Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
0 postów 4240 komentarzy

Grzegorz GPS Świderski

GPS - Jestem skrajnie konserwatywnym arcyliberałem, Sarmatą, żeglarzem, paleolibertarianinem, katolikiem, informatykiem, trajkarzem i monarchistą. Myślę, rozważam, analizuję, politykuję, dyskutuję, dociekam, filozofuję, polemizuję, prowokuję.

Moje komentarze

 • Schizofrenia!
  O! Teraz dopiero zrozumiałem dlaczego ten portal przyciąga tak wielu schizofreników! Bo sam właściciel w tę chorobę popada!
  Prawdy i dylematy współczesności - Odcinek Nr 6.
 • @brian 21:36:24
  Nadal nie wiem o co chodzi.
  Korwin survival horror.
 • @brian 20:48:52
  A zatem napisał Pan o czymś, czego nie ujawnia i nie wie, czy to prawda. To po co o takiej mglistej, ulotnej i tajemniczej sprawie pisać? Nie lepiej pisać wprost?
  Korwin survival horror.
 • @brian 11:17:01
  Korwin ma zawsze rację. Nic fałszywego ostatnio nie powiedział.
  Korwin survival horror.
 • @Franek Ganek 21:37:13
  Matematykowi do tego, by skonstruować wszelkie liczby, wystarczy tylko przyjąć na wiarę istnienie nicości. Konstrukcja von Neumanna liczb naturalnych buduje je wszystkie tylko i wyłącznie posługując się zbiorem pustym. Więc jedynki nie potrzeba zakładać - wywodzi się ją z niczego.
  Dzień Kobiet - Najpiękniejszy Dzień Roku
 • Najpiękniejszy dzień w roku
  Tu jest wyjaśniona geneza tego pięknego dnia: https://gps65.neon24.pl/post/153547,dzien-kobiet-rewolucjonistek
  Dzień Kobiet - Najpiękniejszy Dzień Roku
 • Całuję rączki...
  A fe! W dobie korona wirusa pan doktor zaleca całowanie rączek? Niedobrze. Jako bezpieczniejsze dla zdrowia zalecam odsłanianie sromu: https://gps65.neon24.pl/post/153538,obnazanie-sromu-na-8-marca
  Dzień Kobiet - Najpiękniejszy Dzień Roku
 • @ninanonimowa 23:44:46
  Nie będę oglądał żadnych półgodzinny filmików, w których ktoś coś gada - gdyby to napisał, to bym przeczytał w minutę. Po to się pisze notkę blogową o jakiejś idei, by ją wyjaśnić na piśmie. Więc proszę o pisemne wyjaśnienie, co to konkretnie jest ta idea "smart city".
  Smart City
 • Idea „smart city”
  Ale co to jest ta idea? Niby notka na ten temat, a nic z niej nie wynika, nie jest ta idea wyjaśniona. Proszę o uzupełnienie.
  Smart City
 • Fakty
  No ale Korwin stwierdzając, że pogromy Żydów przyczyniły się do zwiększenia inteligentni ich populacji, stwierdził oczywisty fakt naukowy. To w czym problem? To tak jakby mieć pretensje do posłańca przekazującego informacje, albo naukowca opisującego istniejące prawa przyrody. To głupie jest. Korwin jest weredykiem - jak zna jakieś fakty, to o nich mówi i tyle. Co w tym złego?
  Bon-moty Korwina-Mikke to głupoty wypisywane przez 18-latka
 • @Anna-PK 17:02:37
  By operować bitcoinem nie trzeba z kimkolwiek mieć do czynienia.
  Druga strona bitcoina
 • @adevo 16:48:57
  To łatwo sobie wyguglować.
  Druga strona bitcoina
 • @adevo 00:58:17
  Tylko by handlować złotem, certyfikatem na złoto, diamentami, akcjami, zbożem czy wodą gruntową niezbędni są jacyś pośrednicy i oni mogą oszukiwać. By handlować kryptowalutami żadnych pośredników nie potrzeba - gdy się zrozumie jak kryptowaluty działają, to nie można zostać oszukanym.
  Druga strona bitcoina
 • @Anna-PK 22:18:51
  No ale w tym oszustwie bitcoin jest okolicznością przygodną, drugorzędną, a nie immanentną, pierwszorzędną. To samo oszustwo można by zrobić przy użyciu dowolnego innego instrumentu finansowego. Dużo ważniejsze w tym oszustwie były telefony i dolary. Dlaczego w tym przypadku należy zwracać uwagę na okoliczności mniej istotne, a nie na te kluczowe?
  Druga strona bitcoina
 • @Monaco 21:51:42
  Informowanie o oszustwach jest zacne i potrzebne, bo pozwala się przed nimi ustrzec, ale fałszywe wskazywanie przyczyny jest też oszustwem. W opisanym oszustwie kryptowaluty nie były istotną metodą oszustwa, ale tylko okolicznością - to równie dobrze mogły być inne instrumenty finansowe. Ktoś, kto przez taką notkę przestraszy się używania kryptowalut i dzięki temu poczuje się bezpieczniej, będzie nadal łatwym celem oszustów, bo nie zrozumiał, o co w oszustwie chodziło.
  Druga strona bitcoina
 • Druga strona
  A niby dlaczego to oszustwo nazywa się "druga strona bitcoina"? A nie: "druga strona dolarów", albo: "druga strona telefonów"? To oszustwo przede wszystkim było możliwe dzięki dolarom i telefonom. Przede wszystkim należy uważać na dolary i telefony, bo przy ich użyciu jest najwięcej oszustwa na świecie. Są też szeroko rozpowszechnione oszustwa z użyciem emaili, więc lepiej emaila nie mieć. No i w ogóle konto bankowe jest potrzebne do tych oszustw, więc też lepiej go nie mieć.
  Druga strona bitcoina
 • Korwin
  No ale przecież Korwin w tym cytowanym zdaniu nie przedstawił swoich poglądów, czy programu, czy tego jak powinno być, czy czego nie powinno się robić, nie przedstawił żadnej oceny, że coś jest dobre, albo złe, słuszne, albo nie, ale po prostu stwierdził naukowy fakt. To w czym problem?
  Wyrosnąć z Korwina.
 • @Wican 09:13:15
  Napisałeś, że: "Jedno z nielicnzych badań wykonywanych na ludziach i ujawnionych dowiodło, ze żywność GMO pozostawia geny GMO w organizmie człowieka."

  A zatem są jakieś specjalne, wyróżnione "geny GMO", które żywność GMO pozostawia w organizmie człowieka i naukowcy je wykryli. Jeśli jakieś geny GMO pozostawia w organizmie, to jakichś też nie pozostawia. Jak się odróżnia te, które pozostają, od tych, które nie pozostają? Jak skrzyżuję dwie rośliny, to geny, której z tych roślin pozostaną, a której nie?
  Czas dla rolników
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:11:33
  Admin nic nie może w kwestii tego partactwa. To kwestia umowy z providerem i jej egzekwowania. Strzelam w ciemno, że zarządzający tym portalem nie zna albo nie rozumie tej umowy, albo w ogóle nie zawarł w niej warunków dotyczących przerw w dostarczaniu usługi. Wnioskuje to stąd, że to się już tu zdarzało.
  Droga Administracjo!
 • Partactwo
  Takie rzeczy się zdarzają na partackich portalach. Tu to normalne. Po prostu ci, którzy zarządzają tym portalem, nie znają się na tym i dlatego firma, która ich obsługuje, może sobie partaczyć robotę bez żadnych konsekwencji. Bo to są po prostu ignoranci.
  Droga Administracjo!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej