Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 3596 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Nasze wady są zaletami!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jest notka nietolerancyjna, rasistowska, antyimigracyjna. Taka być musi, bo taka jest sytuacja. A zatem ad rem.

Polacy mają wiele wad - wymienię je:
 1. Brak solidarności. Nie wspieramy sąsiadów, rodaków, współpracowników - zwalczamy ich. Wolimy sobie zaszkodzić, by innym było jeszcze gorzej. Nie chcemy zarobić, jeśli to spowoduje, że inni zyskają więcej.
 2. Grypsera, fala. W więzieniu i wojsku (co wychodzi na jedno) stosujemy specjalne wyrafinowane rytuały, które służą poniżaniu innych i dzięki temu lepiej się czujemy. Pomiatamy słabiej usadowionymi w kolektywie. Wszystkie te rytuały to kwestia honoru. Honor grypsującego nie pozwoli mu nigdy przyjąć innych zasad.
 3. Szowinizm i antysemityzm.To wyssaliśmy z mlekiem matki. Nie lubimy obcych, widzimy w nich zagrożenie, uznajemy za wrogów, myślimy, że chcą nam zaszkodzić. Umiemy tych podejrzanych poznać po nosie, włosach, kolorze skóry, akcencie.
 4. Nie ufamy władzy. Władzę państwową uważamy za zło konieczne. Przepisy olewamy, ustawy omijamy, podatków nie płacimy. Urzędnikom nigdy nie mówimy prawdy - wypełniając wszelkie formularze ściemniamy. Doskonale wiemy jak się władzę oszukuje.
 5. Kombinujemy. Nie robimy niczego wprost - wolimy skompilowane układy. Walutą handlujemy w bramach, a nie w kantorach. Wystawiamy trzy faktury na tę samą usługę. Na kasę fiskalną zawsze nabijamy mniejszą kwotę niż trzeba. Znamy wszystkie możliwe myki obchodzące prawo.
 6. Przekupujemy. Korupcja to nasz żywioł. Załatwiamy wszystko na lewo. Dajemy pod stołem, bierzemy w łapę. Wiemy komu ile dać, i wiemy jak wziąć.
 7. Podglądamy. Obserwujemy innych z ukrycia. Niezdrowo interesujemy się ich życiem intymnym. Cichcem ich inwigilujemy, a potem ubarwiamy to, co widzimy poprzez plotkowanie. Nic się przed nami nie ukryje.
 8. Patrzymy spode łba. Wywołujemy w innych poczucie winy. Gdy na innych patrzymy, to oni czują, że coś podejrzewamy, że wiemy o ich niecnych uczynkach. Nigdy nie mogą być pewni czy czasem nie wykryliśmy ich zbrodniczych zamiarów.
 9. Nikomu nie ufamy. Każdego traktujemy tak, jakby chciał nas oszukać, okraść, nabrać. A już szczególnie nie ufamy tym, którzy inaczej wyglądają, inaczej mówią, inaczej się zachowują, inaczej się ubierają.
 10. Nie uśmiechamy się. Jesteśmy podejrzliwi. Obcych traktujemy z dystansem, nie pozwalamy na spoufalanie się.
 11. Kościół. Jesteśmy zatwardziałymi katolikami, pogardzamy innymi wierzeniami i uważamy je za głupie i nieprawdziwe. Wierzymy w naszego katolickiego Boga i jego Matkę i nikt nas z tej drogi nie zwiedzie. Jezus jest naszym królem, a Maryja królową.
 12. Mamy groby. I znamy groby bliskich i sąsiadów. Jak ktoś nie ma grobu, albo ma taki jakiś obciachowy grób, taki nietradycyjny, to nim pogardzamy. Jak ktoś nie ma grobów bliskich, to nie wiemy skąd pochodzi i dlatego mamy do niego dystans.
 13. Prowincjonalizm, zaściankowość. W każdym miasteczku, wsi, osiedlu, wszyscy się znamy. Potrafimy odróżnić swoich od przybyszy. Jesteśmy nietolerancyjni w stosunku do obcych.
To wszystko powoduje, że się nie nadajemy do nowoczesnej Europy.
Na zachodzie jest inaczej - ludzie są życzliwi, ufni, pomocni, uczciwi, praworządni, tolerancyjni, przyjaźni, hojni - szczególnie dla obcych.
I to ich zgubi, bo Dżihadyści wykorzystują to przeciw nim!!!
Te wszystkie nasze wady powodują, że to my Europę uratujemy - bo nas islamiści nie opanują. Nasze wady są zaletami w wojnie z wojującym islamem! Muzułmanie nie mają sposobu na nasz Ciemnogród!
Bojownicy państwa islamskiego prowadzą z Europejczykami wojnę. To jest wojna hybrydowa. Trochę militarna, trochę krwawa, oparta o terroryzm, ale głównie to wojna społeczna, ekonomiczna, psychologiczna, propagandowa, religijna, demograficzna, oparta o zasadę piątej kolumny, czyli na instalowaniu na terenie wroga dywersantów, sabotażystów i szpiegów. Ale Mahometanie idą w tym dalej - co można nazwać szóstą kolumną - instalują matki z dziećmi, produkując wyborców, którzy w końcu przegłosują miejscowych i opanują Europejczyków bezkrwawo. Taki mają plan.
Islamiści już zajęli Francję, Niemcy czy Szwecję - te kraje są stracone dla cywilizacji zachodniej. Opanowywali ich systematycznie przez lata. Robili to tak, że powoli przejmowali małe miasteczka i dzielnice większych miast. Wykorzystywali ufność miejscowych, by zajmować stanowiska polityczne w lokalnych samorządach. Podawali władzom fałszywe dane i nikt tego nie sprawdzał. Dostawali zasiłki i darmowe mieszkania. Sprowadzali rodziny i rozmnażali się tak, aż uzyskali większość. Robili to w sposób zaplanowany, finansowany przez bogatych Arabów z zewnątrz. Budowali meczety i instalowali w nich imamów indoktrynujących wszystkich dookoła.
Opanowali więzienia systematycznie wspierając bandytów, którzy dzięki wsparciu miejscowych imamów przechodzą na islam. I nawet jeśli większość przestępców przyjmuje islam nieszczerze, by mieć lepsze jedzenie, to jakiś procent kryminalistów uwierzy w te hurysy w raju i się zdecyduje na samobójczy zamach. Szczególnie, że ci miejscowi bandyci, będący Francuzami, Niemcami czy Szwedami, to najczęściej Murzyni, czyli w istocie imigranci.  
Oczywiście jeszcze wszystkich miasteczek, dzielnic i więzień nie opanowali, ale już zdobyli tyle przyczółków, że są nie do pokonania. Już mają praktycznie eksterytorialne strefy „no-go”, do których boi się wchodzić policja. W ciągu najbliższych 25 lat przejmą całkowicie władzę. Na pewno we Francji, Niemczech czy w Szwecji - i wielu innych krajach Zachodu. Te kraje staną się kalifatami.
Wielka Brytania dzięki Brexitowi ma jeszcze szansę się z nich oczyścić. My, Węgry, i inne kraje wschodniej Europy, mamy szansę się oprzeć naporowi islamskiego żywiołu dzięki wadom, które powyżej wymieniłem.
Kiedyś przegraliśmy z powodu naszego charakteru, dziś ten charakter uratuje nas od zagłady. Przetrwamy, uratujemy europejskość. Ale bez wojny się nie obejdzie. Dżihadystom nie wystarczy połowa Europy, będą dążyć do opanowania całości. Nie opanują nas poprzez V i VI kolumnę, to będą próbować wygrać militarnie. Więc już się powinniśmy do tego szykować, tak jak wojujący islam od lat szykują się do przejęcia Europy. Pierwszy krok do tego, to docenienie naszych wad, które wyżej wymieniłem. Radzę przeczytać je jeszcze raz zwracając szczególnie uwagę na to, że te wady są zaporą dla państwa islamskiego.

 

Grzegorz GPS Świderski


 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Błąd. Polacy nie mają wad. Wady mają obce nam nacje, a zwłaszcza jedna jest rasistowska.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:51:12
  amen :-)))))))),
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:51:12
  Wady Polaków są zaletami.
 • Te same wady maja inne nacje.
  Mialem okazje pracowac i bawic sie z ludzmi z roznych krajow lub potomkami emigrantow.Przyklady:
  Za mlodu najwiekszym moim kumplem byl Zyd, byl czciwy. Pracowalem z 2 bracmi, Zydami, ktorzy nauczyli mnie zawodu, zlego slowa nie mozna na nich powiedziec.W USA na moja pierwsza wigilie Bozego Narodzenia zaprosil mnie Murzyn. Najgorszym szefem w USA byl Niemiec, ktoremu przystawilem pilnik do brzucha (bez raczki) bo taki byl zlosliwy. Polecial do wlasciciela z krzykiem ,ze go chcialem zabic. Wlasciciel Szwed(znakomity gosc) zawolal mnie do biura i powiedzial, ze dobrze wie, ze Niemiec jest gnojem ale, ze planuje bym objal jego stanowisko jak Niemiec odejdzie na emeryture. Niemiec nie doczekal emerytury, dostal zawalu w pracy i go zabrali. Moim nalepszym szefem w pracy byl Czech a poniewaz byl grzeczny dla ludzi to go zwolnili. Nalepszym kolega byl polski Cygan. Najlepiej pracowalo mi sie z Japonczykami. Jesli chodzi o sasiadow to tez roznie mozna trafic. Po latach uczy sie czlowiek, ze najlepiej trzymac ludzi na dystans kija bejsbolowego, nie opowiadac za duzo o sobie bo przy pierwszej lepszej okazji wykorzystaja to przeciwko nam. Usmiech zachodni to rzecz przyjemna ale falszywa. Tak wiec nie uwazam wcale by Polacy mieli wieksze wady od innych nacji. Sa natomiast bardzo zdolnym narodem, pracowitym, sa chetnie przyjmowani do pracy.
 • @staszek kieliszek 01:23:14
  O Polskich osiagnieciach mego pokolenia w USA nalezalo by ksiege napisac. Wystarczy przyjsc na sume do naszego polskiego kosciola i popatrzec jakie bryki na parkingu stoja. Zabaczyc ich domy to tez ciekawostka a szczegolnie Gorali, ktorzy opanowali hotelarstwo w Kolorado. A to wszystko z pracy, ciezkiej, niewdziecznej, szkodliwej : sprzatanie, fabryka, rzeznia, smola na dachach, maszyny, praca na 2 etaty nieraz. Przecietny Amerykanin Polakom w sukcesie nie dosiega do stop.
 • -
  https://suidlanders.org/the-future-of-the-west/

  30mln w następne 10 lat (do 2030)? x10 ostatniej fali i pozamiatane.

  @staszek kieliszek jak wyjechałem do UK, w pierwszy dzień poszedłem się przejść po okolicy obczaić sklepy, transport itd. Pierwszy który podszedł się spytać czy czegoś nie szukam, nie potrzebuję pomocy był muslim ok. 50 letni. O czarnych (z roboty, też pewnie w większości muslimach) złego słowa powiedzieć nie można, wręcz przeciwnie. Problem z ludźmi przyjeżdżającymi z określonymi żądaniami, z socjalem (ilu Polaków biduje i rząd palcem nie kiwnie), z wjazdem (do UE obowiązują wizy, chyba, że jesteś śniadym, to nawet paszportu nie potrzeba; inny ukrainiec wjeżdża na paszport, za to od polskich repatriantów będą wymagać egzaminów z historii, polskiego, dowodów na wszystko), czy wreszcie mocno zakorzenionych moralnie we własnej kulturze w styku z tolerancją, akceptacją, promowaniem zboczeń zgniłej europy.

