne są tłumaczenia.

       A ja myślę, że w tych ich wypowiedziach nie ma żadnego planu, przenikliwości, politycznego wyrafinowania czy drugiego dna. Oni po prostu są tak wykształceni i nauczeni - są wychowani w takim środowisku, które nakazuje Polaków nienawidzić. Oni ulegali kłamliwej propagandzie od dzieciństwa. Polityczny plan mogli ewentualnie mieć ci, którzy ich tą nienawiścią i kłamstwami karmili. Myślę, że antypolonizm wyssali z mlekiem matki. Żydzi są po prostu z natury rasistami. Musieli tacy być, by przetrwać w małych grupkach w obcym cywilizacyjnie środowisku i to im zostało nawet gdy są u siebie.

Grzegorz GPS Świderski

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Myślę, że antypolonizm wyssali z mlekiem matki. Żydzi są po prostu z natury rasistami. Musieli tacy być, by przetrwać w małych grupkach w obcym cywilizacyjnie środowisku i to im zostało nawet gdy są u siebie."

  Ty Pan Autor to być straszny antysemityk.
  Każdy Żyd przecież dużo razy powiedzieli, że jest duży przyjaciel Polsce ;-(

  Oczywiście 5*

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej