Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
109 postów 4170 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Nasze wady, to w istocie zalety!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jest notka nietolerancyjna, rasistowska, antyimigracyjna. Taka być musi, bo taka jest sytuacja. A zatem ad rem. Polacy mają wiele wad - wymienię je:

 

 1. Brak solidarności. Nie wspieramy sąsiadów, rodaków, współpracowników - zwalczamy ich. Wolimy sobie zaszkodzić, by innym było jeszcze gorzej. Nie chcemy zarobić, jeśli to spowoduje, że inni zyskają więcej.
 2. Grypsera, fala. W więzieniu i wojsku (co wychodzi na jedno) stosujemy specjalne wyrafinowane rytuały, które służą poniżaniu innych i dzięki temu lepiej się czujemy. Pomiatamy słabiej usadowionymi w kolektywie. Wszystkie te rytuały to kwestia honoru. Honor grypsującego nie pozwoli mu nigdy przyjąć innych zasad.
 3. Szowinizm i antysemityzm. To wyssaliśmy z mlekiem matki. Nie lubimy obcych, widzimy w nich zagrożenie, uznajemy za wrogów, myślimy, że chcą nam zaszkodzić. Umiemy tych podejrzanych poznać po nosie, włosach, kolorze skóry, akcencie.
 4. Nie ufamy władzy. Władzę państwową uważamy za zło konieczne. Przepisy olewamy, ustawy omijamy, podatków nie płacimy. Urzędnikom nigdy nie mówimy prawdy - wypełniając wszelkie formularze ściemniamy. Doskonale wiemy jak się władzę oszukuje.
 5. Kombinujemy. Nie robimy niczego wprost - wolimy skompilowane układy. Walutą handlujemy w bramach, a nie w kantorach. Wystawiamy trzy faktury na tę samą usługę. Na kasę fiskalną zawsze nabijamy mniejszą kwotę niż trzeba. Znamy wszystkie możliwe myki obchodzące prawo.
 6. Przekupujemy. Korupcja to nasz żywioł. Załatwiamy wszystko na lewo. Dajemy pod stołem, bierzemy w łapę. Wiemy komu ile dać, i wiemy jak wziąć.
 7. Podglądamy. Obserwujemy innych z ukrycia. Niezdrowo interesujemy się ich życiem intymnym. Cichcem ich inwigilujemy, a potem ubarwiamy to, co widzimy poprzez plotkowanie. Nic się przed nami nie ukryje.
 8. Patrzymy spode łba. Wywołujemy w innych poczucie winy. Gdy na innych patrzymy, to oni czują, że coś podejrzewamy, że wiemy o ich niecnych uczynkach. Nigdy nie mogą być pewni czy czasem nie wykryliśmy ich zbrodniczych zamiarów.
 9. Nikomu nie ufamy. Każdego traktujemy tak, jakby chciał nas oszukać, okraść, nabrać. A już szczególnie nie ufamy tym, którzy inaczej wyglądają, inaczej mówią, inaczej się zachowują, inaczej się ubierają.
 10. Nie uśmiechamy się. Jesteśmy podejrzliwi. Obcych traktujemy z dystansem, nie pozwalamy na spoufalanie się.
 11. Kościół. Jesteśmy zatwardziałymi katolikami, pogardzamy innymi wierzeniami i uważamy je za głupie i nieprawdziwe. Wierzymy w naszego katolickiego Boga i jego Matkę i nikt nas z tej drogi nie zwiedzie. Jezus jest naszym królem, a Maryja królową.
 12. Mamy groby. I znamy groby bliskich i sąsiadów. Jak ktoś nie ma grobu, albo ma taki jakiś obciachowy grób, taki nietradycyjny, to nim pogardzamy. Jak ktoś nie ma grobów bliskich, to nie wiemy skąd pochodzi i dlatego mamy do niego dystans.
 13. Prowincjonalizm, zaściankowość. W każdym miasteczku, wsi, osiedlu, wszyscy się znamy. Potrafimy odróżnić swoich od przybyszy. Jesteśmy nietolerancyjni w stosunku do obcych.

To wszystko powoduje, że się nie nadajemy do nowoczesnej Europy.

Na zachodzie jest inaczej - ludzie są życzliwi, ufni, pomocni, uczciwi, praworządni, tolerancyjni, przyjaźni, hojni - szczególnie dla obcych.

I to ich zgubi, bo dżihadyści wykorzystują to przeciw nim!!!

Te wszystkie nasze wady powodują, że to my Europę uratujemy - bo nas islamiści nie opanują. Nasze wady są zaletami w wojnie z wojującym islamem! Muzułmanie nie mają sposobu na nasz Ciemnogród!

Bojownicy państwa islamskiego prowadzą z Europejczykami wojnę. To jest wojna hybrydowa. Trochę militarna, trochę krwawa, oparta o terroryzm, ale głównie to wojna społeczna, ekonomiczna, psychologiczna, propagandowa, religijna, demograficzna, oparta o zasadę piątej kolumny, czyli na instalowaniu na terenie wroga dywersantów, sabotażystów i szpiegów. Ale Mahometanie idą w tym dalej - co można nazwać szóstą kolumną - instalują matki z dziećmi, produkując wyborców, którzy w końcu przegłosują miejscowych i opanują Europejczyków bezkrwawo. Taki mają plan.

Islamiści już zajęli Francję, Niemcy czy Szwecję - te kraje są stracone dla cywilizacji zachodniej. Opanowywali ich systematycznie przez lata. Robili to tak, że powoli przejmowali małe miasteczka i dzielnice większych miast. Wykorzystywali ufność miejscowych, by zajmować stanowiska polityczne w lokalnych samorządach. Podawali władzom fałszywe dane i nikt tego nie sprawdzał. Dostawali zasiłki i darmowe mieszkania. Sprowadzali rodziny i rozmnażali się tak, aż uzyskali większość. Robili to w sposób zaplanowany, finansowany przez bogatych Arabów z zewnątrz. Budowali meczety i instalowali w nich imamów indoktrynujących wszystkich dookoła.

Opanowali więzienia systematycznie wspierając bandytów, którzy dzięki wsparciu miejscowych imamów przechodzą na islam. I nawet jeśli większość przestępców przyjmuje islam nieszczerze, by mieć lepsze jedzenie, to jakiś procent kryminalistów uwierzy w te hurysy w raju i się zdecyduje na samobójczy zamach. Szczególnie, że ci miejscowi bandyci, będący Francuzami, Niemcami czy Szwedami, to najczęściej Murzyni, czyli w istocie imigranci.  

Oczywiście jeszcze wszystkich miasteczek, dzielnic i więzień nie opanowali, ale już zdobyli tyle przyczółków, że są nie do pokonania. Już mają praktycznie eksterytorialne strefy „no-go”, do których boi się wchodzić policja. W ciągu najbliższych 25 lat przejmą całkowicie władzę. Na pewno we Francji, Niemczech czy w Szwecji - i wielu innych krajach Zachodu. Te kraje staną się kalifatami.

Wielka Brytania dzięki Brexitowi ma jeszcze szansę się z nich oczyścić. My, Węgry, i inne kraje wschodniej Europy, mamy szansę się oprzeć naporowi islamskiego żywiołu dzięki wadom, które powyżej wymieniłem.

Kiedyś przegraliśmy z powodu naszego charakteru, dziś ten charakter uratuje nas od zagłady. Przetrwamy, uratujemy europejskość. Ale bez wojny się nie obejdzie. Dżihadystom nie wystarczy połowa Europy, będą dążyć do opanowania całości. Nie opanują nas poprzez V i VI kolumnę, to będą próbować wygrać militarnie. Więc już się powinniśmy do tego szykować, tak jak wojujący islam od lat szykuje się do przejęcia Europy. Pierwszy krok do tego, to docenienie naszych wad, które wyżej wymieniłem. Radzę przeczytać je jeszcze raz zwracając szczególną uwagę na to, że te wady są zaporą dla państwa islamskiego.

Grzegorz GPS Świderski

PS. Notki powiązane:

 1. Przyjmijmy wszystkich uchodźców!
 2. Przymusowa gościnność
 3. Przyjmować czy utrzymywać?
 4. Bestie z Rimini

 

KOMENTARZE

 • @
  A jeszcze na Zachodzie wszyscy się do siebie uśmiechają i mówią ''hello my friend''
  https://i.sadistic.pl/pics/47e9e60eb429.jpg
 • @ Autor, All
  "Dżihadystom nie wystarczy połowa Europy"

  Mam wrażenie, że takim nic nie wystarczy.

  5*

  Ukłony
 • @ Autor, All
  "Na pewno we Francji, Niemczech czy w Szwecji - i wielu innych krajach Zachodu. Te kraje staną się kalifatami."

  Nie wiem jak będzie z Rosją. Tam też islam się nieźle rozwija. W najczarniejszym scenariuszu otoczą nas ze wszystkich stron :-(
 • @Autor
  Cieszyć się z tego, że sami na własne życzenie staliśmy się "islamistami" tylko takimi katolickimi.
  Smutne.
 • @programista 08:24:36
  Może w szaleństwie jest metoda?
 • @programista 08:24:36
  "Cieszyć się z tego, że sami na własne życzenie staliśmy się "islamistami" tylko takimi katolickimi.
  Smutne." Szkoda słów fanatycy są najgorsi Szczególnie Ci których bez wiary jednych by nie istnieli.Mimo wszystko dużo dobrego życzę.
 • @Jasiek 07:18:29
  Moim zdaniem Rosja ma już islam dawno oswojony i spacyfikowany, więc się przed nim obroni. Ichni islamiści są jak nasi Tatarzy.
 • @programista 08:24:36
  Jka się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
 • @ Autor - 1*
  "Te wszystkie nasze wady powodują, że to my Europę uratujemy - bo nas islamiści nie opanują. Nasze wady są zaletami w wojnie z wojującym islamem! Muzułmanie nie mają sposobu na nasz Ciemnogród!"

  Wydaje się, że powyższe zdanie stanowi sensowny wniosek - jednak jest on sensowny tylko pozornie.
  1. Muzułmańska imigracja nie zalewa Polski jedynie z tego powodu, że syjonistyczny Międzynarodowy Żyd (MŻ) nie podjął takiej decyzji, kierując się racjonalnymi przesłankami:

  a) nie stać Polski na utrzymanie bezrobotnej masy imigrantów (przecież żydowski reżim IIIRP wypchnął z Polski milionowe rzesze młodych Polaków i doprowadził do załamania demograficznego),

  b) dla rosnącej szybko mniejszości żydowskiej w Polsce imigranci z Bliskiego Wschodu stanowiliby potencjalne zagrożenie (już funkcjonuje w Polsce terrorystyczna organizacja pn. Żydowska Liga Obrony - JDL),

  c) imigranci musieliby być siłą trzymani na obszarze Polski (nadmierne koszty i zbędne zaangażowanie aparatu przemocy, który musi być gotowy do obrony żydowskiego reżimu IIIRP przed Polakami),

  d) imigrantów muzułmańskich zastępują imigranci z Ukrainy (bezpiecznie i tanio dla żydowskich firm, a w przyszłości można ich użyć do konfliktu z Polakami).

  2. Zalew Europy przez imigrantów muzułmańskich jest sposobem na zniszczenie europejskich narodów i narodowych państw, co w zamyśle syjonistycznego MŻ ma umożliwić trwanie żydowskiego pomysłu, jakim jest UE.

  3. Wady, które Autor wymienił to jedynie wytwór antypolskiej propagandy koszernego umysłu.
 • Islam się cofnie.
  Tylko trzeba najpierw pokonać globalną mafię żydowską.
  Islamiści , banderowcy czy solidaruchy spod ambony, ultra katolicy z Chorwacji ... to tylko narzędzia w ręku globalnej mafii żydowskiej służące do zniszczenia narodów.
  Mafia żydowska chce by każdy(poza żydem) był nikim tj jakimś imigrantem, uciekinierem, mniejszością, nie u siebie, obcym, zastraszonym.
  Warto zauważyć że w takich USA każdy jest mniejszością w stosunku do całości populacji (każda grupa narodowa posiada poniżej 50% populacji całości USA... i oto chodzi mafii.). Tylko w takich warunkach możliwa jest polityka dziel i rządź.

  To jest główny cel wykorzystywania pożytecznych idiotów na wielką skalę w celu niszczenia państw narodowych.
  Tylko państwa Narodowe mogą być dość silne by przeciwstawić się globalnej mafii żydowskiej.

  Gdy globalna mafia żydowska zostanie pokonana to państwa Narodowe się odbudują, oczyszczą.
  To "oczyszczenie" będzie niestety mniej lub bardziej humanitarne.
  Ja bym postulował asymilację Narodową mniejszości a jak ktoś chce być inny to niech wraca "do siebie" tam będzie taki sam jak inni.
  Albo asymilacja (język, kultura, edukacja) albo nawias społeczny w tym ograniczenie wsparcia socjalnego (do minimum nie do zera).
  Polak może mieć dowolny kolor skóry (polki się puszczają niestety) ale musi mówić po Polsku, myśleć po Polsku, wychowywać się po Polsku, znać historię Polski...i może mieć rodzinę poza granicami Polski (np gdzieś w szałasach)
  Taki Polak nie może jednak mieć praw biernych wyborczych aż do drugiego pokolenia (oboje rodziców powinni być Polakami).
 • #
  najbardziej wkurwia mnie "usmiechanie sie" - raz - ja osobiscie nie mam czym sie usmiechac, raz segundo, to jak sie maja ludzie usmiechac ujebani kredytami zepierdolem od switu do nocy...tak tak - holender tez jest ujebany kredytami ale zarabia 5x wiecej a ceny ma te same lub nizsze...
  wiec "szczeko" sie tu smiac...?
 • @programista 08:24:36
  ale pierdolisz...podroze "krztalca"
  zacznij podrozowac zobaczysz ilu "islamistow" jest na swiecie
 • @autor
  -1
 • @fretka 07:02:17
  +10
 • Grzesiu...
  Bardzo dobre!
  Wstęp do notki wymyśliłes pewnie podczas golenia patrząc sobie głęboko w oczy ale konkluzje budujące :)
 • @siwekperu 13:11:56
  Wszystko fajnie tylko język...
  Dzieci też tu zaglądają.
 • Autor
  "Te wszystkie nasze wady powodują, że to my Europę uratujemy - bo nas islamiści nie opanują. Nasze wady są zaletami w wojnie z wojującym islamem! Muzułmanie nie mają sposobu na nasz Ciemnogród!'

  Ależ Drogi Panie. To nie Islam jest zagrożeniem dla suwerenności i bezpieczeństwa Polski, a agresywny coraz bardzej syjonizm.

  Cały Pana tekst jest poprawny, dla założenie początkowego, które jest do d...py.
 • @Rzeczpospolita 12:32:55
  Nie sposób Pana wniosków nie podzielać , chyba że ma się wyjątkowo ociężały , lub zadaniowy łeb.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:15:01
  przepraszam...ale jak ktos... pie..li tak to wowczas jest i jezyk - wypisane punkty z amerykanskiego podrecznika socjoligii dla ubogich
 • @siwekperu 15:06:49
  To weź polski podręcznik :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:27:51
  postaram sie znalezc :)
 • przypuszczam, że wątpię
  niby lebertarianin, a takie z doopy wyciągnięte uogólnienia
 • @Oscar 12:45:57
  Francja, Niemcy i Szwecja są już stracone dla naszej cywilizacji, staną się kalifatami w ciągu kilkudziesięciu lat i nikt tego nie cofnie. Żydzi nie mają tu nic do rzeczy - oni tak samo wyginą w Europie jak rdzenni Europejczycy. Wygra demografia.
 • @
  WPROWADZIĆ NATYCHMIAST:
  1. Kandydaci na prezydenta muszą przedstawić swoich przodków do piątego pokolenia włącznie
  2. Kandydaci na posłów i senatorów muszą przedstawić swoich przodków do trzeciego pokolenia włącznie
  3. Wybrany kandydat na premiera musi przedstawić swoich przodków do piątego pokolenia włącznie
  4. Członkowie TK do piątego pokolenia włącznie
  5.Prezes sądu najwyższego do piątego pokolenia włącznie.
  6. Prezesi spółek skarbu państwa do trzeciego pokolenia.
  Wszystkich obowiązują: lustracja, zeznania majątkowe, swoje i rodziny
  7. Wpis do dowodów osobistych: narodowość, meldunek, wyznanie
 • @MacGregor, @siwekperu, @ZBYSZEK49
  Proszę nie zaśmiecać mojego bloga swoimi przysrywankami - wasze komentarze nic nie wnoszą, są zbędne, przeszkadzają tylko w poważnej dyskusji. Jeśli nadal będziecie bez sensu przysrywać to was stąd usunę na zawsze.
 • @goat 19:29:33
  To nic nie pomoże - islamiści zdobywają władzę oddolnie. Na prowincji poprzez samorządy - opanowują jakiś określony teren i wygrywają demokratycznie. A w większych miastach tworzą strefy no-go. W zachodniej Europie mają już dużo takich przyczółków. Tam ich żadne państwowe prawo nie tyka, mają swoje prawo szariatu. Oni wygrają demokratycznie, bo już wygrywają demograficznie, i sprawdzanie pochodzenia do kilku pokoleń wstecz, i ujawnianie tego, nic nie da - ewentualnie ułatwi im działanie, bo będą lepiej wiedzieć kogo zwalczać, a kogo próbować przekabacić na islam.
 • @GPS 19:38:11
  Zabronić prawnie startowania w wyborach ludziom z "popapraną" genealogią i i po krzyku. Może źle, startowanie ok, ale objęcie funkcji wójta, burmistrza, prezydenta miasta prawnie zabronić.
 • @goat 20:01:58
  Powtarzam: to nic nie pomoże. Strefy no-go powstaną i będą rozszerzane i tak - przecież one i tak działają wbrew prawu, więc żadne prawo ich nie zlikwiduje. Małe miasteczka, których dużo już islamiści przejęli np. w Niemczech, Francji czy Szwecji, też się przed tym nie obronią, bo żaden autochton będący wójtem nie przeszkodzi prawu szariatu, gdy 80% jego mieszkańców będą istamiści. Żadne prawo wyborcze nie przeszkodzi w tym, by islamiści otumaniali bandytów w więzieniach, tak by ich uczynić bojownikami walczącycmi w ich sprawie. Kraje zachodnie są już stracone i nic się nie poradzi, polulacja islamistów jest tam już tak duża, już mają tyle przyczółków, że za kilkadziesią lta będą w większości i nieuchronnie zdobędą władze - czy to legalnie, czy nie.
 • @goat 19:29:33
  co zrobic gdy ich przodkami sa raptylianie lub putin z ogonem?...darowac czy dalej sprawdzac?
 • @siwekperu 21:57:20
  Proszę o sensowne komentarze. Proszę powstrzymać się od robienia z siebie idioty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

ULUBIENI AUTORZY

więcej