  No i ci Polacy w USA, najbogatsza grupa etniczna (lub jedna z najbogatszych), w porównaniu do Żydów, albo i bez porównania praktycznie nie istnieje publicznie. Nie istnieją dla innych Polaków, czy Polski ("polskie obozy", polityka USA względem PL i inne historie).
 • @k4tx 09:36:07
  W mojej notce istotny jest tylko i wyłącznie charakter narodowy Polaków mieszkających w Polsce, bo tylko to sanowi barierę przed wojującym islamem. Charakter islamistów nie ma znaczenia, bo nas chcą opanować nie swoim charakterem, ale zaplanowaną na lata akcją przejęcia kraju. Oni atakują przemyślanym, wyrafinowanym, konsekwentnie realizowanym planem, my się obronimy bezmyślnym charakterem. Ich plan działa na zachodzie, u nas nie działa.
 • @staszek kieliszek 08:14:08
  Polacy mieszkający w USA od kilku pokoleń mają inny charakter niż Polacy mieszkający w Polsce. W USA żyją na wolności, więc powrócili do tradycyjnych cnót naszej cywilizacji. W Polsce żyjemy wciąż pod zaborami, co kształtuje nam innych charakter. Ale ten charakter uratuje nas przed likwidacją, jaką będzie wygranie kalifatu. Gdyby Polacy z USA ze swoją otwartością, ufnością, tolerancją, chęcią robienia biznesu, przedsiębiorczością, wrócili do Polski, to byłoby trudniej przeciwstawiać się podstępom wojującego islamu. To widać najlepiej pod Niemcach, którzy zostali totalnie rozegrani przez dżihadystów.
 • @GPS 15:58:39
  a ty masz na myśli Polaków polskiego pochodzenia czy żydowskiego ?
  Bo to całkiem inni Polacy w kontekście rasizmu globalnej mafii żydowskie która w USA stanowi tzw głębokie państwo..które realnie rządzi USA poprzez rożne pacynki.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:51:12 Sedno sprawy to skażone geny i SERCA bo....
  ...żyją dwa narody, żydowski i Polski ze sprzecznymi ideami, judaistycznymi i talmudycznymi a naszymi słowińskimi
  Stąd ciągłe walki brak zgody narodowej rozdwojenie, nawet często nieświadomych wyznawców idei judaistycznej i talmudycznej
  Obecnie żydzi chcą przejąć Polskę do której zostali zaproszeni ?, czy raczej przystąpili do kolonizacji
  Obecnie cały aparat sądownictwa, cały rząd jest już przejęty przez wyznawców zasad narodu żydowskiego
  Albo będzie Polska albo Polin
  A cały czas słyszymy prawie wszędzie już tylko o sprawach narodu żydowskiego w Polsce i na świecie
  Tylko IMPICZMENT i wybór przedstawiciela narodu polskiego, Polaka zatrzyma tę kolonizację
  To jest SEDNO sens i istota obecnego stanu rzeczy
  To tylko diagnoza a TERAZ WZYWAM do opracowania i sformułowania ALGORYTMU ODZYSKANIA PAŃSTWA DLA POLAKÓW

OSTATNIE POSTY

więcej
 • NAUKA

  Parapsychologia

  Jestem sceptykiem. To znaczy, że powątpiewam w prawdziwość zjawisk paranormalnych typu duchy, UFO, lewitacja, radiestezja, telepatia, psychokineza, poltergeist, homeopatia, astrologia, jasnowidzenie etc. czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Pruski dryl edukacyjny

  Ja często krytykuję publiczną edukację. Na końcu są odnośniki do niektórych notek z taką krytyką. Wiele osób odbiera to jako krytykę konkretnego modelu indoktrynacji ideologicznej jaką stosują zazwyczaj państwa. Nie o to chodzi. czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  Liberalna argumentacja

  Członkowie i sympatycy Platformy O. i .Nowoczesnej to podobno liberałowie. Ten ich liberalizm polega głównie na poparciu aborcji, eutanazji i cywilnych małżeństw homoseksualnych. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej